Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO
Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio?
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu
Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO
Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio?
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu
Znas li ti sta radi Ibrak na aerodromu sa jos 2 momka osim sto pije kafu i pored sebe ima kesu iz koje viri nesto BORDO
Turkish Airlines TK1025
Istambul - Sarajevo
Vrijeme slijetanja 19:25
Ado je li sletio?
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva...
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva...
A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova
Jest brate, došle 2 crnke, uhvati to Ibrak ispod ruke u auto i gas.
A ono u kesi su bile ipak bordo zenske tangice...veceras Ibrak pravi bunga bunga zabavu
Malo uprati letove Hrvatskog Ratnog Zrakoplovstva...
A nemamo ti mi te satelite za lociranje i pracenje ratnih zrakoplova
Reci mi je li najmladji pitar savladao vec sve radare...?
Sto se tiče Barisica ja sam u ljetnom prelaznom roku rekao da bi on mogao potpisati i tad je Zekic ga želio , međutim nismo se mogli nositi s ugovorom i ovaj put smo daleko od dogovora jer je taj igrač poskup. On je igrao 120 minuta u finalu Europa Lige , prije 2 godine. Nije to mala stvar.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC