Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 20 maj 2025, 14:45

Pact1921 je napisao/la:
20 maj 2025, 14:34
Shategabri je napisao/la:
20 maj 2025, 14:25
pitara je napisao/la:
20 maj 2025, 14:15


Bio sam baš na ovoj tribini, blizu ovog što je snimao, ovaj što se čuje na snimku je čitavu tekmu ovako, bilo je još 10ak likova koji su konstantno psovali majke sarajevske i ustaške, čak i par direktnih prepirki sa našim navijačima u fazonu idi tamo pa navijaj i slično. Malo je reći da se nisam nadao ovakvom odnosu tamo, i nikad više na neku "neutralnu" tribinu, jer hvala bogu pa je raja koja je došla i SA normalna pa su svi prešutili, samo jedna budala da je bila došlo bi do tuče. Čak se i zaštitar na izlazu svađao sa nekim njihovim navijačima oko ovoga :urnebes:
Red Army je više nego korektan i prema HZ i prema simpatizerima na ostalim tribinama, problem Mostara je isti kao i u Sarajevu, i kod njih je migracija uzrokovana ratom naselila masu ljudi sa okolnih planina koji nikad nisu prihvatili principe života u gradu i to je to
Papak je papak, rodio se na Bjelašnici, kod Sebilja ili na Starom mostu.
A dobro svugdje je tako na tim ne navijackim trbinama. Pa eno na kosevu morali ograditi dio istoka jer svaku mogucu utakmicu kad izgube sudije i protivnicke igrace gadjaju . Slicno tako narod i na istoku grbavice psuje dere se to je sve normalno .
Tako je. Kakav pogan mentalitet imamo, dobro nam dozvoljavaju ulazak na tribine. Ja bih razumio psovke i gađanje sudije kad nas sudija unakazi kao u Vrapčićima Halkić ali to je na našem istoku prešlo u naviku. Rezultat je nebitan. Ista stvar i sa vašim istokom, ograđen zbog dvojice papaka koji ne mogu da podnesu loš rezultat.

Najtužnije od svega je što u svoj toj igranci najviše ispašta klub.
Nikad poraz, samo lekcija.

killafrommanilla
Postovi: 4329
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 20 maj 2025, 14:46

jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 14:41
killafrommanilla je napisao/la:
20 maj 2025, 14:01
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 13:51


Hajd sve psovanje i to, ali srednjaci na skandiranje Vedrana :crazy:

Jel ovo Lištica ili Vrapčići?
kakvi kompleksi od veleža i to od navijača kluba kojeg redovno potkradaju željezničar i sarajevo zadnjih X godina

al radioaktivnost ga prenese na velež do te mjere da par idiota poistovjećuje s tribinom i podsmijava se najčistijoj borbi za bh. fudbal 'hoćete li sada paliti sudije'

a tu je i tuta sa preko 20 kompletno odgledanih utakmica fk velež ove sezone. zamišljam sebe da upalim zrinjski i da gledam 20x po sezoni. teško
Ko vas ba potrkrada ?

Sarajevo otkad je Vice nema kući protiv Slobode normalno suđenje a ne nešto da potkrada. A nisam fan kona nemaju ni oni Aman bolje od tog. Sad će ih još vise guzit, već je počeo sa dva smiješna penala.
Imamo normalno suđenje na derbiju i to je to.
Nigdje drugo Sarajevo nikog oštetilo nije bas odavno.
Malo se smirite , ubjedljivo ste najfinansiraniji klub iz budžeta, ubjedljivo vas se najviše tetoši, to sto ste nesposobni nemoj prebacivati na sarajevske klubove. Samo u ovoj utakmici je Sarajevo oštećeno vise nego vi u historiji protiv Sarajeva. Pusti se priča pogodila ga u ruku odbila se 12 metara , to ne može u filmovima , može samo na ovom forumu.

Treba da se izvines za ovo a ne da glumiš tu budalu. Najiskrenije.
kakvi kompleksi od veleža i to od navijača kluba kojeg redovno potkradaju željezničar i sarajevo zadnjih X godina


haj probaj još jednom pročitat pa ćeš shvatiti da pričam o odnosu čelika i sarajevskih klubova.

kako su te izdresirali zapjeniš i kad ne pročitaš ispravno. ubjedljivo najviše gradimo, i ubjedljivo tako treba da se pomaže bh. sportu. zapišajte nešto pa počnite graditi dobit ćete pare.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2752
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 20 maj 2025, 14:52

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 12:48
I dalje se nadam da ce Sarajevo i Zeljo pokusati izbaciti Radnika i uvesti Stupčanicu u PL. 4 kluba od 10 klubova je previse da četnicki orgijaju iduce sezone i 12 trening utakmica za Borac u jednoj sezoni dok ce drugima pravili velike probleme.
Ma kakvi previše, šta pričaš gluposti.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 14:53

Halali, kad pročitam da Sarajevo nekog potrkrada nakon ove sezone gdje smo u 10+ utakmica oštećeni za bod/ove pobio bih se odmah s nekim.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 20 maj 2025, 15:00

MagaRAd

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la pitara » 20 maj 2025, 15:17

Balorda je napisao/la:
20 maj 2025, 14:26
Ja sam frapiran da među par hiljada ljudi ima jedan pojedinac koji radi gluposti ili čak 10ak takvih. Nevjerovatno nešto.
Dobro nisam rekao među par hiljada već u ovih 200tinjak ljudi koje sam ja čuo na mjestu gdje sam bio, nekako mi se čini da je do mene greška i da je ovaj vaš sjever ekvivalent našem istoku nekako.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 20 maj 2025, 15:49

AvantiBL je napisao/la:
20 maj 2025, 14:52
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 12:48
I dalje se nadam da ce Sarajevo i Zeljo pokusati izbaciti Radnika i uvesti Stupčanicu u PL. 4 kluba od 10 klubova je previse da četnicki orgijaju iduce sezone i 12 trening utakmica za Borac u jednoj sezoni dok ce drugima pravili velike probleme.
Ma kakvi previše, šta pričaš gluposti.
Ici ce to na 7 timova do kraja Vicinog mandata, ne vidim ja tu nista sporno. :zviz: :zviz: :zviz:

Avatar
Herson
Postovi: 2788
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 20 maj 2025, 16:05

Obilić osvojio titulu 98.godine, 2005. Ispali iz lige, a danas je klub praktično ugašen, imaju samo mlađe kategorije.
Ne može ništa na silu. Sve su prilike da i bosanski Obilić očekuje identična sudbina.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tatamata1946 » 20 maj 2025, 16:17

Balorda je napisao/la:
20 maj 2025, 14:13
Veći je debil ovaj što postavlja ovaj idiotski video, nego taj sa srednjim prstom.
Joj svugdje ima svasta, ne treba ovome davati paznju.
A i mi smo sami sebi napravili ovo, trebali protiv Sirokog izaci u najjacem sastavu ko i svaku utakmicu. Zekic je mislio moze nesto kombinovati i opet dobiti. I protiv Slobide je bilo slicno. Kad su nam zabili on uveo najjaci sastav ali vec usla voda u usi, nece u go i djaba. I sad smo dobili ovo da ljudi misle da smo ih pustili zbog njegovog taktiziranja i cuvanja za kup. Haj sto nas ostali prozivaju, plus smo se navijaci fks medjusobno zavadili zbog tog kombinovanog sastava

Avatar
Combattente87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 16:46

Herson je napisao/la:
20 maj 2025, 16:05
Obilić osvojio titulu 98.godine, 2005. Ispali iz lige, a danas je klub praktično ugašen, imaju samo mlađe kategorije.
Ne može ništa na silu. Sve su prilike da i bosanski Obilić očekuje identična sudbina.
https://historija.ba/d/399-osnovan-fudbalski-klub-borac
20 godina prije Bosanskog Reala se loptalo pod imenom Borac u gradu na Vrbasu ;)
Zahvali se Udbi i partiji što postojite uopšte, i ne brini ti za najveće sportsko ime u BIH :)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
delko
Postovi: 3709
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la delko » 20 maj 2025, 16:56

Je li realno da neko uporedjuje Obilic koji je bio instant klub i cijelu istoriju (osim par godina) u opstinskim ligama Beograda sa Borcem koji je cijelu istoriju igrao prve i druge lige Jugoslavije - nidje veze :S

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 20 maj 2025, 16:57

Tatamata1946 je napisao/la:
20 maj 2025, 16:17
Balorda je napisao/la:
20 maj 2025, 14:13
Veći je debil ovaj što postavlja ovaj idiotski video, nego taj sa srednjim prstom.
Joj svugdje ima svasta, ne treba ovome davati paznju.
A i mi smo sami sebi napravili ovo, trebali protiv Sirokog izaci u najjacem sastavu ko i svaku utakmicu. Zekic je mislio moze nesto kombinovati i opet dobiti. I protiv Slobide je bilo slicno. Kad su nam zabili on uveo najjaci sastav ali vec usla voda u usi, nece u go i djaba. I sad smo dobili ovo da ljudi misle da smo ih pustili zbog njegovog taktiziranja i cuvanja za kup. Haj sto nas ostali prozivaju, plus smo se navijaci fks medjusobno zavadili zbog tog kombinovanog sastava
Nikad niko na tribinana u Vrapcicima nije nesto lose rekao u kontekstu Vedrana, ko kaze drugacije laze ko pasce. Letio bi naglavacke na kojoj god tribini bio, druga stvar ni ovaj lik na videu nije nista lose u kontekstu Vedrana rekao, iako je mozda nekome izgledalo tako. Srednji prst se odnosio na navijace u smislu dajete bodove Sirokom a spominjete Vedrana, pola tribine je isto govorilo, ali naravno nista lose u kontekstu Vedrana, pa i veliki broj navijaca Sarajeva isto misli, pogledaj komentare vasih navijaca poslije Sirokog, e sad stvar je sto je lik glupan, pa ni ne zna da su se HZ ogradile od toga, a lik psuje naravno, zna ga svak ko je iz Mostara, psuje svima redom, od nasih igraca do uprave, a cudit cemo se sto psuje Sarajlijama majku, e jbg.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 16:58

delko je napisao/la:
20 maj 2025, 16:56
Je li realno da neko uporedjuje Obilic koji je bio instant klub i cijelu istoriju (osim par godina) u opstinskim ligama Beograda sa Borcem koji je cijelu istoriju igrao prve i druge lige Jugoslavije - nidje veze :S
Ma stipu levata, svako malo ovo spominje, a samo sebi rupu kopa ovakvim glupostima....
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 17:04

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 16:58
delko je napisao/la:
20 maj 2025, 16:56
Je li realno da neko uporedjuje Obilic koji je bio instant klub i cijelu istoriju (osim par godina) u opstinskim ligama Beograda sa Borcem koji je cijelu istoriju igrao prve i druge lige Jugoslavije - nidje veze :S
Ma stipu levata, svako malo ovo spominje, a samo sebi rupu kopa ovakvim glupostima....
Sadašnji Borac i tadašnji Obilic nemaju puno suštinskih razlika.
Pravi Borac, svaka čast. Pamtimo svi kakav je to klub bio prije ovih kriminalaca posebno u nekim drugim sportovima pamtimo Borac kao velikana. Tako da se vjerovatno na to referisao. Čak i publika u Banja Luci misli to isto. 200 ljudi prati ovo danas.

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 20 maj 2025, 17:06

Pozdrav,novi sam na forumu.
Zna li manćasterovac gdje mi je drug Only Left?

Kako je gospodin Rigi?
Pozdrav i za Svrakino

Avatar
CroCop
Postovi: 889
Pridružen/a: 20 avg 2013, 10:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CroCop » 20 maj 2025, 17:10

pijacari smrde
Tu leži Div, naš stid i sram, što bješe kriv, jer bješe sam. Taj soko siv, svog doma plam, i sad je živ, i Vođa nam.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 20 maj 2025, 17:12

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 maj 2025, 12:49
I Stanić i Kaljanac su rekli da je penal bio smiješan. Odnosno, da je suvišno ikakav komentar dati.
To što bi se ispisalo 10 stranica je realno smiješan argument, jer znaš i sam da bi i kod vas slična kuknjava nastala.

Ko je to Srđan Stanić da bi mi on bio neka mjera za tumačenje fudbalskih pravila? Na Kaljanca je suvišno trošiti riječi.

Ponavljam, penal je posljednje na šta bi se trebali fokusirati na utakmici Velež - Sarajevo.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Combattente87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 17:12

jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 17:04
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 16:58
delko je napisao/la:
20 maj 2025, 16:56
Je li realno da neko uporedjuje Obilic koji je bio instant klub i cijelu istoriju (osim par godina) u opstinskim ligama Beograda sa Borcem koji je cijelu istoriju igrao prve i druge lige Jugoslavije - nidje veze :S
Ma stipu levata, svako malo ovo spominje, a samo sebi rupu kopa ovakvim glupostima....
Sadašnji Borac i tadašnji Obilic nemaju puno suštinskih razlika.
Pravi Borac, svaka čast. Pamtimo svi kakav je to klub bio prije ovih kriminalaca posebno u nekim drugim sportovima pamtimo Borac kao velikana. Tako da se vjerovatno na to referisao. Čak i publika u Banja Luci misli to isto. 200 ljudi prati ovo danas.
A svi ostali klubovi su ostali kakvi su uvijek bili ? pogotovo vi ? bjaaaaažžžžiiiiii
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 20 maj 2025, 17:14

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 maj 2025, 12:49
Virtu4l je napisao/la:
20 maj 2025, 00:58
NajvecaRadosti je napisao/la:
20 maj 2025, 00:09
E jbg,isto kao sto nije svaka ruka penal tako nije ni svako povlacenje ili udarac dovoljno za penal,ne mozes ovdje zanemariti intenzitet.Da se vodimo ovim svaki korner bi bio penal.Ovo nije penal nikada

Ovo je vaš najveći problem, što i one najočiglednije situacije pokušavate braniti/pravdati. Pa je tako onaj mjesecima dijelio neke slike navodnih spornih situacije u kojima je Sarajevo oštećeno.

Ovo je zaista jedna od onih situacija o kojima je nepotrebno raspravljati, dres mu razvukao pola metra, oborio ga, ali eto nema intenzitet? Neozbiljno, zaista.

Ja ću ti uvijek ponoviti jednu te istu stvar, samo zamijeni dresove ovim igračima i garantujem ti da bi se kod vas ispisalo 10 stranica zašto nije svirao penal. ;)
I Stanić i Kaljanac su rekli da je penal bio smiješan. Odnosno, da je suvišno ikakav komentar dati.
To što bi se ispisalo 10 stranica je realno smiješan argument, jer znaš i sam da bi i kod vas slična kuknjava nastala.
Hahah... šta veli Kaljanac, ruka na prsima iaoko se lijepo vudi povlačenje za dres. Ali zato treba vjerovat Bandiću iako se ne vidi intezitet kod penala za zrinjski. A uša mazlumi potkupljeni. Lijepo je rekao Amar Osim, kvazi analize na sjeverno korejskoj tv.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 17:16

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 17:12
jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 17:04
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 16:58

Ma stipu levata, svako malo ovo spominje, a samo sebi rupu kopa ovakvim glupostima....
Sadašnji Borac i tadašnji Obilic nemaju puno suštinskih razlika.
Pravi Borac, svaka čast. Pamtimo svi kakav je to klub bio prije ovih kriminalaca posebno u nekim drugim sportovima pamtimo Borac kao velikana. Tako da se vjerovatno na to referisao. Čak i publika u Banja Luci misli to isto. 200 ljudi prati ovo danas.
A svi ostali klubovi su ostali kakvi su uvijek bili ? pogotovo vi ? bjaaaaažžžžiiiiii
Nemoj okretat i mi smo svakako daleko od tog šta smo bili. Ali ovo sto vi radite je sušta suprotnost svega sto je Banja Luka uvijek predstavljala. Drugo znam sto posto da te sramota ovog samo bezveze se svađaš jer ti je neko napunio glavu da te neko mrzi, a niđe veze. Mrzim kriminalce. Vicu, Dodika, Tegeltiju - ovo je vama prošlo kroz klub uredno. Daj ba.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, Balorda, bvsic i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []