Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6351
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 14 okt 2024, 14:48

Gigovic, Njegomirovic i slicni bi u ratnim uslovima opusteno bilo ratni zlocinci, egzekutori.
Kada "Ono" sada ovakve stvari radi zbog "visih" ciljeva, brutalno i pred kamerama. Samo mozes sve to pretvoriti u ratne uslove, nove "vise ciljeve", bez kamera i sa drugim sredstvima.

Profil takvih ljudi je jasan.
- FKS -

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VeteranSA » 14 okt 2024, 14:49

Interesantna tema za diskusiju, i različita mišljenja, i neka su, tako treba. Kao što se može vidjeti, onih par nazovi navijača Zrinjskog su se uhinjili, kao i klub kada je delegiranje sudija i suđenje u pitanju, nigdje ih. Pojela maca. Navijači Borca životom brane Vicu, a navijači Sarajeva svu krivicu vide u par nas, navijača Želje koji su prepoznali ofirni pristup Mirvića i atak kroz sve moguće kanale, kao alibi za veliku potrošnju, a mali rezultat.
Moje mišljenje je da bi Sarajevo i moglo sa Vicom, samo kada bi ih ozbiljno shvatao. A kako će ih svatiti kada uz svu uvalu ispadaju od nekih bezveznih azijskih ekipa u pretkolima Europskih takmičenja.
Budi mangup, investiraj dodatno, pa se bez titule plasiraj u grupe. Garantujem ti da bi se nakon toga prošetao ligom. Ovo što radite ne pije vode, i nećete ovom propagandom i PR-om napraviti ništa.
Za Želju se ne brinite, mi ćemo svojim putem, i nećemo sigurno zajedno sa onima koji nam naku dženazu klanjaju.
I ponavljam ponovo. Od 95 pa do 2020 ste imali predsjednike saveza mrtve pitare. Pušinu i Begića. Generalne sekretare Bakovića i Džemidžića, bordo prijatelje. Sudijsku organizaciju Salem Prolić, Ibro Hasanbegović i Pilav. Znači drmali ste savezom 25 godina, i sada plačete ko kuje. Pičići pravi. Šuti, radi i bori se. U Europi nema Njegomirovića i Gigovića. Napravi nešto tamo. A ne ko djeca uključili kukavicu. Ne ide to tako drugovi moji.

12345678922
Postovi: 610
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 12345678922 » 14 okt 2024, 14:58

curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶
Kad se simpatizer miješa u navijačke obračune pritom nije pokupio dobre informacije.

:bih:

Avatar
skullcrusher
Postovi: 1192
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la skullcrusher » 14 okt 2024, 15:02

VeteranSA je napisao/la:
14 okt 2024, 14:49
Interesantna tema za diskusiju, i različita mišljenja, i neka su, tako treba. Kao što se može vidjeti, onih par nazovi navijača Zrinjskog su se uhinjili, kao i klub kada je delegiranje sudija i suđenje u pitanju, nigdje ih. Pojela maca. Navijači Borca životom brane Vicu, a navijači Sarajeva svu krivicu vide u par nas, navijača Želje koji su prepoznali ofirni pristup Mirvića i atak kroz sve moguće kanale, kao alibi za veliku potrošnju, a mali rezultat.
Moje mišljenje je da bi Sarajevo i moglo sa Vicom, samo kada bi ih ozbiljno shvatao. A kako će ih svatiti kada uz svu uvalu ispadaju od nekih bezveznih azijskih ekipa u pretkolima Europskih takmičenja.
Budi mangup, investiraj dodatno, pa se bez titule plasiraj u grupe. Garantujem ti da bi se nakon toga prošetao ligom. Ovo što radite ne pije vode, i nećete ovom propagandom i PR-om napraviti ništa.
Za Želju se ne brinite, mi ćemo svojim putem, i nećemo sigurno zajedno sa onima koji nam naku dženazu klanjaju.
I ponavljam ponovo. Od 95 pa do 2020 ste imali predsjednike saveza mrtve pitare. Pušinu i Begića. Generalne sekretare Bakovića i Džemidžića, bordo prijatelje. Sudijsku organizaciju Salem Prolić, Ibro Hasanbegović i Pilav. Znači drmali ste savezom 25 godina, i sada plačete ko kuje. Pičići pravi. Šuti, radi i bori se. U Europi nema Njegomirovića i Gigovića. Napravi nešto tamo. A ne ko djeca uključili kukavicu. Ne ide to tako drugovi moji.
Reci posteno necete vi svojim putem nego vi ne smijete pisnuti protiv saveza tu bi vam bio kraj hinje i phicke najvece, isti taj Vico vas je prosle godine i ostavio u ligi. Evo iskreno bio sam napisao bas dug post i obrisao jer je ova prva recenica sve ono sto vi imate tj nemate a nemate nista niti smijete progovoriti. Smeta i vama sto vas sudije gule i kad hoce kradu ali vi ne smijete pisnuti. Hvala i svako dobro
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

exFighter1926
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 nov 2022, 19:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la exFighter1926 » 14 okt 2024, 15:02

Teske teme! Ima nas koji pratimo ligu od 2000. Od prve sezone do ove trenutne, nema kluba koji nije izvukao i koji ne izvlaci neku korist, kompromise itd. Ispadalo se zbog raznih zepcea, leotara, zelje, celika i sad kad je dosao red da mi krademo onda ajmo posteno! E pa poserem se na to vase postenje. Gdje bio 4R kad se Borac izbacio iz liga zbog Čelika, ili kad je Olimpic u startu davao 6 bodova Sa klubovima, ili kad se zadnje kolo pustale tekme da ispadne Borac. Odmah da kazem da ovo ofirno stimanje ne podrzavam i ne vidim potrebu za tim, jer realno u zadnje 3-4 godine smo imali stalno ekipu za mjesto koje vodi u evropu i to je sasvim oke, ali kad vidim sta ostali klubovi rade onda mi puca neka stvar, nek kradu, krast ce i sljedeci ko dodje, a vi ako mislite da ce se to ikad promjeniti, varata se jer je u ovoj drzavi sve nakaradno i sve je veza i stela, ove 4 godine jasemo mi, vjerovatno cemo i naredne 4 , pa cemo u krug. I mislim da ste svi svjesni da nema kluba u BiH u koji nije umjesana politika, onaj ko kaze da nije zavarava samog sebe…

Blues1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 02 nov 2015, 18:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Blues1921 » 14 okt 2024, 15:04

@killa
Manje vise, sve ono sto mi je i receno. Ono sto uporno prolazi ispod radara, a van je svake logike u pravnoj drzavi, je izostavljanje suda kao vrhovne instance jedne drzave, neukljucivanja tuzilastva u proces, jer koliko me sjecanje sluzi, tuzilastvo bi trebalo biti to "udruzenje" koje ce na osnovu prikupljenih dokaza protiv stranke-stranaka, pokrenuti istrazni postupak, u ovom slucaju protiv celnika nfsBiH. A to se moze napraviti i bez udruzenja. Ne amnestiram ni svoj klub, situacija je bila takva jeste, nerad i nesposobnost, ali mislim da za takav vid udruzenja se malo vise tematski i sistemski treba posvetiti samoj svrsi i polju djelovanja, naravno sa strucnim ljudima, nego sto je bio slucaj. Makar ja tako mislim.
Sarajevski Željezničar.

Avatar
Riquelme
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 apr 2021, 09:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme » 14 okt 2024, 15:08

ronaldo99 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:03
Sta je reci nema nikakvog zasjedanja komisije oko sudjenja Borac Velez? Znaci mogu se srati kako hoce po nama , a mi sutimo i gledamo? Tako nam i treba, kad je bosnjo prodana dusa
Daj komisiju nakon svake tekme :D
Regularni golovi ajmo dalje
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌

curvanord
Postovi: 1033
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 14 okt 2024, 15:08

12345678922 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:58
curvanord je napisao/la:
14 okt 2024, 12:07
Kakav se hit album sprema nakon sinoćnjih dešavanja na APu 🎶🎶🎶🎶
Kad se simpatizer miješa u navijačke obračune pritom nije pokupio dobre informacije.

:bih:
Opusti se Gennaro De Tommaso

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 14 okt 2024, 15:09

exFighter1926 je napisao/la:
14 okt 2024, 15:02
Teske teme! Ima nas koji pratimo ligu od 2000. Od prve sezone do ove trenutne, nema kluba koji nije izvukao i koji ne izvlaci neku korist, kompromise itd. Ispadalo se zbog raznih zepcea, leotara, zelje, celika i sad kad je dosao red da mi krademo onda ajmo posteno! E pa poserem se na to vase postenje. Gdje bio 4R kad se Borac izbacio iz liga zbog Čelika, ili kad je Olimpic u startu davao 6 bodova Sa klubovima, ili kad se zadnje kolo pustale tekme da ispadne Borac. Odmah da kazem da ovo ofirno stimanje ne podrzavam i ne vidim potrebu za tim, jer realno u zadnje 3-4 godine smo imali stalno ekipu za mjesto koje vodi u evropu i to je sasvim oke, ali kad vidim sta ostali klubovi rade onda mi puca neka stvar, nek kradu, krast ce i sljedeci ko dodje, a vi ako mislite da ce se to ikad promjeniti, varata se jer je u ovoj drzavi sve nakaradno i sve je veza i stela, ove 4 godine jasemo mi, vjerovatno cemo i naredne 4 , pa cemo u krug. I mislim da ste svi svjesni da nema kluba u BiH u koji nije umjesana politika, onaj ko kaze da nije zavarava samog sebe…
Nikad niko ovako brutalno nije otimao niti se kome svake godine stelilo da ti je zabranjeno da pogledas igraca kamoli da pobijedis. Kad toliko dugo pratis ajde izvadi nam omjer faulova koje sviraju Borcu,penala,zute,crvene pa mi nadji barem pribliznu statistiku da se nekome tako sviralo. Nadam se sljedeci ko dodje da ce biti barem duplo gori i brutalniji od ove spodobe na celu saveza.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 15:11

Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:08
ronaldo99 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:03
Sta je reci nema nikakvog zasjedanja komisije oko sudjenja Borac Velez? Znaci mogu se srati kako hoce po nama , a mi sutimo i gledamo? Tako nam i treba, kad je bosnjo prodana dusa
Daj komisiju nakon svake tekme :D
Regularni golovi ajmo dalje
Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VeteranSA » 14 okt 2024, 15:19

Opet ista priča "Željo ovo, Željo ono"....fokusirajte se na sebe, svi klubovi. Prvenstvo ima +30 utakmica, i onda je neko nekome kriv zbog pobjede/poraza u zadnjem kolu. Dajte ba.
Jedini klasični primjer otete titule u jednoj utakmici u 90-oj minuti je penal za Zrinjski u Bijeljini. Navedite još neki primjer, ja ga se ne sjećam. Tada su se svi smijali i naslađivali i navijačima i upravljačkim strukturama u Želji. A tek onda kad se ostali klubovi "dignu" na slične primjere pljačke, ne njihovom klubu, nego nekom od konkurenata, i to najžešćih, možeo očekivati pozitivne iskorake, i zajednički pristup više klubova. Ovako pritisak "jer su po meni udarili" neće donijeti ništa, a posebno ne pod vodstvom Mirvića i Ibrakovića.

Avatar
Riquelme
Postovi: 363
Pridružen/a: 26 apr 2021, 09:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme » 14 okt 2024, 15:25

Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 15:11
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:08
ronaldo99 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:03
Sta je reci nema nikakvog zasjedanja komisije oko sudjenja Borac Velez? Znaci mogu se srati kako hoce po nama , a mi sutimo i gledamo? Tako nam i treba, kad je bosnjo prodana dusa
Daj komisiju nakon svake tekme :D
Regularni golovi ajmo dalje

Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 3474
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 okt 2024, 15:28

Da li moze neko postaviti imena sudaca od pocetka ove sezone za FK Borac?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
MokraKifla
Postovi: 685
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MokraKifla » 14 okt 2024, 15:32

TurkishAirlines je napisao/la:
14 okt 2024, 15:28
Da li moze neko postaviti imena sudaca od pocetka ove sezone za FK Borac?
Music, Peljto, Halkic, Gigovic, Njegomirovic, Jelic, Kesic

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 15:39

Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:25
Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 15:11
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:08


Daj komisiju nakon svake tekme :D
Regularni golovi ajmo dalje

Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Po do sada viđenom, reklo bi se da ocjenjivači i posmatrači ne rade ništa osim onako kako im se kaže.

Dovoljan pokazatelj su dvije utakmice u BL - borac - Sarajevo i evo ova sad, borac - Velež.

Vidjet' ćemo kako će Vaso Miskin Crni proći u BL. :problem:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 14 okt 2024, 15:43

Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:25
Pendulum je napisao/la:
14 okt 2024, 15:11
Riquelme je napisao/la:
14 okt 2024, 15:08


Daj komisiju nakon svake tekme :D
Regularni golovi ajmo dalje

Golovi možda jesu regularni ali, da li je kompletno suđenje? Pa ne treba zasjedati komisija samo kad su golovi "sporni".
Pa valjda nesto rade i ti ocjenjjivači posmatrači.
Mogo je biti jos jedan crveni i to je to
Hahahahaha ma ja nebitan crveni na 0:1 i to stopera U21. Osim sto bi bilo 10 na 10, a nisu toliko dominantniji bili ni s igracem vise, morao bi uci u21 negdje drugo odmah

Bezveze sta, jos jedan maali crveni bio i to je to, sudjenje evropsko s 1739 prekrsaja.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 okt 2024, 15:45

Koliko im Mirvić (a evo sad i Abdulah) smeta(ju) to nisu istine. U snove im dolazi. :beba: :kafa:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la VeteranSA » 14 okt 2024, 15:51

Ne smetaju oni nikome, osim vama samima, ali živi bili pa vidjeli. Evo jedno pitanje, koja je svrha povratka Ibrakovića u klub? Šta on konkretno može unaprijediti kod vas?
Loše savjetnike vlasnik ima, ne znam šta očekuje od ovog papundeka.

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 14 okt 2024, 15:51

mosarajvosa83 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:45
Platonova je napisao/la:
14 okt 2024, 14:37
mosarajvosa83 je napisao/la:
14 okt 2024, 14:31
Vidjeli u Borcu nema zezanja,jedva pobijedjuju a ostali isto dobro igraju,daj delegiraj sad sve sudije njima iz RS svaka tekma haha kakvi su ovo kriminalci. Treba se trajno rijesiti ove mafije iz RS,urediti savez po totalno drugim principima
Po Sarajevskim principima i vrijednostima, jel ta priča ?!
Tako je Luca ides na blok opet. Da je ikad bilo po nasim principima zato onda nismo ovako ko Borac otimali i osvajali? Zasto nije bilo zabranjeno da nas iko pobijedi,nemoj mi tih vasih lazi i patetike.
Jeste vama je zabranjeno da nas pobjedite u BL ;) to je dokazano prošlo kolo
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

jasta
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jasta » 14 okt 2024, 15:52

Niko nikad nije krao kao sada borac.
Niko nije poklopio više stvari nego borac.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, Maestro^^, Venom, Zigazaga i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []