Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 13 okt 2024, 11:16

Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:03
Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 00:03
PREDRAG PAŠIĆ: Na svu sreću, nikad mi se to nije desilo. Mi smo igrali tri namještene utakmice za koje sam ja znao: jednu prijateljsku na finalu turnira u Španiji protiv Vašaša i dvije u prvenstvu kad smo osvojili šampionsku titulu.
Bez zajebancije sad. Gdje ovo nađe? Tražim ovo na Google i iskaču samo stranice ove teme na kojim si postavljao ovo. :mrgreen:
Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 13 okt 2024, 11:17

Najjače :

"Nismo htjeli kupiti u Krupi i zato izgubili titulu"

Kad smo već kod najdužih nizova, upravo u sezoni u kojoj "niste htjeli kupiti", desio se rekord koji je ne samo u PL nego u svijetu i danas neoboren :

Najviše utakmica zaredom suspendovana sudijska trojka. Kupili 15 utakmica te godine.

Vi bolan ne bi ni došli u, poziciju da se za nešto borite da nists kupovali te sezone.

Avatar
Zutti
Postovi: 2485
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 13 okt 2024, 11:18

AjkulaCekicarka je napisao/la:
13 okt 2024, 11:16
Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:03
Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 00:03

Bez zajebancije sad. Gdje ovo nađe? Tražim ovo na Google i iskaču samo stranice ove teme na kojim si postavljao ovo. :mrgreen:
Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
Znači i to smo namjestili sebi?
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..." :rol:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

bvsic
Postovi: 4843
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 13 okt 2024, 11:31

r3m1 je napisao/la:
13 okt 2024, 10:58
Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.

Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.

Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Nije bio ofsajd protiv Nigerije

Salu na stranu, tacno od rijeci do rijeci. Kad pocnem citati komentare na fb, instagramu pa i na forumu kako nece neko da prati ovo ili da ide na utakmice. Tacno je to i cilj njihov, balije da zanemare ovo totalno onda ce poslije vice doci jos jedan vico. Desetine miliona ce se provlaciti kroz borac i zrinjski bez da iko pita sta se desava.
Ljudi sinoc raznijeli Velez sudjenjem ovi debili se kolju ko je kada pokrao utakmicu, tobejarabi.

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 13 okt 2024, 11:44

Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:18
AjkulaCekicarka je napisao/la:
13 okt 2024, 11:16
Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:03


Bez zajebancije sad. Gdje ovo nađe? Tražim ovo na Google i iskaču samo stranice ove teme na kojim si postavljao ovo. :mrgreen:
Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
Znači i to smo namjestili sebi?
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..." :rol:
Pitao si "bez zajebancije" pa sam ti odgovorio.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
DamirT
Postovi: 30849
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 13 okt 2024, 11:48

bvsic je napisao/la:
13 okt 2024, 11:31
r3m1 je napisao/la:
13 okt 2024, 10:58
Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.

Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.

Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Nije bio ofsajd protiv Nigerije

Salu na stranu, tacno od rijeci do rijeci. Kad pocnem citati komentare na fb, instagramu pa i na forumu kako nece neko da prati ovo ili da ide na utakmice. Tacno je to i cilj njihov, balije da zanemare ovo totalno onda ce poslije vice doci jos jedan vico. Desetine miliona ce se provlaciti kroz borac i zrinjski bez da iko pita sta se desava.
Ljudi sinoc raznijeli Velez sudjenjem ovi debili se kolju ko je kada pokrao utakmicu, tobejarabi.
Da su pametni, pa kad dodju u Mostar da ih samo udaraju i lome noge. Pa kad im 4-5 igraca zavrsi na pauzi od 6-7 mjeseci zapitat ce se malo i Borac sigurno u vezi svega ovog. I tako svaki tim kojeg zakolju. Kakve borbe, ljudi ne mogu da se dogovore oko bitnijih stvari u drzavi, a da se dogovore oko sutanja lopte.

Okej greska sudije, desi se svugdje, ali ovo sto traje nekoliko godina je vrijedjanje inteligencije svakog ko prati fudbal.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
RedBlue
Postovi: 1994
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RedBlue » 13 okt 2024, 11:52

Nasilje nije nacin. Budimo civilizovani. 😉

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 13 okt 2024, 11:53

Posljedice su bile da su kažnjeni Oto Hofman, predsjednik Dinama (posrednik kod namještanja utakmica Trešnjevke), Milovan Ćirić - trener Hajduka, te Vlatko Konjevod - trener Željezničara, te Ivica Osim i Mišo Smajlović, tada prve violine Željezničara. Tri kluba izbačena su u drugu ligu, ali je nakon žalbe kazna ublažena: Željezničaru minus šest bodova, Hajduku i Trešnjevki minus pet...

Slavit cemo tvoje imeeee, kriminalcuuuu familijeee :bih:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Zutti
Postovi: 2485
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 13 okt 2024, 11:56

AjkulaCekicarka je napisao/la:
13 okt 2024, 11:44
Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:18
AjkulaCekicarka je napisao/la:
13 okt 2024, 11:16


Bili su članci na više portala pa je Mirvah to pomeo onomad kad su Pašića sikterisali iz Butmira.
Znači i to smo namjestili sebi?
"...joj šta sve pitari ovi ne rade..." :rol:
Pitao si "bez zajebancije" pa sam ti odgovorio.
Očekivao sam normalan odgovor na pitanje. Dakle, da mi kažete izvor te Pašićeve rečenice, gdje je izgovorena, za koji medij i slično. Ja pitam gdje ste našli neku informaciju pokušavajući provjeriti da niste izmislili (realno, to vam ne bi bilo prvi put), a ti izvališ "a bilo je to na Google, al sredio Mirvić da nestane". A nemoj zayebavat, nismo djeca (valjda).
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 13 okt 2024, 11:57

NazorUso je napisao/la:
13 okt 2024, 11:53
Posljedice su bile da su kažnjeni Oto Hofman, predsjednik Dinama (posrednik kod namještanja utakmica Trešnjevke), Milovan Ćirić - trener Hajduka, te Vlatko Konjevod - trener Željezničara, te Ivica Osim i Mišo Smajlović, tada prve violine Željezničara. Tri kluba izbačena su u drugu ligu, ali je nakon žalbe kazna ublažena: Željezničaru minus šest bodova, Hajduku i Trešnjevki minus pet...

Slavit cemo tvoje imeeee, kriminalcuuuu familijeee :bih:
Kada si se prisjetio njihove casne proslosti red je da se prisjetimo i nase kriminalne kada smo ih dva puta spasili da ne ispadnu
I nakon toga veliki uticaj na bitisanje i opstanak Željezničara u Prvoj ligi SFRJ imali su “Rođeni“. Sjetit ćemo se dva slučaja, od čega je drugi posebno upečatljiv.

- Prvi se desio u sezoni 1980/81. kada je Željo za 3 boda izbjegao selidbu u niži rang, a ključna pobjeda je bila Pod Bijelim brijegom (3:1) u finišu sezone. To se desilo nedugo nakon što je Velež savladao Željezničar u finalu Kupa Jugoslavije na Marakani pred 50. 000 gledalaca s (3:2).

“Rođeni“ su se zadovoljili osvajanjem trofeja u najmasovnijem takmičenju, a u prvenstvenbom duelu nisu se baš zalagali i može se reći starom rivalu su prepustili bodove. Tome svjedoči i podatak da na teren nisu izašli najbolji igrači “Rođenih“ – Blaž Slišković, Vahid Halilhodžić i Momčilo Vukoje.

- Drugi slučaj je ponovo pokazao svu veličinu Veleža. Naime u predposljednjem kolu sezone 1988/89. Pod Bijelim brijegom su savladali Napredak s (2:0) iako im bodovi nisu bili potrebni, a gostima za opstanak itekako jesu. Da je klub iz Kruševca slavio u Mostaru ostao bi u ligi, a Željo bi ispao.

Na Grbavici “Plavi” su morali pobijediti Osijek i to su učinili s (2:0), te osluškivati rezultat iz Mostara. “Rođeni“ su dužnost s lakoćom izvršili, a tome svjedoče i novinski izvještaji koje možete vidjeti u rubrici FOTO retrovizor.

Gromoglasni aplauz sa Grbavice je pozdravio rezultat Pod Bijelim brijegom i opstanak Želje u Prvoj ligi. To se desilo dana 31. 05. 1989. godine i tako je Velež spasio Želju novog ispadanja iz lige.
Zadnja izmjena: CampobelloDiMazara, dana/u 13 okt 2024, 11:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 okt 2024, 11:58

r3m1 je napisao/la:
13 okt 2024, 10:58
Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.

Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.

Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.


Nije tacno
Ovdje se piše da Borac ne krade koliko je krao Željezničar
Ne prica se koliko je Željezničar pokraden

Kada Željezničar dođe u situaciju da ima stadion zaokružen onda počne prica o pljuvanju Grbavice

Željezničar treba izbaciti iz lige
Željezničar treba ugasiti
Željezničar treba u kantonalni ligu


Zayebi ti tu priču - Čelik,Sarajevo,Velež,Sloboda nisu isto što i Željezničar


Nisi ti to dobro skontao u glavi
Pokušaj ponovo

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 13 okt 2024, 12:02

Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova :thumbup:
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 13 okt 2024, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 13 okt 2024, 12:02

Evo imaš gore da nazivaju Ivicu Osima kriminalcem

I šta mi trebamo sad

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 13 okt 2024, 12:07

KONTRASVIH je napisao/la:
13 okt 2024, 12:02
Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova :thumbup:
Netacno.
Mi se vrlo dobro sjecamo prolamanja pjesme kosevskim potokom koja glasi : majka mu je ****, otac slagiran...
Sarajevski Željezničar.

Avatar
Zutti
Postovi: 2485
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 13 okt 2024, 12:11

svrakino1921 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:02
Evo imaš gore da nazivaju Ivicu Osima kriminalcem

I šta mi trebamo sad
Poštovani desetaru. Jel uvreda ako ja za čovjeka koji je milioner kažem da je bogat?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

jasta
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jasta » 13 okt 2024, 12:13

Meni je najjača tj najjadnija scena bila sa početka meča kad je Despotović pokušao glavom čini mi se, i čovjek fulao i sve normala nije ni pomislio na penal, a smrad kao priča sa drugim smradom u Var sobi ima li išta za penala....pa jbm vam mater bolesnu. Mislite da je bilo 1:1 i ta situacija u 82 minuti npr, da je ne bi svirao? Ubili su fudbal i sve lijepo što u njemu ima.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 13 okt 2024, 12:17

Blues1921 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:07
KONTRASVIH je napisao/la:
13 okt 2024, 12:02
Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova :thumbup:
Netacno.
Mi se vrlo dobro sjecamo prolamanja pjesme kosevskim potokom koja glasi : majka mu je ****, otac slagiran...
Mislim na period od kako je Osim preminuo, najglasniji su uglavnom ovi iz ruralnih krajeva, bez imalo postovanja. Sigurno da ih takvih ima i u gradu Sarajevu, s obzirom da im je porijeklo slicno pa su i razmisljanja povezana.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Bosanac1997
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 apr 2024, 10:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bosanac1997 » 13 okt 2024, 12:20

Sezona jos nije dosla do sredine takmicenja,a vec imamo igraca sezone.
NJEGOMIROVIC zasluzuje da bude u najboljih 11 bez premca,nema konkurencije na "svojoj poziciji".

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 13 okt 2024, 12:29

Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...

FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.

S poštovanjem,

Žal Služba

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 13 okt 2024, 12:38

ErosViverosViv je napisao/la:
13 okt 2024, 12:29
Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...

FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.

S poštovanjem,

Žal Služba
Kralju boli nas qrac za taj vas seoski sarkazam. Velez nikada nije od vas trazio pomoc niti vas uvlacio u neke price nakon sto smo pokradeni. Kada su nam supspendovali najboljeg posljeratnog predsjednika i kaznili nas pola godine bez publike sami progutali sve. Vi dobiste titulu i kup Zeljo dobio pozajmicu da prezivi i ostavljen u ligi Sloboda dobila licencu. Jos ste nam se smijali tada kada su nas kaznili. Kasum je imao casne namjere dok ovi poslje njega trce da se poljube sa Vickom u lozi na bilinom

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nulatridva, prisonbreak, Rule_hz, Venom i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []