Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la johntravolta123 » 28 jun 2025, 19:02
MSOZ101 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:56
Mušija
Unušić - Turda - Duraković
Kyeremeh - Jatta - Vrban - Kapetanović
Mlinarić
Butić - Turkeš
Bravo moglo bi tako nesto da bude
Hvala
-
Turo
- Postovi: 1041
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 28 jun 2025, 19:02
Vrban kapiten znači da ga žele prodati.

-
Kyle88
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kyle88 » 28 jun 2025, 19:03
Noke995 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:01
ErosViverosViv je napisao/la: ↑28 jun 2025, 17:44
Noke995 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 17:34
Ako imate takav stav onda prestanite prozivati borac i zrinjski za sudije, jer bi isto radili da vam se ukaže prilika.
Da nam trebaju ljudi u savezu to svakako, ali samo da nam obezbijede fer suđenje i ništa više!
Mi smo Sarajevo.
Nikad ne dopustaj takvo razmisljanje, zato nam ovo i rade jer smo u liniji manjeg otpora.
Prvo pet godina da se vrati sve, pokrasti svaki trofej, korner, aut, faul, a onda maksimalno posteno za sve strane dok je lige i drzave!
Svakom svoje brate, najveća pobjeda je da napraviš takvu ekipu da i kad ti to sve rade zgadiš im fudbal.
E to treba da bude naša reakcija, a ne vraćati istom mjerom.
Ti klubovi svakako neće postojati kad ovo prođe.
Ja razmišljam na ovaj način.
Od kojih finansija kad nam svaki igrac koji iole vrijedi jedva ceka prvu priliku da se ispali i da “osigura egzistenciju” a ti si kratak svake sezone ako nisi prvak bar 10 mil maraka. Na psihickok bazi te ubije utk protiv ovih klauna da ne mozes sebi doci 20 dana iducih i da jedva cekas da pobjegnes. Rozman uteko glavom bez obzira, ZZ vjerujem da je razmisljao isto ali eto hvala Allahu ostao pa cemo vidjet na sta ce izac.
Idemo dobiti NP.
-
osam
- Postovi: 480
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la osam » 28 jun 2025, 19:06
Ovo je drugi tim.
U drugom poluvremenu ce uci treci.
-
maroon46
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48
Post
Postao/la maroon46 » 28 jun 2025, 19:06
Šta radi Durakovic u Sarajevu jos uvijek i jos u sastavu za prijateljsku tekmu. Ako ga niko nece na posudbu ili otkup, podebljat mu platu samo nek ne igra. Presvucite mu jednu na zapadu galerija stolicu i nek uziva.
-
ErosViverosViv
- Postovi: 3384
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la ErosViverosViv » 28 jun 2025, 19:06
johntravolta123 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 19:00
ErosViverosViv je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:58
johntravolta123 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:51
Zna li ko kako bi ovo moglo takticki izgledat ja nemam neke zamisli
Takticki uzasno, igracki jos gore. Ali pripremna je, meni nebitno
Uhvatila te opasno neka negativa ovih dana ...
Cekam neato pozitivno da se desi
-
Pitar6785
- Postovi: 8139
- Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pitar6785 » 28 jun 2025, 19:09
Hajde stari pazar Nova musterija..ocekujem dobro trcanje i precizno dodavanje i potajno nadanje za pobjedu. Imal ko da mi posalje u pp link za utakmicu hvala
-
MSOZ101
- Postovi: 930
- Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la MSOZ101 » 28 jun 2025, 19:20
Pazar izlazi u poprilično jakom sastavu. Početna ekipa bez stopera Rubežića je uglavnom tu, tako nemojte neke negative odmah prosipat.
-
ubipara
- Postovi: 1035
- Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la ubipara » 28 jun 2025, 19:24
Ima li neko link za tekmu da posalje?
Hvala
-
tuitamo
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 28 jun 2025, 19:28
ubipara je napisao/la: ↑28 jun 2025, 19:24
Ima li neko link za tekmu da posalje?
Hvala
takodje! Hvala

-
senad82
- Postovi: 315
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la senad82 » 28 jun 2025, 19:31
pjankesarajevo je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:59
senad82 je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:17
Antikloc je napisao/la: ↑28 jun 2025, 18:08
Bravo za Domzale !!
Spasili su klub od pohlepnog kineskog mafijasa i njegovog masnog americkog potrcka. Neizmjerno sam sretan zbog njihovog spasa a istovremeno i tuzan,jer se pitam kad ce nase slobode doci dan
Kvota 2,30 na Novi Pazar,favoriti
Ukratko:
Jedi ****!!!
Sta je ba Senade jos ga nisi blokiro?
Nemam obicaj ali sada jesam sigurno
F.K. SARAJEVO
-
tuitamo
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 28 jun 2025, 19:33
-
mma_hz
- Postovi: 11400
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la mma_hz » 28 jun 2025, 19:34
Brao Pazarci svaka cast
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
-
feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 28 jun 2025, 19:40
Jos nismo dali gol
Ćeraaaj dok je vrijeme
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
tuitamo
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 28 jun 2025, 19:43
feniksptica je napisao/la: ↑28 jun 2025, 19:40
Jos nismo dali gol
Ćeraaaj dok je vrijeme
Zekicu odlazi!!

-
fks74
- Postovi: 13470
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 28 jun 2025, 19:47
Ovo za sada djeluje dobro.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []