Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2025, 21:33

AlemC85 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:27
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2025, 21:19
feniksptica je napisao/la:
26 maj 2025, 21:15


Pozicija na tabeli ekipe i rezultati igraju neku ulogu.
Cini mi se da je njihov najveći transfer u historiji 220 k eura onog Brunu Okiveiru u Kinu. Govorim o ovoj poslijeratnoj. Znam da su Kodru prodali u Sociedad za neke dobre pare za taj vakat.Milion ili tako.
Do rata, Velez je pravio najvece transfere od klubova iz BiH, u okviru SFRJ: 1981. Sliskovica prodali za milion maraka, 1990. Hadzibadica prodali takodjer za mlion maraka, a 1991. Kodru za 1,2 miliona maraka i Vanju gudelja iste godine. 1976. golman Maric je prodat za 600.000 maraka u Njemacku. toliko
Pa dobro to sam i rekao ? Šta je tačno sporno ?

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 26 maj 2025, 21:36

AlemC85 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:27
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2025, 21:19
feniksptica je napisao/la:
26 maj 2025, 21:15


Pozicija na tabeli ekipe i rezultati igraju neku ulogu.
Cini mi se da je njihov najveći transfer u historiji 220 k eura onog Brunu Okiveiru u Kinu. Govorim o ovoj poslijeratnoj. Znam da su Kodru prodali u Sociedad za neke dobre pare za taj vakat.Milion ili tako.
Do rata, Velez je pravio najvece transfere od klubova iz BiH, u okviru SFRJ: 1981. Sliskovica prodali za milion maraka, 1990. Hadzibadica prodali takodjer za mlion maraka, a 1991. Kodru za 1,2 miliona maraka i Vanju gudelja iste godine. 1976. golman Maric je prodat za 600.000 maraka u Njemacku. toliko

Tad milion maraka vrijedilo ko danas 5miliona

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 26 maj 2025, 21:48

GrbavicaHram1921 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:36
AlemC85 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:27
jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2025, 21:19


Cini mi se da je njihov najveći transfer u historiji 220 k eura onog Brunu Okiveiru u Kinu. Govorim o ovoj poslijeratnoj. Znam da su Kodru prodali u Sociedad za neke dobre pare za taj vakat.Milion ili tako.
Do rata, Velez je pravio najvece transfere od klubova iz BiH, u okviru SFRJ: 1981. Sliskovica prodali za milion maraka, 1990. Hadzibadica prodali takodjer za mlion maraka, a 1991. Kodru za 1,2 miliona maraka i Vanju gudelja iste godine. 1976. golman Maric je prodat za 600.000 maraka u Njemacku. toliko

Tad milion maraka vrijedilo ko danas 5miliona
Ma možda čak i vise uzmimo u obzir da kad je Juve platio Vialija 1992 12.5 miliona eura odnosno nekih 25 miliona KM, to bio najskuplji transfer svih vremena do tad.

Ako ovdje uzmemo da je danas 222 miliona eura rekord dodjemo do omjera oko 18 puta vise. Sto znaci da bi Kodrin transfer od 0.6 miliona eura danas bio 10+ miliona eura. Ako uzmemo tu analogiju.

Baggio je 1990 prešao u Juve isto za 8 miliona eura i to je bio rekord

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 26 maj 2025, 22:06

Vorovus je napisao/la:
26 maj 2025, 20:59
Pendulum je napisao/la:
26 maj 2025, 20:02
Najbolji golman lige je Vedad Muftić iz Željezničara, dok odbranu sezone čine Amar Beganović (Sarajevo), Sebastian Herrera (Borac), Bart Meijers (Borac) i Hrvoje Barišić (Zrinjski).

Igrači sezone u veznom redu su Vladan Bubanja (Sarajevo), Stefan Savić (Borac) i Stefano Surdanović (Zrinjski).

U napadu su svoje mjesto našli Giorgi Guliashvili (Sarajevo), Mihael Mlinarić (Velež) i Đorđe Despotović (Borac).
Za mene lično, iznenađenje samo Despotović. :bih:
Kojom logikom je iznenadjenje? Klasicna devetka sa najvise golova i treci strijelac lige.
Pa dobro, po tebi nije iznenađenje i okej. Po meni jeste. Valjda mogu iznijeti svoje mišljenje bez da se moram raspravljati ili pravdati nekome. :roll:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 26 maj 2025, 22:06

Zamalo da zaboravim ovog stručnjaka.

:rol: :rol:

rishovski je napisao/la:
18 maj 2025, 14:12
Ove godine najveća je sigurica naredno kolo:
Željezničar - Velež 2 :opaopa: :opaopa: :opaopa:
rishovski je napisao/la:
15 maj 2025, 17:58
Dakle ono tamo kolo Željezničar - Velež 2 na Velež i time se završava priča... :bih:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2025, 22:08

jurisicduska je napisao/la:
26 maj 2025, 21:48
GrbavicaHram1921 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:36
AlemC85 je napisao/la:
26 maj 2025, 21:27


Do rata, Velez je pravio najvece transfere od klubova iz BiH, u okviru SFRJ: 1981. Sliskovica prodali za milion maraka, 1990. Hadzibadica prodali takodjer za mlion maraka, a 1991. Kodru za 1,2 miliona maraka i Vanju gudelja iste godine. 1976. golman Maric je prodat za 600.000 maraka u Njemacku. toliko

Tad milion maraka vrijedilo ko danas 5miliona
Ma možda čak i vise uzmimo u obzir da kad je Juve platio Vialija 1992 12.5 miliona eura odnosno nekih 25 miliona KM, to bio najskuplji transfer svih vremena do tad.

Ako ovdje uzmemo da je danas 222 miliona eura rekord dodjemo do omjera oko 18 puta vise. Sto znaci da bi Kodrin transfer od 0.6 miliona eura danas bio 10+ miliona eura. Ako uzmemo tu analogiju.

Baggio je 1990 prešao u Juve isto za 8 miliona eura i to je bio rekord
Kakve bombe se bacaju o transferima, 80 ih godina su transferi bili desetine hiljada maraka što se tiče naše lige. Malo se raspitajte, koliko je bio transfer Sušića u PSG.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2025, 22:13

Napisao sam neki dan da Laktaši neće dobiti licencu.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 maj 2025, 22:32

fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:13
Napisao sam neki dan da Laktaši neće dobiti licencu.
Od kud ti prije informacije o licencama.... ?
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 26 maj 2025, 22:36

- Da, reflektori su najveći problem, a mi objektivno nemamo mogućnost da ih izgradimo na našem Gradskom stadionu za mjesec dana, to je isuviše kratak rok. Osim toga, potrebna je i višemilionska bankovna garancija što je dodatno otežavajuća okolnost. Takođee, treba da imamo i tribine za 3.000 stolica, još svlačionica. I tako. Gledajući sve to, čitajući uvjete, mogu samo da kažem da ćemo ih teško ispuniti za ovaj kratak period. Zaista, ne znam šta još da kažem – rekao je on.
Kao nisu znali da ce im ovo praviti problem.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2025, 22:37

Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:32
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:13
Napisao sam neki dan da Laktaši neće dobiti licencu.
Od kud ti prije informacije o licencama.... ?
Istraživao, tako sam penziju zaradio. Znam ljude, koji znaju ljude. :D

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 26 maj 2025, 22:42

fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:37
Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:32
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:13
Napisao sam neki dan da Laktaši neće dobiti licencu.
Od kud ti prije informacije o licencama.... ?
Istraživao, tako sam penziju zaradio. Znam ljude, koji znaju ljude. :D
I ti si siguran u tu info 100 % ?
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 maj 2025, 22:45

Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:42
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:37
Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:32

Od kud ti prije informacije o licencama.... ?
Istraživao, tako sam penziju zaradio. Znam ljude, koji znaju ljude. :D
I ti si siguran u tu info 100 % ?
Ako su pravila mijenjanja bukvalno dan pred pocetak za transfere (broj strana i broj domaci), za ocekicati je i da se promjene pravila da bi Laktasi dobili licencu.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 26 maj 2025, 22:46

Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:42
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:37
Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:32

Od kud ti prije informacije o licencama.... ?
Istraživao, tako sam penziju zaradio. Znam ljude, koji znaju ljude. :D
I ti si siguran u tu info 100 % ?
Imas izjavu predsjednika Laktasa Radeljica da ne mogu dobiti licencu. Ne treba ti istrazivac @fks74 da potvrdi informaciju. Ne znam ni sto je istrazivao ista kad su ljudi javno objasnili :urnebes:

https://www.sportdc.net/n/167473/igor-r ... -licencu/f

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 maj 2025, 22:48

Vanja8 je napisao/la:
26 maj 2025, 08:56
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 08:43
Gdje su borci za fudbal u BiH i spasioci fudbala i postenje i isti pristup svima da se oglase za nasih 30 zutih kartona i sviranje svako kolo penal protiv nas od kako smo Vorcu skinuli titulu?

Pa da, nema ih. Povukli se u misje rupe nakon sto su se dogovorili da spasavaju Radnik, Siroki, daju bodove Vicinoj prciji, dobiju kup itd

I sljedece sezone ce Sarajevo imati najbolju ekipu i opet ih Vico krasti i opet se sazvati sastanak i cuditi se sto se sve manje klubova odaziva. Nisu svi zlatne ribice sa pamcenjem. I opet ce spinovati da Zeljo suruje sa Savezom, a oni pored svih sranja su i Sirokom tekmu prodali. Haj sve, ali Siroki...
Colpa je digao glas za ovakav odnos prema Zelji, necemo se duplati poBogu...

Zeljo i El Tarik, jedini klubovi koji progresivno gledaju u buducnost i vide da je porodica Colpa donijela veliki napredak sarajevskim klubovima...
Iskreno Sarajevo jedino gleda unaprijed koliko god ti smijesno zvucalo. Navijacku skupinu su pomnozili sa julon, dogovorili su tekmu sa Sirokim i time pokazali da je privatni kapital na mjestu broj 1, poceli se dogovarati sa Vicom jer od inata i kvazi borve nema jista, treba im normalnija situacija. Sarajevo je u vecim novcima, ne bi me iznenadilo da bude novi dogovor Vico-Sarajevu, u korist Sarajeva.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2025, 22:50

IMResurrected je napisao/la:
26 maj 2025, 22:46
Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:42
fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:37


Istraživao, tako sam penziju zaradio. Znam ljude, koji znaju ljude. :D
I ti si siguran u tu info 100 % ?
Imas izjavu predsjednika Laktasa Radeljica da ne mogu dobiti licencu. Ne treba ti istrazivac @fks74 da potvrdi informaciju. Ne znam ni sto je istrazivao ista kad su ljudi javno objasnili :urnebes:

https://www.sportdc.net/n/167473/igor-r ... -licencu/f
Nađi šta sam pisao prije nekoliko dana, najvjerovatnije ulazi BSK koji je Borac ll

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 maj 2025, 22:51

Pendulum je napisao/la:
26 maj 2025, 09:38
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 08:43
Gdje su borci za fudbal u BiH i spasioci fudbala i postenje i isti pristup svima da se oglase za nasih 30 zutih kartona i sviranje svako kolo penal protiv nas od kako smo Vorcu skinuli titulu?

Pa da, nema ih. Povukli se u misje rupe nakon sto su se dogovorili da spasavaju Radnik, Siroki, daju bodove Vicinoj prciji, dobiju kup itd

I sljedece sezone ce Sarajevo imati najbolju ekipu i opet ih Vico krasti i opet se sazvati sastanak i cuditi se sto se sve manje klubova odaziva. Nisu svi zlatne ribice sa pamcenjem. I opet ce spinovati da Zeljo suruje sa Savezom, a oni pored svih sranja su i Sirokom tekmu prodali. Haj sve, ali Siroki...
Nije sad vrijeme da se išta priča.

Na kraju krajeva, imate li vi među svojim redovima borce za boljitak BH fudbala pa da se oni oglase? Eto sam si napisao 30 žutih kartona, penali, qrci palci a vaši borci šute? Zašto šute, pitam se? :think:
Zato sto su ljudi u nasem klubu NESPOSOBNI. EVo ti dva primjera koliki nisu sposobni ni za sta:

1. Ulijecu dva debila sa istoka, klub nije saopstenje izdao nikakvo
2. Istok ne mogu podnijeti zahtjev za rjesavanje prostora vec 7 godina

Pri tome to ne umanjuje da je Sarajevo lazni spasitelj bh fudbala.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

IMResurrected
Postovi: 332
Pridružen/a: 29 avg 2024, 22:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la IMResurrected » 26 maj 2025, 22:52

fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:50
IMResurrected je napisao/la:
26 maj 2025, 22:46
Combattente87 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:42

I ti si siguran u tu info 100 % ?
Imas izjavu predsjednika Laktasa Radeljica da ne mogu dobiti licencu. Ne treba ti istrazivac @fks74 da potvrdi informaciju. Ne znam ni sto je istrazivao ista kad su ljudi javno objasnili :urnebes:

https://www.sportdc.net/n/167473/igor-r ... -licencu/f
Nađi šta sam pisao prije nekoliko dana, najvjerovatnije ulazi BSK koji je Borac ll
Svejedno je i Laktasi su Borac 2, kao i skoro svaki klub iz RS-a. Mislim, posluzice istoj svrsi.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 26 maj 2025, 22:56

Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 22:51
Pendulum je napisao/la:
26 maj 2025, 09:38
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 08:43
Gdje su borci za fudbal u BiH i spasioci fudbala i postenje i isti pristup svima da se oglase za nasih 30 zutih kartona i sviranje svako kolo penal protiv nas od kako smo Vorcu skinuli titulu?

Pa da, nema ih. Povukli se u misje rupe nakon sto su se dogovorili da spasavaju Radnik, Siroki, daju bodove Vicinoj prciji, dobiju kup itd

I sljedece sezone ce Sarajevo imati najbolju ekipu i opet ih Vico krasti i opet se sazvati sastanak i cuditi se sto se sve manje klubova odaziva. Nisu svi zlatne ribice sa pamcenjem. I opet ce spinovati da Zeljo suruje sa Savezom, a oni pored svih sranja su i Sirokom tekmu prodali. Haj sve, ali Siroki...
Nije sad vrijeme da se išta priča.

Na kraju krajeva, imate li vi među svojim redovima borce za boljitak BH fudbala pa da se oni oglase? Eto sam si napisao 30 žutih kartona, penali, qrci palci a vaši borci šute? Zašto šute, pitam se? :think:
Zato sto su ljudi u nasem klubu NESPOSOBNI. EVo ti dva primjera koliki nisu sposobni ni za sta:

1. Ulijecu dva debila sa istoka, klub nije saopstenje izdao nikakvo
2. Istok ne mogu podnijeti zahtjev za rjesavanje prostora vec 7 godina

Pri tome to ne umanjuje da je Sarajevo lazni spasitelj bh fudbala.
Jedini ste uz Borac koji ste dobili pozajmicu od saveza, kada vam je visila licenca.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 maj 2025, 23:09

Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 22:48
Vanja8 je napisao/la:
26 maj 2025, 08:56
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 08:43
Gdje su borci za fudbal u BiH i spasioci fudbala i postenje i isti pristup svima da se oglase za nasih 30 zutih kartona i sviranje svako kolo penal protiv nas od kako smo Vorcu skinuli titulu?

Pa da, nema ih. Povukli se u misje rupe nakon sto su se dogovorili da spasavaju Radnik, Siroki, daju bodove Vicinoj prciji, dobiju kup itd

I sljedece sezone ce Sarajevo imati najbolju ekipu i opet ih Vico krasti i opet se sazvati sastanak i cuditi se sto se sve manje klubova odaziva. Nisu svi zlatne ribice sa pamcenjem. I opet ce spinovati da Zeljo suruje sa Savezom, a oni pored svih sranja su i Sirokom tekmu prodali. Haj sve, ali Siroki...
Colpa je digao glas za ovakav odnos prema Zelji, necemo se duplati poBogu...

Zeljo i El Tarik, jedini klubovi koji progresivno gledaju u buducnost i vide da je porodica Colpa donijela veliki napredak sarajevskim klubovima...
Iskreno Sarajevo jedino gleda unaprijed koliko god ti smijesno zvucalo. Navijacku skupinu su pomnozili sa julon, dogovorili su tekmu sa Sirokim i time pokazali da je privatni kapital na mjestu broj 1, poceli se dogovarati sa Vicom jer od inata i kvazi borve nema jista, treba im normalnija situacija. Sarajevo je u vecim novcima, ne bi me iznenadilo da bude novi dogovor Vico-Sarajevu, u korist Sarajeva.
Pa dobro, ja opet ponavljam, srecom imamo vas i El Tarika za spas sarajevskog fudbala, Colpa je jedini koji ce nas zastititi dovesti do progresa, vi ste to prepoznali mi nismo, vi ste otisli na sjednicu NSBiH i tako spasili fudbal u kantonu...
Zao mi je jedino onog jadnog Mitze Trbonje, ali eto, fino je sto ste se ogradili od njega i pokazali viziju...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 26 maj 2025, 23:09, ukupno mijenjano 1 put.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 maj 2025, 23:09

fks74 je napisao/la:
26 maj 2025, 22:56
Argentina je napisao/la:
26 maj 2025, 22:51
Pendulum je napisao/la:
26 maj 2025, 09:38


Nije sad vrijeme da se išta priča.

Na kraju krajeva, imate li vi među svojim redovima borce za boljitak BH fudbala pa da se oni oglase? Eto sam si napisao 30 žutih kartona, penali, qrci palci a vaši borci šute? Zašto šute, pitam se? :think:
Zato sto su ljudi u nasem klubu NESPOSOBNI. EVo ti dva primjera koliki nisu sposobni ni za sta:

1. Ulijecu dva debila sa istoka, klub nije saopstenje izdao nikakvo
2. Istok ne mogu podnijeti zahtjev za rjesavanje prostora vec 7 godina

Pri tome to ne umanjuje da je Sarajevo lazni spasitelj bh fudbala.
Jedini ste uz Borac koji ste dobili pozajmicu od saveza, kada vam je visila licenca.
Jedini ste koji prodaju tekme za opstanak drugih u ligi, s tim da ste ove godine jedini koji to rade po nalogu Vice :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, Marokanci58 i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []