Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
Premijer liga BiH - aktuelno
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najjače :
"Nismo htjeli kupiti u Krupi i zato izgubili titulu"
Kad smo već kod najdužih nizova, upravo u sezoni u kojoj "niste htjeli kupiti", desio se rekord koji je ne samo u PL nego u svijetu i danas neoboren :
Najviše utakmica zaredom suspendovana sudijska trojka. Kupili 15 utakmica te godine.
Vi bolan ne bi ni došli u, poziciju da se za nešto borite da nists kupovali te sezone.
"Nismo htjeli kupiti u Krupi i zato izgubili titulu"
Kad smo već kod najdužih nizova, upravo u sezoni u kojoj "niste htjeli kupiti", desio se rekord koji je ne samo u PL nego u svijetu i danas neoboren :
Najviše utakmica zaredom suspendovana sudijska trojka. Kupili 15 utakmica te godine.
Vi bolan ne bi ni došli u, poziciju da se za nešto borite da nists kupovali te sezone.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znači i to smo namjestili sebi?AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:16Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..."
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije bio ofsajd protiv Nigerijer3m1 je napisao/la: ↑13 okt 2024, 10:58Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.
Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.
Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Salu na stranu, tacno od rijeci do rijeci. Kad pocnem citati komentare na fb, instagramu pa i na forumu kako nece neko da prati ovo ili da ide na utakmice. Tacno je to i cilj njihov, balije da zanemare ovo totalno onda ce poslije vice doci jos jedan vico. Desetine miliona ce se provlaciti kroz borac i zrinjski bez da iko pita sta se desava.
Ljudi sinoc raznijeli Velez sudjenjem ovi debili se kolju ko je kada pokrao utakmicu, tobejarabi.
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pitao si "bez zajebancije" pa sam ti odgovorio.Zutti je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:18Znači i to smo namjestili sebi?AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:16Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..."![]()
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da su pametni, pa kad dodju u Mostar da ih samo udaraju i lome noge. Pa kad im 4-5 igraca zavrsi na pauzi od 6-7 mjeseci zapitat ce se malo i Borac sigurno u vezi svega ovog. I tako svaki tim kojeg zakolju. Kakve borbe, ljudi ne mogu da se dogovore oko bitnijih stvari u drzavi, a da se dogovore oko sutanja lopte.bvsic je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:31Nije bio ofsajd protiv Nigerijer3m1 je napisao/la: ↑13 okt 2024, 10:58Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.
Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.
Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Salu na stranu, tacno od rijeci do rijeci. Kad pocnem citati komentare na fb, instagramu pa i na forumu kako nece neko da prati ovo ili da ide na utakmice. Tacno je to i cilj njihov, balije da zanemare ovo totalno onda ce poslije vice doci jos jedan vico. Desetine miliona ce se provlaciti kroz borac i zrinjski bez da iko pita sta se desava.
Ljudi sinoc raznijeli Velez sudjenjem ovi debili se kolju ko je kada pokrao utakmicu, tobejarabi.
Okej greska sudije, desi se svugdje, ali ovo sto traje nekoliko godina je vrijedjanje inteligencije svakog ko prati fudbal.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nasilje nije nacin. Budimo civilizovani. 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Posljedice su bile da su kažnjeni Oto Hofman, predsjednik Dinama (posrednik kod namještanja utakmica Trešnjevke), Milovan Ćirić - trener Hajduka, te Vlatko Konjevod - trener Željezničara, te Ivica Osim i Mišo Smajlović, tada prve violine Željezničara. Tri kluba izbačena su u drugu ligu, ali je nakon žalbe kazna ublažena: Željezničaru minus šest bodova, Hajduku i Trešnjevki minus pet...
Slavit cemo tvoje imeeee, kriminalcuuuu familijeee
Slavit cemo tvoje imeeee, kriminalcuuuu familijeee
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Očekivao sam normalan odgovor na pitanje. Dakle, da mi kažete izvor te Pašićeve rečenice, gdje je izgovorena, za koji medij i slično. Ja pitam gdje ste našli neku informaciju pokušavajući provjeriti da niste izmislili (realno, to vam ne bi bilo prvi put), a ti izvališ "a bilo je to na Google, al sredio Mirvić da nestane". A nemoj zayebavat, nismo djeca (valjda).AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:44Pitao si "bez zajebancije" pa sam ti odgovorio.Zutti je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:18Znači i to smo namjestili sebi?AjkulaCekicarka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:16
Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..."![]()
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
CampobelloDiMazara
- Postovi: 3712
- Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kada si se prisjetio njihove casne proslosti red je da se prisjetimo i nase kriminalne kada smo ih dva puta spasili da ne ispadnuNazorUso je napisao/la: ↑13 okt 2024, 11:53Posljedice su bile da su kažnjeni Oto Hofman, predsjednik Dinama (posrednik kod namještanja utakmica Trešnjevke), Milovan Ćirić - trener Hajduka, te Vlatko Konjevod - trener Željezničara, te Ivica Osim i Mišo Smajlović, tada prve violine Željezničara. Tri kluba izbačena su u drugu ligu, ali je nakon žalbe kazna ublažena: Željezničaru minus šest bodova, Hajduku i Trešnjevki minus pet...
Slavit cemo tvoje imeeee, kriminalcuuuu familijeee![]()
I nakon toga veliki uticaj na bitisanje i opstanak Željezničara u Prvoj ligi SFRJ imali su “Rođeni“. Sjetit ćemo se dva slučaja, od čega je drugi posebno upečatljiv.
- Prvi se desio u sezoni 1980/81. kada je Željo za 3 boda izbjegao selidbu u niži rang, a ključna pobjeda je bila Pod Bijelim brijegom (3:1) u finišu sezone. To se desilo nedugo nakon što je Velež savladao Željezničar u finalu Kupa Jugoslavije na Marakani pred 50. 000 gledalaca s (3:2).
“Rođeni“ su se zadovoljili osvajanjem trofeja u najmasovnijem takmičenju, a u prvenstvenbom duelu nisu se baš zalagali i može se reći starom rivalu su prepustili bodove. Tome svjedoči i podatak da na teren nisu izašli najbolji igrači “Rođenih“ – Blaž Slišković, Vahid Halilhodžić i Momčilo Vukoje.
- Drugi slučaj je ponovo pokazao svu veličinu Veleža. Naime u predposljednjem kolu sezone 1988/89. Pod Bijelim brijegom su savladali Napredak s (2:0) iako im bodovi nisu bili potrebni, a gostima za opstanak itekako jesu. Da je klub iz Kruševca slavio u Mostaru ostao bi u ligi, a Željo bi ispao.
Na Grbavici “Plavi” su morali pobijediti Osijek i to su učinili s (2:0), te osluškivati rezultat iz Mostara. “Rođeni“ su dužnost s lakoćom izvršili, a tome svjedoče i novinski izvještaji koje možete vidjeti u rubrici FOTO retrovizor.
Gromoglasni aplauz sa Grbavice je pozdravio rezultat Pod Bijelim brijegom i opstanak Želje u Prvoj ligi. To se desilo dana 31. 05. 1989. godine i tako je Velež spasio Želju novog ispadanja iz lige.
Zadnja izmjena: CampobelloDiMazara, dana/u 13 okt 2024, 11:58, ukupno mijenjano 1 put.
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
r3m1 je napisao/la: ↑13 okt 2024, 10:58Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.
Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.
Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Nije tacno
Ovdje se piše da Borac ne krade koliko je krao Željezničar
Ne prica se koliko je Željezničar pokraden
Kada Željezničar dođe u situaciju da ima stadion zaokružen onda počne prica o pljuvanju Grbavice
Željezničar treba izbaciti iz lige
Željezničar treba ugasiti
Željezničar treba u kantonalni ligu
Zayebi ti tu priču - Čelik,Sarajevo,Velež,Sloboda nisu isto što i Željezničar
Nisi ti to dobro skontao u glavi
Pokušaj ponovo
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova 
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 13 okt 2024, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Evo imaš gore da nazivaju Ivicu Osima kriminalcem
I šta mi trebamo sad
I šta mi trebamo sad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Netacno.KONTRASVIH je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:02Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova![]()
Mi se vrlo dobro sjecamo prolamanja pjesme kosevskim potokom koja glasi : majka mu je ****, otac slagiran...
Sarajevski Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Poštovani desetaru. Jel uvreda ako ja za čovjeka koji je milioner kažem da je bogat?svrakino1921 je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:02Evo imaš gore da nazivaju Ivicu Osima kriminalcem
I šta mi trebamo sad
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni je najjača tj najjadnija scena bila sa početka meča kad je Despotović pokušao glavom čini mi se, i čovjek fulao i sve normala nije ni pomislio na penal, a smrad kao priča sa drugim smradom u Var sobi ima li išta za penala....pa jbm vam mater bolesnu. Mislite da je bilo 1:1 i ta situacija u 82 minuti npr, da je ne bi svirao? Ubili su fudbal i sve lijepo što u njemu ima.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim na period od kako je Osim preminuo, najglasniji su uglavnom ovi iz ruralnih krajeva, bez imalo postovanja. Sigurno da ih takvih ima i u gradu Sarajevu, s obzirom da im je porijeklo slicno pa su i razmisljanja povezana.Blues1921 je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:07Netacno.KONTRASVIH je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:02Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova![]()
Mi se vrlo dobro sjecamo prolamanja pjesme kosevskim potokom koja glasi : majka mu je ****, otac slagiran...
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
Bosanac1997
- Postovi: 277
- Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sezona jos nije dosla do sredine takmicenja,a vec imamo igraca sezone.
NJEGOMIROVIC zasluzuje da bude u najboljih 11 bez premca,nema konkurencije na "svojoj poziciji".
NJEGOMIROVIC zasluzuje da bude u najboljih 11 bez premca,nema konkurencije na "svojoj poziciji".
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...
FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.
S poštovanjem,
Žal Služba
FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.
S poštovanjem,
Žal Služba
-
CampobelloDiMazara
- Postovi: 3712
- Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kralju boli nas qrac za taj vas seoski sarkazam. Velez nikada nije od vas trazio pomoc niti vas uvlacio u neke price nakon sto smo pokradeni. Kada su nam supspendovali najboljeg posljeratnog predsjednika i kaznili nas pola godine bez publike sami progutali sve. Vi dobiste titulu i kup Zeljo dobio pozajmicu da prezivi i ostavljen u ligi Sloboda dobila licencu. Jos ste nam se smijali tada kada su nas kaznili. Kasum je imao casne namjere dok ovi poslje njega trce da se poljube sa Vickom u lozi na bilinomErosViverosViv je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:29Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...
FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.
S poštovanjem,
Žal Služba
Online
Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, enobarca, Paromlinac, Venom i 27 gostiju.




