FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 20 jun 2025, 22:59

Stize i Malekinusic.
Brko iz druge galaksije!

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 20 jun 2025, 23:20

Mislim da odavno nismo imali vise u21 opcija koji kvalitetom mogu konkurisati za prvu postavu, a ne samo da izaberes jednog samo zbog tog pravila.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 20 jun 2025, 23:22

1921boy je napisao/la:
20 jun 2025, 22:59
Stize i Malekinusic.
Sedmo krilo :mrgreen:

Nije lose, nije lose, moram se sloziti :urnebes:

Sad ozbiljno, Zrinjski, do sada, bas i nije fulao sa igracima koje pusti da odu u nasu ligu odnosno vrlo rijetko su grijesili u procjenama.

Napaceni87
Postovi: 253
Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napaceni87 » 20 jun 2025, 23:28

1921boy je napisao/la:
20 jun 2025, 22:59
Stize i Malekinusic.
Ti si garant neki iz uprave pa sve znas, ali hvala

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 20 jun 2025, 23:48

gegenpressing je napisao/la:
20 jun 2025, 22:43
mavi je napisao/la:
20 jun 2025, 22:26
bablaz1 je napisao/la:
20 jun 2025, 22:20
Ko će biti u21?? Jel taj Gojak stvarno dobar?
Mali je fakat dobar, ali je trenutno Jaganjac u prvom planu, mada je realno tanak.
Šabić je trenutno blizu da bude u prvih 11, odlično ide na treninzima, ne bih zaboravio ni Garcevica...
Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Garcevic uzasan.
Fk Željezničar.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 jun 2025, 00:01

zeljovolimte je napisao/la:
20 jun 2025, 17:24
Levin je napisao/la:
20 jun 2025, 17:18
zeljovolimte je napisao/la:
20 jun 2025, 17:13
Trenutni roster
GK: Muftic, Abdulahovic, Duskaj, Trapara
LB: Alic
RB: Belgijanac, Odinaka
CB: Karamarko, Sukilovic, Osmanovic, Semdin
CMF/DMF Lagumdzija, Radovac, Simoni, Gojak, Foco, Erick
AMF: Sosic, Sabic
Krila Pejic, Olanrewaju, Boljevic, Malekinusic, Cvetanoski, Peixoto
Napadaci: Krpic, Jaganjac

Moramo jos lijevog beka, spica, stopera, veznog i mozda 10ku dovesti
Nije Malekinušić još potpisao?!
Ma izbrisao se upitnik 😂😂
Fakat ne znam što će nam Malekinušić ali hajde. Dobar igrač ali opet imamo 7 krila od kojih je 6 dešnjaka.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 21 jun 2025, 00:06

Klub cilja na duplu krunu iduće sezone, konferencijska barem nokaut faza, vidite da ćemo imati 30 igrača u rosteru ko Čelzi. :kafa:
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 21 jun 2025, 00:11

Pablo11 je napisao/la:
20 jun 2025, 23:48
gegenpressing je napisao/la:
20 jun 2025, 22:43
mavi je napisao/la:
20 jun 2025, 22:26

Mali je fakat dobar, ali je trenutno Jaganjac u prvom planu, mada je realno tanak.
Šabić je trenutno blizu da bude u prvih 11, odlično ide na treninzima, ne bih zaboravio ni Garcevica...
Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Garcevic uzasan.
Ne bih ga ja tako lako otpisivao, gledao ga u Tuzli protiv nas, odličan bio, pitarima zabio gol...
Mlad je, mora se istrpiti, neko veče je njega i Šabića mjenjao na krilu, solidan je bio...

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 21 jun 2025, 00:13

gegenpressing je napisao/la:
20 jun 2025, 22:43
mavi je napisao/la:
20 jun 2025, 22:26
bablaz1 je napisao/la:
20 jun 2025, 22:20
Ko će biti u21?? Jel taj Gojak stvarno dobar?
Mali je fakat dobar, ali je trenutno Jaganjac u prvom planu, mada je realno tanak.
Šabić je trenutno blizu da bude u prvih 11, odlično ide na treninzima, ne bih zaboravio ni Garcevica...
Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Jeste i meni je Brazilac dobar, ali, Šukilovića trenutno uvjezbava s Karamarkom.
Ne bih rekao da će Brazilac, barem sad zasad, biti u prvom planu.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 21 jun 2025, 00:30

Nadam se da ce brzo pronaci zamjenu za ovog Holandjanina sto je trebao doci. Sukilovic kao drugi stoper je ravno samoubistvu. Ovo sto sam gledao na treningu nije ni za klupe. Jednostavno nema kvalitet. Foco bolje izgleda na stoperu nije mu prirodna pozicija. O Simoniju da ne pricam.

Ibrahim je interesantan pravo al mislim da nece ostati vec da ce negdje gdje ce igrat. Garcevic onako ima taj neki vic al vidi se da nije trenirao dugo vremena i da je radio samo individualno.
Brko iz druge galaksije!

GIBRA
Postovi: 4081
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 21 jun 2025, 01:56

Boljević Cvetanoski Malekinušić :opaopa: :opaopa:


Nadam se da se radi na kvalitetnijim igračima i za pozicije devetke i štopera uz Karamarka
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 jun 2025, 06:59

Zahtijevam da se dovede dobar napadač i da se nema na čemu zahvalimo Šukiju.

Pare nisu problem, evo džepa đe su pare bile.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 21 jun 2025, 08:22

Hajmo zaganjajte dobrog napadaca J**+.. sve ostalo ako ga nema ko zabit.Sto je propo Holandez.

Sarajevskigigant1921
Postovi: 342
Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarajevskigigant1921 » 21 jun 2025, 08:39

Pablo11 je napisao/la:
20 jun 2025, 23:48
gegenpressing je napisao/la:
20 jun 2025, 22:43
mavi je napisao/la:
20 jun 2025, 22:26

Mali je fakat dobar, ali je trenutno Jaganjac u prvom planu, mada je realno tanak.
Šabić je trenutno blizu da bude u prvih 11, odlično ide na treninzima, ne bih zaboravio ni Garcevica...
Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Garcevic uzasan.
Pričajte vi, a Garčević neka trenira i radi – odgovorit će tamo gdje najviše voli: na terenu.

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 21 jun 2025, 10:14

Lokomotifa je napisao/la:
20 jun 2025, 22:32
NoDi80 je napisao/la:
20 jun 2025, 22:17
1921boy je napisao/la:
20 jun 2025, 18:59


Bajic nece doci ni sad ni za 10 dana ni za mjesec. Nije to to sto se prelaznog roka tice.
Ne mora brate nije Dzeko
Realno bolje biti sa Zeljom u kvalifikacijama za Europu nego turski drugoligas
U pravu si NoDi za ovo 100%, mi molimo igrača koji je umalo ispao iz druge turske lige da se sažali i dođe u Želju. Ma ko si ba, hoćeš hoćeš, nećeš nećeš, bez svakoga se može, ako ništa to nas je historija naučila. Ko god kalkulira sa potpisom za plavi dres daleko mu kuća bila. I ako neko kaže egzistencija, pare, porodica bla bla, ja mislim da igrač koji ima 31. godinu da je sigurno dovoljno zaradio u karijeri, posebno imajući u vidu klubove u kojima je Bajić igrao. Niko nije iznad kluba i nikad neće biti.
Tako je brate, ima dosta igraca koji bi igrali za Zelju
Izbacimo Koper i neki ce samo poceti moliti da budu dio Zelje
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

NekoSaDaleka
Postovi: 127
Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NekoSaDaleka » 21 jun 2025, 10:26

Janjić otišo u Ukrajinu

19vendetta87
Postovi: 10301
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 jun 2025, 10:45

Pjanicu, vrijeme je...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎


Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 jun 2025, 11:04

Ovi nisu imali nikakve restrikcije kad su igrali protiv Vaduza,

https://fckoper.si/zacetek-prodaje-vstopnic/

Valjda će se moći na sve tribine.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 jun 2025, 11:26

Kako to izgleda do sada (Samo igrači sa ugovorom) :

I tim...

Muftić (23)
Troupee (27) - Šukilović (22) - Karamarko (27) - Alić (25)
Lagumdžija (23) - Erik (27)
Boljević (29) - Šošić (22) - Cvetanovski (27)
Jaganjac (21)

II tim...

Abdulahović (27)
Odinaka (21) - Šemdin (19) - Osmanović (23) - ???
Simoni (23) - Radovac (29)
Pejić (23) - Šabić (19) - Vini (23)
Krpić (34)

Ostali...
Centralni vezni - Fočo (17)
Ofanzivni/Centralni vezni - Gojak (17)
Ofanzivni vezni/Krilo - Vedad Garčević (19)
Krilo - Ibraheem (18)
Napadač - Laušević (19)

Ako pogledamo prvi tim mislim da je svima jasno da su najveći problem pozicija desnog štopera i dokazanog napadača i to mora biti apsolutni prioritet. Nemam ja ništa protiv Šukilovića a posebno ne protiv Jaganjca koji je bio veliki talenat u našoj školi ali te pozicije se definitivno moraju unaprijediti. Šuki požda bude odličan stoper za par godina ali u ovom trenutku ne smije biti prva opcija. Posebno ne bez adekvatne konkurencije. Jaganjcu fali minuta na terenu i trebat će mu bar jedna polusezona da uhvati ritam ali uletiti odmah na prvog napadača mislim da nije najbolje rješenje. Mislim da obojica mogu biti prve zamjene ali u prvih jedanaest teško.

Ako pogledamo drugih jedanaest tu definitivno fali lijevi bek i nadam se da će neko od momaka na pripremama zadovoljiti. Zaista nema potrebe sad izmišljati toplu vodu. Neki su hvalili Memiševića, Obradov je jedan od najboljih bekova u Federalnoj a Barimac je izdanak naše škole. Očekujem da jedan od ove trojice popuni tu poziciju.

Ne znam šta se dešava sa Lauševićem i zašto izostaje sa treninga ali ne bi me iznenadilo da ga je klub pustio negdje na probu. Pogotovo ako nije u nekom prvom planu. Možda bude neka varijanta kao što je to sa Drinom urađeno.

Prema nekima Ibraheem bi mogao na dvojnu registraciju a obzirom da Fočo može još nastupati za U19 ne bi me iznenadilo da još jednu sezonu odradi u OP.

Gojaka svi hvale a poznavajući Adžema mogao bi Gojak, vrlo lako, izletiti u prvi plan.

Obzirom da je Boljević sklon povredama ne bi bilo loše imati još jedno kvalitetno krilo u rotaciji. Vidim da su neki sigurni da je Malekinušić već završen ali prije bih volio vidjeti nekog ljevaka.

Sve u svemu očekujem još dolazak kvalitetnog desnog štopera, prvog napadača i eventualno krila za rotaciju. Za ostalim ne vidim potrebe. Rezervnog lijevog beka i neke druge pozicije očekujem da popunimo od momaka sa probe.

Trenutno je 26 igrača pod ugovorom i ako ode Lauš iz kluba, Ibro na dvojnu i Fočo u U19 to je roster od 23 igrača što je premalo. Dovođenjem napadača, štopera, krila i lijevog beka bili bi smo već na 27 igrača u rotaciji što je već optimalan (možda i minimalan) broj.

Naravno, bude li nekih drugih odlazaka morat će se adekvatno popunjavati.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cwirek, Redfire16 i 37 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []