Da je to prije par godina pa bi rekao da si upravu, ovako ide nikad laganija tekma za Sarajevo, nazalost po nas mi smo vec u federalnoj ligi i ko zna sta ce bit sa ovog kluba.
Dodjite u Tuzlu u sto vecem broj i sretno vam u borbi za titulu
Koliko znam sad, najavljena je invazija u Tuzlu...
U ovoj ligi ,brate, nikad se nista nije znalo i nece se znati, osim ovog namjestanja Borcu i Zrinjskom...
Vi ste prosle godine bili u federalki, jos u gorem stanju, pa vas jedva, na penale izbacismo...
Treba biti iskren i reci da smo imali duplo jacu ekipu u federalnoj nego sad, Komazec, Dilaver, Delic, Kalesic, Civic sve su to igraci koji su igrali Premijer ligu i znaju igrat lopte nego ovo sad invalidi
Gdje su sad ti igraci, jesul ih pokupili drugi premijerligasi??
Eto od prosle sezone koji je to igrac koji je osto da je nesto odigro, nijedan.
Ne treba se zavaravat, bista bolje nebi bilo sa igracima od prosle godine, pa sjeti se proljeca, sastavit ae nosmo mogli, predvodjeni ovim fudbalskim magom
Trener koji ne moze igrace motivirat i natjerat da igraju protiv KRUSEVAAAAA, ja i njemu i njima yebem mater.
Njih se ne moze motivisati protiv Zelje, protiv Zrinjskog, protiv Kruseva itd. Pa protiv koga moze? Jedino da im se zaprijeti nema plate dok se ne popravi igra. Vidjeli bi svi kako se onda ako nista bore.
Ovo su igrači koji su Slobodi priredili jednu od najvećih bruka u posljednjih tridesetak godina!
Najbolja opcija u subotu ovim nazovi fudbalerima je da izazovu prekid i izgube 0 3 Inače Sarajevo če ih satrati Negine im minimum PETARDA Nek TRUHLINJO said opauči sudiju ionako je igrač manje nevrača se da pomogne odbrani
I niko, ni predsjednik, ni trener, ni kapiten da se izvine za ovu blamazu, hajde sto ne znaju svoj poso nego su i nula od ljudi
Trenutno ga ni nemamo. Ne znam ni je li Azmir jos uvijek potpisao to.
Realno cirkus, nek su stavili najavu za Sarajevo, a ko yebe razne blamaze. Pogotovo ovu u kupu. Mislim da ce nakon srijede doci vise navijaca Sarajeva nego Slobode...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
Objavljeno je da je Azmir predsjednik, skupstina je izglasala, valjda je izglasavanjem skupstine postao predsjednik kluba, odkud sad to da nije.
Neko na forumu rece da nije jos potpisao dokument da je predsjednik. Valjda ce to uraditi dok pregleda papire i dugovanja od OZU-a. Sad da li je potpisao u medjuvremenu, ne znam.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
Ni predsjednika ni para… ne branim nikog al pozivate se na azmira kao nekog spasitelja pa sta radi sta ceka, tumaci list po list od tih silnih dokumenata ???
igraci 3 mjeseca nemaju platu, kako hrane porodice? Kako placaju rezije i stanove ?? Ne mozemo nista bolje ni ocekivat kakvi su nam uslovi i situacija u klubu al opet se nadam nekom cudu da se izvucemo iz ovog sivila i sretno nam sutra.
Ni predsjednika ni para… ne branim nikog al pozivate se na azmira kao nekog spasitelja pa sta radi sta ceka, tumaci list po list od tih silnih dokumenata ???
igraci 3 mjeseca nemaju platu, kako hrane porodice? Kako placaju rezije i stanove ?? Ne mozemo nista bolje ni ocekivat kakvi su nam uslovi i situacija u klubu al opet se nadam nekom cudu da se izvucemo iz ovog sivila i sretno nam sutra.
Ti idioti ne da nisu zasluzili plate nego su zasluzili da rasprodaju svoju imovinu i daju pare navijacima za nanesenu stetu.
Kada je njih bolio k kako igraju tako i mene boli k za njihovim porodicama.
Ni predsjednika ni para… ne branim nikog al pozivate se na azmira kao nekog spasitelja pa sta radi sta ceka, tumaci list po list od tih silnih dokumenata ???
igraci 3 mjeseca nemaju platu, kako hrane porodice? Kako placaju rezije i stanove ?? Ne mozemo nista bolje ni ocekivat kakvi su nam uslovi i situacija u klubu al opet se nadam nekom cudu da se izvucemo iz ovog sivila i sretno nam sutra.
Ti idioti ne da nisu zasluzili plate nego su zasluzili da rasprodaju svoju imovinu i daju pare navijacima za nanesenu stetu.
Kada je njih bolio k kako igraju tako i mene boli k za njihovim porodicama.
Ni predsjednika ni para… ne branim nikog al pozivate se na azmira kao nekog spasitelja pa sta radi sta ceka, tumaci list po list od tih silnih dokumenata ???
igraci 3 mjeseca nemaju platu, kako hrane porodice? Kako placaju rezije i stanove ?? Ne mozemo nista bolje ni ocekivat kakvi su nam uslovi i situacija u klubu al opet se nadam nekom cudu da se izvucemo iz ovog sivila i sretno nam sutra.
Druže očigledno nisi u toku šta je predhodna ekipa ostavila, čovjek donese keš i dadne da se troškovi plaćaju u kešu kada polaze na put jer su ovi sve ispraznili...Ovdje sada dolazi na naplatu njihova glupost, plan da imamo naj jeftiniju ekipu...I napraviš roster od 35 igrača (većinom sa strane) i imaš ogromne troškove plate,stanarine obroci... Ali polako i sigurno se ekipa u klubu bori sa rješavanjem cirkusa,ima i stvari i osoba oko kluba zbog kojih mi je drago a ima i onih koje bih najradije nabio nogom ALI...!!!
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!