Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 24 okt 2024, 13:48

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 11:30
godrina je napisao/la:
24 okt 2024, 11:18
Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 09:35

Man City ima pored sebe u ligi još 5 ekipa sa milijardama budžeta ;) btw, Sarajevo je tom istom Borcu odnjelo pun plijen sa gradskog,Zrinjski nas je oštetio u Mostaru i to debelo, a Željezničar da je pored onog posjeda bio malo agilniji u napadu mogao je bar x izvući ako ne i pobjediti...laprdate bez potrebe već danima zbog dva neka faula ko zna gdje....Titula se gubi na Igmanu, Gošku, Radniku, Slogi, Slobodi, Borac vam je najmanji problem vjerujte ;)
Ma da, 2 faula ko zna gdje koja usput jasno pokazuje kriterij i sta ce bit oko kaznenog prostora.
Ma nidje veze, al baš nidje veze, možda jedan napad da je prekinuo sudija a da nije morao niti trebao, a pored toga Željo imao još minimalno 20 napada iz kojih je mogao ali nije znao dati gol, tako da ta priča, nije dao sudija prići golu i ne može niko dati gol je jedna obična limunada....
Pa jest limunada iz tvog ugla gledista. Stavi se u kontra situaciju.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 24 okt 2024, 14:06

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 09:35
Zeko87 je napisao/la:
24 okt 2024, 09:02
Čuj ko je kriv, pa Mun City ima milijarde pa se bori za titulu do zadnjeg kola. Nemoguće je odigrati perfektnu sezonu ako svi nemaju iste uslove za igru. Koga ti u ligi vidiš da može otkinuti bodove Borcu i Zrinjskom sa ovakvim uslovima i suđenjem? Većina klubova se ne buni jer im nisu konkurenti ni za šta.
Man City ima pored sebe u ligi još 5 ekipa sa milijardama budžeta ;) btw, Sarajevo je tom istom Borcu odnjelo pun plijen sa gradskog,Zrinjski nas je oštetio u Mostaru i to debelo, a Željezničar da je pored onog posjeda bio malo agilniji u napadu mogao je bar x izvući ako ne i pobjediti...laprdate bez potrebe već danima zbog dva neka faula ko zna gdje....Titula se gubi na Igmanu, Gošku, Radniku, Slogi, Slobodi, Borac vam je najmanji problem vjerujte ;)
Ma jasna je vama poenta, al eto malo glumatate. Nego, je li i City i ostali milijarderi imaju ovakve brojke protiv engleskih kokuza sa sredine i donjeg dijela tabele?

Zašto su svi agresivni prema FK Borac?

Ove sezone se najviše pažnje pridavalo utakmicama Borca u domaćem prvenstvu. Nakon odigranog kola gotovo sve ekipe imaju prigovor na suđenje. U čemu je zapravo problem? Mnogi su stava da sudije nemaju ujednačene kriterije kada je u pitanju suđenje. Izdvojićemo nekoliko faktora koji mogu potvrditi da su kritike opravdane.
U 9 odigranih utakmica BH Premier lige, Borac je napravio 96 prekrša (u prosjeku 9,6 po utakmici), dok su protivnici Borca napravili 184 prekršaja (20, 4 po utakmici).

Što se tiče kartona, Borac je ukupno sakupio 10 žutih kartona ( na 3 utakmice 0 kartona i na jednoj utakmici 1 žuti karton), dok su protivnici sakupili 29 žutih kartona (nula odigranih utakmica na kojima protivnici Borca nisu dobili niti jednu javnu opomenu).
Protivnici Borca su dobili 3 crvena kartona, dok je Borac u dosadašnjem dijelu sezone bez crvenog kartona.
Posebno se po ovim kriterijima izdvaja utakmica Borac - Sarajevo, na kojoj je Borac dobio 1 žuti karton, a Sarajevo 5. Jedini žuti karton je dobio Nikolov startom u 94. min nakon kojeg je Anđušić doživio povredu i za njega je ova sezona, vjerovatno, završena. Omjer faula na ovoj utakmici je bio 27-6 u korist sarajevskog kluba.

Da li ovi podaci išta govore o kriterijima suđenja u BH premier ligi, procijenite sami.
Autor: Svi sportovi BiH
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 24 okt 2024, 14:06




Nekada kada su oni harali ligom
Nije bilo kazne nikakve


Užas

RodjeniiBrato
Postovi: 1257
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RodjeniiBrato » 24 okt 2024, 14:25

Jel veceras trece neodradjeno gostovanje ove sezone ili ce se ipak pojavit?
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 24 okt 2024, 14:42

RodjeniiBrato je napisao/la:
24 okt 2024, 14:25
Jel veceras trece neodradjeno gostovanje ove sezone ili ce se ipak pojavit?
Brato rođeni ne brini se ti za naša gostovanja ;) imaš ti većih problema od Lešinara i da li će se pojaviti na Kipru, a naravno da hoće....
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

damir_82
Postovi: 1030
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la damir_82 » 24 okt 2024, 15:07

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 11:40
Pa sve to hoćete da imate vi umjesto Borca :) bolje nemoj, poklaćete se među sobom, i ovako su vam međuljudski odnosi a posebno među omladinom na tankim nogama...Dzojstik je u BL na sigurnom, vi dok ste ga imali previše ste cheatovali, bolje ovako single nego multi da se cheatuje ;)
U vrijeme dok vi niste harali ligom, kad igrači FK Sarajevo ne žele nastaviti utakmicu u Banjoj Luci, jer je navijač domaćih udario njihovog saigrača, utakmica se registruje službenim rezultatom u korist domaćina,FK Borac.
Po potpuno istim kriterijima, pravdi i poštenju, se presudilo u slučaju kada je utakmica između istih aktera odigrana u Sarajevu.
Naime, tada dva navijača domaćih prođu pored osiguranja i pretrče stadion u pokušaju da dođu do gostujuće tribine, pri tom ne pogledavši u gostujuće igrače. Nakon toga se isprazni cijela Sjeverna tribina i delegat kaže da se može nastaviti utakmica, gostujući igrači isprepadani ostanu u svlačionicama ne želeći da nastave utakmicu. Utakmica se, naravno, registruje službenim rezultatom u korist gostiju.
To je period kad su vjerovatno ljudi iz FK Sarajevo žarili i palili Fudbalskim savezom...

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 24 okt 2024, 15:12

Jednostavno u ambijentu kakav je naš (dejtonski) preteško je sa RS i HR komponentom, oni su uvijek u win-win opciji: ili će pokrasti i ostvariti materijalnu korist ili će devastirati sve što podsjeća na državu. Probosanski / bošnjački dio voli pokrasti ali opet ima neki osjećaj i doživljaj države. Sport je u svim varijantama na gubitku. Zato i jesmo prkno na evropskom/svjetskom sportskom platnu.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 24 okt 2024, 15:31

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 09:35
Zeko87 je napisao/la:
24 okt 2024, 09:02
Čuj ko je kriv, pa Mun City ima milijarde pa se bori za titulu do zadnjeg kola. Nemoguće je odigrati perfektnu sezonu ako svi nemaju iste uslove za igru. Koga ti u ligi vidiš da može otkinuti bodove Borcu i Zrinjskom sa ovakvim uslovima i suđenjem? Većina klubova se ne buni jer im nisu konkurenti ni za šta.
Man City ima pored sebe u ligi još 5 ekipa sa milijardama budžeta ;) btw, Sarajevo je tom istom Borcu odnjelo pun plijen sa gradskog,Zrinjski nas je oštetio u Mostaru i to debelo, a Željezničar da je pored onog posjeda bio malo agilniji u napadu mogao je bar x izvući ako ne i pobjediti...laprdate bez potrebe već danima zbog dva neka faula ko zna gdje....Titula se gubi na Igmanu, Gošku, Radniku, Slogi, Slobodi, Borac vam je najmanji problem vjerujte ;)
Pa sto preskoci Siroki??
Supcino beskarakterna dolazis tu s namjerom provocirati raju potpuno svjestan da sezona i koja vec u nizu nije regularna.
Profilacija kolektivnog DNK propaganda i podvaljivanje,kao sistem vrijednosti na kojem se apsolutno sve zasniva i u svim porama izopacenog drustva i zajednice na koju vas drma taj prepoznatljivi sa periferije šatro Patrio element.
Vjerovatno ti je gospodska ulica civilizacijski vrh u koju povremeno ulazis s pasosem u dzepu.

Golema muda,nema dalje.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 24 okt 2024, 15:34

TrofejiSuTu je napisao/la:
24 okt 2024, 15:31
Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 09:35
Zeko87 je napisao/la:
24 okt 2024, 09:02
Čuj ko je kriv, pa Mun City ima milijarde pa se bori za titulu do zadnjeg kola. Nemoguće je odigrati perfektnu sezonu ako svi nemaju iste uslove za igru. Koga ti u ligi vidiš da može otkinuti bodove Borcu i Zrinjskom sa ovakvim uslovima i suđenjem? Većina klubova se ne buni jer im nisu konkurenti ni za šta.
Man City ima pored sebe u ligi još 5 ekipa sa milijardama budžeta ;) btw, Sarajevo je tom istom Borcu odnjelo pun plijen sa gradskog,Zrinjski nas je oštetio u Mostaru i to debelo, a Željezničar da je pored onog posjeda bio malo agilniji u napadu mogao je bar x izvući ako ne i pobjediti...laprdate bez potrebe već danima zbog dva neka faula ko zna gdje....Titula se gubi na Igmanu, Gošku, Radniku, Slogi, Slobodi, Borac vam je najmanji problem vjerujte ;)
Pa sto preskoci Siroki??
Supcino beskarakterna dolazis tu s namjerom provocirati raju potpuno svjestan da sezona i koja vec u nizu nije regularna.
Profilacija kolektivnog DNK propaganda i podvaljivanje,kao sistem vrijednosti na kojem se apsolutno sve zasniva i u svim porama izopacenog drustva i zajednice na koju vas drma taj prepoznatljivi sa periferije šatro Patrio element.
Vjerovatno ti je gospodska ulica civilizacijski vrh u koju povremeno ulazis s pasosem u dzepu.

Golema muda,nema dalje.
Filozof aj ne njajke ;)
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

Zeko87
Postovi: 2963
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 24 okt 2024, 15:36

Znači, sudije na Areni izjavile da smo oštećeni u širokom, oštećeni za penal na Koševu protiv Posušja i nikom ništa... Vico kako je u Savezu Borac nikad nije bio zakinut za bodove. Na proslavi titule Igmana su zaklali u maju, smijala se nacija, a da ne ideš u detalj svih utakmica redom. Na kraju krajeva, prazan stadion iz kola u kolo govori sve ovo o čemu normalna raja priča. Ja rpvi, kao pitar nemam ništa protiv da Borac uzme 10 titula za redom , ali da j da to bude na sportski način, a ne ovaj otimačinski, kriminalni.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 24 okt 2024, 15:42

Nikada, ali baš nikada, nećemo vam dozvoliti da blatite i cipelarite hrvatske branitelje, njihove obitelji i sve druge Splićane i Hrvate ni da javni prostor koristite za pokušaje odvratnog skupljanja političkih bodova i to na način da obezvrjeđujete vrijednosti i žrtve Domovinskog rata postavljanjem spomenika ročnicima neprijateljske i zločinačke vojske.
Takvim pokušajima, kao ni ćirilici, u Splitu nema mjesta! I, vjerujte nam na riječ, ovo vam može ostat samo na pokušaju!", navodi se u poruci Torcide.

Podsjetimo, Dalmatinski portal je sinoć objavio da je o postavljaju spomen-ploče odlučila Komisija za imenovanje ulica i trgova na održanoj sjednici. Odluku još mora potvrditi Gradsko vijeće.

Ovako se to sa njima radi,oni samo ovaj jezik poznaju sve ostale metode ili neki pokusaj sa njima normalnog je utopija mada smo mi glup narod pa zaboravljamo. Nas kad dodje u savez odma ide prica nekakva normalizacija,sudje je sigurno nikad nije bilo ovako da te otima svaku tekmu,da je bilo ovakvo sudjenje javili bi se odma da su ugrozeni. Kosovari i hrvati su tate,oni znaju kako treba sa ovim malim rusima i slicnim polusvijetom,nek se okrenu,nas nazivaju Teheran a podrzavaju Ruse i zemlje tipa Kina,Iran tj saveznike Rusije,to pokazuje koliko je to zaostao narod.

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 24 okt 2024, 15:44

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 15:34
TrofejiSuTu je napisao/la:
24 okt 2024, 15:31
Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 09:35

Man City ima pored sebe u ligi još 5 ekipa sa milijardama budžeta ;) btw, Sarajevo je tom istom Borcu odnjelo pun plijen sa gradskog,Zrinjski nas je oštetio u Mostaru i to debelo, a Željezničar da je pored onog posjeda bio malo agilniji u napadu mogao je bar x izvući ako ne i pobjediti...laprdate bez potrebe već danima zbog dva neka faula ko zna gdje....Titula se gubi na Igmanu, Gošku, Radniku, Slogi, Slobodi, Borac vam je najmanji problem vjerujte ;)
Pa sto preskoci Siroki??
Supcino beskarakterna dolazis tu s namjerom provocirati raju potpuno svjestan da sezona i koja vec u nizu nije regularna.
Profilacija kolektivnog DNK propaganda i podvaljivanje,kao sistem vrijednosti na kojem se apsolutno sve zasniva i u svim porama izopacenog drustva i zajednice na koju vas drma taj prepoznatljivi sa periferije šatro Patrio element.
Vjerovatno ti je gospodska ulica civilizacijski vrh u koju povremeno ulazis s pasosem u dzepu.

Golema muda,nema dalje.
Filozof aj ne njajke ;)
Šatrovacki je prvi strani jezik koji pokusavas savladati? Drago mi je da zelis nauciti,samo ti bas ta satrologija ne ide.
Ne kaze se rudonja „Aj ne njajke“,nego Mojne njatiKe!
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3375
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 24 okt 2024, 15:44

Ovdje je samo admin kriv, niko drugi.

Platonova
Postovi: 344
Pridružen/a: 26 sep 2024, 07:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Platonova » 24 okt 2024, 15:45

TrofejiSuTu je napisao/la:
24 okt 2024, 15:44
Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 15:34
TrofejiSuTu je napisao/la:
24 okt 2024, 15:31

Pa sto preskoci Siroki??
Supcino beskarakterna dolazis tu s namjerom provocirati raju potpuno svjestan da sezona i koja vec u nizu nije regularna.
Profilacija kolektivnog DNK propaganda i podvaljivanje,kao sistem vrijednosti na kojem se apsolutno sve zasniva i u svim porama izopacenog drustva i zajednice na koju vas drma taj prepoznatljivi sa periferije šatro Patrio element.
Vjerovatno ti je gospodska ulica civilizacijski vrh u koju povremeno ulazis s pasosem u dzepu.

Golema muda,nema dalje.
Filozof aj ne njajke ;)
Šatrovacki je prvi strani jezik koji pokusavas savladati? Drago mi je da zelis nauciti,samo ti bas ta satrologija ne ide.
Ne kaze se rudonja „Aj ne njajke“,nego Mojne njatiKe!
Lektore za šatrovački aj ne seri ;)
VOLIMO PUNK I BANJALUČKOG BORCA !

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 24 okt 2024, 15:46

FKSDoGroba je napisao/la:
24 okt 2024, 12:32
avalPacidoroP je napisao/la:
24 okt 2024, 12:26
TorPEDERi 🖕
Kako ped.eri a staru ti filuju, objasni?
Znas li ti ista drugo pisati, osim da vrijedjas tudje porodice?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

TrofejiSuTu
Postovi: 1514
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 24 okt 2024, 15:55

Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 15:45
TrofejiSuTu je napisao/la:
24 okt 2024, 15:44
Platonova je napisao/la:
24 okt 2024, 15:34

Filozof aj ne njajke ;)
Šatrovacki je prvi strani jezik koji pokusavas savladati? Drago mi je da zelis nauciti,samo ti bas ta satrologija ne ide.
Ne kaze se rudonja „Aj ne njajke“,nego Mojne njatiKe!
Lektore za šatrovački aj ne seri ;)
Namignuo si mi,i ja sam sad ostao zatecen,bez rijeci.
Bas si me ono zakucao snagom argumenata.

Kao sto rekoh,kolektivni DNK

„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 24 okt 2024, 16:13

Zeko87 je napisao/la:
24 okt 2024, 15:12
Jednostavno u ambijentu kakav je naš (dejtonski) preteško je sa RS i HR komponentom, oni su uvijek u win-win opciji: ili će pokrasti i ostvariti materijalnu korist ili će devastirati sve što podsjeća na državu. Probosanski / bošnjački dio voli pokrasti ali opet ima neki osjećaj i doživljaj države. Sport je u svim varijantama na gubitku. Zato i jesmo prkno na evropskom/svjetskom sportskom platnu.
To je to. :salut:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 24 okt 2024, 17:02

Ovdje se pise i raspravlja o svemu i svacemu dok je cinjenica da se dva najveca kluba u gradu i sire nenpitaju jista u Kantonu a kamoli vise. Kakav navijac kluba moras biti da ti to ne smeta nikad mi jasno nece biti.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 24 okt 2024, 17:18

mosarajvosa83 je napisao/la:
24 okt 2024, 17:02
Ovdje se pise i raspravlja o svemu i svacemu dok je cinjenica da se dva najveca kluba u gradu i sire nenpitaju jista u Kantonu a kamoli vise. Kakav navijac kluba moras biti da ti to ne smeta nikad mi jasno nece biti.
Ovu borbu protiv kriminalnog saveza treba da predvode i Zeljo i Sarajevo...
Ovdje se ne radi o jednom klubu,o nekakvoj borbi za delgiranje svojih ljudi, ovdje treba oba kluba da zastite fudbal, regularnost, da se stane u kraj kriminalu , nepotizmu, anarhiji...
Neka sjednu predstavnici ova dva kluba, neka dogovore medjusobnu saradnju za dobrobit fudbala...
Nemam nista protiv da se u dogovoru sa svim onim koji su glasali za vanrednu Skupstinu, odaberu dva nekorumpirana delegata, koji ce uvijek dici glas protiv neregularnosti,kradje, namjestanja, a ne moraju biti ni iz FKS ni iz FKŽ...

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 24 okt 2024, 17:31

Vanja8 je napisao/la:
24 okt 2024, 17:18
mosarajvosa83 je napisao/la:
24 okt 2024, 17:02
Ovdje se pise i raspravlja o svemu i svacemu dok je cinjenica da se dva najveca kluba u gradu i sire nenpitaju jista u Kantonu a kamoli vise. Kakav navijac kluba moras biti da ti to ne smeta nikad mi jasno nece biti.
Ovu borbu protiv kriminalnog saveza treba da predvode i Zeljo i Sarajevo...
Ovdje se ne radi o jednom klubu,o nekakvoj borbi za delgiranje svojih ljudi, ovdje treba oba kluba da zastite fudbal, regularnost, da se stane u kraj kriminalu , nepotizmu, anarhiji...
Neka sjednu predstavnici ova dva kluba, neka dogovore medjusobnu saradnju za dobrobit fudbala...
Nemam nista protiv da se u dogovoru sa svim onim koji su glasali za vanrednu Skupstinu, odaberu dva nekorumpirana delegata, koji ce uvijek dici glas protiv neregularnosti,kradje, namjestanja, a ne moraju biti ni iz FKS ni iz FKŽ...
Ma gradska djeca,navijaci Zelje pisu da je dno i ponizenje sto niko iz kluba ne digne hlas na skandiranje zlocincu,delegiranju u FSKS itd ova misljenja papka iz CG nisu mjerilo jer on nikd nije bio niti ce biti dio svega ovoga.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Frankie i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []