FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Moglo bi se u napadu probat Guli Renan i Kera
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
- PeppermintSA
- Postovi: 3514
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Promućkaj pa prospi roster.
Re: FK Sarajevo
Kad već prosipamo:
Banić
Beganović Paskalev Turda Jović Kuprešak
Bubanja Mamas Krdžalić
Mlinarić Guliashvili
S klupe Jatta, Renan, Francis po potrebi
Banić
Beganović Paskalev Turda Jović Kuprešak
Bubanja Mamas Krdžalić
Mlinarić Guliashvili
S klupe Jatta, Renan, Francis po potrebi
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.Hordas1990 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:47, ovo ostalo jednostavno covjek nije ispostovan i nema s cim da radi. Ja se nadam da ce se to promijeniti do kraja prelaznog.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:38Sjedio s njima pa ti bacili koju zalovituHordas1990 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 13:56Informacija koju ja imam je da Zekic i SS nisu zadovoljni igrackim kadrom. Ocekujem da se konacno krene po ozbiljnija pojacanja jer nece ovi ljudi trpiti svasta., sta ti rekose hoce li sutra krenuti s najacim sastavom u prijateljskoj
![]()
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cuj neka se potrudi. Pa sta on moze osim da eventualno predlozi, odobri igraca ili iskaze neku zelju. Ne raspolaze on finansijama da ide okolo i dogovara igrace.ErosViverosViv je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:37Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.
- nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja se ipak nadam da ce se dok smo u Sloveniji makar jos 1 2 igraca prikljuciti
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
Re: FK Sarajevo
Kazu Safet Susic blizu potpisa. Sta vam je sa povratnicima vise

-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Puno kenjas tiErosViverosViv je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:37Hahahah neka da ostavku, cuj nema s cim da radi, eto svi prije njeg imali i duple osvajali. Nek se potrudi malo pa mozda neko i dodje.Hordas1990 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:47, ovo ostalo jednostavno covjek nije ispostovan i nema s cim da radi. Ja se nadam da ce se to promijeniti do kraja prelaznog.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:38
Sjedio s njima pa ti bacili koju zalovitu, sta ti rekose hoce li sutra krenuti s najacim sastavom u prijateljskoj
![]()
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Naši Bgm u izjavama jaki i hrabri , Guly titulu hoće,Zekic rekao cilj grupna faza i trofeji. Jedno od ovog kad bi napravili to bi bio top .
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Guliashvili: Želim donijeti titulu Sarajevu, bilo je ponuda za odlazak, ali... https://share.google/UpmqfPgt8L73pgWvw
Evo aduka
Evo aduka
Re: FK Sarajevo
Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.TETRAPAK je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:18Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:44
Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli
Nimalo Loše![]()
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Zrinjski zabio 15 golova vise od nas.mnon46 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 17:39Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.TETRAPAK je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:18Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:44
Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli
Nimalo Loše![]()
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
-
rimljanin90
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
4. smo ekipa na domacem terenu, a ako gledamo broj golova kuci tu dijelimo 5. mjesto sa listicom. To govorim jer se jako patimo sa ekipama koje igraju defanzivno ili imaju sredinu koja nam se moze nametnuti. Sve sto smo napravili prosle sezone da je vrijedno spomena je bilo u gostima gdje imamo prostora da igramo na neku tranzciju. Ako nema toga muka teska jer nismo imali sredine terena bez Djordjevica. Nema njega(dok se ne oporavi, a i onda ce biti sam), nema Pavicica, moze biti samo jos teze nego prosle godine.mnon46 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 17:39Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.TETRAPAK je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:18Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:44
Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli
Nimalo Loše![]()
Bubanja, Jatta, Mamas, a pogotvo Mlinaric nisu ono sto nama treba u sredini.
Zadnja izmjena: TETRAPAK, dana/u 08 jul 2025, 17:58, ukupno mijenjano 1 put.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Guli mi cita postove, selam bratebordobijeli je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:53Naši Bgm u izjavama jaki i hrabri , Guly titulu hoće,Zekic rekao cilj grupna faza i trofeji. Jedno od ovog kad bi napravili to bi bio top .
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Koji smo zavrsili na toj tvojoj tabeli, jesmo li ista bolji posto smo dali toliko golova?mnon46 je napisao/la: ↑08 jul 2025, 17:39Samo da te podsjetim da smo prošlu sezonu završili kao tim sa najviše postignutih golova u ligi.TETRAPAK je napisao/la: ↑08 jul 2025, 16:18Izrazito nekreativna ekipa. Golove bi teze davali nego prosle sezone, a davali smo ih jedva.propoklopac je napisao/la: ↑08 jul 2025, 15:44
Banic
Began Turda Paskalev Jović Kuprešak
Jatta Bubanja
(Krdzalić) Mlinarić(Mamas)
Keremeh(Renan) Guli
Nimalo Loše![]()
Re: FK Sarajevo
Dali neko misli da je Dinamo zagreb jaci od celzija totenhema jos dosta ekipa koje je izbacio a isto tako napumpan je od priblizno jednaje ekipe PAOK 3-4 gola razlike. A isti taj pauk jedva pobjedio borac sa golom razlike
Sistem voljni momenat zelja nekad los dan peh dobro raspolozen golman sudiske odluge (Dinamo brest go ahmetovica)
Aik kad ih je velez izbacio, ono sto prica Fedja da je to radi njegovog znanja radi kvalitetan igraca ofanzivne igre itd itd je smjesno. Dosao im je trener novi tad ekipa tek pocela pripreme usli su u te meceve kao trening i toje to. Ista stvar sa Genkom kod nas.
U 2 utakmice je svasta moguce, i sigurno sad da nam dodje dinamo iz zagreba siguran sam da bi ih mogli dobit posebno ako oni nebi usli sa 100% motivom da im sudija da 2-3 zuta na 50/50% svirne penal zanas takodje na 50/50. To dosta znaci.. a ta ekipa u zadnjih 20 godina trosi 45 m€ godisnje u prosjeku.. i milion minuta u evropskom fudbalu..
Ovi sto pricaju Mirvic zaradio nece da ulaze jebote koda na kosevu svaku utakmicu bude po 25 k ljudi i koda je premija za osvajanje prvenstva 2 m€ a ne 600 k km..
Mi nemamo kao klub prihode vise od 2,5 m km sto licno klub zaradi, bez prodaje igraca i evrope. Mislim na ulaznice, na kanton drzavu opstinu savez prodaja dresova sponzorstva
To je 1,3 m€ GODISNJE, recimo DINAMO je brunu petkovicu dao ugovor 1,3 m€ godisnje (jedan igrac)
25 igraca plus 5 ljudi u ss, plus doktori fizeoterapeuti moze se reci da imamo oko 40 ljudi na plati u prosjeku 15 k € mjesecno sto je 7,2 m€
Imas 1,3 m od gore navedenog
2,5 m€ od celika i 500 k€ od hamze i 2,5 m€ od vivarosa, sa i od evrope oko 1 m€ dodjemo do toga oko 7,8 m€. To znaci da smo u ovoj godini u kojoj smo napravili 2 najveca transvera u histori pl bh u kojoj smo najvise hajrovali u plusu 500 k€ .. NERACUNAM TROSKOVE AKADEMIJE koji su preko 500 k€ godisnje. Ovo je prvi put u 4 godine da Mirvic nije mozda iso u teski minus..
Takodje niko nista neradi u vidu neregularnosti lige o ovom sto VICO RADI da bude jos 7 godina presjednik a da pritom uzmu prava glasa naj jacem kantonu u drzavi i najmnogobrojnijem kantonu koji ima dva naj jaca kluba u drzavi.
Sistem voljni momenat zelja nekad los dan peh dobro raspolozen golman sudiske odluge (Dinamo brest go ahmetovica)
Aik kad ih je velez izbacio, ono sto prica Fedja da je to radi njegovog znanja radi kvalitetan igraca ofanzivne igre itd itd je smjesno. Dosao im je trener novi tad ekipa tek pocela pripreme usli su u te meceve kao trening i toje to. Ista stvar sa Genkom kod nas.
U 2 utakmice je svasta moguce, i sigurno sad da nam dodje dinamo iz zagreba siguran sam da bi ih mogli dobit posebno ako oni nebi usli sa 100% motivom da im sudija da 2-3 zuta na 50/50% svirne penal zanas takodje na 50/50. To dosta znaci.. a ta ekipa u zadnjih 20 godina trosi 45 m€ godisnje u prosjeku.. i milion minuta u evropskom fudbalu..
Ovi sto pricaju Mirvic zaradio nece da ulaze jebote koda na kosevu svaku utakmicu bude po 25 k ljudi i koda je premija za osvajanje prvenstva 2 m€ a ne 600 k km..
Mi nemamo kao klub prihode vise od 2,5 m km sto licno klub zaradi, bez prodaje igraca i evrope. Mislim na ulaznice, na kanton drzavu opstinu savez prodaja dresova sponzorstva
To je 1,3 m€ GODISNJE, recimo DINAMO je brunu petkovicu dao ugovor 1,3 m€ godisnje (jedan igrac)
25 igraca plus 5 ljudi u ss, plus doktori fizeoterapeuti moze se reci da imamo oko 40 ljudi na plati u prosjeku 15 k € mjesecno sto je 7,2 m€
Imas 1,3 m od gore navedenog
2,5 m€ od celika i 500 k€ od hamze i 2,5 m€ od vivarosa, sa i od evrope oko 1 m€ dodjemo do toga oko 7,8 m€. To znaci da smo u ovoj godini u kojoj smo napravili 2 najveca transvera u histori pl bh u kojoj smo najvise hajrovali u plusu 500 k€ .. NERACUNAM TROSKOVE AKADEMIJE koji su preko 500 k€ godisnje. Ovo je prvi put u 4 godine da Mirvic nije mozda iso u teski minus..
Takodje niko nista neradi u vidu neregularnosti lige o ovom sto VICO RADI da bude jos 7 godina presjednik a da pritom uzmu prava glasa naj jacem kantonu u drzavi i najmnogobrojnijem kantonu koji ima dva naj jaca kluba u drzavi.
Re: FK Sarajevo
Ljudi fakat stavljaju Jattu u prvih 11, momak ima 90 minuta ozbiljnog fudbala

Re: FK Sarajevo
Sta fali jatti bgt, kad je igrao prosle sezone, bio je jedan od boljih na terenu. Ne znam sta vi ljudi gledate
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.


