O tome i govorim.Jos ovo nije prvi put ove sezone.Koliko je dobro iskoristio Hamiltonov los start sezone,toliko sada lose cuva prednost.Hamilton se postavi u fazonu bolji sam i jos nemam sta izgubit i to je to.A sta reci na ovo danas,evidentno je namjerno produzio.Govori da je imao problema s kocnicama,a samo u tom momentu je otisao siroko za 71 krugKingJamesMVP je napisao/la:mogao je danas propustiti Lewisa i imao bi na kontu +6 bodova, ovako još strepi i od kaznedarker10 je napisao/la:Rosberg mi je totalno nejasan.Bezveze gubi bodove.Evidentno je losiji vozac,ali da je pametnije odigrao neke situacije,mogao je sada imati vise od 40 bodova prednosti.Sigurno je izgubio bar 30 bodova u svojim "borbama" sa Hamiltonom.
Formula 1 - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: rio_Ferdy88
Re: Formula 1
Re: Formula 1
Hamilton titulu moze izgubiti samo radi motora koje je do sad potrosio.
Re: Formula 1
Standardni Rosberg, čim osjeti pritisak puca ko kokica. Ništa novo.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.
- KingJamesMVP
- Postovi: 9272
- Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
- Kontakt:
Re: Formula 1
za vikend je već VN Velike Britanije
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP
DINAMO ZAGREB - Iznad svih
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP
DINAMO ZAGREB - Iznad svih
Re: Formula 1
Nije bas da puca ko kokica.Vise mislim da je isfrustriran jer je Hamilton jednostavno bolji od njega i ovaj to vidi.Umjesto da se fokusira na sebe i na sakupljanje bodova on ulazi u bespotrebne duele kojima samo sebi steti na kraju.Kazem,da je neke situacije ove godine odigrao pametnije,sigurno bi imao pedesetak bodova prednosti.
Re: Formula 1
Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
Re: Formula 1
darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: Formula 1
Pa ocito je i Ferrariju cilj da bude sto slabiji, valjda nemaju motiva za pobjedeirfo je napisao/la:darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko., kakve price nevjerovatno, covjek cetri puta svjetski prvak ali bi ga perez isprasio
![]()
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia
Re: Formula 1
moze neko voljeti i ne voljeti Vettela (ja ga prvi ne gotivim), ali stavljati ga u isti kos sa jednim Perezom i jos govoriti kako bi ga isti isprasio je glupost epskih razmjera
Vettel, Hamilton i Alonso su i dalje 3 najbolja vozaca na gridu
Vettel, Hamilton i Alonso su i dalje 3 najbolja vozaca na gridu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."
Re: Formula 1
Pa bio je cetverostruki svjetski prvak i kada ga je Ricciardo pobjedjivao 2014.Pobjedjivao bi ga i Raikkonen,ali covjek nema motivaciju.Vidi i on da se moze katastrofalno vozit,a i dalje uzimat dobar novac.
Re: Formula 1
Pa baš da bi isprašio Vettela,ne bih se složio,Raikonena vjerovatno bi,ustvari i sada ga praši,ali Vetteladarker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko.
- akisarajevo92
- Postovi: 19240
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Formula 1
i dalje ne mogu da vjerujem da ce ovo postati svakodnevnica u F1 kuknjava
Martin Brundle objasnio
Don't believe the hype.
Re: Formula 1
Covjek je dva puta sa dominantnim bolidom umalo izgubio titulu.Imam respekt za njega jer je uspio iskoristiti taj bolid u te 4 sezone.Neko poput Rosberga recimo ni to ne bi uspio uraditi.Ali 2014. dobijes mladog suvozaca koji hoce da se trka i ne bas tako dobar bolid i zavrsi 70-ak bodova ispred Vettela.Eto ti cetverostruki svjetski prvak.Jedini razlog sto ne dovode Pereza ili Hulkenberga je taj sto su garantovali Vettelu mjesto prvog vozaca,a znaju da bi ova dvojica ugrozavali Vettelovu poziciju.Kimija trenutno boli briga.Hoce da uzme jos neku paru pred kraj karijere pa trpi ovo.irfo je napisao/la:darker10 je napisao/la:Evo Raikkonen ostaje i 2017.Razumljivo jer bi recimo Perez isprasio Vettela ko niko., kakve price nevjerovatno, covjek cetri puta svjetski prvak ali bi ga perez isprasio
![]()
Re: Formula 1
Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic
- FK Sarajevo
BOSANSKA KRAJINA !
- FK Sarajevo
BOSANSKA KRAJINA !
- akisarajevo92
- Postovi: 19240
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Formula 1
nisu zeljeli dugorocno rjesenje, pa su produzili Kimija na jos jednu godinu, i onda ce probati da potpisu Hamiltona u 2018. (kada mu istice ugovor sa Mercedesom)
on je prva zelja Sergia Marchionnea, predsjednika Ferrarija
on je prva zelja Sergia Marchionnea, predsjednika Ferrarija
Don't believe the hype.
Re: Formula 1
Verstappen je Red Bullovo dijete,nece taj nigdje ni za 5 godina.Rodman je napisao/la:Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
Re: Formula 1
Nista to ne predstavlja sto je red bullovo djete, nije ovo fudbal pa da imaju takvu lojalnostdarker10 je napisao/la:Verstappen je Red Bullovo dijete,nece taj nigdje ni za 5 godina.Rodman je napisao/la:Ako ko treba u Ferrari, to je Verstappen, a ne Perez ili Hulkenberg.
I Vettel je red bullovo djete i sve je imao tamo ali kad ferrari zove onda je to druga prica, svaki vozac na gridu bi bukvalno pjeske otiso u ferrari( bez obzira imali konkurentan bolid ili ne) da ima ponudu, jer ono sto ferrari predstavlja u ovom sportu je bukvalno dimenzija vise na ostale, i riccardo je isto djete red bulla pa je nedavno izjavio da bi odmah prihvatio ponudu ferrarija, ne postoji neko ko bi ih odbio i sigurno nece dugi dugi niz godina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: Formula 1
Pa otisao je kada je Red Bull oslabio.Sta Verstappen ima od prelaza?Pa prije ce Red Bull izazvati Mercedes nego li Ferrari.
Re: Formula 1
cuj otiso kad je oslabio , pa ferrari je duplo gori bio od red bulla tu sezonu, znaci otiso u goru ekipudarker10 je napisao/la:Pa otisao je kada je Red Bull oslabio.Sta Verstappen ima od prelaza?Pa prije ce Red Bull izazvati Mercedes nego li Ferrari.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Online
Trenutno korisnika/ca: CrvenoCrnaArmija, GG3, Google Adsense [Bot], Lynx, Wilshere10 i 20 gostiju.







