Pločo, mrtvi Željovac čovjek
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Drugi penal se teze moze da vidi kad je samo iz jednog ugla. Meni je smijesno sto je bila borba izmedju igraca hoce li svirati korner za njih ili gol auto za nas. Medjutim, onda stize dojava i penal. Meni djeluje da ga je Markovic udario po nozi ali je lopta vec otisla. Prvi penal Radovac izbija loptu, to se moze da vidi. Poslije prvog onakvog penala dosta nervoze svaki put kad igraci Radnika krenu blizu naseg kaznenog prostora jer fakticki si opterec u glavi sta se moze desiti.
Re: FK Željezničar
J*** Peljti mrtve
Bravo Željo, zaslužena pobjeda !!
Bravo Željo, zaslužena pobjeda !!
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
Re: FK Željezničar
vidi, imao sam nik od 2009. godine "starigrad", nikada ni opomenut, kamoli banovan.
jednostavno, mjenjao i mob i lap, mail preko kojeg sam bio na tom nik-u, ne koristim odavno i kada sam promjenio lap i mob, nisam se mogao ulogovati. administracija na ss mi nije htjela promjeniti te podatke i aktiviram ovaj nik.
i kafe smo dogovarali, jos davno, u vrijeme dok smo bili na **. bio si se rekao javiti, pa nikad se to ne desi.
na aktuelnostima rijetko pisem, jer je tamo sve osim ozbiljne price. ljudi, koji se predstavljaju uspjesni i radni, ne silaze sa teme, sa djecijim doskocicama i prepucavanjima "ciji je tata jaci".
nemam problem priznati da je fks zestoko pokraden ove sezone i da bi, da je sve posteno bilo, sada, u najmanju ruku bili bodovno poravnati sa zrinjskim, ako ne i ispred njih. u svemu tome, drago mi je sto u nasim medjusobnim utakmicama nema sudijskih mrlja, pa makar s te strane ne moram citati nebuloze.
opet kazem, dajes ebi prostor da "sutra" pilas naopako kad drugi budu negodovali.
a, sad, opleti po meni, prijeti kako cu morati gasiti ovaj nik
medjutim, u meni sagovornika za trolanje neces dobit.
- dubioza144
- Postovi: 2492
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mora covjek rec ako bude sve regularno jer su provjeravali svaki go, a penal i svi mi koji smo gledali i vidjeli situaciju znali smo da ce se ic gledat var za ono
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Ma prvi penal presmiješan, drugi hajde okej jest ga zakačio iako mu je lopta svakako već pobjegla van terena ali eto bilo je materijala. Da je na kontra strani bilo daj Bože da bi i jedan penal dosudi, ko im yebe mater popišali smo mu se u usta na kraju.
Važna pobjeda, pogotovo nakon prošlog vikenda i Borca gdje smo bili osjetno bolji i prava je šteta što ih nismo dobili. Nadam se da će nam ova pauza dobro doći, pa da u nastavku osiguramo to četvrto mjesto jer definitivno smo ove sezone daleko najbolji od svih timova koji su kandidati za četvrtu poziciju i nepravedno bi bilo da to i propustimo.
Što se tiče same igre, ovaj kvartet naprijed plus Radovac i Al Jaber u nekim momentima utakmica djeluju baš baš moćno, ali očigledno je da nemamo kontinuitet i da dosta osciliramo u toku meča, ne znam šta je razlog tome ali često se ponavlja.
Važna pobjeda, pogotovo nakon prošlog vikenda i Borca gdje smo bili osjetno bolji i prava je šteta što ih nismo dobili. Nadam se da će nam ova pauza dobro doći, pa da u nastavku osiguramo to četvrto mjesto jer definitivno smo ove sezone daleko najbolji od svih timova koji su kandidati za četvrtu poziciju i nepravedno bi bilo da to i propustimo.
Što se tiče same igre, ovaj kvartet naprijed plus Radovac i Al Jaber u nekim momentima utakmica djeluju baš baš moćno, ali očigledno je da nemamo kontinuitet i da dosta osciliramo u toku meča, ne znam šta je razlog tome ali često se ponavlja.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: FK Željezničar
Radovac u izjavi spominje kako je njega Anjdusic udario, ili je ipak cist penal po nekim ovdje?
Fk Željezničar.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Glat vam majke idu obojici, ili je ista osoba - nebitno, da vicu joj, joj. Jutra ne docekli/o amin !duskajurisic1 je napisao/la: ↑16 mar 2025, 16:35Poraz glat ide. Ovo je smijesno kakva je ekipa, a o klupi da ne pisem.
Re: FK Željezničar
Desni bek + lijevi bek + napadac koji zabija golove = za 50% jaca ekipa.
Dakle, samo tri pozicije pojacajte i dovedite normalne igrace. Ne trazi niko neke Lahmove i Carlose, nek se dovedu normalni bekovi koji nece praviti gluposti, samo to za pocetak.
I napadac koji ce zabijati sanse, a ne fulati pored gola ili sutirati u golmana za 5 metara
Steta sto Corica nisu ispostovali sa boljom ekipom. Dobar je trener koji zasluzuje da se bore za titule, al sa ovom ekipom to ne moze.
Dakle, samo tri pozicije pojacajte i dovedite normalne igrace. Ne trazi niko neke Lahmove i Carlose, nek se dovedu normalni bekovi koji nece praviti gluposti, samo to za pocetak.
I napadac koji ce zabijati sanse, a ne fulati pored gola ili sutirati u golmana za 5 metara
Steta sto Corica nisu ispostovali sa boljom ekipom. Dobar je trener koji zasluzuje da se bore za titule, al sa ovom ekipom to ne moze.
Re: FK Željezničar
Upravo...let3 je napisao/la: ↑16 mar 2025, 19:43Prvi je presmijesan, castio ih Petrovic odmah na pocetku 2 poluvremenazeljovolimte je napisao/la: ↑16 mar 2025, 19:38I prvi i drugi smijesni penali. Drugi lopta je van granica vec, nikakve namjere nigdje nista..![]()
Drugi je bio, posto ga je bumbar Markovic zakacio po nozi, jer ne koristi mozak. Oni iz VAR sobe odmah javili (jel Peljo tamo bio), a ovaj jedva docekao da svirne penal.
Nema se Peljti šta prigovoriti, realno.
Za Petrovica se zna ko je i sta je...
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Moja TV, pardon.
Ma ni potrudio se nije da sakrije pristrasnost.
Majmun.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
Re: FK Željezničar
Ovako je cak i ljepse. Fin nam je raspored u nastavku, sloga se primakla zbog rasporeda vise nego kvaliteta.
Fk Željezničar.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
greska
Re: FK Željezničar
Al što Radovac popiša ove objektivne za penal i to na zvaničnoj.
Samke gigagnte pišaj po levatima.
Kaze nisam ja udario Nemanju, on je mene.
Samke gigagnte pišaj po levatima.
Kaze nisam ja udario Nemanju, on je mene.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: FK Željezničar
E danas je bio sve kontra od toga.
E moj Pločo...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Lokomotifa
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dragi ljudi ne možete pravdati ovakvo suđenje, i haj da je jedna tekma nego zadnje 2-3 godine nemamo suđenje da valja, pitari su imali sličnu situaciju i digli sve na noge zbog toga, a naše pi*ke šute, ne smiju pisnuti, zato ćemo i biti 4.-5., kad nemamo muda
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."
Re: FK Željezničar
tako je...Lokomotifa je napisao/la: ↑16 mar 2025, 20:18Dragi ljudi ne možete pravdati ovakvo suđenje, i haj da je jedna tekma nego zadnje 2-3 godine nemamo suđenje da valja, pitari su imali sličnu situaciju i digli sve na noge zbog toga, a naše pi*ke šute, ne smiju pisnuti, zato ćemo i biti 4.-5., kad nemamo muda
vidite danas kada se igra na muda,da djabe sudije i pmterine
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.




