FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 jun 2025, 17:56

admin je napisao/la:
30 jun 2025, 15:30
Pendulum je napisao/la:
30 jun 2025, 15:24
Mogu li ja admina zamoliti da banuje psovače majki, djece, mrtvih i sl? Ne samo na ovoj temi nego i na temi Općenito.
Ma tesko druze… isto da zamolis da se izbace raja s Istoka koja psuje. Nije to tako lako na sportskom forumu. Vagaš uvijek izmedju onog sto je pristojno i onog sto je pravo ljudi koji dodju da gledaju utakmicu. Zamisli klub objavi da ko god opsuje na utakmici vise nece imati pravo da kupi kartu.
Koja glupost poredit ISTOK , sa forumom.. mozemo imat drugacije misljenje bit za i protiv, ponekad i reci popisam tog i tog igraca u revoltu jer je u datoj utakmici fulio sansu skrivio penal kriv za go itd itd.

To ti Admine sto si navijac bjednika, i sto ste u zabludi da nama Mirvic oravi dug boli nas neka stvar, kao i to sto ti dozvoljavas da se MIRVICU (vkaniku vecinskom kluba) psuje djete jer eto ti si neko ko zna da on ulaze tudje pare i da sve sto ulaze stavlja na dug kluba.. NARAVNO NEMAS DOKAZE I NETREBAS DA SE VIDIS TIM.

Idi tamo svojim ojebinana sa aneksa i ugasi im temu jer ja predvidjam da ce im drzava uzet cumez

MIRVIC JE VLASNIK GLASACKI PRAVA I PREMA TOME ON TREBA DA BUDE ZASTICEN BILO KAKVIH SOVKI.

Direktor generalni kluba nije vlasnik kluba vec obicni radnik kao i onaj sto cisti wc kosi travu igraci itd. Njima se moze dopustit neka lagana sovka

Avatar
Surreal
Postovi: 11830
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 30 jun 2025, 17:58

@PikachuSA
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 30 jun 2025, 18:09

Dajem glas za Vanju 8 ili onog sto mu je dedo bio u odboru kad JE FK SARAJEVO NASTAJALO, ko god bio da bio od ove dvoice 3 nika treba istjerat a oni znaju koja su..

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 30 jun 2025, 18:26

Vanja, gis, Najvecaradosti, lucky, keli

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 30 jun 2025, 18:31

Vanja definitivno nek bude moderator.

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 30 jun 2025, 18:41

Vanja ,jurisicduska.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 30 jun 2025, 18:44

Za one koji su pitali gdje je Guliashvili;

slika

Neka je rahmet duši Vahidinovoj.

edgarallanpoe04
Postovi: 161
Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edgarallanpoe04 » 30 jun 2025, 18:49

Posto se vec vide otprilike favoriti, moj uzi izbor bi na osnovu toga bio @Vanja88 i @H8Z7 zajedno, al ja bi iskreno dodao @jurisicduska kao kandidata iako ima prenose. S tim da bi apelirao da se ne banuje toliko lagano, samo nakon ponovljenih prekrsaja i ignorisanja upozorenja.

DadoElazar
Postovi: 68
Pridružen/a: 19 maj 2025, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DadoElazar » 30 jun 2025, 18:53

Žao mi je što se kao nenavijac petljam u interne stvari oko moderacije ali mogu dati par savjeta kako se regulise javni prostor u komentarima pogotovo na ovakvom i sličnim pdf-ovima:
1. KULTURA KOMUNIKACIJE
Ne psovati i ne vrijđati druge korisnike, ni direktno ni kroz aluzije.
Izraziti neslaganje, ali bez vrijeđanja – kritika je poželjna, ali neka bude argumentovana.

Ne koristiti govor mržnje – zabranjeno je vrijeđanje po osnovu nacionalnosti, vjere, rase, spola, seksualne orijentacije ili bilo čega ličnog.
Bez vulgarnih nadimaka za klubove, igrače ili članove – “žvaljo”, “govedo”, “seljačina” i sl. nije poželjno.

2. TEMATSKI RED
Držati se teme – razgovor o FK Sarajevo treba da ostane u fokusu.
Za off-topic postoji posebno mjesto – ne zatrpavati raspravu ličnim anegdotama ili politikom.
Ako želiš pokrenuti novu temu (npr. historija kluba, navijači, transferi) – koristiti za to odgovarajući podforum ili temu.


3. NAVIJAČKE RASPRAVE
PDF FK Sarajevo je prvenstveno za navijače Sarajeva – svi su dobrodošli, ali provokacije se ne tolerišu.
Gosti iz drugih tabora (Želje, Zrinjskog, Borca, itd.) su dobrodošli ako se ponašaju kulturno. Trolanje = brisanje.


4. ZABRANITI
Objavljivanje lažnih informacija, teorija zavjere, izmišljenih transfera i "imam info iz svlačionice" bez izvora.
Spam, reklame i ponavljanje istih poruka.
Korištenje više korisničkih naloga ("multici") radi provociranja ili podrške samom sebi.
Postavljanje slika, gifova i videa koji nemaju veze sa temom ili su uvredljivi.

Imajte u vidu da se radi o tematskom forumu, a ne o pijaci. Koliko sam mogao uočiti, vi ne diskutujete nego se svađate većinom. Sve rasprave van okvira kluba treba odmah sankcionisati. To je zloupotreba pdf-a.
Ovo se ne odnosi samo na ovaj pdf, nego je više poruka adminima temeljena iz iskustva medijacije.

Ako mislite da imate nekog takvog, imenujte ga na svakom pdf-u, osobito na premier liga aktualno, jer je ono sramota šta se iznosi.
Da čovjek ima vremena pa da pokrene prijave za iznošenje neistina, ondje bi svaki korisnik do sada imao najmanje pola godine odgojne jedinice miljacka.

Izvinite još jednom na upadu, neće se ponoviti.

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 30 jun 2025, 18:55

NazorUso je napisao/la:
30 jun 2025, 17:40
Ja sam za Tobeta ako je u konkurenciji.
Konacno neko normalan.

I da odmah banujemo sve ove sto pisu postove duze od 22 rijeci.
I admina bih banovo jer je strumf.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 30 jun 2025, 18:55

Vratite Yokohamu, pa se onda igrajte moderatora, i banujte ove sto im je svako ko pise drugacije ubaceni element.

A i ti admine ispade povodljiv, nalozisete a nisi ni provjerio momka.
A ja se dobro sjecam ko je pisao o šamaranjima u svlacionici, klanovoma, pijankama, bojkotima, i ko je uvijek iznosio prljavi ves.
Tako da biranje moderatora na ovaj nacin je besmisleno. Prvo trebate utvrditi za sta se dobija ban, pa onda imenovati nekoga.

Nije ovo oficijalni forum FK Sarajevo, ohanite.

Avatar
Surreal
Postovi: 11830
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 30 jun 2025, 18:57

Iskreno uposlenik kluba treba biti moderator, dakle Galileo
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 30 jun 2025, 19:01

Pitar6785 je napisao/la:
30 jun 2025, 17:56
admin je napisao/la:
30 jun 2025, 15:30
Pendulum je napisao/la:
30 jun 2025, 15:24
Mogu li ja admina zamoliti da banuje psovače majki, djece, mrtvih i sl? Ne samo na ovoj temi nego i na temi Općenito.
Ma tesko druze… isto da zamolis da se izbace raja s Istoka koja psuje. Nije to tako lako na sportskom forumu. Vagaš uvijek izmedju onog sto je pristojno i onog sto je pravo ljudi koji dodju da gledaju utakmicu. Zamisli klub objavi da ko god opsuje na utakmici vise nece imati pravo da kupi kartu.
Koja glupost poredit ISTOK , sa forumom.. mozemo imat drugacije misljenje bit za i protiv, ponekad i reci popisam tog i tog igraca u revoltu jer je u datoj utakmici fulio sansu skrivio penal kriv za go itd itd.

To ti Admine sto si navijac bjednika, i sto ste u zabludi da nama Mirvic oravi dug boli nas neka stvar, kao i to sto ti dozvoljavas da se MIRVICU (vkaniku vecinskom kluba) psuje djete jer eto ti si neko ko zna da on ulaze tudje pare i da sve sto ulaze stavlja na dug kluba.. NARAVNO NEMAS DOKAZE I NETREBAS DA SE VIDIS TIM.

Idi tamo svojim ojebinana sa aneksa i ugasi im temu jer ja predvidjam da ce im drzava uzet cumez

MIRVIC JE VLASNIK GLASACKI PRAVA I PREMA TOME ON TREBA DA BUDE ZASTICEN BILO KAKVIH SOVKI.

Direktor generalni kluba nije vlasnik kluba vec obicni radnik kao i onaj sto cisti wc kosi travu igraci itd. Njima se moze dopustit neka lagana sovka
Daleko si najjaci lik :rol:

A istomisljenik ;-)
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

Avatar
feniksptica
Postovi: 19117
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 30 jun 2025, 19:07

Yebote platili Adminu iz kluba da vam baci spiku oko moderatora da se ne proca o tjeranju ubog poraza od Novog Pazara.

Dozovite se. :bih:

A sto se tice moderatora..ima ovdje neki advokat cini mi se...njega izaberite, kad te covjek banuje da ti usput i obrazlozi bez ljutnje
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 30 jun 2025, 19:07

Tobe za moderatora
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

edgarallanpoe04
Postovi: 161
Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edgarallanpoe04 » 30 jun 2025, 19:07

DadoElazar je napisao/la:
30 jun 2025, 18:53
Žao mi je što se kao nenavijac petljam u interne stvari oko moderacije ali mogu dati par savjeta kako se regulise javni prostor u komentarima pogotovo na ovakvom i sličnim pdf-ovima:
1. KULTURA KOMUNIKACIJE
Ne psovati i ne vrijđati druge korisnike, ni direktno ni kroz aluzije.
Izraziti neslaganje, ali bez vrijeđanja – kritika je poželjna, ali neka bude argumentovana.

Ne koristiti govor mržnje – zabranjeno je vrijeđanje po osnovu nacionalnosti, vjere, rase, spola, seksualne orijentacije ili bilo čega ličnog.
Bez vulgarnih nadimaka za klubove, igrače ili članove – “žvaljo”, “govedo”, “seljačina” i sl. nije poželjno.

2. TEMATSKI RED
Držati se teme – razgovor o FK Sarajevo treba da ostane u fokusu.
Za off-topic postoji posebno mjesto – ne zatrpavati raspravu ličnim anegdotama ili politikom.
Ako želiš pokrenuti novu temu (npr. historija kluba, navijači, transferi) – koristiti za to odgovarajući podforum ili temu.


3. NAVIJAČKE RASPRAVE
PDF FK Sarajevo je prvenstveno za navijače Sarajeva – svi su dobrodošli, ali provokacije se ne tolerišu.
Gosti iz drugih tabora (Želje, Zrinjskog, Borca, itd.) su dobrodošli ako se ponašaju kulturno. Trolanje = brisanje.


4. ZABRANITI
Objavljivanje lažnih informacija, teorija zavjere, izmišljenih transfera i "imam info iz svlačionice" bez izvora.
Spam, reklame i ponavljanje istih poruka.
Korištenje više korisničkih naloga ("multici") radi provociranja ili podrške samom sebi.
Postavljanje slika, gifova i videa koji nemaju veze sa temom ili su uvredljivi.

Imajte u vidu da se radi o tematskom forumu, a ne o pijaci. Koliko sam mogao uočiti, vi ne diskutujete nego se svađate većinom. Sve rasprave van okvira kluba treba odmah sankcionisati. To je zloupotreba pdf-a.
Ovo se ne odnosi samo na ovaj pdf, nego je više poruka adminima temeljena iz iskustva medijacije.

Ako mislite da imate nekog takvog, imenujte ga na svakom pdf-u, osobito na premier liga aktualno, jer je ono sramota šta se iznosi.
Da čovjek ima vremena pa da pokrene prijave za iznošenje neistina, ondje bi svaki korisnik do sada imao najmanje pola godine odgojne jedinice miljacka.

Izvinite još jednom na upadu, neće se ponoviti.
Sa svime se slazem osim sa prvim pravilom. Ja sam izrazito protiv velike moderacije, da moram pazit sta pisem da ne bi neku tratincicu uvrijedio i zbog tog pokupio ban. Nismo ovdje da drzimo politicke i naucne debate vec da se druzimo. Svi dobro znaju sta zasluzuje ban, da moras bit bas retard, da ne navodim sad primjere, a ima ih puno. Evo recimo ja cu se vrlo rado porjeckat sa @osam al obojica smo ovdje iz istog razloga zato sto zivimo za bordo, stvar je vrlo jednostavna i jasna.

Avatar
egocentrik
Postovi: 1359
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 30 jun 2025, 19:08

tuitamo je napisao/la:
30 jun 2025, 15:40
Mene je strah pomisliti sta bi bio ako bi strahmepomisliti bio moderator
I samodakazeem i tuitamo i lobudaraczapamcenje
Raja zamislite strumf nam mod bude
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

edgarallanpoe04
Postovi: 161
Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edgarallanpoe04 » 30 jun 2025, 19:11

Surreal je napisao/la:
30 jun 2025, 18:57
Iskreno uposlenik kluba treba biti moderator, dakle Galileo
jako losa ideja, onaj ko je zaposlen u klubu zivi od kluba dakle zivi od trenutne uprave i moze biti pod pritiskom istih u kriticnim trenucima

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 30 jun 2025, 19:20

Đe su pojačanja, đe su kapitalci?

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2025, 19:22

edgarallanpoe04 je napisao/la:
30 jun 2025, 19:07
DadoElazar je napisao/la:
30 jun 2025, 18:53
Žao mi je što se kao nenavijac petljam u interne stvari oko moderacije ali mogu dati par savjeta kako se regulise javni prostor u komentarima pogotovo na ovakvom i sličnim pdf-ovima:
1. KULTURA KOMUNIKACIJE
Ne psovati i ne vrijđati druge korisnike, ni direktno ni kroz aluzije.
Izraziti neslaganje, ali bez vrijeđanja – kritika je poželjna, ali neka bude argumentovana.

Ne koristiti govor mržnje – zabranjeno je vrijeđanje po osnovu nacionalnosti, vjere, rase, spola, seksualne orijentacije ili bilo čega ličnog.
Bez vulgarnih nadimaka za klubove, igrače ili članove – “žvaljo”, “govedo”, “seljačina” i sl. nije poželjno.

2. TEMATSKI RED
Držati se teme – razgovor o FK Sarajevo treba da ostane u fokusu.
Za off-topic postoji posebno mjesto – ne zatrpavati raspravu ličnim anegdotama ili politikom.
Ako želiš pokrenuti novu temu (npr. historija kluba, navijači, transferi) – koristiti za to odgovarajući podforum ili temu.


3. NAVIJAČKE RASPRAVE
PDF FK Sarajevo je prvenstveno za navijače Sarajeva – svi su dobrodošli, ali provokacije se ne tolerišu.
Gosti iz drugih tabora (Želje, Zrinjskog, Borca, itd.) su dobrodošli ako se ponašaju kulturno. Trolanje = brisanje.


4. ZABRANITI
Objavljivanje lažnih informacija, teorija zavjere, izmišljenih transfera i "imam info iz svlačionice" bez izvora.
Spam, reklame i ponavljanje istih poruka.
Korištenje više korisničkih naloga ("multici") radi provociranja ili podrške samom sebi.
Postavljanje slika, gifova i videa koji nemaju veze sa temom ili su uvredljivi.

Imajte u vidu da se radi o tematskom forumu, a ne o pijaci. Koliko sam mogao uočiti, vi ne diskutujete nego se svađate većinom. Sve rasprave van okvira kluba treba odmah sankcionisati. To je zloupotreba pdf-a.
Ovo se ne odnosi samo na ovaj pdf, nego je više poruka adminima temeljena iz iskustva medijacije.

Ako mislite da imate nekog takvog, imenujte ga na svakom pdf-u, osobito na premier liga aktualno, jer je ono sramota šta se iznosi.
Da čovjek ima vremena pa da pokrene prijave za iznošenje neistina, ondje bi svaki korisnik do sada imao najmanje pola godine odgojne jedinice miljacka.

Izvinite još jednom na upadu, neće se ponoviti.
Sa svime se slazem osim sa prvim pravilom. Ja sam izrazito protiv velike moderacije, da moram pazit sta pisem da ne bi neku tratincicu uvrijedio i zbog tog pokupio ban. Nismo ovdje da drzimo politicke i naucne debate vec da se druzimo. Svi dobro znaju sta zasluzuje ban, da moras bit bas retard, da ne navodim sad primjere, a ima ih puno. Evo recimo ja cu se vrlo rado porjeckat sa @osam al obojica smo ovdje iz istog razloga zato sto zivimo za bordo, stvar je vrlo jednostavna i jasna.
1. Potpuno nemoguce drzati se tog pravila 100%. Npr. Mozete li zabraniti da se psuje s istoka? Je li smatrate da tim navijacima treba zabraniti da navijaju za klub? Mislite li da ste veci navijaci od njih? Mislite li da niko od njih nije na forumu? Mislite li da bih ja koji nisam navijac trebao njima zabraniti da pisu o svom klubu? Ja ne mislim.

2. Nemoguce. Prvi primjer imas od danas sto je lik poludio jer sam obrisao post o deblokadi Mostara na temi PLBIH sa kojom ti nema nikakve veze. Previse je siprepletenih tema da bi se takav rez mogao praviti. Ako vagaš (a ja vagam) uvijek si se o nekog ogrijesio i neko smatra da (namjerno) nisi dobro izvagao.

3. I tu je nemoguce odrediti granicu koja svima odgovara. Potpuno nemoguce. Imas ljude kojim ne odgovara da vide grb Želje na avataru na ovoj temi. A imas i one koji sasvim normalno mogu diskutovati s navijacima drugih klubova. Ja ne vidim sebe kao nekog ko moze postaviti tu granicu, pogotovo ne nekog od vas koji u svemu imate mnogo vise emocija.

4. Ovo je posebno nemoguce. Otkud ja znam sta je tacna a sta lažna informacija?? Da me neko pitao da li je moguce prodati Viverosa za 2 miliona rekao bih da nema sanse. Pa se pojavi info na forumu. Pa se pojavi I zvanicna objava. Sta sam ja trebao, obrisati to s foruma jer eto ja (koji pojma nemam) mislim da je to lazni info??


Ja sam misljenja da je rjesenje skroz na drugoj strani. Ovdje je velika vecina forumasa da iskrenim namjerama, da zeljom da nesto kaze i procita o klubu za koji navija… Pa pisite i citajte ono sto vas zanima. Logicno da ce biti trolova i sa milion moderatora. Ne treba tome da se bavite, dovoljno je samo debile i provokatore ignorisati, ne trebam vam ja da vam odredim ko je debil a ko nije.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []