Premijer liga BiH - aktuelno

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 27 maj 2025, 16:23

AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 13:23
bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 12:30
Combattente87 je napisao/la:
27 maj 2025, 11:58

Ja imam neki šmek da će ovi igrači iz Borca kojih se planiraju kutarisati, samo preći u BSK, plus par juniora i nešto iz Slobode, Igmana i Goška da se ubere, može su tu napraviti tim...Sloboda da je imala ovog trenera od početka prvenstva imala bi najmanje 20 bodova više.
Postoji i ta opcija, ti sto su na dvojnoj sad na posudbu ih posalju i tjt.
Protiv Borca ne smijes igrat a protiv Sarajeva Zrinjskog imas premije da pogines, vrlo vjerovatno
Pa vidi, postoji razlika između posudbe i dvojne registracije. Igrače možeš registrovati na dvojnu samo sa klubom koji je rang ispod tebe, i ti te igrače imaš pravo koristiti kad god ti zatrebaju u toku sezone, kao što smo mi to radili sa Marčetićem, malim Jurkasom itd, a kada ih pošalješ na posudbu koji je u istoj ligi kao ti, onda ih nemaš pravo koristiti. Iskreno mislim da će možda samo Marčetić i Jurkas biti preregistrovani kod nas, a igrači koji su trenutno na dvojnoj, da će biti poslani na posudbu u BSK i da će im biti pridodati igrači na koje se trenutno ne računa previše (Subić, Pejović...) naravno, ako ovi igrači ostanu i dalje pod ugovorom.
Zato i kazem posudba, ti igraci vjerovatno nemaju sta da traze i nece dobit priliku u Borcu. Opet zavisi sta Vicko i Dodik odluce hoce li se zaletit full sa ekipom ili ce neka kulturica sa velikom kradjom.
U ovom trenutnom rosteru nisu ti igraci ni blizu prve momcadi, Majers Karolina Despotovic su do kraja sezone s ugovorima ako se ne varam? Zavisi sve sta ce sa njima i zamjene kakve ce bit

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 27 maj 2025, 16:24

Skver je napisao/la:
27 maj 2025, 15:44
Puno je kandidata i nepoznanica. Jedan je odustao. Nijaz Brković, dugogodišnji uspješni sportski radnik, koji je bio najozbiljniji kandidat za predsjednika kantonalnog (KS) nogometnog saveza, odustao je od kandidature. Ne snalazi se u mulju i nije voljan trošiti vrijeme i zdravlje u ringu s svakojakim likovima.
E cuj Brkovic se ne snalazi u mulju. Brkovic u mulju pliva ledjno, prsno, butterfly :rol:

Ako se on ne snalazi, onda to nije mulj nego zivo blato :mrgreen:

Skver
Postovi: 7243
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Skver » 27 maj 2025, 17:00

Rigoletto je napisao/la:
27 maj 2025, 16:00
Volimo Azmira, ne volimo Azmira, volimo Azmira...

slika
Prijatelju, Sloboda i Azmir nisu problem ove namjestene lige.....pa jel vi mislite da ce te nas do sudnjeg dana praviti ovcama i budalama sa majoriziranom politikom Covica i njegovih sljedbenika kao sto je Beus i kompanija sa kriminalom i ucjenama, udruzeni sa ovim ugrozenima iz RS.....i prodanim futbol balijama.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 27 maj 2025, 17:15

Skver je napisao/la:
27 maj 2025, 17:00
Azmir nisu problem ove namjestene lige...i prodanim futbol balijama.
Kako misliš Azmir nije problem? Donedavno je bio u savezu i bio Vicin sluga pa mu tada nije smetalo sve ovo. Dakle otprilike si rekao da je Azmir prodana futbol balija ali da nije on problem ove namještene lige.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 27 maj 2025, 17:24

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 maj 2025, 16:24
Skver je napisao/la:
27 maj 2025, 15:44
Puno je kandidata i nepoznanica. Jedan je odustao. Nijaz Brković, dugogodišnji uspješni sportski radnik, koji je bio najozbiljniji kandidat za predsjednika kantonalnog (KS) nogometnog saveza, odustao je od kandidature. Ne snalazi se u mulju i nije voljan trošiti vrijeme i zdravlje u ringu s svakojakim likovima.
E cuj Brkovic se ne snalazi u mulju. Brkovic u mulju pliva ledjno, prsno, butterfly :rol:

Ako se on ne snalazi, onda to nije mulj nego zivo blato :mrgreen:
:rol: ovaj se muljator ne snalazi ?
A znao se snaći da se ugradi u rekonstrukciju terena na grbavici.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 2757
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 27 maj 2025, 17:27

Yokohama je napisao/la:
27 maj 2025, 17:24
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 maj 2025, 16:24
Skver je napisao/la:
27 maj 2025, 15:44
Puno je kandidata i nepoznanica. Jedan je odustao. Nijaz Brković, dugogodišnji uspješni sportski radnik, koji je bio najozbiljniji kandidat za predsjednika kantonalnog (KS) nogometnog saveza, odustao je od kandidature. Ne snalazi se u mulju i nije voljan trošiti vrijeme i zdravlje u ringu s svakojakim likovima.
E cuj Brkovic se ne snalazi u mulju. Brkovic u mulju pliva ledjno, prsno, butterfly :rol:

Ako se on ne snalazi, onda to nije mulj nego zivo blato :mrgreen:
:rol: ovaj se muljator ne snalazi ?
A znao se snaći da se ugradi u rekonstrukciju terena na grbavici.
Vjeruj, jos se ibretim. Nevjerovatno da pisu da se ne snalazi u mulju covjek koji je ime izgradio upravo na snalazenju u mulju :mrgreen: Ali ako je i njemu previse sta se desava u KS, onda jasno koliko je sati.

Avatar
Suki46
Postovi: 3216
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suki46 » 27 maj 2025, 17:42

Ma svejedno Laktaši/BSK ko uđe , dogodine će opet ti isti ispasti.
Borba za tu pretposljednju poziciju će biti vrlo zanimljiva , ali daleko mi je pričati o tome dok prelazni rokovi ne prođu za sve ekipe.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2753
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 27 maj 2025, 19:20

Bistrik je napisao/la:
27 maj 2025, 14:57
Uniited je napisao/la:
27 maj 2025, 13:16
Bistrik je napisao/la:
27 maj 2025, 12:50


Jeli Prijedor PFS Gradiška ili Banja Luka?
Prijedor je za sebe PFS, i oni otpadaju
Aha. Kontam da je Rudarev stadion ok za igranje PLBIH, ali eto otpada.
Stadion Rudara nema reflektore, tako da i oni otpadaju u svakom smislu.

bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 16:23
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 13:23
bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 12:30
Postoji i ta opcija, ti sto su na dvojnoj sad na posudbu ih posalju i tjt.
Protiv Borca ne smijes igrat a protiv Sarajeva Zrinjskog imas premije da pogines, vrlo vjerovatno
Pa vidi, postoji razlika između posudbe i dvojne registracije. Igrače možeš registrovati na dvojnu samo sa klubom koji je rang ispod tebe, i ti te igrače imaš pravo koristiti kad god ti zatrebaju u toku sezone, kao što smo mi to radili sa Marčetićem, malim Jurkasom itd, a kada ih pošalješ na posudbu koji je u istoj ligi kao ti, onda ih nemaš pravo koristiti. Iskreno mislim da će možda samo Marčetić i Jurkas biti preregistrovani kod nas, a igrači koji su trenutno na dvojnoj, da će biti poslani na posudbu u BSK i da će im biti pridodati igrači na koje se trenutno ne računa previše (Subić, Pejović...) naravno, ako ovi igrači ostanu i dalje pod ugovorom.
Zato i kazem posudba, ti igraci vjerovatno nemaju sta da traze i nece dobit priliku u Borcu. Opet zavisi sta Vicko i Dodik odluce hoce li se zaletit full sa ekipom ili ce neka kulturica sa velikom kradjom.
U ovom trenutnom rosteru nisu ti igraci ni blizu prve momcadi, Majers Karolina Despotovic su do kraja sezone s ugovorima ako se ne varam? Zavisi sve sta ce sa njima i zamjene kakve ce bit
U pravu si, od pomenutog trojca svima ističu ugovori, i mislim da jedino neke šanse ima Karolina da ostane. Majers je prekucao ovu ligu a Despot se nezvanično već oprostio od nas.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 27 maj 2025, 20:00

Pa i taj Vico i taj Azmir i Beus sve su to nekakvi ljudi koje je neko tu instalirao preko politike. Nisu oni kao oni problem. Problem je pozadina koja im omogućava da budu to sto jesu. Oni bez politike su niko i ništa.

Avanti zar nije Karolina produžio do 2027?


slika

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 27 maj 2025, 20:32

AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 19:20
Bistrik je napisao/la:
27 maj 2025, 14:57
Uniited je napisao/la:
27 maj 2025, 13:16


Prijedor je za sebe PFS, i oni otpadaju
Aha. Kontam da je Rudarev stadion ok za igranje PLBIH, ali eto otpada.
Stadion Rudara nema reflektore, tako da i oni otpadaju u svakom smislu.

bvsic je napisao/la:
27 maj 2025, 16:23
AvantiBL je napisao/la:
27 maj 2025, 13:23


Pa vidi, postoji razlika između posudbe i dvojne registracije. Igrače možeš registrovati na dvojnu samo sa klubom koji je rang ispod tebe, i ti te igrače imaš pravo koristiti kad god ti zatrebaju u toku sezone, kao što smo mi to radili sa Marčetićem, malim Jurkasom itd, a kada ih pošalješ na posudbu koji je u istoj ligi kao ti, onda ih nemaš pravo koristiti. Iskreno mislim da će možda samo Marčetić i Jurkas biti preregistrovani kod nas, a igrači koji su trenutno na dvojnoj, da će biti poslani na posudbu u BSK i da će im biti pridodati igrači na koje se trenutno ne računa previše (Subić, Pejović...) naravno, ako ovi igrači ostanu i dalje pod ugovorom.
Zato i kazem posudba, ti igraci vjerovatno nemaju sta da traze i nece dobit priliku u Borcu. Opet zavisi sta Vicko i Dodik odluce hoce li se zaletit full sa ekipom ili ce neka kulturica sa velikom kradjom.
U ovom trenutnom rosteru nisu ti igraci ni blizu prve momcadi, Majers Karolina Despotovic su do kraja sezone s ugovorima ako se ne varam? Zavisi sve sta ce sa njima i zamjene kakve ce bit
U pravu si, od pomenutog trojca svima ističu ugovori, i mislim da jedino neke šanse ima Karolina da ostane. Majers je prekucao ovu ligu a Despot se nezvanično već oprostio od nas.
Karolina skoro potpisao ugovor na dvije godine....
Majers hoće da ostane i moguće je da mu daju love koliko traži, a Despot vjerovatno da pali dalje...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 27 maj 2025, 20:38

Šta kažu Banjalučke mahale, hoće li Bart putem Sarajeva?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 20:50

Željo dovodi pojačanje iz Nizozemske, na pripreme umjesto Srbije u Hercegovinu?

Jedan od novajlija u redovima Željezničara za novu sezonu mogao bi biti nizozemski defanzivac Giovanni Troupee.
Troupee nastupa na poziciji desnog beka, a istovremeno se na Grbavici priča o mogućem odlasku Marina Galića kojem uskoro istječe ugovor. Nastavak saradnje nije dogovoren, a Plavima je interesantan 27-godišnjak koji je posljednji angažman imao u drugoligašu TOP Oss.
Nastupao je u Bugarskoj za Lokomotiv Plovdiv, dok je u svojoj zemlji bio i član Utrechta, Twentea, Ado Den Haaga...






Slobodan je od ovog ljeta i bez obeštećenja bi stigao na Grbavicu, ukoliko naravno dogovor bude postignut.
Željezničar je glavni dio priprema za evropske izazove trebao odraditi na Zlatiboru, što je na predstavljanju najavio i novi šef struke Admir Adžem. Čini se da će ipak doći do promjene plana


- Mi smo već napravili plan, desetog ako Bog da startamo. Mislim da je to dovoljno vremena da budemo u dobroj formi za prvu evropsku utakmicu, koja nam je, naravno, jako bitna, a 21. odlazimo na Zlatibor, to smo već zakazali u pripremi. Imat ćemo tri prijateljske utakmice. Uglavnom, sve je već dogovoreno. Sada je samo još da pronađemo neka adekvatna pojačanja, da vidimo kako će proteći ovaj prijelazni rok i da krenemo raditi - kazao je Adžem prije par dana, a nezvanične informacije kažu da će Plavi ipak put Hercegovine.
Tačnije, pripremat će se u Ljubuškom, ali očekuje se zvanična potvrda iz kluba.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 20:52

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:50
Željo dovodi pojačanje iz Nizozemske, na pripreme umjesto Srbije u Hercegovinu?

Jedan od novajlija u redovima Željezničara za novu sezonu mogao bi biti nizozemski defanzivac Giovanni Troupee.
Troupee nastupa na poziciji desnog beka, a istovremeno se na Grbavici priča o mogućem odlasku Marina Galića kojem uskoro istječe ugovor. Nastavak saradnje nije dogovoren, a Plavima je interesantan 27-godišnjak koji je posljednji angažman imao u drugoligašu TOP Oss.
Nastupao je u Bugarskoj za Lokomotiv Plovdiv, dok je u svojoj zemlji bio i član Utrechta, Twentea, Ado Den Haaga...






Slobodan je od ovog ljeta i bez obeštećenja bi stigao na Grbavicu, ukoliko naravno dogovor bude postignut.
Željezničar je glavni dio priprema za evropske izazove trebao odraditi na Zlatiboru, što je na predstavljanju najavio i novi šef struke Admir Adžem. Čini se da će ipak doći do promjene plana


- Mi smo već napravili plan, desetog ako Bog da startamo. Mislim da je to dovoljno vremena da budemo u dobroj formi za prvu evropsku utakmicu, koja nam je, naravno, jako bitna, a 21. odlazimo na Zlatibor, to smo već zakazali u pripremi. Imat ćemo tri prijateljske utakmice. Uglavnom, sve je već dogovoreno. Sada je samo još da pronađemo neka adekvatna pojačanja, da vidimo kako će proteći ovaj prijelazni rok i da krenemo raditi - kazao je Adžem prije par dana, a nezvanične informacije kažu da će Plavi ipak put Hercegovine.
Tačnije, pripremat će se u Ljubuškom, ali očekuje se zvanična potvrda iz kluba.






slika

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 27 maj 2025, 21:00

Skver je napisao/la:
27 maj 2025, 17:00
Rigoletto je napisao/la:
27 maj 2025, 16:00
Volimo Azmira, ne volimo Azmira, volimo Azmira...

slika
Prijatelju, Sloboda i Azmir nisu problem ove namjestene lige.....pa jel vi mislite da ce te nas do sudnjeg dana praviti ovcama i budalama sa majoriziranom politikom Covica i njegovih sljedbenika kao sto je Beus i kompanija sa kriminalom i ucjenama, udruzeni sa ovim ugrozenima iz RS.....i prodanim futbol balijama.
Bili su problem namještene 1. lige federacije kad ste se vratili nazad u plbih :thumbup:
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 27 maj 2025, 21:00

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:52
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:50
Željo dovodi pojačanje iz Nizozemske, na pripreme umjesto Srbije u Hercegovinu?

Jedan od novajlija u redovima Željezničara za novu sezonu mogao bi biti nizozemski defanzivac Giovanni Troupee.
Troupee nastupa na poziciji desnog beka, a istovremeno se na Grbavici priča o mogućem odlasku Marina Galića kojem uskoro istječe ugovor. Nastavak saradnje nije dogovoren, a Plavima je interesantan 27-godišnjak koji je posljednji angažman imao u drugoligašu TOP Oss.
Nastupao je u Bugarskoj za Lokomotiv Plovdiv, dok je u svojoj zemlji bio i član Utrechta, Twentea, Ado Den Haaga...






Slobodan je od ovog ljeta i bez obeštećenja bi stigao na Grbavicu, ukoliko naravno dogovor bude postignut.
Željezničar je glavni dio priprema za evropske izazove trebao odraditi na Zlatiboru, što je na predstavljanju najavio i novi šef struke Admir Adžem. Čini se da će ipak doći do promjene plana


- Mi smo već napravili plan, desetog ako Bog da startamo. Mislim da je to dovoljno vremena da budemo u dobroj formi za prvu evropsku utakmicu, koja nam je, naravno, jako bitna, a 21. odlazimo na Zlatibor, to smo već zakazali u pripremi. Imat ćemo tri prijateljske utakmice. Uglavnom, sve je već dogovoreno. Sada je samo još da pronađemo neka adekvatna pojačanja, da vidimo kako će proteći ovaj prijelazni rok i da krenemo raditi - kazao je Adžem prije par dana, a nezvanične informacije kažu da će Plavi ipak put Hercegovine.
Tačnije, pripremat će se u Ljubuškom, ali očekuje se zvanična potvrda iz kluba.


E cuj pripreme u Ljubuskom... :rol: :rol: :rol:
To isto ko kad vas je Hotic onda htio da vodi u Njemacku na zimske pripreme... :urnebes: :urnebes:



slika

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 21:05

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:00
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:52
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:50
Željo dovodi pojačanje iz Nizozemske, na pripreme umjesto Srbije u Hercegovinu?

Jedan od novajlija u redovima Željezničara za novu sezonu mogao bi biti nizozemski defanzivac Giovanni Troupee.
Troupee nastupa na poziciji desnog beka, a istovremeno se na Grbavici priča o mogućem odlasku Marina Galića kojem uskoro istječe ugovor. Nastavak saradnje nije dogovoren, a Plavima je interesantan 27-godišnjak koji je posljednji angažman imao u drugoligašu TOP Oss.
Nastupao je u Bugarskoj za Lokomotiv Plovdiv, dok je u svojoj zemlji bio i član Utrechta, Twentea, Ado Den Haaga...






Slobodan je od ovog ljeta i bez obeštećenja bi stigao na Grbavicu, ukoliko naravno dogovor bude postignut.
Željezničar je glavni dio priprema za evropske izazove trebao odraditi na Zlatiboru, što je na predstavljanju najavio i novi šef struke Admir Adžem. Čini se da će ipak doći do promjene plana


- Mi smo već napravili plan, desetog ako Bog da startamo. Mislim da je to dovoljno vremena da budemo u dobroj formi za prvu evropsku utakmicu, koja nam je, naravno, jako bitna, a 21. odlazimo na Zlatibor, to smo već zakazali u pripremi. Imat ćemo tri prijateljske utakmice. Uglavnom, sve je već dogovoreno. Sada je samo još da pronađemo neka adekvatna pojačanja, da vidimo kako će proteći ovaj prijelazni rok i da krenemo raditi - kazao je Adžem prije par dana, a nezvanične informacije kažu da će Plavi ipak put Hercegovine.
Tačnije, pripremat će se u Ljubuškom, ali očekuje se zvanična potvrda iz kluba.


E cuj pripreme u Ljubuskom... :rol: :rol: :rol:
To isto ko kad vas je Hotic onda htio da vodi u Njemacku na zimske pripreme... :urnebes: :urnebes:



slika






A ne možemo izgleda nigdje drugo
Kažu da nam traže kesh
Nema na temu

Možda još u Ljubuškom

Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 27 maj 2025, 21:06

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:00
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:52
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:50
Željo dovodi pojačanje iz Nizozemske, na pripreme umjesto Srbije u Hercegovinu?

Jedan od novajlija u redovima Željezničara za novu sezonu mogao bi biti nizozemski defanzivac Giovanni Troupee.
Troupee nastupa na poziciji desnog beka, a istovremeno se na Grbavici priča o mogućem odlasku Marina Galića kojem uskoro istječe ugovor. Nastavak saradnje nije dogovoren, a Plavima je interesantan 27-godišnjak koji je posljednji angažman imao u drugoligašu TOP Oss.
Nastupao je u Bugarskoj za Lokomotiv Plovdiv, dok je u svojoj zemlji bio i član Utrechta, Twentea, Ado Den Haaga...






Slobodan je od ovog ljeta i bez obeštećenja bi stigao na Grbavicu, ukoliko naravno dogovor bude postignut.
Željezničar je glavni dio priprema za evropske izazove trebao odraditi na Zlatiboru, što je na predstavljanju najavio i novi šef struke Admir Adžem. Čini se da će ipak doći do promjene plana


- Mi smo već napravili plan, desetog ako Bog da startamo. Mislim da je to dovoljno vremena da budemo u dobroj formi za prvu evropsku utakmicu, koja nam je, naravno, jako bitna, a 21. odlazimo na Zlatibor, to smo već zakazali u pripremi. Imat ćemo tri prijateljske utakmice. Uglavnom, sve je već dogovoreno. Sada je samo još da pronađemo neka adekvatna pojačanja, da vidimo kako će proteći ovaj prijelazni rok i da krenemo raditi - kazao je Adžem prije par dana, a nezvanične informacije kažu da će Plavi ipak put Hercegovine.
Tačnije, pripremat će se u Ljubuškom, ali očekuje se zvanična potvrda iz kluba.


E cuj pripreme u Ljubuskom... :rol: :rol: :rol:
To isto ko kad vas je Hotic onda htio da vodi u Njemacku na zimske pripreme... :urnebes: :urnebes:



slika
GOLEM SI ŽELJEZNIČARE :beba:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 27 maj 2025, 21:11

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:05
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:00
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 20:52




E cuj pripreme u Ljubuskom... :rol: :rol: :rol:
To isto ko kad vas je Hotic onda htio da vodi u Njemacku na zimske pripreme... :urnebes: :urnebes:



slika






A ne možemo izgleda nigdje drugo
Kažu da nam traže kesh
Nema na temu

Možda još u Ljubuškom
Ono jes' da bi zahebano bilo otici na Zlatibor jer ste ostali duzni ljudima zadnju ratu. ali brate bas pravite disbalans, nemate za pripreme , a ovamo dovodite Troupiea...
Daj ba kinoSvra ovaj i Dangubic ce imati platu ko cijela prva postava Sarajeva i Zrinjskog skupa... :rol: :rol: :rol:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2025, 21:28

Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:11
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:05
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:00






A ne možemo izgleda nigdje drugo
Kažu da nam traže kesh
Nema na temu

Možda još u Ljubuškom
Ono jes' da bi zahebano bilo otici na Zlatibor jer ste ostali duzni ljudima zadnju ratu. ali brate bas pravite disbalans, nemate za pripreme , a ovamo dovodite Troupiea...
Daj ba kinoSvra ovaj i Dangubic ce imati platu ko cijela prva postava Sarajeva i Zrinjskog skupa... :rol: :rol: :rol:


Dangubiču ističe ugovor - sve isplaćen
Ako smanji primanja za par hiljada - tisuća ojra možda se dogovorimo
Jedino Madžid ima ponudu - došla u klub al 40% Hajduku


Pripreme ideš da odradiš gdje možeš da platiš

Šta da se radi

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 27 maj 2025, 21:42

svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:28
Vanja8 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:11
svrakino1921 je napisao/la:
27 maj 2025, 21:05








A ne možemo izgleda nigdje drugo
Kažu da nam traže kesh
Nema na temu

Možda još u Ljubuškom
Ono jes' da bi zahebano bilo otici na Zlatibor jer ste ostali duzni ljudima zadnju ratu. ali brate bas pravite disbalans, nemate za pripreme , a ovamo dovodite Troupiea...
Daj ba kinoSvra ovaj i Dangubic ce imati platu ko cijela prva postava Sarajeva i Zrinjskog skupa... :rol: :rol: :rol:


Dangubiču ističe ugovor - sve isplaćen
Ako smanji primanja za par hiljada - tisuća ojra možda se dogovorimo
Jedino Madžid ima ponudu - došla u klub al 40% Hajduku


Pripreme ideš da odradiš gdje možeš da platiš

Šta da se radi
Najbolje je moj kinoSvra da se vi opet zaputite u Vladu Federacije, jedan prijedlog zakona, mali il'ti zakoncica, fino upakujete , isformulisete i rijesite problem...
Pa kazete :
Postovani zastupnici i clanovi Vlade FBiH, kad vam se ovaj Predlagac zakona zadnji put obracao tada je imao namjeru da igra Evropu, ali nije imao para, pa ste nam prakticno oprostili dug za porez, ali Zeljo to nije zaboravio i zauzvrat je izborio Evropu, dobro, nije je Zeljo izborio, ali nase komsije nas uvijek paze...

E sad, obracamo vam se, jer mi da bi igrali tu Evropu moramo se adekvatno pripremiti da ne brukamo drzavu, ali svuda traze kesh, a vi kao sto znate mi to nemamo, osim za plate Dangubica I Troupiee-a...

Shodno tome , podnosimo ovaj Prijedlog zakona da sve nase pripreme bilo gdje u BiH i Evropi, a mozda i u Juznoj Americi plati Vlada Federacije, a mi cemo se znati oduziti na zelenom tepihu...

Nadamo se da ce ovaj zakon biti usvojen po hitnom postupku , unaprijed fala...

Jednom Zeljo, uvijek Zeljo...

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: rishovski i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []