Premijer liga BiH - aktuelno
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odavno neko nije jace cmizdrio na forumu, pa sta je ovo 
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Poenta je da nismo kupili 2x i neka nismo, **** takvu titulu.onako je napisao/la: ↑13 okt 2024, 22:43U Sirokom niste kupili, jer niste dali onoliko koliko je Siroki trazio, a ne da niste htjeli kupit. Ovo ti je istina 100%, niste nudili dovoljno.Argentina je napisao/la: ↑13 okt 2024, 21:00Diskutabilna vam je titula koju si prepisujete za '99tu, jer ste bili prvaci jednog dijela drzave, nije se igrao play off (isto tako mogu titulu pripisati Posusje i Borac), nakon te sezone nismo imali klub u Evropi sto govori da nije zavraeno prvenstvo (godinu prije i svaku poslije smo imali predstavnika), za mene su te titule kao one od Bosne Visoko jake i naravno korona titula, ali ona je priznata od UEFA-e i nema se tu sta reci, broji se redovno. Ne znam sta ste mogli jos osvojiti?!Devedesetka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 17:19Zanimljivo je posmatrati koliko je Sarajevo veliki klub jer ga sa svih strana napadaju ljudi koji nemaju obraza i časti.
Sama cinjenica koliko malo titula imamo poslije rata govori mnogo toga i koliko smo zapravo pošteni.
Mozda bi bilo bolje da smo krali.
Prije bi Zeljo imao vise da je kupovao, jedna od tih je 2002 kada se ganjao Leotarom, a nije kupio u Sirkom tekmu koja se nudila i titula kad se ganjao sa Zrinjskim kad nije kupio kod Krupe.
Da bi nam dobro dosla ova druga, kad smo saki sve zeznuli i dopustili da se Zrinjski lansira ka vrhu, naravno da bi, ali ako nismo mogli sami to rijesiti, neka nismo ni kupili, iako je Zrinjski tu kupio sebi tekmu u Bijeljini.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Slazem se s vecinom i postujem stav i napisanoDevedesetka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 21:20Lijepo napisano prije svega..Argentina je napisao/la: ↑13 okt 2024, 21:00Diskutabilna vam je titula koju si prepisujete za '99tu, jer ste bili prvaci jednog dijela drzave, nije se igrao play off (isto tako mogu titulu pripisati Posusje i Borac), nakon te sezone nismo imali klub u Evropi sto govori da nije zavraeno prvenstvo (godinu prije i svaku poslije smo imali predstavnika), za mene su te titule kao one od Bosne Visoko jake i naravno korona titula, ali ona je priznata od UEFA-e i nema se tu sta reci, broji se redovno. Ne znam sta ste mogli jos osvojiti?!Devedesetka je napisao/la: ↑13 okt 2024, 17:19Zanimljivo je posmatrati koliko je Sarajevo veliki klub jer ga sa svih strana napadaju ljudi koji nemaju obraza i časti.
Sama cinjenica koliko malo titula imamo poslije rata govori mnogo toga i koliko smo zapravo pošteni.
Mozda bi bilo bolje da smo krali.
Prije bi Zeljo imao vise da je kupovao, jedna od tih je 2002 kada se ganjao Leotarom, a nije kupio u Sirkom tekmu koja se nudila i titula kad se ganjao sa Zrinjskim kad nije kupio kod Krupe.
Inace ne bi ulazio u raspravu bilo kakvu ( nit' se i ima neki prostor za uletiti u raspravu ) jer onda to dovodi do bespotrebnih smaračkih prica kojih ova tema ima previše..
Kazem konkretno za klub koji navijam, i iskreno vjerujem u to da imamo najmanje crnih mrlja u svojoj historiji.
Sama velicina kluba momentalno trazi od drugih spodoba ove drzave da nas spoticaju kradu i tako godinama.
Ne kazem ja da nisu drugi pokradeni jer jesu i to mnogo puta u duelima protiv nas, al' kad to sve staviš u jednu kutiju ne moze se ni porediti u odnosu na ono što se nama radilo.
Jer ima nešto u tome što se zovemo FK Sarajevo što budi zivotinjski instinkt kod drugih da nam podapinju.
Nije ovo šuplja prica niti pokušavam da budem patetican, al' to stvarno jeste tako i vjerujem da se 95% foruma slaze s ovim napisanim..
Samo eto rijetko ce ko i priznati.
Napokon normalna diskusija, jer ovdje previse ljudi pise gluposti bez ikakvih argumenata i pameti, sa pokusajte da drugog ponizi i to bez ikakve potrebe.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Njegova tastatura vristi za pomoc
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro, sad se vec blamira.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mudro i pametno.MokraKifla je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:32Music, Peljto, Halkic, Gigovic, Njegomirovic, Jelic, KesicTurkishAirlines je napisao/la: ↑14 okt 2024, 15:28Da li moze neko postaviti imena sudaca od pocetka ove sezone za FK Borac?
Vidjeli da ne moze, pa ajde po isprobanom receptu igrati
Majku vam....
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledam ove amatere iz reprezentacije, pa u našoj ligi ima boljih igrača od ovih Barbarezovih neznalica.
Nail ne bi imao mjesta u Slobodi i GOŠK-u,
Nail ne bi imao mjesta u Slobodi i GOŠK-u,
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- TurkishAirlines
- Postovi: 3474
- Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sumnjam da u crnogorskoj ligi ima boljih od ovoga vcrs.
Free PALESTINA
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
MIRVICU ODLAZI!!!
#sirimopozitivu
"Imati i ne znati, gore je nego nemati"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Živo me zanima kako vam ne dosadi pisati te besmislene postove, osim ako zaista ne misliš da imaju nekog smisla, ono "šuknuo" si mi, i tako to. To su fore ispod nivoa predškolskog uzrasta, mada kad malo bolje razmislim...TurkishAirlines je napisao/la: ↑14 okt 2024, 22:44Sumnjam da u crnogorskoj ligi ima boljih od ovoga vcrs.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- DurmitorskiJablan
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hvala Bogu završi se ovaj miniciklus privatne reprezentacije
Okrecemo se privatnoj prciji od lige
Okrecemo se privatnoj prciji od lige
- DurmitorskiJablan
- Postovi: 250
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:10
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ahhahahhahhahhah joj al ga suknu aghahahahhahahhahTurkishAirlines je napisao/la: ↑14 okt 2024, 22:44Sumnjam da u crnogorskoj ligi ima boljih od ovoga vcrs.
Aaaaaa prc prc
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ugasio te ko szoboslai vicoprcijuVirtu4l je napisao/la: ↑14 okt 2024, 22:48Živo me zanima kako vam ne dosadi pisati te besmislene postove, osim ako zaista ne misliš da imaju nekog smisla, ono "šuknuo" si mi, i tako to. To su fore ispod nivoa predškolskog uzrasta, mada kad malo bolje razmislim...TurkishAirlines je napisao/la: ↑14 okt 2024, 22:44Sumnjam da u crnogorskoj ligi ima boljih od ovoga vcrs.
A nije ti prvi put, naviko si
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Žepče se jeste ugasilo jedno 3x od ispadanja iz premijer lige ali samo nastave ponovo iz kantona... Eto ih u 1/16 finala kupa... protiv Zrinjskog... Žepče jeste davno ispalo ali nije zaboravljeno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- svrakino1921
- Postovi: 19863
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Veznjak Plavih, Abdulmalik Al Jaber, odigrao je dvije prijateljske utakmice za U-21 reprezentaciju Saudijske Arabije protiv U-21 selekcije UAE. U prvom meču (1:1) asistirao je za gol, a u današnjem drugom susretu postigao je pobjednosni pogodak za 2:1. Obje utakmice igrao je od prve minute.
Najtrofejniji klub sa najboljim stadionom u voljenoj BiH imat ce i najveći izlazni transfer u PL - 5 miliona €
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E čuj kultni magazin. Kome ba? Možda vama iz dijaspore.Virtu4l je napisao/la: ↑14 okt 2024, 19:18Vjerovatno se ni ne sjećaš tog magazina, kultni ratni magazin koji si pokušao pošprdati, pa se onda neuko pokušao izvaditi. Ti i ovaj tvoj ahbab morate malo stati na ručnu, svaki post koji napišete na ovom forumu dovodi do izumiranja moždanih ćelija onoga ko čita.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Švrakino, fali ti jedna nula tu. Barem 50 miliona € - ovakav talenat nije se rodio još od onog malog Midgeta.svrakino1921 je napisao/la: ↑15 okt 2024, 09:14
Veznjak Plavih, Abdulmalik Al Jaber, odigrao je dvije prijateljske utakmice za U-21 reprezentaciju Saudijske Arabije protiv U-21 selekcije UAE. U prvom meču (1:1) asistirao je za gol, a u današnjem drugom susretu postigao je pobjednosni pogodak za 2:1. Obje utakmice igrao je od prve minute.
Najtrofejniji klub sa najboljim stadionom u voljenoj BiH imat ce i najveći izlazni transfer u PL - 5 miliona €
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.



