U sriduGalileoGalilei je napisao/la: ↑24 jun 2025, 23:30Jedva čekam da vas krenu piišati anonimusi, biće kao i sa Đorđevićem, Jovićem, malog Ristića omalovažavali od samog potpisa itd. Jattu zayebavali da se ganjao s lavovima, Mujkića malog da ga stari gura i da veze nema. Seljadija i nije navikla na drugačije, ne do bog podržati momka i zaželiti mu dobrodošlicu. Zamisli reakcije momka kad uđe na komentare, a tamo neke hablečine pišu svašta, a ne znaju deset igrača nabrojati.
Barca dovela Fayea iz Kustošije sunce ti poljubim, iz treće lige Hrvatske, pa najnormalnije se poželi sreća. Ebo li vas Tino Sven Sušići, Vrančići, Ikande i slični kapitalci. Ebem onoga i ko izmisli tu riječ..
Sretno momčino!
Najodvratniji narod i navijaci dokazali to nebrojno puta. Ne treba nam nijedan drugi dusman, sebi smo najveci.

