Premijer liga BiH - aktuelno
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto ultrasi i lesinari nece biti danas . Ipak njihovi klubovi igraju finale
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto Adzemaaa, bice Zeljo najjaci al na tiktoku.. kad brat pokrene giftanje za jug
-
DadoElazar
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
kako mislis ne mogu?jurisicduska je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:18Ne možeš ni za kog navijati. I ne možeš bit za ukidanje lige i svih klubova. Kakav ti je prvi upis, nećeš dugo potrajati.DadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:00dobar dan ja sam novi
ne navijam ni za koga i moji upisi ce biti protiv ove lopovske i korumpirane lige
iskreno se nadam da ce se liga u sto skorije vrijeme ugasiti zajedno sa svim klubovima u njoj
kao i svaku kriminalnu pojavu treba je eliminisati
vidis da mogu
a kao ovo je neki elitni pdf pa je trajanje na njemu uspinjanje na drustvenoj ljestvici?
navijam za ukidanje kriminalne lige
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
-
DadoElazar
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
combe sine nisi daleko od istine ali ovo je smetljište fudbala a ne fudbalCombattente87 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:24Dado sine, onda treba fudbal generalno da se ugasi u cijelom svijetuDadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:00dobar dan ja sam novi
ne navijam ni za koga i moji upisi ce biti protiv ove lopovske i korumpirane lige
iskreno se nadam da ce se liga u sto skorije vrijeme ugasiti zajedno sa svim klubovima u njoj
kao i svaku kriminalnu pojavu treba je eliminisati![]()
svaku deponiju treba ispravno sanirati
-
DadoElazar
- Postovi: 68
- Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zar ovaj adzem nije psihicki nestabilna osoba?
s druge strane jos jedna u nizu potvrda besmislenosti lige
psihicki rastrojena osoba na celu kluba koji se naziva velikim
predivno
ovo je bolje nego kad je velezu bio direktor onaj propalitet sa kupljenim svjedocanstvom
brod budala
s druge strane jos jedna u nizu potvrda besmislenosti lige
psihicki rastrojena osoba na celu kluba koji se naziva velikim
predivno
ovo je bolje nego kad je velezu bio direktor onaj propalitet sa kupljenim svjedocanstvom
brod budala
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Goretzka mozgu kako ti se da praviti milioniti profil iskompleksirani covjeceDadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 10:40combe sine nisi daleko od istine ali ovo je smetljište fudbala a ne fudbalCombattente87 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:24Dado sine, onda treba fudbal generalno da se ugasi u cijelom svijetuDadoElazar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:00dobar dan ja sam novi
ne navijam ni za koga i moji upisi ce biti protiv ove lopovske i korumpirane lige
iskreno se nadam da ce se liga u sto skorije vrijeme ugasiti zajedno sa svim klubovima u njoj
kao i svaku kriminalnu pojavu treba je eliminisati![]()
svaku deponiju treba ispravno sanirati
Seljak iz tuzlanske vukojebine, zivi u selu u kojem ti je prvi susjed krava šarulja glumi hrvata i ljubitelja izraela pa si sada uzeo nick sa imenom izraelskog generala rodjenog u Sarajevu
pa jbt koliko jos imas nickova u pricuvi
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
4 miliona na plate davati a dovoditi titlktokera
Nekad mi bude žao racunovodje
Nekad mi bude žao racunovodje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zna li se ko će još iz Jedinstva put Grbavice?
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kao i uvijek sve tačno.jurisicduska je napisao/la: ↑19 maj 2025, 12:24Fkt jeste li ozbiljni za Admira Adzema ? Jel fkt kontate njega Ko trenera postavit ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Teška katastrofajurisicduska je napisao/la: ↑21 maj 2025, 10:56Kao i uvijek sve tačno.jurisicduska je napisao/la: ↑19 maj 2025, 12:24Fkt jeste li ozbiljni za Admira Adzema ? Jel fkt kontate njega Ko trenera postavit ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bolje da su Mulalića ili Đurbuzovica stavili ako je već manjak finansija problem. Al hajd neka covjeka mozda iznenadi svearelinho je napisao/la: ↑21 maj 2025, 11:00Teška katastrofajurisicduska je napisao/la: ↑21 maj 2025, 10:56Kao i uvijek sve tačno.jurisicduska je napisao/la: ↑19 maj 2025, 12:24Fkt jeste li ozbiljni za Admira Adzema ? Jel fkt kontate njega Ko trenera postavit ?
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
jedino moze iznenaditi s kim ce meč igrati na tiktoku
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahahhaha
K'o da sam im ja lično birao trenera.

K'o da sam im ja lično birao trenera.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Definitino je istina da opet nemaju para. Bolji dokaz od ovog ne treba, a gdje su se nekad zaračunali pa zayebali, vjerovatno samo u njihovoj upravi znaju.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ova sezona je bila na crtu.
Vidio si minus u izvještaju.
Narednu je zatezanje kaiša.
Ide priča Željini vojnici na braniku i tako to.
Biće zanimljivo pošto je to prva sezona lige 10.
Vjerujem da bi komšije sad potpisale da opet budu 4. i da neko od vodećeg trojca osvoji kup.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako ćemo pošteno Adžem je za Mulalica eniciklopedija stranih pojmova. Mulalic nije opcija. On nikad vise neće biti trener. Sto se gospodina Dine tiče on nije vise za trenerske vode. Adžem je od njih 3 najbolji.
Nisu oni toliko loši finansijski da ne mogu trenera platiti, to r neminovan trošak.. Ima dosta potencijalnog novca. Prodat će se Al Jaber i Muftic , s tim da to neće biti cifre koje oni očekuju pogotovo za Jabera gdje većina tog transfera neće u klupsku kasu. Ali solidno + Europa. To im može pola budžeta zakrpit.
Nemoj zaboravit da grade stadion isto i tu ima ulaganja mimo projekta, tako da nije realno očekivati da imaju sad da se rasipaju.
Problem je vise skup roster koji oni ne mogu plaćati objektivno. nema te računice. Strategija se riješiti malo skupljih igrača Dangubic, Mircevski, prodati ovu dvojicu. Pojačati se domaćin igračima. **** se pojelo sa Brazilcima njih valja isto nekako kutarisat jer nema prostora za strance. Tu će stegnuti kais, lagano pružit šansu mladima sto je i dobra strategija i uvijek su bili opasni u tim situacijama. Samo sto su im tanki juniori ali evo Garcevic je pravi igrač.
Imaju oni opet kontinuitet igračkog kadra. Kad bi uboli sa stoperima i bekovima bili bi sto oni vole reci nagazna mina svakom. Daleko je to od trofeja sve i da se sudi pošteno ali šta će i ulagat u ekipu kad osvojit neće ništa dok je Vice.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.



