Tako je. Kakav pogan mentalitet imamo, dobro nam dozvoljavaju ulazak na tribine. Ja bih razumio psovke i gađanje sudije kad nas sudija unakazi kao u Vrapčićima Halkić ali to je na našem istoku prešlo u naviku. Rezultat je nebitan. Ista stvar i sa vašim istokom, ograđen zbog dvojice papaka koji ne mogu da podnesu loš rezultat.Pact1921 je napisao/la: ↑20 maj 2025, 14:34A dobro svugdje je tako na tim ne navijackim trbinama. Pa eno na kosevu morali ograditi dio istoka jer svaku mogucu utakmicu kad izgube sudije i protivnicke igrace gadjaju . Slicno tako narod i na istoku grbavice psuje dere se to je sve normalno .Shategabri je napisao/la: ↑20 maj 2025, 14:25Papak je papak, rodio se na Bjelašnici, kod Sebilja ili na Starom mostu.pitara je napisao/la: ↑20 maj 2025, 14:15
Bio sam baš na ovoj tribini, blizu ovog što je snimao, ovaj što se čuje na snimku je čitavu tekmu ovako, bilo je još 10ak likova koji su konstantno psovali majke sarajevske i ustaške, čak i par direktnih prepirki sa našim navijačima u fazonu idi tamo pa navijaj i slično. Malo je reći da se nisam nadao ovakvom odnosu tamo, i nikad više na neku "neutralnu" tribinu, jer hvala bogu pa je raja koja je došla i SA normalna pa su svi prešutili, samo jedna budala da je bila došlo bi do tuče. Čak se i zaštitar na izlazu svađao sa nekim njihovim navijačima oko ovoga![]()
Red Army je više nego korektan i prema HZ i prema simpatizerima na ostalim tribinama, problem Mostara je isti kao i u Sarajevu, i kod njih je migracija uzrokovana ratom naselila masu ljudi sa okolnih planina koji nikad nisu prihvatili principe života u gradu i to je to
Najtužnije od svega je što u svoj toj igranci najviše ispašta klub.




