Realno nije bilo vise od 9000.ErosViverosViv je napisao/la: ↑08 maj 2025, 11:54slabo ko ima predstavu koliki je ovo stadion, bilo je sigurno 10 hiljada.
Fantastična atmosfera, navijanje, igra sve. Zadnjih par kola počinjemo ličiti na ekipu sa glavom i repom, prvi put od decembra, treba biti realan.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
bordobijeli
- Postovi: 18315
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Treba nahajcati raju u Skenderiju sljedeće srijede u isti dan da dignemo dva pehara 
Re: FK Sarajevo
Ali sramotna posjeta za utakmicu ovakvog znacaja!!!!! Mozda 8 hiljada je bilo...
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bilo je 10-11k. Nazalost da imamo manji stadion pisale bi se normalnije brojke
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ko ti drma kaveznokee je napisao/la: ↑08 maj 2025, 11:57**** sa temeEastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 10:55Vratiti Cimirota,Rahmana i Hamzu. Dovesti jos jednog u odbranu. I golmana , Rogica je sinoc spasio ofsajd. Svaki njegov dodir je da se popije apaurin
Re: FK Sarajevo
Mama tvoja me drma, bolesniceEastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:42ko ti drma kaveznokee je napisao/la: ↑08 maj 2025, 11:57**** sa temeEastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 10:55Vratiti Cimirota,Rahmana i Hamzu. Dovesti jos jednog u odbranu. I golmana , Rogica je sinoc spasio ofsajd. Svaki njegov dodir je da se popije apaurin
Re: FK Sarajevo
Sarajevo – Široki Brijeg
Ovaj susret, koji se ponavlja nakon Kupa, sada u okviru lige sudiće Dražen Marić iz Bijeljine. Pomoćnici su Bojan Makarić i Marko Blažević, dok je Josip Martinović četvrti sudija. VAR ekipu čine Aleksandar Njegomirović i Boris Dujmović.
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja eto 76k je bilo. Nemojte bit kone, preuvelicavat cifre. Zilic je skoro objavio da Kosevo ima 30k upotrebljivih stolica. Hoces da kazes da je vise od 30% stolica bilo zauzeto? Ja bih rekao da nije. Oko 9k maksimalno je bilo, mada bih i rekao da je brojka pribliznija ovih procijenjenih 8500.EastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:40Bilo je 10-11k. Nazalost da imamo manji stadion pisale bi se normalnije brojke
Ovakve stvari se bez brojaca nikad nece 100% rjesavat.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jučer su mi skenirali kartu, ne znam jel na svim tribinama i ulazima bilo tako?napoleon72 je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:59Ja eto 76k je bilo. Nemojte bit kone, preuvelicavat cifre. Zilic je skoro objavio da Kosevo ima 30k upotrebljivih stolica. Hoces da kazes da je vise od 30% stolica bilo zauzeto? Ja bih rekao da nije. Oko 9k maksimalno je bilo, mada bih i rekao da je brojka pribliznija ovih procijenjenih 8500.EastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:40Bilo je 10-11k. Nazalost da imamo manji stadion pisale bi se normalnije brojke
Ovakve stvari se bez brojaca nikad nece 100% rjesavat.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ko nekad sa Koseva u Skend
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako stojimo sa koeficijentom za Europu ?
Od kojeg pretkola krecemo
Zna li to neko malo detaljnije, ne mogu u onom excelu da se snadjem sto je tamo na temi
Od kojeg pretkola krecemo
Zna li to neko malo detaljnije, ne mogu u onom excelu da se snadjem sto je tamo na temi
Re: FK Sarajevo
I meni su jučer skenirali kartu (na zapadu).GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑08 maj 2025, 13:00Jučer su mi skenirali kartu, ne znam jel na svim tribinama i ulazima bilo tako?napoleon72 je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:59Ja eto 76k je bilo. Nemojte bit kone, preuvelicavat cifre. Zilic je skoro objavio da Kosevo ima 30k upotrebljivih stolica. Hoces da kazes da je vise od 30% stolica bilo zauzeto? Ja bih rekao da nije. Oko 9k maksimalno je bilo, mada bih i rekao da je brojka pribliznija ovih procijenjenih 8500.EastMadness je napisao/la: ↑08 maj 2025, 12:40
Bilo je 10-11k. Nazalost da imamo manji stadion pisale bi se normalnije brojke
Ovakve stvari se bez brojaca nikad nece 100% rjesavat.
@napoleon, nema teorije da je bilo 8500 ili čak 9000 jučer. Pa na derbiju je bilo 15 hiljada ljudi (zvaničan podatak, uz 1800 malih plavih) i hoćeš da kažeš da jučer nije bilo ni približno toj brojci? Po meni, istok & zapad jučer ista posjeta kao protiv kona. Kako je onda razlika haman duplo manje?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prica oko posjete po meni ne treba se potezati sve dok zvanicno spiker u 80 minuti ne kaze da je na stadionu prisutno toliko i toliko gledalaca. A jučer je bilo oko 10 milja ko jedan.
Re: FK Sarajevo
Ko je kartoniran za subotu a ko za revanš? Pogubio sam se ovih zadnjih par utakmica ne znam šta se prenosi a šta ne. 
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11453
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Paskalev Slogu preskočio radi 3 žuta, što ga ne bi bilo?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
johntravolta123
- Postovi: 1665
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Paskalev i Mujkic su odradili zute u Doboju
Za kup smo svi tu niko jucer nije dobio karton
Njima fale 2 u ligi i to mislim da su iz prve postave Brazilac i jos jedan ako nije onaj Taraba ?
Re: FK Sarajevo
Moja greska mislio sam da je dobio 3 protiv slogeGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑08 maj 2025, 14:09Paskalev Slogu preskočio radi 3 žuta, što ga ne bi bilo?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

