FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 03 jul 2025, 08:19

Mashke je napisao/la:
03 jul 2025, 07:51
Ima li neko ko mi može ovo provjereno odgovoriti što se tiče prodaje karata u petak,da li može jedna osoba ponijeti više sezonskih karata npr.dvije i kupiti 4 karte ili moraš lično doći sa sezonskom kartom i kupiti maksimalno dvije karte za utakmicu?
Unaprijed hvala na odgovoru
Možeš
Brohra ribo se...

Mashke
Postovi: 36
Pridružen/a: 31 mar 2010, 13:57

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mashke » 03 jul 2025, 08:47

gegenpressing je napisao/la:
03 jul 2025, 08:19
Mashke je napisao/la:
03 jul 2025, 07:51
Ima li neko ko mi može ovo provjereno odgovoriti što se tiče prodaje karata u petak,da li može jedna osoba ponijeti više sezonskih karata npr.dvije i kupiti 4 karte ili moraš lično doći sa sezonskom kartom i kupiti maksimalno dvije karte za utakmicu?
Unaprijed hvala na odgovoru
Možeš
Hvala 👍
Ko ne voli Želju,ne voli ni ljude

Nekadasiigrostarsno
Postovi: 124
Pridružen/a: 28 jan 2024, 13:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nekadasiigrostarsno » 03 jul 2025, 08:53

Kako cu da provociram ove nase jadnike sa dvije riječi.... MAGIC ŠOŠA!!!!!!!!!! kapitenskiiiii momak igra i ova mu traka oko ruke daje takav vjetar u ledja....ja se iskreno osjecam ponosno, odavno nisam gledao (PA NI U PRIJATELJSKOJ) da Zeljo odigra ovakav presing, pustili loptu Zrinji sl nisu znali za ce s njom...bas isplanirana taktika i odigrana jako jako dobro, prostora za napredak ima jos dosta al Elham 🤞

iguita
Postovi: 473
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 03 jul 2025, 09:01

Extra odigrali presing i ostalo.Slucajno se poslovno zadesio u Ljubuškom u ponedjeljak o gledao nas protiv ovih sindikalista.Ovaj mali Gojak ce biti cudo.Potpisujem.


Avatar
Uniited
Postovi: 223
Pridružen/a: 06 feb 2025, 08:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Uniited » 03 jul 2025, 09:49

Kakav gol Šabića, već duže vrijeme niko nije dao ovakav.
Mislim da je zaslužio prvu postavu on i Cveta ubojiti tandem.
Pohvala za Cvetu momak nije stao cijelo vrijeme
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo

itatabisine
Postovi: 663
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 03 jul 2025, 10:45

Jako dobra i zrela utakmica s nase strane.

Ako uzmemo u obzir da je ovo bila generalna proba i za nas i za Zrinjski i da se igralo sa najjacim sastavima ja sam prezadovoljan.

Rezultat utakmice je samo slag na tortu.

Ono sto me je obradovalo je zrelost ekipe, dobro smo stajali na terenu, prepustili smo Zrinjskom loptu i poziciono se branili. Odlicno smo pokrivali teren, po potrebi igrali visoki presing i prijetili iz tranzicije.

Uvjeren sam da kada se jos uigramo da ce ovo biti odlicna sezona za nas.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3292
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 03 jul 2025, 11:39

Argentina je napisao/la:
02 jul 2025, 21:37
TeaM87 je napisao/la:
02 jul 2025, 14:04
GrbavicaHram1921 je napisao/la:
02 jul 2025, 13:34
Zna li se kolko karti nam pripada za Koper?
520 karti za gostujuci sektor smo dobili po cijeni od 20 eura i one su vec pukle interno - po zaslugama kako i treba da bude. Dok vi ovdje naprdjujete kako je 10KM puno, ima 520 ljudi kojima i 40KM za kartu i 700 kilometara nije puno.

PS u pregovorima smo za dodatne karte.
Ja nisam nigdje vidio da su se te karte mogle kupiti. Ako dobijemk jos karata kako se moze doci do njih?

Ako i one idu preko kluba, a valjda bi trebalo ici, nadam se da ce i tu postojati sistem kupovine.
Danas dosla obavijest da dobijamo jos 300 karti. Dakle 520 otislo, jos 300 je u opticaju. Ako znas koga bliskog grupi, javi mu se i trazi da ti rezervise mjesto, jedino tako ce se moci doci do karte za gostujuci sektor.
FKŽ !

NekoSaDaleka
Postovi: 127
Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NekoSaDaleka » 03 jul 2025, 12:21

slika

Krenule i članske se prodavat kako je došla objava za karte i uslove, baš me zanima koliko je sezonski već otišlo

Azzuri
Postovi: 799
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 03 jul 2025, 12:31

TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 11:39
Argentina je napisao/la:
02 jul 2025, 21:37
TeaM87 je napisao/la:
02 jul 2025, 14:04


520 karti za gostujuci sektor smo dobili po cijeni od 20 eura i one su vec pukle interno - po zaslugama kako i treba da bude. Dok vi ovdje naprdjujete kako je 10KM puno, ima 520 ljudi kojima i 40KM za kartu i 700 kilometara nije puno.

PS u pregovorima smo za dodatne karte.
Ja nisam nigdje vidio da su se te karte mogle kupiti. Ako dobijemk jos karata kako se moze doci do njih?

Ako i one idu preko kluba, a valjda bi trebalo ici, nadam se da ce i tu postojati sistem kupovine.
Danas dosla obavijest da dobijamo jos 300 karti. Dakle 520 otislo, jos 300 je u opticaju. Ako znas koga bliskog grupi, javi mu se i trazi da ti rezervise mjesto, jedino tako ce se moci doci do karte za gostujuci sektor.
Malo manje od 1000 u totalu zvanicno :opaopa: + domaca tribina. Paranoja....

Mamba21
Postovi: 3612
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 03 jul 2025, 12:58

Neko kaže loš Adžem.. Napokon da ličimo na ekipu.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Bersaga
Postovi: 1133
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 03 jul 2025, 14:14

:?:

slika
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 03 jul 2025, 14:45

Imam osjećaj kad bi krenuli po Farisa Zubanovića da bi nas i on izyebao ovo ljeto.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
1921boy
Postovi: 7414
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 03 jul 2025, 14:51

Bersaga je napisao/la:
03 jul 2025, 14:14
:?:

slika
Nema od njeg nista.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 03 jul 2025, 14:54

Jucer se pojavili sa novim uslovima

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 03 jul 2025, 14:59

Meni je drago sto ne pristajemo na sve, a makedonac nije neka pljacka
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
bhsport
Postovi: 13540
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 03 jul 2025, 14:59

Mamba21 je napisao/la:
03 jul 2025, 12:58
Neko kaže loš Adžem.. Napokon da ličimo na ekipu.
Kazu tiktoker...
Kakvi dušmani.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 03 jul 2025, 15:03

Hvala Allahu pa ne dođe

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 03 jul 2025, 15:12

NekoSaDaleka je napisao/la:
03 jul 2025, 12:21
slika

Krenule i članske se prodavat kako je došla objava za karte i uslove, baš me zanima koliko je sezonski već otišlo


slika





Zabilježene gužve
Redovi na Grbavici, ovo je razlog


U prijepodnevnim satima ispred stadiona Grbavica zabilježeni su redovi, a razlog je što brojni navijači Željezničara žele kupiti sezonsku ulaznicu za sezonu 2025/26.
To je uvertira za prodaju karata za utakmicu prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu protiv Kopera koja se igra narednog četvrta u Dolini ćupova. Ulaznice će se prodavati od sutra za vlasnike sezonskih ulaznica, u subotu i nedjelju za aktivne članove, a za ponedjeljak je planirana slobodna prodaja, pod uvjetom da ulaznice ne budu rasprodate.
Sezonske ulaznice ne važe za evropski meč.
Karte za susret s Koperom koštaju 10 KM jug, sjever 20 KM, istok 25, a zapad A1 60 KM.





Željo je centralni dio priprema obavio u Ljubuškom. U generalnoj provjeri pred evropsku premijeru tim Admira Adžema u srijedu je Pod Bijelim brijegom u Mostaru rezultatom 2:0 pobijedio aktuelnog prvaka Zrinjski.

Brkooo
Postovi: 2386
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 03 jul 2025, 15:18

10.000 aktivnih clanova.. 🔵⚪
:ljepota: :salut:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anpa i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []