02.07.2026. R32: USA - BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Marokanci58
Postovi: 728
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Marokanci58 » 27 jun 2026, 10:19

Ovako će se i naši prepasti dopingovanih Amerikanaca kao vi na forumu.
BRATSTVO GRAČANiCA

dena24
Postovi: 473
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la dena24 » 27 jun 2026, 10:34

ma nisu ovi amerikanci nesta specijalno iskreno, protiv paragvaj prvo autogol pa kod drugog zaspali svi. treci i cetvrti u sudijiskoj nadoknadi .. protiv australije isto autogol u drugom australijani bolji bili, protiv turaka isto bezze gol u 3oj minuti pa na kraju izgubili, jest B ekipa ali kod zadnjeg gola usla im A ekipa a turci vise sami protiv sebe igrali. uglavnom napast ce nas ispocetka da nam ga uvale pa da se moramo otvoriti, ovako protiv niskog bloka nisu nesta.... slicno kanadjanima, a kanadjani igraju s vecim intenzitetom .

na kraju krajeva autsajderi smo ali ko ga jb

AnelMid
Postovi: 967
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la AnelMid » 27 jun 2026, 10:40

Kako su Amerkinaci poceli, zavrsi ce kao Italijani ….

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5741
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la JohnCleese » 27 jun 2026, 10:53

BHFreak je napisao/la:
27 jun 2026, 10:06
Vasilj
Dedic katic muharemovic kolasinac
bajraktarevic basic sunjic mahmic alajbegovic
Demirovic

ovdje imamo sanse po meni bas velike :bih:
Mi cemo se na nesto ovako moci presaltati tek kad ne bude Dzeke a Demirovic bude odsutan iz nekog razloga pa na mjesto jedinog spica bude Tabakovic ili Lukic.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
hurem
Postovi: 10146
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la hurem » 27 jun 2026, 10:57

Kao i protiv Kanade kada su mnogi pisali da igramo protiv “hokejaša” pa su iz dana u dan uvidjali da je to ozbiljna ekipa s ozbiljnim selektorom koja je domaćin prvenstva i za tu prvu utakmicu protiv nas se pripremali 2 godine…

…tako isto su mnogi poletjeli, zbog neznanja, omalovažavati i umanjivati kvalitet reprezentacije SAD-a.
SAD je glavni domaćin turnira koji se priprema za komplet turnir 2 godine, s odličnim selektorom, s vrlo dobrom ekipom koja ima 15 igrača iz liga petice, tim koji ce sigurno imati domaćinsko sudjenje i da ne nabrajam vise.
To ne znaci da mi nemamo šanse. Naprotiv, naša šansa lezi u taktici koju smo primijenili protiv Austrije, Walesa, Italije, Kanade, pa i Švicarske do te kobne 74. i 80.minute i crvenog.
Naša taktika protiv Amera se ne može i ne smije temeljiti na postavci kakva je izašla protiv Katara - u najužem i najširem smislu.
Sretno nam. Bio bi ogroman podvig proći Amere na njihovom terenu.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13337
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 27 jun 2026, 11:03

Jel istina da karta preko saveza za ovo kosta 700$
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Brix
Postovi: 36
Pridružen/a: 05 nov 2025, 22:22
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Brix » 27 jun 2026, 11:05

Sta mislite hoce li Tabakovic zaigrat?

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 27 jun 2026, 11:12

Brix je napisao/la:
27 jun 2026, 11:05
Sta mislite hoce li Tabakovic zaigrat?
Spreman kao džoker, nadam se da nece trebat 😁

Avatar
StevieG8
Postovi: 13337
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 27 jun 2026, 11:12

Brix je napisao/la:
27 jun 2026, 11:05
Sta mislite hoce li Tabakovic zaigrat?
Sumnjam, mozda ga ubaci na kraju cisto da se upise da je nastupio na prvenstvu u slucaju da sve bude izgubljeno. Ovako ce poceti sa Dzekom i Demirovicem a ako bude potrebe pretpostavljam da ce ih mijenjati za Lukica/Bazdara i Mahmica.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3391
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la ErosViverosViv » 27 jun 2026, 11:30

Nadam se da ce im od jutra u svlacionici vristati snimak Tim Howarda :ljepota:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12624
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 27 jun 2026, 11:31

Ovaj nivo arogancije i podcjenjivanja koji Ameri pokazuju zadnjih dana ne pamtim da sam ikad vidio.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24473
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 27 jun 2026, 11:35

Američka novinarka ponizila BiH uoči duela sa SAD-om: "Ne znam je naći ni na karti"
Samo nastavite :kafa:

Avatar
kouadio
Postovi: 117
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la kouadio » 27 jun 2026, 11:41

hurem je napisao/la:
27 jun 2026, 10:57
Kao i protiv Kanade kada su mnogi pisali da igramo protiv “hokejaša” pa su iz dana u dan uvidjali da je to ozbiljna ekipa s ozbiljnim selektorom koja je domaćin prvenstva i za tu prvu utakmicu protiv nas se pripremali 2 godine…

…tako isto su mnogi poletjeli, zbog neznanja, omalovažavati i umanjivati kvalitet reprezentacije SAD-a.
SAD je glavni domaćin turnira koji se priprema za komplet turnir 2 godine, s odličnim selektorom, s vrlo dobrom ekipom koja ima 15 igrača iz liga petice, tim koji ce sigurno imati domaćinsko sudjenje i da ne nabrajam vise.
To ne znaci da mi nemamo šanse. Naprotiv, naša šansa lezi u taktici koju smo primijenili protiv Austrije, Walesa, Italije, Kanade, pa i Švicarske do te kobne 74. i 80.minute i crvenog.
Naša taktika protiv Amera se ne može i ne smije temeljiti na postavci kakva je izašla protiv Katara - u najužem i najširem smislu.
Sretno nam. Bio bi ogroman podvig proći Amere na njihovom terenu.
Ne znam gdje si ti vidio da ih neko podjcenjuje,bar sto se tice ove teme i ovog foruma,mislim da je svako svjestan da su kvalitetna ekipa a uz to jos su i domaćini

bosnas_
Postovi: 4456
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la bosnas_ » 27 jun 2026, 11:41

Amerikanci su bas arogantni, ponasaju se kao da su Brazil ili Argentina.. a realnost je da ih se uopste ne treba plasiti. Nakon Rumunije, Austrije, Velsa, Italije, Kanade pa i utakmice protiv Svicarske do 75 minute mislim da se imamo cemu nadati. Pa Italija je 2 puta jaca od Amerike pa svi znamo kako su prosli.. Samo hrabro i u kost, i pokazati im kako mali mogu biti veliki! Igrati rastereceno za gol vise, pa sta bude.. Sa Dedicem i Muharemovicem cemo biti puno jaci, plus armija nasih navijaca, sve nam to daje za pravo da budemo optimisti i da strahu nema mjesta!

Avatar
DamirT
Postovi: 31103
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 11:44

StevieG8 je napisao/la:
27 jun 2026, 11:03
Jel istina da karta preko saveza za ovo kosta 700$
Jes
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
StevieG8
Postovi: 13337
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la StevieG8 » 27 jun 2026, 11:46

DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 11:44
StevieG8 je napisao/la:
27 jun 2026, 11:03
Jel istina da karta preko saveza za ovo kosta 700$
Jes
Strašno
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Velizar
Postovi: 1508
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Velizar » 27 jun 2026, 11:47

Za Bosnu ce navijati citava planeta minus US, Izrael, uzp katolibani i republikosrpskanci.

Bh srbi ce navijati za Ameriku jer je garant postojanja RŠ. Cijene da su im ameri spasili dupe kad su blii pred porazom. Tako da je prirodno da navijaju za jjih. Ocekujem trandzu cvijanovic u dresu amerike i sa zastavom izraela u pocasnoj lozi

Dok ce srbijanci navijati za nas zbog selektivnog bombardovanja NATOa, koje su incirali Ameri jer su se srbi ponovo oteli genocidu (s one strane Drine).

DobiVamo
Zadnja izmjena: Velizar, dana/u 27 jun 2026, 11:52, ukupno mijenjano 2 puta.

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 27 jun 2026, 11:51

Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana! 🇧🇦🇺🇸

Querty
Postovi: 357
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Querty » 27 jun 2026, 11:52

Iceplayer je napisao/la:
27 jun 2026, 11:51
Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana! 🇧🇦🇺🇸
Samo nam fali jedno 13 i po igrača za taj podvig.

Iceplayer
Postovi: 2206
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 02.07.2026. R32: USA - BiH

Post Postao/la Iceplayer » 27 jun 2026, 11:55

Querty je napisao/la:
27 jun 2026, 11:52
Iceplayer je napisao/la:
27 jun 2026, 11:51
Dubioza Kolektiv je sve prorekla još prije nekoliko godina! U pjesmi kažu da ćemo proći kroz Golden Gate (a to je u San Franciscu gdje upravo igramo protiv Amerike u 1/16 finala), a onda idemo vidjeti Statue of Liberty (koji nas čeka u New Yorku na finalu)! Matematika je jasna, Ameri padaju 100%, sudbina je već zapisana! 🇧🇦🇺🇸
Samo nam fali jedno 13 i po igrača za taj podvig.
Ni hrvati nisu nikad očekivali da će igrati finale :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dedo26, Kobayashi, LeCoq, Muumii i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []