FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
svabonja
Postovi: 137
Pridružen/a: 13 avg 2024, 19:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svabonja » 12 jan 2025, 19:40

fks74 je napisao/la:
12 jan 2025, 18:47
OsmanhodzicBuco je napisao/la:
12 jan 2025, 18:19
Da li ce Ibrak povuci nekoga iz Austrije ka nama?
Amar Dedić :ljepota:
Kakav on, bolji Beganovic :D
MNON

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jan 2025, 19:50

visokohz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:34
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 16:42
@Vanja

Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO :D

Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio? :D
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu :njanjanja:

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 12 jan 2025, 20:11

ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:50
visokohz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:34
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 16:42
@Vanja

Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO :D

Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio? :D
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu :njanjanja:
:urnebes: :kralj:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jan 2025, 20:19

ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 16:42
@Vanja

Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO :D

Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
To je bila varka za novinare da se zamaskira ko nam je dosao vozom iz Podlugova, opmaetili se i mi... :kafa:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jan 2025, 20:23

ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:50
visokohz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:34
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 16:42
@Vanja

Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO :D

Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio? :D
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu :njanjanja:
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva... :kafa:

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jan 2025, 21:06

Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 20:23
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:50
visokohz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:34


Ado je li sletio? :D
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu :njanjanja:
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva... :kafa:
A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova :roll:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 12 jan 2025, 21:15

nema dovodjenja kapitalaca ove zime
ako se sta dovede to ce biti nesto skromno

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jan 2025, 21:36

ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 21:06
Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 20:23
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 19:50


Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu :njanjanja:
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva... :kafa:
A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova :roll:
Reci mi je li najmladji pitar savladao vec sve radare...?

ŠTA_JE
Postovi: 1766
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 12 jan 2025, 21:37

Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 20:19
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 16:42
@Vanja

Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO :D

Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
To je bila varka za novinare da se zamaskira ko nam je dosao vozom iz Podlugova, opmaetili se i mi... :kafa:
5 redakcija poslalo fotoreprtere na aerodrom da trade Ibraka i cekaju u zasjedi da vide kome.ide kesa Ibrakova s kockom i kahvom

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 12 jan 2025, 21:38

Sto se tiče Barisica ja sam u ljetnom prelaznom roku rekao da bi on mogao potpisati i tad je Zekic ga želio , međutim nismo se mogli nositi s ugovorom i ovaj put smo daleko od dogovora jer je taj igrač poskup. On je igrao 120 minuta u finalu Europa Lige , prije 2 godine. Nije to mala stvar.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 12 jan 2025, 21:42



:opaopa:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 12 jan 2025, 21:48

BegovicRamiz je napisao/la:
12 jan 2025, 21:15
nema dovodjenja kapitalaca ove zime
ako se sta dovede to ce biti nesto skromno
Samo što vise djece iz Akademije odmah gurnuti u prvi tim, to je put do trofeja i uspjeha.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 12 jan 2025, 21:53

Gojkovic raskinuo ugovor...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

19FKS46
Postovi: 815
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 19FKS46 » 12 jan 2025, 21:56

A i taj gojkovic koliko se priziva, pa nije sergio ramos

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 12 jan 2025, 22:22

Novi slučaj Letić
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jan 2025, 22:32

Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 21:36
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 21:06
Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 20:23


Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva... :kafa:
A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova :roll:
Reci mi je li najmladji pitar savladao vec sve radare...?
Dobar je mašala, jos je na obuci. Malo zezaju grčevi al cim to prodje sa ovim malo starijim idemo punom parom u radne pobjede.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 jan 2025, 22:44

ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 22:32
Vanja8 je napisao/la:
12 jan 2025, 21:36
ado-hz je napisao/la:
12 jan 2025, 21:06


A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova :roll:
Reci mi je li najmladji pitar savladao vec sve radare...?
Dobar je mašala, jos je na obuci. Malo zezaju grčevi al cim to prodje sa ovim malo starijim idemo punom parom u radne pobjede.
Neka su ti zivi i zdravi, doci ce vrijeme kao i kod mene, ja na Zapad a sin jaca Sjever i HZ...Sve je to prirodno

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 12 jan 2025, 22:45

Šta je sa Rockova, nit može pomoci klubu a ni prodati

mirzatele
Postovi: 12009
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 13 jan 2025, 08:46

Danas jedan igrač potpisuje :kafa:

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 13 jan 2025, 08:49

i ovo sa nagradnim igrama malo je usporilo uclanjivanje,raja ceka da se priblizi broj koji dobija nagrade pa da se uclani stoposto :)

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Google Adsense [Bot], johntravolta123 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []