FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 08 jul 2025, 16:28



Moglo bi se u napadu probat Guli Renan i Kera
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3516
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 08 jul 2025, 16:31

Promućkaj pa prospi roster.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 08 jul 2025, 16:37

Kad već prosipamo:

Banić
Beganović Paskalev Turda Jović Kuprešak
Bubanja Mamas Krdžalić
Mlinarić Guliashvili

S klupe Jatta, Renan, Francis po potrebi

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 jul 2025, 16:37

Hordas1990 je napisao/la:
08 jul 2025, 15:47
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:38
Hordas1990 je napisao/la:
08 jul 2025, 13:56
Informacija koju ja imam je da Zekic i SS nisu zadovoljni igrackim kadrom. Ocekujem da se konacno krene po ozbiljnija pojacanja jer nece ovi ljudi trpiti svasta.
Sjedio s njima pa ti bacili koju zalovitu :D , sta ti rekose hoce li sutra krenuti s najacim sastavom u prijateljskoj ;)
, ovo ostalo jednostavno covjek nije ispostovan i nema s cim da radi. Ja se nadam da ce se to promijeniti do kraja prelaznog.
Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 08 jul 2025, 16:42

ErosViverosViv je napisao/la:
08 jul 2025, 16:37
Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.
Cuj neka se potrudi. Pa sta on moze osim da eventualno predlozi, odobri igraca ili iskaze neku zelju. Ne raspolaze on finansijama da ide okolo i dogovara igrace.

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 08 jul 2025, 16:43

Ja se ipak nadam da ce se dok smo u Sloveniji makar jos 1 2 igraca prikljuciti
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tuitamo » 08 jul 2025, 16:44

Kazu Safet Susic blizu potpisa. Sta vam je sa povratnicima vise :crazy: :crazy: :crazy:

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 08 jul 2025, 16:50

ErosViverosViv je napisao/la:
08 jul 2025, 16:37
Hordas1990 je napisao/la:
08 jul 2025, 15:47
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:38


Sjedio s njima pa ti bacili koju zalovitu :D , sta ti rekose hoce li sutra krenuti s najacim sastavom u prijateljskoj ;)
, ovo ostalo jednostavno covjek nije ispostovan i nema s cim da radi. Ja se nadam da ce se to promijeniti do kraja prelaznog.
Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.
Puno kenjas ti

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 08 jul 2025, 16:53

Naši Bgm u izjavama jaki i hrabri , Guly titulu hoće,Zekic rekao cilj grupna faza i trofeji. Jedno od ovog kad bi napravili to bi bio top .

Avatar
MokraKifla
Postovi: 692
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 08 jul 2025, 17:18

Guliashvili: Želim donijeti titulu Sarajevu, bilo je ponuda za odlazak, ali... https://share.google/UpmqfPgt8L73pgWvw
Evo aduka

Avatar
mnon46
Postovi: 5198
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 08 jul 2025, 17:39

TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:44

Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli

Nimalo Loše ;)
Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 08 jul 2025, 17:42

mnon46 je napisao/la:
08 jul 2025, 17:39
TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:44

Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli

Nimalo Loše ;)
Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
Zrinjski zabio 15 golova vise od nas.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 08 jul 2025, 17:49

keli je napisao/la:
08 jul 2025, 17:42
mnon46 je napisao/la:
08 jul 2025, 17:39
TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18


Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
Zrinjski zabio 15 golova vise od nas.
Ali si zabio jedan vise od borca

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 08 jul 2025, 17:50

mnon46 je napisao/la:
08 jul 2025, 17:39
TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:44

Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli

Nimalo Loše ;)
Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
4. smo ekipa na domacem terenu, a ako gledamo broj golova kuci tu dijelimo 5. mjesto sa listicom. To govorim jer se jako patimo sa ekipama koje igraju defanzivno ili imaju sredinu koja nam se moze nametnuti. Sve sto smo napravili prosle sezone da je vrijedno spomena je bilo u gostima gdje imamo prostora da igramo na neku tranzciju. Ako nema toga muka teska jer nismo imali sredine terena bez Djordjevica. Nema njega(dok se ne oporavi, a i onda ce biti sam), nema Pavicica, moze biti samo jos teze nego prosle godine.

Bubanja, Jatta, Mamas, a pogotvo Mlinaric nisu ono sto nama treba u sredini.
Zadnja izmjena: TETRAPAK, dana/u 08 jul 2025, 17:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 jul 2025, 17:57

bordobijeli je napisao/la:
08 jul 2025, 16:53
Naši Bgm u izjavama jaki i hrabri , Guly titulu hoće,Zekic rekao cilj grupna faza i trofeji. Jedno od ovog kad bi napravili to bi bio top .
Guli mi cita postove, selam brate :salut:

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 jul 2025, 17:59

keli je napisao/la:
08 jul 2025, 17:42
mnon46 je napisao/la:
08 jul 2025, 17:39
TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18


Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
Zrinjski zabio 15 golova vise od nas.
To je momcad on je mislio na timove.

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 08 jul 2025, 18:20

mnon46 je napisao/la:
08 jul 2025, 17:39
TETRAPAK je napisao/la:
08 jul 2025, 16:18
propoklopac je napisao/la:
08 jul 2025, 15:44

Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli

Nimalo Loše ;)
Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.
Koji smo zavrsili na toj tvojoj tabeli, jesmo li ista bolji posto smo dali toliko golova?

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 08 jul 2025, 18:23

Dali neko misli da je Dinamo zagreb jaci od celzija totenhema jos dosta ekipa koje je izbacio a isto tako napumpan je od priblizno jednaje ekipe PAOK 3-4 gola razlike. A isti taj pauk jedva pobjedio borac sa golom razlike

Sistem voljni momenat zelja nekad los dan peh dobro raspolozen golman sudiske odluge (Dinamo brest go ahmetovica)

Aik kad ih je velez izbacio, ono sto prica Fedja da je to radi njegovog znanja radi kvalitetan igraca ofanzivne igre itd itd je smjesno. Dosao im je trener novi tad ekipa tek pocela pripreme usli su u te meceve kao trening i toje to. Ista stvar sa Genkom kod nas.

U 2 utakmice je svasta moguce, i sigurno sad da nam dodje dinamo iz zagreba siguran sam da bi ih mogli dobit posebno ako oni nebi usli sa 100% motivom da im sudija da 2-3 zuta na 50/50% svirne penal zanas takodje na 50/50. To dosta znaci.. a ta ekipa u zadnjih 20 godina trosi 45 m€ godisnje u prosjeku.. i milion minuta u evropskom fudbalu..

Ovi sto pricaju Mirvic zaradio nece da ulaze jebote koda na kosevu svaku utakmicu bude po 25 k ljudi i koda je premija za osvajanje prvenstva 2 m€ a ne 600 k km..

Mi nemamo kao klub prihode vise od 2,5 m km sto licno klub zaradi, bez prodaje igraca i evrope. Mislim na ulaznice, na kanton drzavu opstinu savez prodaja dresova sponzorstva

To je 1,3 m€ GODISNJE, recimo DINAMO je brunu petkovicu dao ugovor 1,3 m€ godisnje (jedan igrac)


25 igraca plus 5 ljudi u ss, plus doktori fizeoterapeuti moze se reci da imamo oko 40 ljudi na plati u prosjeku 15 k € mjesecno sto je 7,2 m€

Imas 1,3 m od gore navedenog
2,5 m€ od celika i 500 k€ od hamze i 2,5 m€ od vivarosa, sa i od evrope oko 1 m€ dodjemo do toga oko 7,8 m€. To znaci da smo u ovoj godini u kojoj smo napravili 2 najveca transvera u histori pl bh u kojoj smo najvise hajrovali u plusu 500 k€ .. NERACUNAM TROSKOVE AKADEMIJE koji su preko 500 k€ godisnje. Ovo je prvi put u 4 godine da Mirvic nije mozda iso u teski minus..

Takodje niko nista neradi u vidu neregularnosti lige o ovom sto VICO RADI da bude jos 7 godina presjednik a da pritom uzmu prava glasa naj jacem kantonu u drzavi i najmnogobrojnijem kantonu koji ima dva naj jaca kluba u drzavi.

Avatar
Lakoste
Postovi: 7405
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 08 jul 2025, 18:26

Ljudi fakat stavljaju Jattu u prvih 11, momak ima 90 minuta ozbiljnog fudbala :urnebes: :rol:

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 08 jul 2025, 18:35

Sta fali jatti bgt, kad je igrao prosle sezone, bio je jedan od boljih na terenu. Ne znam sta vi ljudi gledate

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: casual033, Haksss, Napapijri, Seipronto i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []