Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 13 okt 2024, 12:45

CampobelloDiMazara je napisao/la:
13 okt 2024, 12:38
ErosViverosViv je napisao/la:
13 okt 2024, 12:29
Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...

FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.

S poštovanjem,

Žal Služba
Kralju boli nas qrac za taj vas seoski sarkazam. Velez nikada nije od vas trazio pomoc niti vas uvlacio u neke price nakon sto smo pokradeni. Kada su nam supspendovali najboljeg posljeratnog predsjednika i kaznili nas pola godine bez publike sami progutali sve. Vi dobiste titulu i kup Zeljo dobio pozajmicu da prezivi i ostavljen u ligi Sloboda dobila licencu. Jos ste nam se smijali tada kada su nas kaznili. Kasum je imao casne namjere dok ovi poslje njega trce da se poljube sa Vickom u lozi na bilinom
Hvala što ste nas kontaktirali.

Trudit ćemo se da vam odgovorimo što je brže moguće, prije jula 2025, sada nije pravi trenutak.

S poštovanjem,

Žal Služba

zeljovolimte
Postovi: 3775
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 13 okt 2024, 12:47

r3m1 je napisao/la:
13 okt 2024, 10:58
Kako vas ljudi navuku, stara matrica zavadi pa vladaj i sada umjesto rasprave o totalitarnom režimu i vladavini struktura Borca, vi raspravljate o Sarajevu i Zelji i nekim titulama/utakmicama odigranim prije nove ere. Dragi forumaši historiju promjeniti ne možete, fudbal se igra i danas i sutra, a jučer je prošlo.

Ne postoji klub kojeg sudije i njihov Borac nisu pokrali, ali vi opet gledate vaše i zbog tog jer gledate samo svoj interes, Borac ce vas idalje mlatiti.

Nema zakljucka, nema pouke, bolje nam nece bitii, ovo moramo trpiti jer sloge nema da se nešto promjeni. Nek ste nam zivi i zdravi, pa dok nas klizište ne pokupi dok gledamo kako komšiji ide voda kroz kuću.
Fazon je samo sto 99% "boraca za pravdu" ne bi nista protiv imali da se njihovom klubu tako silji.

Sarajevo je cak Ibrakovica angazovalo da ih "zastiti", tako sto ce nekog drugog zajebat.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 okt 2024, 12:51

Zutti je napisao/la:
13 okt 2024, 11:03
Bez zajebancije sad. Gdje ovo nađe? Tražim ovo na Google i iskaču samo stranice ove teme na kojim si postavljao ovo. :mrgreen:
Magazin DANI, ono staro izdanje koje je izlazilo sedmično. Neko je nekad ranije postavljao i sliku tog intervjua. Mislim da nemaju arhivu online, bila je nekad ranije dok nisu redizajnirali sajt.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

CampobelloDiMazara
Postovi: 3712
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 13 okt 2024, 12:53

ErosViverosViv je napisao/la:
13 okt 2024, 12:45

Hvala što ste nas kontaktirali.

Trudit ćemo se da vam odgovorimo što je brže moguće, prije jula 2025, sada nije pravi trenutak.

S poštovanjem,

Žal Služba
Mozete mirno spavati nece vas iz Veleza niko kontaktirati i pokusati uvuci u revolucionarne sastanke za bolje sutra bh fudbala nakon sto nas pokradu

Imali smo sansu sa jednim od najvecih patriota ove zemlje da u startu glavu odsjecemo ovome sto sada trpimo. Sarajevo je tada imalo casne namjere drugi nas prodase nije ni do vas ni do nas

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 13 okt 2024, 12:58

Hladno kaže lik Sarajevo, Borac i Zrinjski ne bi dopustili da radi par bodova izgube ligu. Možda radi par bodova ne bi, al +13 sigurno ispuštamo najlaganije.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
rishovski
Postovi: 5000
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 13 okt 2024, 13:07

Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 00:08
let3 je napisao/la:
13 okt 2024, 00:00
Kad pacijenti krenu vaditi neke utakmice od prije 20 godina, da bi time pokrili lopovluk Vice i SNSD prcije :lol:

Ali pazi ti tu lobotomiju, oni vade utakmice iz posljednjeg kola kada nam nije trebalo i time pokušavaju dokazati namještene titule. :bow:

Posebno je zanimljiva ova utakmica protiv Žepča kojom smo Borca izbacili iz lige.

Znači danas da pitaš njih 50 šta bi voljeli da se desi, da pustimo Žepče i da izbacimo Borac iz lige ili da pobijedimo Žepče, svih 50 bi reklo da izbacimo Borca iz lige.
Nije Virto poenta koga bi mi sad voljeli da ispadne iz lige ili ko nam je sad draži.. Nego je poenta u tome da je Željo trebao nabit Žepče i poslat ih u Federalnu,a vi ste izabrali lovu koja je došla iz Žepča i napravili prvenstvo neregularnim... Isto to sad radi Borac s Vicom i sudijama a vi ste radili sa žepačkim privatnicima...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 13 okt 2024, 13:09

mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:58
Hladno kaže lik Sarajevo, Borac i Zrinjski ne bi dopustili da radi par bodova izgube ligu. Možda radi par bodova ne bi, al +13 sigurno ispuštamo najlaganije.
A presutit ce se cinjenica da je u toj sezoni vama obogaljen budzet, niste imali ni za plate, a ne da zavrsavate nesto. Znaci vi biste zavrsili da ste bili likvidni, ali posto niste, vi posteni? :hmmmmm:
Sarajevski Željezničar.

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 13 okt 2024, 13:10

Jesu to sinoc igrali Zeljeznicar i Sarajevo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 okt 2024, 13:15

rishovski je napisao/la:
13 okt 2024, 13:07
Nije Virto poenta koga bi mi sad voljeli da ispadne iz lige ili ko nam je sad draži.. Nego je poenta u tome da je Željo trebao nabit Žepče i poslat ih u Federalnu,a vi ste izabrali lovu koja je došla iz Žepča i napravili prvenstvo neregularnim... Isto to sad radi Borac s Vicom i sudijama a vi ste radili sa žepačkim privatnicima...

Mi smo izabrali da izbacimo Borca iz lige, i danas bi to ponovo uradili. Prošle sezone bi im uzeli titulu da im je trebalo u posljednjem kolu.

Svaki klub iz Federacije je trenutno u savezu utjecajniji od Želje i ta priča se zaista treba ostaviti po strani. Svaki predstavnik Kantona Sarajevo u savezu je ili bivši funkcionier FK Sarajevo ili je njihov navijač. Mi nemamo ni portira.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 okt 2024, 13:21

mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:58
Hladno kaže lik Sarajevo, Borac i Zrinjski ne bi dopustili da radi par bodova izgube ligu. Možda radi par bodova ne bi, al +13 sigurno ispuštamo najlaganije.
Svaki od vas zna zašto ste vi te sezone ispustili +13. ;)

Nisam vam ja kriv što su pare iz Vijetnama putovale pola godine i što su igrači pokazali kakve su u stvari pizdurine.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 13 okt 2024, 13:23

CampobelloDiMazara je napisao/la:
13 okt 2024, 12:53
ErosViverosViv je napisao/la:
13 okt 2024, 12:45

Hvala što ste nas kontaktirali.

Trudit ćemo se da vam odgovorimo što je brže moguće, prije jula 2025, sada nije pravi trenutak.

S poštovanjem,

Žal Služba
Mozete mirno spavati nece vas iz Veleza niko kontaktirati i pokusati uvuci u revolucionarne sastanke za bolje sutra bh fudbala nakon sto nas pokradu

Imali smo sansu sa jednim od najvecih patriota ove zemlje da u startu glavu odsjecemo ovome sto sada trpimo. Sarajevo je tada imalo casne namjere drugi nas prodase nije ni do vas ni do nas
sad bez zajebbancije zao mi je sto ih nismo unistili. Ako je ko to mogao u BiH, to su Sarajevo i Velez. Oni gurbeti se prodase za 100,000.
Bila je to dobra podloga, inicijativa, udruženje, paljenje auta, pa i onaj izlazak Sarajeva sa utakmice i tako dalje i tako dalje.
Ovo se preko institucija nazalost ne moze rijesiti.

Avatar
Suvorov
Postovi: 2023
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 13 okt 2024, 13:26

Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 13:15
Mi smo izabrali da izbacimo Borca iz lige, i danas bi to ponovo uradili. Prošle sezone bi im uzeli titulu da im je trebalo u posljednjem kolu.
Vasi su se u Banjaluci odmah odrekli ta tri boda iz zadnjeg kola uz uslov da ih se pogura da opstanu, ono kad su dolazili Vici na noge. Znaci 6 mjeseci unaprijed.
Na kraju nije ni trebalo ni nama ni vama, ali hvala za cvijece.
Teska vremena, Zeljo moj!

slika

slika
Zadnja izmjena: Suvorov, dana/u 13 okt 2024, 13:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 13 okt 2024, 13:27

Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 13:21
mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:58
Hladno kaže lik Sarajevo, Borac i Zrinjski ne bi dopustili da radi par bodova izgube ligu. Možda radi par bodova ne bi, al +13 sigurno ispuštamo najlaganije.
Svaki od vas zna zašto ste vi te sezone ispustili +13. ;)

Nisam vam ja kriv što su pare iz Vijetnama putovale pola godine i što su igrači pokazali kakve su u stvari pizdurine.
Ispustili smo +13 jer nije bilo plata, naravno. Suludo je kriviti igrače i govorit da su pizdurine, prvi ja ne bih radio a da ne primam platu. Isto tako, te sezone su počele krađe epskih razmjera, sve ono što traje do dan danas. Sa druge strane, vi raširite tim istim lopovima dupe čim vam zagusti, dobijete pozajmice, šutite na krađe. Milion ste puta pokradeni ali šutite, lahko vas je kupiti, nivo Čolpe i Pilava.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59749
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 13 okt 2024, 13:34

mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 13:27
Ispustili smo +13 jer nije bilo plata, naravno. Suludo je kriviti igrače i govorit da su pizdurine, prvi ja ne bih radio a da ne primam platu. Isto tako, te sezone su počele krađe epskih razmjera, sve ono što traje do dan danas.
Naravno da su igrači krivi, svaki od njih je znao da će dobiti pare i nije bilo razloga da se povuče ručna i da se prestanu zalagati. Oni su u svakom slučaju morali igrati do kraja sezone.


mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 13:27
Sa druge strane, vi raširite tim istim lopovima dupe čim vam zagusti, dobijete pozajmice, šutite na krađe. Milion ste puta pokradeni ali šutite, lahko vas je kupiti, nivo Čolpe i Pilava.
Mi ćemo se uvijek pridružiti pravoj i iskrenoj inicijativi. Niko nije baš toliko glup i naivan da nasjeda na farse Ismira Mirvića kojima je pokušao skrenuti pažnju sa očajnih rezultata. Što su mu uostalom pokazali i ostali klubovi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Torino » 13 okt 2024, 13:37

Suvorov je napisao/la:
13 okt 2024, 13:26
Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 13:15
Mi smo izabrali da izbacimo Borca iz lige, i danas bi to ponovo uradili. Prošle sezone bi im uzeli titulu da im je trebalo u posljednjem kolu.
Vasi su se u Banjaluci odmah odrekli ta tri boda iz zadnjeg kola uz uslov da ih se pogura da opstanu, ono kad su dolazili Vici na noge. Znaci 6 mjeseci unaprijed.
Na kraju nije ni trebalo ni nama ni vama, ali hvala za cvijece.
Teska vremena, Zeljo moj!

slika

slika
Vole Abdićevci pustiti i Leotar
🇵🇸

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 13 okt 2024, 13:41

rishovski je napisao/la:
13 okt 2024, 13:07
Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 00:08
let3 je napisao/la:
13 okt 2024, 00:00
Kad pacijenti krenu vaditi neke utakmice od prije 20 godina, da bi time pokrili lopovluk Vice i SNSD prcije :lol:

Ali pazi ti tu lobotomiju, oni vade utakmice iz posljednjeg kola kada nam nije trebalo i time pokušavaju dokazati namještene titule. :bow:

Posebno je zanimljiva ova utakmica protiv Žepča kojom smo Borca izbacili iz lige.

Znači danas da pitaš njih 50 šta bi voljeli da se desi, da pustimo Žepče i da izbacimo Borac iz lige ili da pobijedimo Žepče, svih 50 bi reklo da izbacimo Borca iz lige.
Nije Virto poenta koga bi mi sad voljeli da ispadne iz lige ili ko nam je sad draži.. Nego je poenta u tome da je Željo trebao nabit Žepče i poslat ih u Federalnu,a vi ste izabrali lovu koja je došla iz Žepča i napravili prvenstvo neregularnim... Isto to sad radi Borac s Vicom i sudijama a vi ste radili sa žepačkim privatnicima...
Tačnije 100 000 kovertibilnih maraka, u apoenima od 100 KM u bankarskim povezima !
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 13 okt 2024, 13:43

Virtu4l je napisao/la:
13 okt 2024, 13:34
mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 13:27
Ispustili smo +13 jer nije bilo plata, naravno. Suludo je kriviti igrače i govorit da su pizdurine, prvi ja ne bih radio a da ne primam platu. Isto tako, te sezone su počele krađe epskih razmjera, sve ono što traje do dan danas.
Naravno da su igrači krivi, svaki od njih je znao da će dobiti pare i nije bilo razloga da se povuče ručna i da se prestanu zalagati. Oni su u svakom slučaju morali igrati do kraja sezone.


mnon46 je napisao/la:
13 okt 2024, 13:27
Sa druge strane, vi raširite tim istim lopovima dupe čim vam zagusti, dobijete pozajmice, šutite na krađe. Milion ste puta pokradeni ali šutite, lahko vas je kupiti, nivo Čolpe i Pilava.
Mi ćemo se uvijek pridružiti pravoj i iskrenoj inicijativi. Niko nije baš toliko glup i naivan da nasjeda na farse Ismira Mirvića kojima je pokušao skrenuti pažnju sa očajnih rezultata. Što su mu uostalom pokazali i ostali klubovi.
Nećete, i ti i ja znamo da se ne ujeda ruka koja te hrani. Vas se previše puta nahranilo da bi okrenuli leđa. Mada, čim sjaše Vico sa mjesta predsjednika, očekujem da se uključite.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Torino
Postovi: 1834
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Torino » 13 okt 2024, 13:46

Blues1921 je napisao/la:
13 okt 2024, 12:07
KONTRASVIH je napisao/la:
13 okt 2024, 12:02
Ruzne rijeci o Osimu uglavnom cujemo samo od navijaca Sarajeva iz raznih ruralnih podrucja, kao ovaj gore sto zivi negdje oko Olova :thumbup:
Netacno.
Mi se vrlo dobro sjecamo prolamanja pjesme kosevskim potokom koja glasi : majka mu je ****, otac slagiran...
Naravno, tad je babuka kupovo ko Vico sad. Šta se trebalo pljeskati? Največa vam je ikona kluba čovjek koji je bio sklon malverzacijama. Isključen iz fudbala zbog namještanja utakmicama,protiv svog kluba,lik koji je vodio Partizan dok mu je Grbavica gorila. Šta da ljudi pjevaju?
🇵🇸

let3
Postovi: 31803
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 13 okt 2024, 13:46

Jos drobe o Zepce Limoradu i utakmici od prije 20 godina :tokralju:
U međuvremenu Zepce se ugasilo kao klub ima vec 4 godine :mrgreen:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 13 okt 2024, 13:48

let3 je napisao/la:
13 okt 2024, 13:46
Jos drobe o Zepce Limoradu i utakmici od prije 20 godina :tokralju:
U međuvremenu Zepce se ugasilo kao klub ima vec 4 godine :mrgreen:
Može jedan buket cvijeća za prvaka i ove godine.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, laszlo, Venom i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []