Ma nije, sezonska je, tako je i napisao. Nadam se.svrakino1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:36IzviniValter je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:26Možeš, danas sam uzeo karte i na svoju i na sezonske svojih prijatelja.MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:18Raja,mogu li ja sa više različitih članskih kupiti,npr 4,5 karti,piše mi raja iz Njem i Hrv dolaze tek u toku sljedece sedmice,pa mi šalju članske da im kupim?
Jesil to uzeo danas na člansku kartu za Koper
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
-
12345678922
- Postovi: 610
- Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Eto koliko si glup, da je se skupljalo asmo s pozivom ne bi se skupilo toliko.. bilo je još nešto al nisi ni blizak klubu, nego da te pitam. Jesi bio zadnje kolo u Bijeljini ? Kad je utakmica bez razultatskog značaja bila ?Argentina je napisao/la: ↑04 jul 2025, 11:06Nije skupina slupila pare, pokreula je akciju. Ja prvi sam kao i mnogi zvali taj broj.Uniited je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:52Uvijek imaš mogućnost da kupiš kartu i sjediš među domaćim navijačima, šta ti znači gdje ćeš biti ako ne navijaš, uostalom uzeo bi mjesto momku nekom koji bi navijao 90 min a ti ćeš sjediti i gledati.Argentina je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:48
Za klub je bolje imati sponzore i navijace kao sto imaju veliki klubovi gdje finansijski pomazu klubu za vrhunsko poslovanje!!! Imas Dinamo u komsiluku koji je godinama bojkotovala skuoina, ali su imali ljude koji vole klub i navlacilo novca i novca da im klub bude to sto jeste.
Buniš se ovdje bez razloga kao da si ostao bez mogućnosti da kupiš kartu.
Najlakše je reći grupa šteti, a kad je grupa pokrenula akciju pa skupila pare to ne spominješ
Skupina ima 1000 ljudi, toliki je prosjek na jugu iako jisu svi skupina koji dodju. Nas prosjek je 10.000. Cine 10%, prave stetu vecu od ostalih svoh skupa, a hoce da ae svw pitaju. Da li navijaju, da, svaka cast. Ali od toga klub ne zivi.
Gledaj na ovo kao na tekme repki na svjetskom i evropskom, hocu mogucnost da uzmem kartu i budem medju pristalicama svog kluba bezobzira da li navijaju ili ne. Trenutno nema te opcije.
Jesil bio sezonu prije u svakoj pripizidini kad nismo mogli pobjedit na gostovanju ? Pa i ono zadnje kolo u Ugljeviku kad je Zubann dao hetrik, ponedeljak bio ? Bio si **** moj i nastavi plakat
Re: FK Željezničar
Nisam bio na tim tekmama, ali sam bio tu u ozbiljnijim situacijama za klub. Tebi je bitnije biti na gostovanju, nego neke druge stvari. Toliko.12345678922 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 13:17Eto koliko si glup, da je se skupljalo asmo s pozivom ne bi se skupilo toliko.. bilo je još nešto al nisi ni blizak klubu, nego da te pitam. Jesi bio zadnje kolo u Bijeljini ? Kad je utakmica bez razultatskog značaja bila ?Argentina je napisao/la: ↑04 jul 2025, 11:06Nije skupina slupila pare, pokreula je akciju. Ja prvi sam kao i mnogi zvali taj broj.Uniited je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:52
Uvijek imaš mogućnost da kupiš kartu i sjediš među domaćim navijačima, šta ti znači gdje ćeš biti ako ne navijaš, uostalom uzeo bi mjesto momku nekom koji bi navijao 90 min a ti ćeš sjediti i gledati.
Buniš se ovdje bez razloga kao da si ostao bez mogućnosti da kupiš kartu.
Najlakše je reći grupa šteti, a kad je grupa pokrenula akciju pa skupila pare to ne spominješ
Skupina ima 1000 ljudi, toliki je prosjek na jugu iako jisu svi skupina koji dodju. Nas prosjek je 10.000. Cine 10%, prave stetu vecu od ostalih svoh skupa, a hoce da ae svw pitaju. Da li navijaju, da, svaka cast. Ali od toga klub ne zivi.
Gledaj na ovo kao na tekme repki na svjetskom i evropskom, hocu mogucnost da uzmem kartu i budem medju pristalicama svog kluba bezobzira da li navijaju ili ne. Trenutno nema te opcije.
Jesil bio sezonu prije u svakoj pripizidini kad nismo mogli pobjedit na gostovanju ? Pa i ono zadnje kolo u Ugljeviku kad je Zubann dao hetrik, ponedeljak bio ? Bio si **** moj i nastavi plakat
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Upravu si neki, ne treba da razglabamo o jugu, kartama itd. Ne razumijemo se, a necu da se svadjam ni s kim i da imamo nepotrebne komentare. Tema treba da ima drufi sadrzaj.
Za kraj ove teme cu reci dvije stvari:
1. Klub postoji 100+ godina, a zapitajte se sta je sve uradjeno i stvoreno
2. Skulina postoji 30+ godina (ne moze biti vaznija od kluba) i slika kluba nisu oni
Za kraj ove teme cu reci dvije stvari:
1. Klub postoji 100+ godina, a zapitajte se sta je sve uradjeno i stvoreno
2. Skulina postoji 30+ godina (ne moze biti vaznija od kluba) i slika kluba nisu oni
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Vidi, nadam se da se slažeš ali mislim da ovu temu trebamo zaključiti već jednom. Mislim da si jasno rekao šta misliš i nikakav problem, koliko vidim većina se ne slaže sa tobom pa i ja ovaj.Argentina je napisao/la: ↑04 jul 2025, 13:36Upravu si neki, ne treba da razglabamo o jugu, kartama itd. Ne razumijemo se, a necu da se svadjam ni s kim i da imamo nepotrebne komentare. Tema treba da ima drufi sadrzaj.
Za kraj ove teme cu reci dvije stvari:
1. Klub postoji 100+ godina, a zapitajte se sta je sve uradjeno i stvoreno
2. Skulina postoji 30+ godina (ne moze biti vaznija od kluba) i slika kluba nisu oni
Slažem se da klub treba biti transparentniji i imati bolju komunikaciju sa navijačima ali kad je riječ o gostujučim utakmicama tu Grupa mora imati apsolutni prioritet za karte. Moglo se ovo iskoristiti da se objavom napravi i svojevrsna reklama za Grupu ali o tom po tom.
Obzirom da je ova rasprava uzela skoro deset stranica foruma i da je jasno da se većina ne slaže sa tobom nema potrebe ovdje produbljivati ovu temu više. Preporučujem ti da kao član, vlasnik godišnje i kao sponzor napišeš mail klubu [email protected]. Siguran sam da će Klub bar razmotriti tvoj prijedlog i možda sljedeći put malo transparentnije postupiti.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Da, na tri sezonske šest karata. Međutim nigdje nije evidentirano da sam na te sezonske uzeo karte tako da sam mogao opet. Samo pokaz sezonske.mamonelafo je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:39Ma nije, sezonska je, tako je i napisao. Nadam se.svrakino1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:36Izvini
Jesil to uzeo danas na člansku kartu za Koper
A ne bi trebalo tako.
Re: FK Željezničar
Meni su skenirali sezonske kad sam uzimao danas karte. Sad na sta se odnosi taj scan pitanje je. Da li na ispravnost sezonske ili na ponistenje pitanje je.
- Bersaga
- Postovi: 1133
- Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
- Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovo je u nedjelju sve rasprodano. Još 12 članova i prestignut broj od prošle godine.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
Re: FK Željezničar
Meni su sezonsku uredno skenirali. Ima djevojka sa aparatom iza.Valter je napisao/la: ↑04 jul 2025, 14:04Da, na tri sezonske šest karata. Međutim nigdje nije evidentirano da sam na te sezonske uzeo karte tako da sam mogao opet. Samo pokaz sezonske.mamonelafo je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:39Ma nije, sezonska je, tako je i napisao. Nadam se.svrakino1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 12:36
Izvini
Jesil to uzeo danas na člansku kartu za Koper
A ne bi trebalo tako.
Poništenje znači da ne možeš ponovo kupiti karte za Koper na istu sezonsku i ništa više.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Licno sam prisustovao u biletarnici kad konobaru iz Maciata proda 5 sjevera bez clanske i sezonske da bi taj isti konobar mi nudio kartu u Maciatu za 70km.
- CentarsutNaClanak921
- Postovi: 405
- Pridružen/a: 08 okt 2020, 10:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Savjet za sve - kada budete u redu, dobro obratite pažnju na ove okolo koji vas pitaju koliko karata kupujete. Nova/stara taktika tapkaroša je da vam se prikače da im uzmete makar tu jednu ukoliko kupujete neparan broj karata. Pitajte ih da vam dadnu sezonsku ili procijenite da je to neko regularan pa mu ipak kupite ili recite paran broj ili ga šutnite.
Zašto je sve u čemu smo mi, u čemu je Željo, uvijek tako teško?
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!
FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆
SS.ba 3. liga 🏆
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!
FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆
SS.ba 3. liga 🏆
Re: FK Željezničar
Ko god je svjedočio ovakvim situacijama predlažem da prijave klubu na mail [email protected].
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
- CentarsutNaClanak921
- Postovi: 405
- Pridružen/a: 08 okt 2020, 10:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jesi reagovao na licu mjesta ili u Macchiatu ako je sve ovo tačno? Jesi se sjetio predaka njemu i ovom ko mu je to prodao pa bi te i raja oko tebe podržala?
Svi jaki na riječima iza nickova...
Zašto je sve u čemu smo mi, u čemu je Željo, uvijek tako teško?
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!
FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆
SS.ba 3. liga 🏆
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!
FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆
SS.ba 3. liga 🏆
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Proši put je bilo svega protiv Minska. Od onog "A brate 2 karte mi trebaju stojim na suncu 3 sata" do "Brate jaran mi došao iz Njemačke završi nam to molim te."zeljovolimte je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:53Samo se nadam da ce se protokol postovati oko kupovine ulaznica.
Haos ce biti protiv Kopera
Protiv Neftchija je bilo već uredno.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Argentina hoces kupiti kartu za Kopar,jedini uslov da navijas 90 min?
20 E ko tebi posto si sponzor
20 E ko tebi posto si sponzor
Spusti glavu poljubi grb,osjetit ces sto i JUG !
Re: FK Željezničar
Ma ovo oko ponistavanja je smijesno, eto vidjet cemo sutra komentare da su ljudi sa istom clanskom kupovali i danas a i sutra ce.
-
VicaGrba1921
- Postovi: 10
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 17:39
Re: FK Željezničar
Ljudi uzimaju karte sa sezonskom i bez sezonske, sa clanskom i bez clanske, postovalo se jutros prvih 15 minuta za sezonske i to je to.
Re: FK Željezničar
Ima kod mene karata , sjever 70 KM, jug 50 KM. Ko vam je kriv što niste jutros kupili, ja sam poslao ljude koji su uspjeli kupiti po pedeset karata... Naravno moras pocastiti radnika u biletarnici da ti proda toliki broj karata.
Re: FK Željezničar
Uhvatio sjevera i juga i jos se hvalis. Javi se kad budes imao VIP Golda na stanju.
Re: FK Željezničar
Ja sam oko pola 3 otisao po 2 karte za jug . Manje vise nisam stojao u redu odmah sam dosao na red. I sve je regularno bilo dao sezonsku clansku oni nesto skenirali dao pare oni meni karte i tjt . Sutra ja mislim i da ce se sve rasprodati i da ce biti puno veca guzva.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici



