Premijer liga BiH - aktuelno
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1577
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Velež je iduće sezone definitivno prva meta i da klat će ih 100% da budu makar 9. iako mislim da će Velez uspjeti opstati. Mislim da će Posusje vjv iduće godine ispast, Laktasi neće smjeti ispasti bar kako stvari sad stoje ali ko zna šta će se do tad sve desiti u državi.DamirT je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:18Laktasi, 4 iz RS...roccosiffredi je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:103x3 je 9adrenaline323 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:09
Fakat zanimljiva teorija mozda se stvarno cilja da ostanu po 3 kluba iz svakog konstitutivnog naroda hahaha jel moguce.
Ko je 10.
Naredne sezone ocekujem da ce pokusati da izbace Velez. Radit ce sve da bude sto vise klubova sa Hr i Srb predznakom...
Zelju i Sarajevo ce klati, ali ne vidim kako bi oni uopste mogli ispasti.
#CarsijaOdjebi
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Penala vidjelo nije, sudije nas yebu svake sedmice i vrijeđaju nam inteligenciju, ali sve to ne mijenja neke stvari.
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
Grupa iznad svakog pojedinca.
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16559
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo Udruzenje premijerligasa i nista drugo.Upravu si 100%, jer nema sanse da se nekim izborima i mirnim putem mijenja ista u savezu.To je nemoguca misija.jurisicduska je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:13Svi su bili pozvani na sastanak.
Svi su odgovorili da nije to način i sad vidimo na sve strane kuknjavu.
Opet trebaju klubovi sjesti , bez da je i jedan klub iznad drugog, osnovati udruženje premijerligaša. Nema nigdje na svijetu ove vrste kriminala, ama bas nigdje. Frajer kroji raspored za slijedeće godine već sad. Da izbalansira s kim može s kim ne. Ovo je nečuveno.
I to formirati udruzenje ko hoce da udje (jer neki sigurno nece htjeti), ali da se ima vecina i da ta vecina bude slozna na OCIGLEDNE kradje.Ako neko dodje da te krade za svaki aut, a kamo li sta vise, odmah reagovati.Pa nek igraju ligu ti koji nece u Udruzenje ili nek Savez sam igra.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma kakvi Laktaši...oni se ekspresno vraćaju u ligu RS... Dodik forsira Igokeu i on voli vise košarku a i jeftinije mu je.. Laktaši nemaju nikakav potencijal i Dodik zbog politike ostaje uz Borac i nece se oni odreci miliona od konferencijske lige ako se opet pruži šansa za grupu...tuzlanskinacin je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:21Velež je iduće sezone definitivno prva meta i da klat će ih 100% da budu makar 9. iako mislim da će Velez uspjeti opstati. Mislim da će Posusje vjv iduće godine ispast, Laktasi neće smjeti ispasti bar kako stvari sad stoje ali ko zna šta će se do tad sve desiti u državi.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dovoljno je imati u stvarnom životu idiote ko sto je truhlo i nama napretka nema.
Jest da pokusava bit zanimljiv, al na hiljade je ovakvih idiota i govana koji sve ovo podrzavaju
Jest da pokusava bit zanimljiv, al na hiljade je ovakvih idiota i govana koji sve ovo podrzavaju
Volim tebe, više od sebe
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1577
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naći će on pare u budjetu nece iz svog djepa sigurno, narucito bi preko sporta mogo forsirati svoju moć i važnost ukoliko bude u tom periodu u zatvoru ili pred sudom na taj način se dokazivati i inatiti preko svojih ljudi.rishovski je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:26Ma kakvi Laktaši...oni se ekspresno vraćaju u ligu RS... Dodik forsira Igokeu i on voli vise košarku a i jeftinije mu je.. Laktaši nemaju nikakav potencijal i Dodik zbog politike ostaje uz Borac i nece se oni odreci miliona od konferencijske lige ako se opet pruži šansa za grupu...tuzlanskinacin je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:21Velež je iduće sezone definitivno prva meta i da klat će ih 100% da budu makar 9. iako mislim da će Velez uspjeti opstati. Mislim da će Posusje vjv iduće godine ispast, Laktasi neće smjeti ispasti bar kako stvari sad stoje ali ko zna šta će se do tad sve desiti u državi.
#CarsijaOdjebi
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neka sve preuzmu ko nas hebe,sjecal se neko kad mi uletismo na teren kakvi su bili komentari,kad smo zvali na sastanak balije rekle vjeruju u institucije,zao mi igraca i sto se bore krvavo 90 min a sudije im sve shebu. Neka narod zna da je zeljkan jedini klub na strani Colpe i ovih sto nam ovo diriguju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To nije rjsenje sad nabijati ljudima na nos nesto sto se desavalo prije,jer i oni mogu naci 1000 situacija koje mogu nabijati Zelji na nos a i svakom drugom timu u ligi,jer svaki tim je imao nekad povlasten status al ovo su sad ocigledne kradje i jos imamo var.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:22Penala vidjelo nije, sudije nas yebu svake sedmice i vrijeđaju nam inteligenciju, ali sve to ne mijenja neke stvari.
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
Nije momenat znaci da sad jedni drugima drzimo vazove nego da stanemo svi iza Slobode.
- invincible1921
- Postovi: 11464
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma ja najbolja taktika je prepucavat se u fazonu "Stas mi ti pricat sjecas se kad su tebi ...."
=\_1921_/=
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moraju balijama nesto dati tj klubovima to im je najveci problem,kako po nacionalnom kljucu da ubace jedan nas klub i koga, nekog da im bude najbezbolnije i da im bude najmanja prijetnja,znam da im Sarajevo smeta zivotom zbog talasanja,finansija itdtuzlanskinacin je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:21Velež je iduće sezone definitivno prva meta i da klat će ih 100% da budu makar 9. iako mislim da će Velez uspjeti opstati. Mislim da će Posusje vjv iduće godine ispast, Laktasi neće smjeti ispasti bar kako stvari sad stoje ali ko zna šta će se do tad sve desiti u državi.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve ste odbijali,valjda vi nesto organizujete posto kad to drugi urade vam nikad valjalo nije,vi cak ni u kantonu necete da razrijesimo stvari nego ste se Colpi priklonilo,kad vidite da brod tone docete opet valjda ce se ostali sjetiti kakva je situacija bila jer ce ispasti po vasoj mitomaniji za par godina da nas je zeljo sve spasio. Kao sto sam rekao,tek ide cirkus Kolorada,rekao sam da bi volio zeljkan danppbijedi Borca da gledate poslije najveci cirkus i komediju koju je svijet vidio u reziji prasca iz BL Vice,Gigsa i kompanijeinvincible1921 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:43Ma ja najbolja taktika je prepucavat se u fazonu "Stas mi ti pricat sjecas se kad su tebi ...."
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pozdravljam potez Slobode.
Da je sreće sutra bi se sarajevski klubovi dogovorili da utakmicu nakon minute šutnje započnu i minutom sjedenja, ne bi li ta priča odjeknula barem regionalnim medijima i ne bi li se barem neko od odgovornih zapitao.
Sarajevo i Zeljeznicar kao najveci klubovi u Bosni i Hercegovini, sve i da ne trpe direktnu štetu, moraju djelovati najodgovornije i vizionarski u cilju zaštite fudbala - sporta kao važnog segmenta kulture savremenog društva.
Da je sreće sutra bi se sarajevski klubovi dogovorili da utakmicu nakon minute šutnje započnu i minutom sjedenja, ne bi li ta priča odjeknula barem regionalnim medijima i ne bi li se barem neko od odgovornih zapitao.
Sarajevo i Zeljeznicar kao najveci klubovi u Bosni i Hercegovini, sve i da ne trpe direktnu štetu, moraju djelovati najodgovornije i vizionarski u cilju zaštite fudbala - sporta kao važnog segmenta kulture savremenog društva.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vođeni dosadašnjim potezima čekali bi da mi sjednemo, a oni uvalili gol za neviđenu ekstazu na jugu i prcanje narednih 10 dana.luckystrike je napisao/la: ↑27 apr 2025, 02:10Pozdravljam potez Slobode.
Da je sreće sutra bi se sarajevski klubovi dogovorili da utakmicu nakon minute šutnje započnu i minutom sjedenja, ne bi li ta priča odjeknula barem regionalnim medijima i ne bi li se barem neko od odgovornih zapitao.
Sarajevo i Zeljeznicar kao najveci klubovi u Bosni i Hercegovini, sve i da ne trpe direktnu štetu, moraju djelovati najodgovornije i vizionarski u cilju zaštite fudbala - sporta kao važnog segmenta kulture savremenog društva.
Kada javno stanu na stranu regularnosti, objave rat savezu, pridruže se zahtjevima FK Sarajevo i odreknu se svakog dijaloga sa trenutnom garniturom grobara u KS, onda neka sazovu sastanak i rado ćemo se odazvati.
Do tada, svako neka se o sebi brine (ne)dozvoljenim sredstvima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Spominju se Bošnjaci tj. "bošnjački" klubovi
Ovo je sport, politički "Bošnjaci" razbaci na 100 stranaka i vi mislite zaista da će se u sportu, gdje se vrti određeni novac pronaći neko jedinstvo? Kad smrt Puljića nije ujedinila sve, ništa više neće. Lično sam bio na sahrani te godine, osjetilo se "zajedništvo" koje je kratko trajalo.
Sva ova dešavanja rezultat su šutnje. Jedino su momci iz Mostara reagirali na sudije i od tada se sudi dobro na domaćem terenu.
Zamislite prije 15-20 godina da neko usred Sarajeva sudi kao što je četnik sudio sada na Grbavici? Navijači zvižde nešto, tu se reagira na drugi način, neovisno o kazni, ali hej, "klub se bori za Evropu" i to je ludost. Ludost je da imaš 30 faulova na domaćem terenu a gosti 10. I ne mislim samo na Želju, nego aludiram na sve klubove koji su državnički nastrojeni.
Ovdje vidim da neki navijaju i daju podršku za UZP projekat sa "samo neki nije Borac". Dovoljno je to pročitati da vidiš intelekt, pa evropske utakmice i "podrška", bodovi državi
Dokle ide ta "bošnjačka" naivnost i retardacija.
Ovo je sport, politički "Bošnjaci" razbaci na 100 stranaka i vi mislite zaista da će se u sportu, gdje se vrti određeni novac pronaći neko jedinstvo? Kad smrt Puljića nije ujedinila sve, ništa više neće. Lično sam bio na sahrani te godine, osjetilo se "zajedništvo" koje je kratko trajalo.
Sva ova dešavanja rezultat su šutnje. Jedino su momci iz Mostara reagirali na sudije i od tada se sudi dobro na domaćem terenu.
Zamislite prije 15-20 godina da neko usred Sarajeva sudi kao što je četnik sudio sada na Grbavici? Navijači zvižde nešto, tu se reagira na drugi način, neovisno o kazni, ali hej, "klub se bori za Evropu" i to je ludost. Ludost je da imaš 30 faulova na domaćem terenu a gosti 10. I ne mislim samo na Želju, nego aludiram na sve klubove koji su državnički nastrojeni.
Ovdje vidim da neki navijaju i daju podršku za UZP projekat sa "samo neki nije Borac". Dovoljno je to pročitati da vidiš intelekt, pa evropske utakmice i "podrška", bodovi državi
Dokle ide ta "bošnjačka" naivnost i retardacija.
- bromazepam
- Postovi: 394
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako su poklopili cijelu ligu mrtve ti J***.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:22Penala vidjelo nije, sudije nas yebu svake sedmice i vrijeđaju nam inteligenciju, ali sve to ne mijenja neke stvari.
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
Santos sa Tušnja
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma plači slobodno, znamo svi kako je Sloboda ušla u ligu.bromazepam je napisao/la: ↑27 apr 2025, 03:59Kako su poklopili cijelu ligu mrtve ti ****.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:22Penala vidjelo nije, sudije nas yebu svake sedmice i vrijeđaju nam inteligenciju, ali sve to ne mijenja neke stvari.
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
Grupa iznad svakog pojedinca.
- Sjenjak1919
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
- Lokacija: Rudarska 2
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
bromazepam je napisao/la: ↑27 apr 2025, 03:59Kako su poklopili cijelu ligu mrtve ti ****.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 01:22Penala vidjelo nije, sudije nas yebu svake sedmice i vrijeđaju nam inteligenciju, ali sve to ne mijenja neke stvari.
Husić je sada poslao igrače u svlačionicu, htio se udarati sa Gigovićem šta li? Valjao ti je Gigović prije godinu-dvije kada si bio u savezu i u svakoj stavci podržao Vicu? Tad se nisi žalio na suđenje i nije ti smetalo? Nije ti smetalo suđenje na utakmici Tuzla City - Zrinjski i način na koji si ostao u ligi? A za navijače Slobode, nije vam smetalo kada ste prošle sezone cijelu ligu poklopili i na prevare se vratili nazad? Što tada niste izašli sa terena kada ste dobijali prekršaje da se raja na tribinama više smijala od muke?
SLOBODA ILI NIŠTA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A vi ste kao u nekom ratu trenutno? Uozbiljite se niko ne ratuje sa Vicom. Ne znam jel to ne zelite shvatiti ili necete..ErosViverosViv je napisao/la: ↑27 apr 2025, 02:16Vođeni dosadašnjim potezima čekali bi da mi sjednemo, a oni uvalili gol za neviđenu ekstazu na jugu i prcanje narednih 10 dana.luckystrike je napisao/la: ↑27 apr 2025, 02:10Pozdravljam potez Slobode.
Da je sreće sutra bi se sarajevski klubovi dogovorili da utakmicu nakon minute šutnje započnu i minutom sjedenja, ne bi li ta priča odjeknula barem regionalnim medijima i ne bi li se barem neko od odgovornih zapitao.
Sarajevo i Zeljeznicar kao najveci klubovi u Bosni i Hercegovini, sve i da ne trpe direktnu štetu, moraju djelovati najodgovornije i vizionarski u cilju zaštite fudbala - sporta kao važnog segmenta kulture savremenog društva.
Kada javno stanu na stranu regularnosti, objave rat savezu, pridruže se zahtjevima FK Sarajevo i odreknu se svakog dijaloga sa trenutnom garniturom grobara u KS, onda neka sazovu sastanak i rado ćemo se odazvati.
Do tada, svako neka se o sebi brine (ne)dozvoljenim sredstvima.
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nacionalna svijest ne postoji kod ogromnog broja bosnjaka. Iz tog razloga lako je separatistima medzu nama naci prodane duse Koji ce ih podrzavati I asistirati u unistavanju svega sto ima veze sa drzavom, jer jako veliki broj bosnji ce rodzenu mater prodati za fotelju a kamo li drzavu ili narod. Bosnjak u bihacu ne vidi borbu bosnjaka mostara za opstanak kao svoju, tuzlaci bi da SE ulizuju Srbima tako sto ce hrakati na Sarajevo itd. Ove karikature od politicara tipa niksica, forte itd su odraz mentalnog sklopa prosjecnog bosnje. Nepostoji nacionalni cilj, nikad nije Ni postojao. Nema minimuma ispod kojeg SE neide. Ne gubi SE glava za veleizdaju. Fildzan drzava tj privatni begovat je jedino sto interesuje sarajevski minder I sva probih politika SE svodi na borbu za prevlast u Sarajevu I jos par kantona. Mostar je davno prodan, krajina I gorazde planski I namjerno zapostavljeni I pusteni niz vodu. O povratnicima da ne govorim. Pro bih stranke su druzine jednog lica I nista vise. Po cemu se to nes,nip,sbih, df itd razlikuju toliko pa da nemogu biti udruzeni u jednu stranku. Nasi neprijatelji to vide, I dugo su se dvoumili Ali zadnjih par godina su udruzeniji I agresivniji nego ikad prije jer slabici I kukavice su meta za nasilnike. Kad vidim one debilne I pickaste face kod forte, niksica, kirbe I ostalih, mene fakat Cudi da nas ima uopste. Dok nebudes uzvracao istom mjerom ili duplo na lopovluk, provokacije I nasilje samo je pitanje vremena kad ces opet biti doveden u bezizlaznu situaciju. Sila samo silu razumije. Prosjecan bosnjo uopste ne konta koliko su njegovi neprijatelji slabi samo kad bi SE ujedinili pod istim ciljem.H8Z7 je napisao/la: ↑27 apr 2025, 00:51Ova tema odlično predstavlja stanje Bošnjaka trenutno (kao i generalno kroz historiju). Ljudi nas kolju na sve moguće načine dok se ovdje razvezla svađa između Zenice i Tuzle, Sarajeva i Željezničara. Koljite se ljudi moji ali znajte dok ste takvi Čelik će još dugo igrati Federalnu i nadati se nekom vjetru da rastjera tmurne oblake na Bilinim Poljem. Sloboda će još mnogo puta hodati po rubu PLBiH i Federalne te svako malo padati sad na jednu sad na drugu stranu. Željezničar će još dugo sanjati neki trofej i nekog da ih spasi trenutnog stanja. Sarajevo se nadati nekoj pravdi i poštenju da može napasti titulu. Eto vam gospodo, nadam se da ste sretni vaši bockanjem i nekim vama dovoljnim "ponosom". Ovo ne pišem kao Hordaš već prvenstveno kao Bošnjak. Razmislite malo o čemu radite, a ako ipak nastavite istim nemojte se pitati šta nam se ovo dešava.
Online
Trenutno korisnika/ca: Helemnejse i 7 gostiju.



