FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 31 maj 2025, 18:46

Zasto Simoni nije dobio vise minuta?
Evo kako je usao uzeo je tri vrlo bitne lopte..
Bas interesantan igrac. Drago mi je sto je to drzavljanstvo dobio.

leki2024
Postovi: 37
Pridružen/a: 27 feb 2024, 02:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la leki2024 » 31 maj 2025, 18:48

samo da vam se poserem pô celu kod obraza nemate i naravno popisam vam se na osima grobara

Sarun
Postovi: 394
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 31 maj 2025, 18:49

Riquelme1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 17:50
ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
31 maj 2025, 17:48
Sarun je napisao/la:
31 maj 2025, 17:44


Vidiš prijatelju da svi u klubu naglašavaju njegovu važnost u svlačionici. Sto znaci da lik ima preveliki uticaj na ekipu, sto je jadno i smiješno u odnosu na ono sto pokazuje na terenu.

On nema nijednu lidersku osobinu.
Svaka budala se moze uzet i izderat prije utakmice i reci ostalima da moraju ginuti za dres i grb koji nose, a da izadje na teren i da pokaze nesto vise sem tarlahanja glavom i svadjanja sa protivnickim igracima i sudijom, i onda svaku trecu odmara zbog kartona, ne zna. Imamo Adzema koji ce im pojasniti neke stvari sada sto se tice toga, na terenu to moze biti Bajic ako dodje ako Bog da, a imamo i svoje krvi ako Muftić ostane, tako da Krpića otjerati iz kluba što je prije moguće i nikakvu poziciju mu ne davati, otjerati ga u sto pizdi materina.
Morat ćemo tražiti drugog napadača da zamjeni Krpića.
Otjerat ga je gruba riječ ali da se treba korektno rastati sa njim treba u svakom slučaju.

Avatar
GrbavicaHram1921
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHram1921 » 31 maj 2025, 18:51

Odlicna na kraju sezona , za bolje ce nam trebati dosta love

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 31 maj 2025, 18:52

Gledam na Areni poslije kraja tekme kako Boljević maše rukama i dere se na Cvetanoskog zbog situacije kad Cvetanoski ništa nije pogriješio, odlično se izborio za poziciju i šutirao, a golman dobro odbranio.

Dakle, Bolja jeste majstor, ali ovo mora prestati, nema ekipe u Evropi da ima ovoliko mahača rukama i pritiska na saigrače kao mi. Prednjače Krpić i Boljević, i ovo MORA prestati, jer kvari se atmosfera i fokus čim ti neko stalno drobi i prigovara. Da sam ja Cveta unio bi mu se u facu i svašta mu se nagovorio, pa da vidim hoće li opet. Ne igrajte se sa svetinjom jeste li normalni, samo izazivate gnjev navijača, ove pričalice moraju se ušutkati.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

TvrtkoPrvi
Postovi: 128
Pridružen/a: 25 jan 2025, 15:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TvrtkoPrvi » 31 maj 2025, 18:57

Kome maše ovaj vise ?
Dzeko vakat je

Avatar
bhsport
Postovi: 13516
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 31 maj 2025, 18:58

65 bodova na kraju, i vise nego odličan rezultat. Sada napasti evropu hrabro.
Volim te Željo!
Danas nakon dugo vremena bez penala za protivnika.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 31 maj 2025, 19:09

Joldic 2/2

Admir74
Postovi: 3738
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 31 maj 2025, 19:13

Kakav Dzeko, mastamo svi, ali realnost je drugo.

Bravo Željo :bih: :bow:

Idemo sada u europu zasluzeno!

Napaceni87
Postovi: 253
Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napaceni87 » 31 maj 2025, 19:24

Prema nekim insjaderima, Dzeko trazi ovde 6500 + topli obrok i stan da mu klub nađe

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 31 maj 2025, 19:33

Napaceni87 je napisao/la:
31 maj 2025, 19:24
Prema nekim insjaderima, Dzeko trazi ovde 6500 + topli obrok i stan da mu klub nađe
Jednostavnije ne može, ali teško da tu ima i od istine.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 31 maj 2025, 19:33

Napaceni87 je napisao/la:
31 maj 2025, 19:24
Prema nekim insjaderima, Dzeko trazi ovde 6500 + topli obrok i stan da mu klub nađe
:rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA


Avatar
NeRi_K
Postovi: 1157
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NeRi_K » 31 maj 2025, 19:47

Manijaci, kada Željo počinje pripreme za evropske utakmice pod trenerskom palicom Admira Adžema?

Hvala
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

19fkz21
Postovi: 211
Pridružen/a: 27 dec 2021, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19fkz21 » 31 maj 2025, 19:49

NeRi_K je napisao/la:
31 maj 2025, 19:47
Manijaci, kada Željo počinje pripreme za evropske utakmice pod trenerskom palicom Admira Adžema?

Hvala
10. 06.

Laudrup
Postovi: 176
Pridružen/a: 06 mar 2021, 14:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Laudrup » 31 maj 2025, 19:59

Bolja majstore, izvini u ime svih idiota s foruma i stadiona. Nađi pravi klub gdje će ljudi cijeniti tvoju klasu. Mi te ne zaslužujemo, s to što pljujemo po ovakvim igračima i tjeramo ih jedan je od razloga zašto smo tu gdje jesmo godinama.

F1921B
Postovi: 114
Pridružen/a: 19 maj 2025, 11:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la F1921B » 31 maj 2025, 20:22

Laudrup je napisao/la:
31 maj 2025, 19:59
Bolja majstore, izvini u ime svih idiota s foruma i stadiona. Nađi pravi klub gdje će ljudi cijeniti tvoju klasu. Mi te ne zaslužujemo, s to što pljujemo po ovakvim igračima i tjeramo ih jedan je od razloga zašto smo tu gdje jesmo godinama.
E čuj klasu. Najtoksičniji igrač Želje, vjerovatno tijesna trka sa Krpićem. Jedva čekam da mu vidim ledja

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 31 maj 2025, 20:28

TvrtkoPrvi je napisao/la:
31 maj 2025, 19:36
slika
Najveci ikad
Cijeli klub mu treba prepisat
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Alipasino
Postovi: 9006
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 31 maj 2025, 20:36

Pa pasa moj sve sto uradi usere galamom na igrace.Sta treba da samo njemu loptu daju i da klimaju glavom.Nek malo smiri zivce jer ima nas i duplo gorih od njega.Ne sipu to kod obicne raje.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 31 maj 2025, 20:45

Ja nikad nisam rekao: 'Bolja odlazi', niti to želim, mislim da nam je on prebitan igrač, prije bih rekao: 'Bolja smiri se malo'.

Niko ne spori njegov kvalitet, on je majstor fudbala, ali fudbal nije individualni sport, već timski sport. Niko nije dužan da trpi nečije vikanje i mlataranje, posebno ne na nivou profesionalnog fudbala. Nije ba ovo Kantonalna liga gdje neki kloc sa pivskim stomakom dođe da se iživi nad cijelom ekipom. Ne pišem ovo džaba jer znam da je svlačionica ključna za dobre rezultate, a svlačionica u kojoj se par likova iživljavaju nad ostatkom ekipe nije zdrava svlačionica. Ako se njegovo ponašanje ne reguliše na vrijeme nastat će haos ili incident, što je sramota za klub kao što je FK Željezničar.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00 i 45 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []