FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Hansestadt
- Postovi: 3715
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mislim da odavno nismo imali vise u21 opcija koji kvalitetom mogu konkurisati za prvu postavu, a ne samo da izaberes jednog samo zbog tog pravila.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Garcevic uzasan.gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 22:43Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Fakat ne znam što će nam Malekinušić ali hajde. Dobar igrač ali opet imamo 7 krila od kojih je 6 dešnjaka.zeljovolimte je napisao/la: ↑20 jun 2025, 17:24Ma izbrisao se upitnikLevin je napisao/la: ↑20 jun 2025, 17:18Nije Malekinušić još potpisao?!zeljovolimte je napisao/la: ↑20 jun 2025, 17:13Trenutni roster
GK: Muftic, Abdulahovic, Duskaj, Trapara
LB: Alic
RB: Belgijanac, Odinaka
CB: Karamarko, Sukilovic, Osmanovic, Semdin
CMF/DMF Lagumdzija, Radovac, Simoni, Gojak, Foco, Erick
AMF: Sosic, Sabic
Krila Pejic, Olanrewaju, Boljevic, Malekinusic, Cvetanoski, Peixoto
Napadaci: Krpic, Jaganjac
Moramo jos lijevog beka, spica, stopera, veznog i mozda 10ku dovesti![]()
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Klub cilja na duplu krunu iduće sezone, konferencijska barem nokaut faza, vidite da ćemo imati 30 igrača u rosteru ko Čelzi. 
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Ne bih ga ja tako lako otpisivao, gledao ga u Tuzli protiv nas, odličan bio, pitarima zabio gol...Pablo11 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 23:48Garcevic uzasan.gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 22:43Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Mlad je, mora se istrpiti, neko veče je njega i Šabića mjenjao na krilu, solidan je bio...
Re: FK Željezničar
Jeste i meni je Brazilac dobar, ali, Šukilovića trenutno uvjezbava s Karamarkom.gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 22:43Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Ne bih rekao da će Brazilac, barem sad zasad, biti u prvom planu.
Re: FK Željezničar
Nadam se da ce brzo pronaci zamjenu za ovog Holandjanina sto je trebao doci. Sukilovic kao drugi stoper je ravno samoubistvu. Ovo sto sam gledao na treningu nije ni za klupe. Jednostavno nema kvalitet. Foco bolje izgleda na stoperu nije mu prirodna pozicija. O Simoniju da ne pricam.
Ibrahim je interesantan pravo al mislim da nece ostati vec da ce negdje gdje ce igrat. Garcevic onako ima taj neki vic al vidi se da nije trenirao dugo vremena i da je radio samo individualno.
Ibrahim je interesantan pravo al mislim da nece ostati vec da ce negdje gdje ce igrat. Garcevic onako ima taj neki vic al vidi se da nije trenirao dugo vremena i da je radio samo individualno.
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Boljević Cvetanoski Malekinušić

Nadam se da se radi na kvalitetnijim igračima i za pozicije devetke i štopera uz Karamarka
Nadam se da se radi na kvalitetnijim igračima i za pozicije devetke i štopera uz Karamarka
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zahtijevam da se dovede dobar napadač i da se nema na čemu zahvalimo Šukiju.
Pare nisu problem, evo džepa đe su pare bile.
Pare nisu problem, evo džepa đe su pare bile.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
Re: FK Željezničar
Hajmo zaganjajte dobrog napadaca J**+.. sve ostalo ako ga nema ko zabit.Sto je propo Holandez.
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 342
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pričajte vi, a Garčević neka trenira i radi – odgovorit će tamo gdje najviše voli: na terenu.Pablo11 je napisao/la: ↑20 jun 2025, 23:48Garcevic uzasan.gegenpressing je napisao/la: ↑20 jun 2025, 22:43Fočo je malo nadošao što bi rekli,meni je onaj brazilac na stoperu baš dobar
Re: FK Željezničar
Tako je brate, ima dosta igraca koji bi igrali za ZeljuLokomotifa je napisao/la: ↑20 jun 2025, 22:32U pravu si NoDi za ovo 100%, mi molimo igrača koji je umalo ispao iz druge turske lige da se sažali i dođe u Želju. Ma ko si ba, hoćeš hoćeš, nećeš nećeš, bez svakoga se može, ako ništa to nas je historija naučila. Ko god kalkulira sa potpisom za plavi dres daleko mu kuća bila. I ako neko kaže egzistencija, pare, porodica bla bla, ja mislim da igrač koji ima 31. godinu da je sigurno dovoljno zaradio u karijeri, posebno imajući u vidu klubove u kojima je Bajić igrao. Niko nije iznad kluba i nikad neće biti.
Izbacimo Koper i neki ce samo poceti moliti da budu dio Zelje
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Janjić otišo u Ukrajinu
-
19vendetta87
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovi nisu imali nikakve restrikcije kad su igrali protiv Vaduza,
https://fckoper.si/zacetek-prodaje-vstopnic/
Valjda će se moći na sve tribine.
https://fckoper.si/zacetek-prodaje-vstopnic/
Valjda će se moći na sve tribine.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Kako to izgleda do sada (Samo igrači sa ugovorom) :
I tim...
Muftić (23)
Troupee (27) - Šukilović (22) - Karamarko (27) - Alić (25)
Lagumdžija (23) - Erik (27)
Boljević (29) - Šošić (22) - Cvetanovski (27)
Jaganjac (21)
II tim...
Abdulahović (27)
Odinaka (21) - Šemdin (19) - Osmanović (23) - ???
Simoni (23) - Radovac (29)
Pejić (23) - Šabić (19) - Vini (23)
Krpić (34)
Ostali...
Centralni vezni - Fočo (17)
Ofanzivni/Centralni vezni - Gojak (17)
Ofanzivni vezni/Krilo - Vedad Garčević (19)
Krilo - Ibraheem (18)
Napadač - Laušević (19)
Ako pogledamo prvi tim mislim da je svima jasno da su najveći problem pozicija desnog štopera i dokazanog napadača i to mora biti apsolutni prioritet. Nemam ja ništa protiv Šukilovića a posebno ne protiv Jaganjca koji je bio veliki talenat u našoj školi ali te pozicije se definitivno moraju unaprijediti. Šuki požda bude odličan stoper za par godina ali u ovom trenutku ne smije biti prva opcija. Posebno ne bez adekvatne konkurencije. Jaganjcu fali minuta na terenu i trebat će mu bar jedna polusezona da uhvati ritam ali uletiti odmah na prvog napadača mislim da nije najbolje rješenje. Mislim da obojica mogu biti prve zamjene ali u prvih jedanaest teško.
Ako pogledamo drugih jedanaest tu definitivno fali lijevi bek i nadam se da će neko od momaka na pripremama zadovoljiti. Zaista nema potrebe sad izmišljati toplu vodu. Neki su hvalili Memiševića, Obradov je jedan od najboljih bekova u Federalnoj a Barimac je izdanak naše škole. Očekujem da jedan od ove trojice popuni tu poziciju.
Ne znam šta se dešava sa Lauševićem i zašto izostaje sa treninga ali ne bi me iznenadilo da ga je klub pustio negdje na probu. Pogotovo ako nije u nekom prvom planu. Možda bude neka varijanta kao što je to sa Drinom urađeno.
Prema nekima Ibraheem bi mogao na dvojnu registraciju a obzirom da Fočo može još nastupati za U19 ne bi me iznenadilo da još jednu sezonu odradi u OP.
Gojaka svi hvale a poznavajući Adžema mogao bi Gojak, vrlo lako, izletiti u prvi plan.
Obzirom da je Boljević sklon povredama ne bi bilo loše imati još jedno kvalitetno krilo u rotaciji. Vidim da su neki sigurni da je Malekinušić već završen ali prije bih volio vidjeti nekog ljevaka.
Sve u svemu očekujem još dolazak kvalitetnog desnog štopera, prvog napadača i eventualno krila za rotaciju. Za ostalim ne vidim potrebe. Rezervnog lijevog beka i neke druge pozicije očekujem da popunimo od momaka sa probe.
Trenutno je 26 igrača pod ugovorom i ako ode Lauš iz kluba, Ibro na dvojnu i Fočo u U19 to je roster od 23 igrača što je premalo. Dovođenjem napadača, štopera, krila i lijevog beka bili bi smo već na 27 igrača u rotaciji što je već optimalan (možda i minimalan) broj.
Naravno, bude li nekih drugih odlazaka morat će se adekvatno popunjavati.
I tim...
Muftić (23)
Troupee (27) - Šukilović (22) - Karamarko (27) - Alić (25)
Lagumdžija (23) - Erik (27)
Boljević (29) - Šošić (22) - Cvetanovski (27)
Jaganjac (21)
II tim...
Abdulahović (27)
Odinaka (21) - Šemdin (19) - Osmanović (23) - ???
Simoni (23) - Radovac (29)
Pejić (23) - Šabić (19) - Vini (23)
Krpić (34)
Ostali...
Centralni vezni - Fočo (17)
Ofanzivni/Centralni vezni - Gojak (17)
Ofanzivni vezni/Krilo - Vedad Garčević (19)
Krilo - Ibraheem (18)
Napadač - Laušević (19)
Ako pogledamo prvi tim mislim da je svima jasno da su najveći problem pozicija desnog štopera i dokazanog napadača i to mora biti apsolutni prioritet. Nemam ja ništa protiv Šukilovića a posebno ne protiv Jaganjca koji je bio veliki talenat u našoj školi ali te pozicije se definitivno moraju unaprijediti. Šuki požda bude odličan stoper za par godina ali u ovom trenutku ne smije biti prva opcija. Posebno ne bez adekvatne konkurencije. Jaganjcu fali minuta na terenu i trebat će mu bar jedna polusezona da uhvati ritam ali uletiti odmah na prvog napadača mislim da nije najbolje rješenje. Mislim da obojica mogu biti prve zamjene ali u prvih jedanaest teško.
Ako pogledamo drugih jedanaest tu definitivno fali lijevi bek i nadam se da će neko od momaka na pripremama zadovoljiti. Zaista nema potrebe sad izmišljati toplu vodu. Neki su hvalili Memiševića, Obradov je jedan od najboljih bekova u Federalnoj a Barimac je izdanak naše škole. Očekujem da jedan od ove trojice popuni tu poziciju.
Ne znam šta se dešava sa Lauševićem i zašto izostaje sa treninga ali ne bi me iznenadilo da ga je klub pustio negdje na probu. Pogotovo ako nije u nekom prvom planu. Možda bude neka varijanta kao što je to sa Drinom urađeno.
Prema nekima Ibraheem bi mogao na dvojnu registraciju a obzirom da Fočo može još nastupati za U19 ne bi me iznenadilo da još jednu sezonu odradi u OP.
Gojaka svi hvale a poznavajući Adžema mogao bi Gojak, vrlo lako, izletiti u prvi plan.
Obzirom da je Boljević sklon povredama ne bi bilo loše imati još jedno kvalitetno krilo u rotaciji. Vidim da su neki sigurni da je Malekinušić već završen ali prije bih volio vidjeti nekog ljevaka.
Sve u svemu očekujem još dolazak kvalitetnog desnog štopera, prvog napadača i eventualno krila za rotaciju. Za ostalim ne vidim potrebe. Rezervnog lijevog beka i neke druge pozicije očekujem da popunimo od momaka sa probe.
Trenutno je 26 igrača pod ugovorom i ako ode Lauš iz kluba, Ibro na dvojnu i Fočo u U19 to je roster od 23 igrača što je premalo. Dovođenjem napadača, štopera, krila i lijevog beka bili bi smo već na 27 igrača u rotaciji što je već optimalan (možda i minimalan) broj.
Naravno, bude li nekih drugih odlazaka morat će se adekvatno popunjavati.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Online
Trenutno korisnika/ca: rama21, WeekendOffender i 26 gostiju.


