02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 26 jun 2026, 21:43

FerdinandF je napisao/la:
26 jun 2026, 21:41
Cijela ex yu navija za Bosnu!
Al u qrcu :)
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la signalidunapark » 26 jun 2026, 21:44

Elddar je napisao/la:
26 jun 2026, 21:43
FerdinandF je napisao/la:
26 jun 2026, 21:41
Cijela ex yu navija za Bosnu!
Al u qrcu :)
Navija debela većina, ali debelu većina se ne pita.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2843
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GalileoGalilei » 26 jun 2026, 21:46

Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.

Avatar
Elddar
Postovi: 2409
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Elddar » 26 jun 2026, 21:47

signalidunapark je napisao/la:
26 jun 2026, 21:44
Elddar je napisao/la:
26 jun 2026, 21:43
FerdinandF je napisao/la:
26 jun 2026, 21:41
Cijela ex yu navija za Bosnu!
Al u qrcu :)
Navija debela većina, ali debelu većina se ne pita.
Ne znam baš jel debela većina ali ima malo neke istine u tome jer svugdje ima normalnih ljudi. Al s druge strane kome nije jasno s kakvim dušmanima živimo na Balkanu, neće mu nikad ni biti jasno. A par fudbalskih utakmica to neće promijeniti jbg. Mada lijepo je čitati pohvale u zadnje vrijeme sa svih strana, ali ja kad pročitam "BiH ujedinila Balkan" ili tako nešto bude mi muka.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
lisander
Postovi: 3188
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la lisander » 26 jun 2026, 22:07

Elddar je napisao/la:
26 jun 2026, 21:47
signalidunapark je napisao/la:
26 jun 2026, 21:44
Elddar je napisao/la:
26 jun 2026, 21:43


Al u qrcu :)
Navija debela većina, ali debelu većina se ne pita.
Ne znam baš jel debela većina ali ima malo neke istine u tome jer svugdje ima normalnih ljudi. Al s druge strane kome nije jasno s kakvim dušmanima živimo na Balkanu, neće mu nikad ni biti jasno. A par fudbalskih utakmica to neće promijeniti jbg. Mada lijepo je čitati pohvale u zadnje vrijeme sa svih strana, ali ja kad pročitam "BiH ujedinila Balkan" ili tako nešto bude mi muka.
Činjenica je da bi trenutne zvanične politike i Srbije i Hrvatske najsretnije bile da nas nema. Ali običan puk u tim zemljama nas vidi kao prijatelje. Problem je i sa ovim domaćim hadaljima koji žele da budu većim katolik od pape i plus su čast izuzecima poprilično zatucani.

A fakat 3/4 bivše Jugoslavije navija za nas.

Avatar
GoldenLilies
Postovi: 132
Pridružen/a: 26 mar 2025, 00:27
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la GoldenLilies » 26 jun 2026, 22:09

GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Tacno tako, ali nama se vraca Tarik i najvjerovatnije Amar. Mislim bice svakako tesko, ali poenta jeste da nama trebaju nasi najbolji svakako. Fudbal je cudan, ko zna sta se sve moze desiti. Penal, crveni karton, 0-0/1-1 70-80 min itd.

19vendetta87
Postovi: 10312
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 jun 2026, 22:09

Sveti je napisao/la:
26 jun 2026, 20:29
Ma samo tvrdo. Poslije prvog lakta i bodychecka ce vec igrat sa rezervom
Poslije prvog lakta ces u startu dobiti karton, i do kraja ces za svaki start prvo dva puta promisliti, pa tek onda faulirati.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

dinoze
Postovi: 2369
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dinoze » 26 jun 2026, 22:19

GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Pa nema niko ocekivanja od nasi momaka, sta god da bude svejedno.
Oni svoj cilj ispunili.

Avatar
emir79
Postovi: 8915
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la emir79 » 26 jun 2026, 22:20

Ma sad kreću taktiziranja. Nema više lepršavih igrara. Sada će i veliki stati na kočnicu, jer jedan kiks i velike vraća kući.

Trebamo pokušti umrtviti igru. A kroz baraž smo dobili jednu pozitivu, a to je da možemo igrati 120 minuta i dobiti na penale. Ovo je ogromna stvar, koju je ova generacija sa sobom donijla.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

LjutaPaprika
Postovi: 9
Pridružen/a: 02 jun 2026, 13:53
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la LjutaPaprika » 26 jun 2026, 22:29

Ja sam na ovom prvenstvu vidio toliko iznenađenja i autsajdera koji su namučili najjače ekipe svijeta. Mi nemamo šta izgubiti. Amerikanci će napadati, a mi se braniti, pa neka bude šta bude. Mi smo u svakoj utakmici dali gol, pa što ne bismo i u ovoj?

A Amerikanci imaju stres nakon poraza od Turske. Pochettino kaže da se novinari ponašaju kao da su ispali, haha.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3391
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la ErosViverosViv » 26 jun 2026, 22:35

Ako sudjenje bude ko u BL pisi propalo.

Avatar
Drape
Postovi: 9782
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Drape » 26 jun 2026, 23:08

Neki njihov novinar:

Ne želimo se uopšte dovesti da bude aktivna utakmica. Niko ne želi 90 minuta igre ili produžetke sa Bosnom. Pokušat ćemo sve riješiti u 15 minuta. BIt će to prava gostujuća utakmica za Bosnu i Hercegovinu sa 70 hiljada navijača u bijelom i crvenom. Prava gostujuća utakmica sa svime šta to znači. Na početku će biti ogroman pritisak na Bosnu i vidjet ćemo koliko su izdržljivi. Pokušat ćemo riješiti sve u 15 minuta.

Avatar
Beduin
Postovi: 19505
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Beduin » 26 jun 2026, 23:21

A neki njihov novinar zna kako ce krenuti i rijesiti tekmu u prvih 15min. Sve oni znaju, al' u qurcu.

Mi samo da ne krenemo u neku ludi trku sa njima. Probati malo ostrije igrati i vrebati kontranapade, zgusnuti sredinu.
Ja bih krenuo sa 343 formacijom, Kolasinac da bude taj lijevi stoper. Memic i Dedic po wing bekovima, a u napadu Kerim, Esmir i Ermedin.
Imas kasnije doboljno napadaca da bunaris u protivnickih 16m ako je nuzda.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Marokanci58
Postovi: 728
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 26 jun 2026, 23:27

Sve je do naših hoće li ih VELIČINA I IME AMERIKE uplašiti.

NEMA RESPEKTA MOMCI

ALLAHU EKBER
BRATSTVO GRAČANiCA

Telalovic
Postovi: 784
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Telalovic » 26 jun 2026, 23:29

Poraz ispod 6-0 bi bio ogroman uspjeh

FerdinandF
Postovi: 677
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 26 jun 2026, 23:56

GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Slazem se za navedene karakteristike. Ameri izgledaju bombasticno dobro, ali ni mi nismo odigrali ni blizu onog sto mozemo. Ako budemo pravi, uz malo srece i pameti, mozemo ih proci. Pa nisu Francuska jbt.

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 27 jun 2026, 00:03

FerdinandF je napisao/la:
26 jun 2026, 23:56
GalileoGalilei je napisao/la:
26 jun 2026, 21:46
Ne možemo im parirati ni u jednom aspketu, počevši od fizičke spreme, trke, agresivnosti i duel igre. Mi smo možda spremni za nekih 60, 70 minuta plafon. Pochettino ih je fino posložio i samo da ne bude neka bruka. Nama je Katar napravio probleme, a da ne naprave ovi. Biće repriza sa Kanadom što se tiče trke i jačine, samo što su ovi još tehnički potkovaniji.
Slazem se za navedene karakteristike. Ameri izgledaju bombasticno dobro, ali ni mi nismo odigrali ni blizu onog sto mozemo. Ako budemo pravi, uz malo srece i pameti, mozemo ih proci. Pa nisu Francuska jbt.
Čuj ni po jednom aspektu, ne možemo im parirati samo trkom , nisu ni oni ništa posebno...

FerdinandF
Postovi: 677
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la FerdinandF » 27 jun 2026, 00:24

Evo krenuo sam gledati Amerika vs Paragvaj, onu tekmu gdje su nabili Paragvaj. Inace, gledao sam to samo kroz highlightse, i bas mi je amerika tu izgledala top topova.
A evo, pogledah prvih deset minuta.
Kakvih uvodnih pet minuta Paragvaja!!
Mogli su i do gola. Kad bi mi uspjeli preslikati ovo sto je paragvaj odigrao protiv amera u orvih pet minuta, to bi bilo to. Zao mi je sto paragvaj ispade
Imaju dobru ekipu. U sestom minutu su primili prvi gol, za koji nikom nije jasno kako se dogodio. Kakav ziheraski autogol! Paragvaj se nakon toga drzi, sasvim ravnopravno, ali od desetw ameri vec, na krilima tog gola, preuzimaju i imaju momentum.
Vidi se da imaju jako brzu tranziciju, i brze i jake napadace. Sutra nastavljam.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12624
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 27 jun 2026, 00:31

Kako vam ne dosadi više od svakog mogućeg protivnika praviti prajm Španiju jbt.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4666
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Juventinisimo » 27 jun 2026, 00:33

Mi samo trebamo "ubiti" igru i njihov tempo...niposto im dati da igraju svoj ritam..igrati pravi talijanski style.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dedo26, Kobayashi, LeCoq, Muumii i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []