BV Borussia Dortmund
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
-
jamesrodriguez
- Postovi: 934
- Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Ja sam to vec tko zna po koji put ponovio , pa cu opet nema kruha od ovog Reusa!!
Nek lik potpuno ozdravi i na zimskom prelaznom roku u Januaru ga fino upakovati s masnicom prodati ga.
Poslati ga takvog upakovanog za 40-45 milki , mi uzeti dobru lovu , a onaj tko ga kupi neka se pocne navikavati na njegove povrede.
Nek lik potpuno ozdravi i na zimskom prelaznom roku u Januaru ga fino upakovati s masnicom prodati ga.
Poslati ga takvog upakovanog za 40-45 milki , mi uzeti dobru lovu , a onaj tko ga kupi neka se pocne navikavati na njegove povrede.
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Ima par noći sam sanjao da su nas kravari razbili.
Dosta problema imamo i mi i oni. O formi je teško govoriti pošto je bila pauza. Ako divljaku Riberyju sudac ne bude tolerirao divljaštvo šanse nam rastu. Tog divljaka svakako treba isprovocirati.
Dosta problema imamo i mi i oni. O formi je teško govoriti pošto je bila pauza. Ako divljaku Riberyju sudac ne bude tolerirao divljaštvo šanse nam rastu. Tog divljaka svakako treba isprovocirati.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Re: BV Borussia Dortmund
u pravu si razbijanje ali njih, pobjeda u hendikepuKayserSose je napisao/la:Ima par noći sam sanjao da su nas kravari razbili.![]()
Dosta problema imamo i mi i oni. O formi je teško govoriti pošto je bila pauza. Ako divljaku Riberyju sudac ne bude tolerirao divljaštvo šanse nam rastu. Tog divljaka svakako treba isprovocirati.
Re: BV Borussia Dortmund
Snovi su ti postali jako realni....KayserSose je napisao/la:Ima par noći sam sanjao da su nas kravari razbili.![]()
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Vidit ćemo večeras.effe_sa je napisao/la:Snovi su ti postali jako realni....KayserSose je napisao/la:Ima par noći sam sanjao da su nas kravari razbili.![]()
Bar to....
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Čudna postava. Tuchel opet kemija.
Neka Juda presudi, ka u kasnu jesen 2011. godine.
Neka Juda presudi, ka u kasnu jesen 2011. godine.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
- Desperado09
- Postovi: 1850
- Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Castro, Dembele i Pulišić dosad uvijek dobivali prednost ispred Ramosa i baš u tekmi gdje najmanje očekuješ Ramosa prije gore navedenih, TT nas sve iznenadi.
NUR DER BVB!
NUR DER BVB!
- Illmatic09
- Postovi: 1045
- Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Nakon gola smo prestali igrati, dobro je da nije bilo neki fatalniji grešaka, odbrana pliva.
Re: BV Borussia Dortmund
Pa Auba zabij to bem mu miša

https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/kira-liv-69.html]Kira-Liv[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/busty-anastasia-52.html]Busty Anastasia[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/kayla-33.html]Kayla[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/amy-38.html]AMY[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/dana-candy-31.html]Dana Candy[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecretPrivat.com] Live Video Chat [/url]
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Toooooooooooooo!!!!!!!!!!!!
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
- Desperado09
- Postovi: 1850
- Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Kako je lijepo nanijeti Bauernu prvi ovosezonski poraz u ligi i jubilarni 250-ti gostujući. Ljepota.
Bartra po statistici igrač utakmice. Najviše dobijenih duela i najviše tačnih dodavanja. Moram priznati da je u tom segmentu ako ne bolji onda bar rame uz rame Hummelsu.
Bartra po statistici igrač utakmice. Najviše dobijenih duela i najviše tačnih dodavanja. Moram priznati da je u tom segmentu ako ne bolji onda bar rame uz rame Hummelsu.
- kraljttbvb
- Postovi: 8551
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Mi smo prilicno dobro stajali i po sansama za gol, cak i bolji bili. Ova taktika 3-5-2 napadacka, odnosno 5-3-2 odbrambena se ubila za ovakvih utakmica. U napadu imas viska na krilu, a u odbrani trojici stopera pomazu 2 beka
Auba iako je postigao gol, ispromasivao se ko budala. Mogao je hladno het-trik zabiti
Kod njih levat najvise pokusavao, dok su ostali bili tu negdje. San Marinac se nije vidio, osim kad je asistirao za onaj ponisteni gol.
Uglavnom dosli smo u dobru poziciju da napadnemo kravare, Lajpciga se ja ne bojim, past ce oni vec. Samo da iduce kolo u Frankfurtu ne kiksamo i ne prospemo ove sinoc osvojene bodove
Auba iako je postigao gol, ispromasivao se ko budala. Mogao je hladno het-trik zabiti
Kod njih levat najvise pokusavao, dok su ostali bili tu negdje. San Marinac se nije vidio, osim kad je asistirao za onaj ponisteni gol.
Uglavnom dosli smo u dobru poziciju da napadnemo kravare, Lajpciga se ja ne bojim, past ce oni vec. Samo da iduce kolo u Frankfurtu ne kiksamo i ne prospemo ove sinoc osvojene bodove
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
Re: BV Borussia Dortmund
Iako je Sokratis po meni igrac utakmice Bartra je bio odlican...generalno se previse traze problemi u njemu kad se prica o slaboj odbrani ove sezone.Cak i bez njega u ekipi mi bi morali biti stabilniji nazad kao ekipa...tu je vise problem u Tuchelu a ne u pojedincima.Desperado09 je napisao/la: Bartra po statistici igrač utakmice.
Opet po Aubi...mozda ne ti licno ali izgleda da jedino on ne smije promasivati.Momak daje gol svaku utakmicu,ima bolji postotak realizacije i od Lewe ali opet nekima"nije to to".Sinoc je dao gol,igrao i odbranu,pretrcao milion km-a ali eto promasio je onu priliku 1 na 1 pa ne valja...kraljttbvb je napisao/la: Auba iako je postigao gol, ispromasivao se ko budala. Mogao je hladno het-trik zabiti![]()
proFCB je napisao/la:Čestitke, zasluženo ste nas dobili.
-
KayserSose
- Postovi: 1976
- Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Za Burkija polusezona gotova. 
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Re: BV Borussia Dortmund
[quote="adnan24"]
Iako je Sokratis po meni igrac utakmice Bartra je bio odlican...generalno se previse traze problemi u njemu kad se prica o slaboj odbrani ove sezone.Cak i bez njega u ekipi mi bi morali biti stabilniji nazad kao ekipa...tu je vise problem u Tuchelu a ne u pojedincima.
Opet po Aubi...mozda ne ti licno ali izgleda da jedino on ne smije promasivati.Momak daje gol svaku utakmicu,ima bolji postotak realizacije i od Lewe ali opet nekima"nije to to".Sinoc je dao gol,igrao i odbranu,pretrcao milion km-a ali eto promasio je onu priliku 1 na 1 pa ne valja.../quote]
Pa onakvu šansu 1 na 1 ne bi trebao promašiti ni Burki, a ne prvi strijelac, lige, ali generalno Aubi ne treba nikakve primjedbe stavljati, postigao je više od 50% svih prvenstvenih golova u ovoj sezoni, problem je što niko drugi nije postigao više od 2 gola.
Za Bartru se slažem, neko ko je tek stigao u ekipu mora imati barem prvu sezonu fore da oscilira, ali ne više od toga. Inače, Bartra je imao jako loših utakmica i kikseva koji su direktno uticali na rezultat, ali eto zaigrao je kad je bilo najvažnije i protiv najjačeg protivnika, što može da bude dobar znak.
Iako je Sokratis po meni igrac utakmice Bartra je bio odlican...generalno se previse traze problemi u njemu kad se prica o slaboj odbrani ove sezone.Cak i bez njega u ekipi mi bi morali biti stabilniji nazad kao ekipa...tu je vise problem u Tuchelu a ne u pojedincima.
Opet po Aubi...mozda ne ti licno ali izgleda da jedino on ne smije promasivati.Momak daje gol svaku utakmicu,ima bolji postotak realizacije i od Lewe ali opet nekima"nije to to".Sinoc je dao gol,igrao i odbranu,pretrcao milion km-a ali eto promasio je onu priliku 1 na 1 pa ne valja.../quote]
Pa onakvu šansu 1 na 1 ne bi trebao promašiti ni Burki, a ne prvi strijelac, lige, ali generalno Aubi ne treba nikakve primjedbe stavljati, postigao je više od 50% svih prvenstvenih golova u ovoj sezoni, problem je što niko drugi nije postigao više od 2 gola.
Za Bartru se slažem, neko ko je tek stigao u ekipu mora imati barem prvu sezonu fore da oscilira, ali ne više od toga. Inače, Bartra je imao jako loših utakmica i kikseva koji su direktno uticali na rezultat, ali eto zaigrao je kad je bilo najvažnije i protiv najjačeg protivnika, što može da bude dobar znak.
- kraljttbvb
- Postovi: 8551
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Auba je tata, ali majka mu stara covjek je napadac, zivi od fudbala, valjda se moze ocekivati da bude efikasnijiadnan24 je napisao/la:Opet po Aubi...mozda ne ti licno ali izgleda da jedino on ne smije promasivati.Momak daje gol svaku utakmicu,ima bolji postotak realizacije i od Lewe ali opet nekima"nije to to".Sinoc je dao gol,igrao i odbranu,pretrcao milion km-a ali eto promasio je onu priliku 1 na 1 pa ne valja...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
- Desperado09
- Postovi: 1850
- Pridružen/a: 08 jun 2015, 18:29
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Barta, Gotze i Auba u timu kola po izboru Zdf sportschau.
Burki OUT 8 sedmica. Šteta jer je zadnjih mjeseci branio vrhunski. Weidi se bori da dokaže da se na njega može računati.
TT najavio da će Reus sutra biti u kadru. Također da se naslutiti da će sutra biti kombinovan sastav, tj. da dobiju priliku oni koji nisu igrali od početka u subotu. Dembele, Mor, Pulišić, Castro pa možda čak i Rode ili Sahin vjerojatno će dobiti tu čast. Možda već sutra ovjerimo prvo mjesto.
Burki OUT 8 sedmica. Šteta jer je zadnjih mjeseci branio vrhunski. Weidi se bori da dokaže da se na njega može računati.
TT najavio da će Reus sutra biti u kadru. Također da se naslutiti da će sutra biti kombinovan sastav, tj. da dobiju priliku oni koji nisu igrali od početka u subotu. Dembele, Mor, Pulišić, Castro pa možda čak i Rode ili Sahin vjerojatno će dobiti tu čast. Možda već sutra ovjerimo prvo mjesto.
Re: BV Borussia Dortmund
Nikako da vidimo sta moze najjaci BvB...vraca se sutra Reus,brzo ce i Guerreiro al' dzaba ako Weidi ne bude na nivou a nesto nisam optimista...KayserSose je napisao/la:Za Burkija polusezona gotova.
A sta znaci efikasniji...kol'ko je to golova po sezoni,40,50 ?kraljttbvb je napisao/la: Auba je tata, ali majka mu stara covjek je napadac, zivi od fudbala, valjda se moze ocekivati da bude efikasniji
- kraljttbvb
- Postovi: 8551
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: BV Borussia Dortmund
Ne mislim na sezonu, konkretno mislim na zadnju utakmicu. Mogao je rijesiti tekmu kod one situacije 1 na 1 i vecini nam ustedjeti par stotina sijedihadnan24 je napisao/la:A sta znaci efikasniji...kol'ko je to golova po sezoni,40,50 ?kraljttbvb je napisao/la: Auba je tata, ali majka mu stara covjek je napadac, zivi od fudbala, valjda se moze ocekivati da bude efikasniji
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.


