FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
205
38%
 
Ukupno glasova: 535

Avatar
godrina
Postovi: 2918
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 27 apr 2024, 19:19

Sarun je napisao/la:
27 apr 2024, 18:30
godrina je napisao/la:
27 apr 2024, 18:07
Pobjeda
Pobjeda u gostima :bih: :bih: :bow: :bow:
Dobra igra, disciplinovano i napadacki. Opet more propustenih prilika.
Veliki plus za Al Jabera, za ubacivanje Drine i Cocalica na dmf.
Ogroman plus za ne uvodjenje Mekica i Drlje.
Bravo Hajrudine, hvala ti.
I Samir Radovac, bio sam protiv njega a momak je odlican. Nastavi tako.
Da se ne ureknu on i Jaber, ovo daje neku nadu. Licili smo na tim.
I nazalost moram kritikovat Amoaha, steta onolike smage, fine brzine i defanzivnih dobrih karakteristika. Zbog previse propustenih sansi neces bit igrac kakav mozes.
Ps : svi ih vrha kluba otidji do Jabera, izvinit mu se i zamolit ga da da im oprosti te da nastavi davat maksimum. Obecat mu minutazu i bitnu ulogu u ekipi.
Amoah je rodjen da bude desni bek. Sve predispozicije ima da bude najbolji bek u državi.
I to bas bas dobar desni bek ili desni vezni u ekipama gdje se to igra. Bas sam isto razmisljao tokom utakmice.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
braco
Postovi: 8724
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 apr 2024, 19:39

Al Jaber brate moj, samo da te podsjetim kad jednog dana odeš u lige petice da sam ti bio glavni fan i propagandista još od prošlog ljeta, datum postova ne laže :kafa:
braco je napisao/la:
14 avg 2023, 15:47
Ušao sam danas na forum da širim Al Jaber propagandu

Al Jaber highlightsi iz Dinama:



Tri njegove asistencije na jednoj utakmici za Dinamo:



Al Jaber highlightsi sa jednog meča dok je igrao u Saudijskoj Arabiji:



Propagandni video njegovog predstavljanja koji su mi naredili da napravim Bin Salman i Romeo Jozak vol. 1:



Propagandni video njegovog predstavljanja koji su mi naredili da napravim Bin Salman i Romeo Jozak vol. 2:



slika

slika

Ima još dosta materijala njegovih poteza dok je igrao u saudijskoj ligi i reprezentaciji, pa ako želite mogu postaviti još. :cool:

Kakav talenat je Abdulmalik Al Jaber. :bow:
braco je napisao/la:
02 okt 2023, 21:11
Sav videomaterijal highlightsa i livestreamova anonimnih omladinskih turnira njegove repke za koje smo znali samo ja i saudijska obavještajna služba, koji sam postavljao za Al Jabera na ovaj forum nije bio uzaludan, postat ću toliko dosadan sa saudijskom propagandom da će me admin protjerat ko Lagumdžija alžirsku grupu

Nastavimo sa propagandim gifovima koje sam napravio:

slika

slika

slika

slika

slika

slika
braco je napisao/la:
18 mar 2024, 23:02
Pozdrav plava braćo :D

Napravio sam kompilaciju Al Jaberovih poteza za Želju i saudijsku reprezentaciju u sezoni 2023/2024, dakle samo iz trenutne sezone i ako vam nije problem pogledajte kako je mali odlično odigrao i za klub i za reprezentaciju posljednjih 6 mjeseci. Prosto vidiš koliko je talentovan za ovo malo minuta što je odigrao.

Kad pogledaš ove njegove pasove, čovjek se zapita zašto nema mjesta za njega barem zadnjih 20 minuta kad ganjamo rezultat (a ganjamo ga u većini utakmica ovog proljeća) jer ovakvi pasovi otključavaju protivničke odbrane. Nevjerovatno mi je da nema mjesta ni na klupi za njega, a redovno trenira.

Evo video:



Također Al Jaber je prije 2 mjeseca objavljen na jednoj od najpoznatijih svijetskih scouting stranica u rubrici "talent of the day", a u opisu objave možete vidjeli šta su napisali o njemu. Ova scouting stranica na facebooku broji preko 200.000 pratitelja tako da nije mala stvar.

braco je napisao/la:
21 mar 2024, 01:10
Pablo11 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:22
braco je napisao/la:
20 mar 2024, 23:12


Po meni bi siguran trio u napadu trebao biti Boljević, Krpić, Amoah.
Steta sto nema Karica protiv veleza, ali moze se dobar vezni sastaviti.
Al Jaber je prošli put protiv Veleža odigrao vrhunski i defanzivno i ofanzivno, za mene nema sumnje da momčina mora početi ovaj meč u tom veznom redu. :kafa:

Evo kako je odigrao protiv Veleža:

braco je napisao/la:
06 sep 2023, 16:48
Na ovom linku za 10 minuta ćete moći gledati Al Jabera protiv Slovenije. Nosi broj 10 na dresu, čisto da vam je lakše da ga prepoznate. :P

braco je napisao/la:
12 sep 2023, 18:20
Izbrisaše dušmani video Al Jaberove asistencije, ali zato evo gif asistencije

slika
braco je napisao/la:
11 sep 2023, 16:05
Highlightsi Al Jabera protiv Kazahstana prekjučer :bow:



Propaganda je konačno uspjela, srce ko munara :ljepota:

bablaz1
Postovi: 490
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 27 apr 2024, 19:49

Dobro je, mada sam strepio zadnjih 20 minuta. Zaslužena pobjeda i čista kao suza. U petak potvrditi protiv TC opstanak, mada će biti preteška utakmica. Danas se vidjelo da nismo zaboravili igrati. Predhodna dva trenera (Arapa ne računam, jer on i nije trener ). su toliki ublehaši da to nije normalno. Bašić se nafuro nakon evrope, a kod Brune su igrali samo oni koji igraju na granici faula. Jaber nije zbog toga igrao, vjerovatno.
Danas dobru utakmicu odigrali:
Cocalić, Radovac i Boljević
Solidnu: Mahmić, Krpić, Muftić. Cavnić
Prosječnu: Ovčina, Selimović, Hiroš, Amoah, Drina,
Fenomenalnu MALIK AL JABER.

Avatar
TefalTava
Postovi: 104
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TefalTava » 27 apr 2024, 20:17

braco je napisao/la:
27 apr 2024, 19:39
Al Jaber brate moj, samo da te podsjetim kad jednog dana odeš u lige petice da sam ti bio glavni fan i propagandista još od prošlog ljeta, datum postova ne laže :kafa:
braco je napisao/la:
14 avg 2023, 15:47
Ušao sam danas na forum da širim Al Jaber propagandu

Al Jaber highlightsi iz Dinama:



Tri njegove asistencije na jednoj utakmici za Dinamo:



Al Jaber highlightsi sa jednog meča dok je igrao u Saudijskoj Arabiji:



Propagandni video njegovog predstavljanja koji su mi naredili da napravim Bin Salman i Romeo Jozak vol. 1:



Propagandni video njegovog predstavljanja koji su mi naredili da napravim Bin Salman i Romeo Jozak vol. 2:



slika

slika

Ima još dosta materijala njegovih poteza dok je igrao u saudijskoj ligi i reprezentaciji, pa ako želite mogu postaviti još. :cool:

Kakav talenat je Abdulmalik Al Jaber. :bow:
braco je napisao/la:
02 okt 2023, 21:11
Sav videomaterijal highlightsa i livestreamova anonimnih omladinskih turnira njegove repke za koje smo znali samo ja i saudijska obavještajna služba, koji sam postavljao za Al Jabera na ovaj forum nije bio uzaludan, postat ću toliko dosadan sa saudijskom propagandom da će me admin protjerat ko Lagumdžija alžirsku grupu

Nastavimo sa propagandim gifovima koje sam napravio:

slika

slika

slika

slika

slika

slika
braco je napisao/la:
18 mar 2024, 23:02
Pozdrav plava braćo :D

Napravio sam kompilaciju Al Jaberovih poteza za Želju i saudijsku reprezentaciju u sezoni 2023/2024, dakle samo iz trenutne sezone i ako vam nije problem pogledajte kako je mali odlično odigrao i za klub i za reprezentaciju posljednjih 6 mjeseci. Prosto vidiš koliko je talentovan za ovo malo minuta što je odigrao.

Kad pogledaš ove njegove pasove, čovjek se zapita zašto nema mjesta za njega barem zadnjih 20 minuta kad ganjamo rezultat (a ganjamo ga u većini utakmica ovog proljeća) jer ovakvi pasovi otključavaju protivničke odbrane. Nevjerovatno mi je da nema mjesta ni na klupi za njega, a redovno trenira.

Evo video:



Također Al Jaber je prije 2 mjeseca objavljen na jednoj od najpoznatijih svijetskih scouting stranica u rubrici "talent of the day", a u opisu objave možete vidjeli šta su napisali o njemu. Ova scouting stranica na facebooku broji preko 200.000 pratitelja tako da nije mala stvar.

braco je napisao/la:
21 mar 2024, 01:10
Pablo11 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:22

Steta sto nema Karica protiv veleza, ali moze se dobar vezni sastaviti.
Al Jaber je prošli put protiv Veleža odigrao vrhunski i defanzivno i ofanzivno, za mene nema sumnje da momčina mora početi ovaj meč u tom veznom redu. :kafa:

Evo kako je odigrao protiv Veleža:

braco je napisao/la:
06 sep 2023, 16:48
Na ovom linku za 10 minuta ćete moći gledati Al Jabera protiv Slovenije. Nosi broj 10 na dresu, čisto da vam je lakše da ga prepoznate. :P

braco je napisao/la:
12 sep 2023, 18:20
Izbrisaše dušmani video Al Jaberove asistencije, ali zato evo gif asistencije

slika
braco je napisao/la:
11 sep 2023, 16:05
Highlightsi Al Jabera protiv Kazahstana prekjučer :bow:



Propaganda je konačno uspjela, srce ko munara :ljepota:
Sta ti je rec kad u fahdovoj prodjes kurs informatike odmah guras saudijca i koristis munaru kao referencu :mrgreen: :kafa: :kafa:


zeljovolimte
Postovi: 1645
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 27 apr 2024, 20:48

Dino za nazovi trenere Basica i Akrapovica svijet izmislio.
Izrotirao igrace, Krpic trpa, AlJaber, Radovac..

Ako Amar nece, nek Dino ostane.

Hansestadt
Postovi: 2503
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 27 apr 2024, 21:02

Dobro, nije ni ova ekipa koju trenutno imamo ona koju su neki predhodni treneri imali:
Dubackic(FK Mladost GAT Novi Sad)
Gasal(TOSK Tesanj)
Beca(Igman Konjic 4 utakmice, 70 min)
Allyson(Radnik Krizevci)
Turanjanin(Laktasi)

Boljevic dosao kad je vec prvi dio sezone bio u toku, i to van fizicke spreme, a ostali kvalitetni igraci na zimskoj pauzi. Treba se gledati iz neke perspektive.

Avatar
braco
Postovi: 8724
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 apr 2024, 21:13

avalPacidoroP je napisao/la:
27 apr 2024, 18:56
@braco zamolio bih te, kad uhvatiš vremena, da napraviš video sa potezima Al Jabera u ovoj utakmici. 💙
Uživajte u fudbalskoj poeziji :ljepota:



@tefaltava

:rol: :thumbup:

Urban90
Postovi: 38
Pridružen/a: 12 avg 2023, 17:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Urban90 » 27 apr 2024, 21:35

Bravo momci Forza Željo 💙🤍

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2975
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 27 apr 2024, 22:01

Bismark otjeran ,jedna ubleha manje :kafa: Al Jaber pokazao klasu , Bekric i menadjeri na aparatima

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3288
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 27 apr 2024, 22:16

i po meni Amoah je vise za desnog beka, defanzivan je vrlo vrlo dobar, gore nedo Bog nikome ..
Aljaber kapa do poda decko, bice vjerovatno i losih utakmica, al ovo danas brate, kako lagano odradi ko da ima 500 tekmi u nogama, kakvi pasovi..

Avatar
Bersaga
Postovi: 872
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 27 apr 2024, 22:25

Charles je za Željezničar odigrao samo 80 minuta u tri nastupa koliko ih je skupio, a u klubu nisu bili zadovoljni onim što je pokazao, mada sigurno ni sam napadač iz Gane ne može biti previše zadovoljan.


Zamjeralo mu se i kašnjenje na treninge, a nakon što danas nije bio u rosteru ekipe za gostovanje GOŠK-u u utakmici koju je Željezničar pobijedio, postalo je jasno da će za njega u budućnosti teško biti mjesta u ekipi.

Ubleha prosipala priču o disciplini i kažnjavanju, kasnio mu na trening igrač kojeg je on doveo :clap:
Njegova smjena nas je spasila ispadanja ali nismo još "očišćeni", još jedan mora biti udaljen od kluba.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
anonimni
Postovi: 10153
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 27 apr 2024, 22:30

Jos da otjeramo @BIZMARK66 s foruma i bice to dobro :)

@BIZMARK66
Jesi stigao, kako ti je bilo danas? Idemo li u Konjic zajedno?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

BIZMARK66
Postovi: 369
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 27 apr 2024, 22:36

Sreca da onu budaletinu pabla niko nosta ne pita. Sta kaze nije do trenera. Dobar je Akrapovic treba ostati :rol:

Kako bi izletili iz lige s onom ublehom i njegovim taktikama. Još nam uvali Mijica Bizmarka..

1921ljoze
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 27 apr 2024, 23:23

Dobar trener i na 3 godine ugovor
Evropa da bude cilj ali ga istrpiti a ne nakon 5 kola daj mu otkaz jer ova nasa liga je toliko losa da evo i mi ovako losi sa 16 poraza u ligi smo 9-12 bodova od evrope....sad mi recite (Zvijezda,Zrinjski u gostima i Kuci,Gosk Borac zadnji minuti itd.) Sve tekme gdje si mogao do 3 boda ili boda.....
Zadrzati ovo sto valja ostalima cao...po meni
Muftic
Cavnic Radinovic (rezerva) Galic Ovicna
Mahmic ako ga nece velez Pavic ako se oporavi
Al jaber Karic Hiros Radovac
Boljevic ( i danas odlican,sa lakocom prolazi i odlicno ubacuje)
Krpic za klupe
Foco Sabic Babaluk i to je to

Dujmovic ako bi ostao moze
Coca se povlaci
Stila isto i hvala im
Drina je dobio sansu i to je to,Selimovic neka hvala jeste borben al startovi su mu za crvenog i protiv Sirokog je imao na 0 0 start al sreca loptu je prvo dirao inace crveni
Previse rizican igrac
Drljo sto dalje
Haracic hvala na svemu......
Meka i Amoah koliko znam isticu ugovori tu ne znam sta raditi
Bizmark Mijic Bilal? Zubanovic? Halalite ako sam koga zaboravio kad nam je sirok roster 🤣
💙💪

upohaluhizugnimda
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 apr 2024, 23:24

BIZMARK66 je napisao/la:
27 apr 2024, 22:36
Sreca da onu budaletinu pabla niko nosta ne pita. Sta kaze nije do trenera. Dobar je Akrapovic treba ostati :rol:

Kako bi izletili iz lige s onom ublehom i njegovim taktikama. Još nam uvali Mijica Bizmarka..
Vidi Hulahopke sto se kurci :urnebes:

Ili je negdje bio dobar tekstualni ili ga je admin opet ubio od kurrca, nema trece.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

upohaluhizugnimda
Postovi: 358
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 27 apr 2024, 23:25

1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:33
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:29
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:22

Razumijem sve ali hajde sad ponudi ugovor malom sta ako nece da produzi? Ja koliko sam cuo da je ministarstvo sporta S.Arabije platilo kotizaciju i sve sto je trebalo da bi on dobio profesionalni ugovor a ne amaterski na 1 godinu kao (Santos).....sve znam razumijem neko treba odgovarati
Momak je presretan sto je tu, nikad se nije pobunio ni A rekao sto ne igra. Na treninzima uvijek najbolji. Mislim da bi htio potpisati.
Nadam se
Ono sto sam vidio u prenosu je kultura
Kad su Radovcu ukazivali pomoc on vadi vodu iz torbe i daje Krpicu prvo pa tek onda on pije :salut:
Ne mogu da vjerujem da je jos neko primjetio :D Vjeruj i meni je to zapalo za oko. Mozda smijesno zvuci, ali i tu se vidi neki karakter i postovanje koje ima.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
gegenpressing
Postovi: 208
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 27 apr 2024, 23:33

Bersaga je napisao/la:
27 apr 2024, 22:25
Charles je za Željezničar odigrao samo 80 minuta u tri nastupa koliko ih je skupio, a u klubu nisu bili zadovoljni onim što je pokazao, mada sigurno ni sam napadač iz Gane ne može biti previše zadovoljan.


Zamjeralo mu se i kašnjenje na treninge, a nakon što danas nije bio u rosteru ekipe za gostovanje GOŠK-u u utakmici koju je Željezničar pobijedio, postalo je jasno da će za njega u budućnosti teško biti mjesta u ekipi.

Ubleha prosipala priču o disciplini i kažnjavanju, kasnio mu na trening igrač kojeg je on doveo :clap:
Njegova smjena nas je spasila ispadanja ali nismo još "očišćeni", još jedan mora biti udaljen od kluba.
Najveći problem našeg kluba,jer nema tog lika koji bi procijenio igrača/trenera(kvalitet,karakter),to pod hitno moramo riješiti,nije realno da promjenimo 4-5 trenera,dvije uprave,a ljudi u skupštini,koji nisu šutnuli loptu odlučuju o jako bitnim stvarima.
Ako imaju morala nakon ovog fijaska,njih bar 80% bi trebali podnijeti ostavku.
Realno ne treba nam 54 člana nego 20 koji će raditi posao,nadam se investitoru/partneru koji će odlučiti o ovim stvarima.
Brohra ribo se...

1921ljoze
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 27 apr 2024, 23:42

upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 23:25
1921ljoze je napisao/la:
27 apr 2024, 18:33
upohaluhizugnimda je napisao/la:
27 apr 2024, 18:29


Momak je presretan sto je tu, nikad se nije pobunio ni A rekao sto ne igra. Na treninzima uvijek najbolji. Mislim da bi htio potpisati.
Nadam se
Ono sto sam vidio u prenosu je kultura
Kad su Radovcu ukazivali pomoc on vadi vodu iz torbe i daje Krpicu prvo pa tek onda on pije :salut:
Ne mogu da vjerujem da je jos neko primjetio :D Vjeruj i meni je to zapalo za oko. Mozda smijesno zvuci, ali i tu se vidi neki karakter i postovanje koje ima.
Pa zvuci smijesno ali je tako
Izvadio je flasicu odvrnuo dao Krpicu i onda je on uzeo
Ja bi poslije Tuzle gurnuo Focu Sabica i Babaluka da vidimo od cega su

Paromlinac
Postovi: 77
Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Paromlinac » 27 apr 2024, 23:45

BocaJuniors1905 je napisao/la:
27 apr 2024, 18:03
Čestitam Sulejmanu

Zar nije treci najbolji strijelac ? Ispred njega su samo Bilbija i Wagner.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MojaMalenkost i 25 gostiju.