Premijer liga BiH - aktuelno

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 jul 2025, 10:45

Turo je napisao/la:
12 jul 2025, 09:59
U sezoni 23/24 bili ste u borbi za opstanak.
I ptice znaju kako su ostali u ligi.

Avatar
Zutti
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 12 jul 2025, 11:08

zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 09:46
Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?

Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak.. :tokralju:

slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 11:19

Riquelme1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 09:36
RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 00:54

Sa takvom pricom znam za koga sigurno ne navijas. Takvi profili navijaju za svoje kombinacije. A to bio na Jugu, ne znam sta bih ti reko, ne dokazuje puno toga, iskreno, jer ovo sto pises je dno dna.

Radovac je N E S P R E M A N, kontas. N E S P R E M A N. Al to nisi napisao nego si opet preskocio te nastavio da verglas pricu o osmjehu i to na javnom forumu pri cemu to se dopisujes sa pitarima i pises o duplim arsinima i navodnoj nepravdi :urnebes:

Ne pises kako smo dobro odigrali nego verglas to sto verglas i bacas bombe, ocito namjerno, jer drugog objasnjenja nemam.

Za takve sa tvojim mozgom Boljevic je ventilator, Madzida treba tretirati ko Radovca, Adzem je tik toker. Drustvene mreze su nas dobro ****, realno.

Kao sto rekoh,.pored takvih "navijaca" nama dusmani ne trebaju.
1. Hoćeš reći da ja ne navijam za Želju? Što? Jer ovdje pišem ono što se desilo i jer ne yebem mrtve pitarima samo jer navijaju za Sarajevo i jer ne izvaljujem neka dječija podbadanja.

2. Ok, ne dokazuje to. Možeš dobiti i kartu s utakmice s Tuzla Cityem od prošle godine. Utakmica u kojoj smo izborili opstanak. Radni dan u 4 koliko se sjećam, ali eto stigao sam.

3. Kakve veze ima što pričam na javnom forumu o tome, nije to ništa što se već ne zna i ne priča. Adžem je sam rekao da niko nije veći od kluba aludirajući na Madžida. A ti pročitaj moje postove prethodne i shvatit ćeš da nikada ništa ružno nisam rekao i da mi je jedan od najdražih fudbalera.

4. Pišem kako smo dobro odigrali, napisao sam to kada sam pričao sa duškom. "Ma joj. Nemam ništa reći ružno za njega, ovo je njegov novi početak i sačekat ću sa mišljenjem. Istina je da je ekipa odigrala dobro generalku protiv Zrinjskog i da su sinoć pojeli Koper. Da se vidi ta neka želja kako želi igrati i da mu treba čestitati kako je uklopio pola nove ekipe za utakmicu protiv ekipe koja nije mijenjala gotovo ništa.". Eto ti moj post.

5. Nemoj da mi stavljaš riječi usta. Nikada nisam uvrijedio Boljevića niti Madžida, niti sam Adžema nazvao tik tokerom.
Meni se cini da ti navijas za neku kominaciju, a onda usput i za Zeljeznicar nakon pisanja.

Da ne granamo dalje, sad slobodno nastavi da pises o duplim arsinima kako si i poceo, nemoj da ti smetam u namjeri :mrgreen:

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 12 jul 2025, 11:21

A meni se raja fino javlja privatno nemoj njemu ni odgovarati ali eto ja budala..
Grupa iznad svakog pojedinca.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 11:22

Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:08
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 09:46
Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?

Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak.. :tokralju:

slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.

To su cinjenice, il lazem :mrgreen:

Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 11:23

Riquelme1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 11:21
A meni se raja fino javlja privatno nemoj njemu ni odgovarati ali eto ja budala..
Smrac, jadan ti, Rikelme zvani dupli arsin :mrgreen:

Samo bez suplje, ne ide, nismo djeca.

Avatar
Zutti
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 12 jul 2025, 11:25

RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 11:22
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:08
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 09:46
Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?

Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak.. :tokralju:

slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.

To su cinjenice, il lazem :mrgreen:

Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.

Pa vi stvarno niste normalni...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 12 jul 2025, 11:56

Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:08
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 09:46
Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?

Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak.. :tokralju:

slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Sest kola* i ti pricas o laganju i mitomaniji.
Veca bruka i lakrdija kad savez odredi pobjednika finala plej ofa za prvaka drzave..

Cak i da je u ovom momentu liga prekinuta, mi ne bi ispali.
80% prvenstva. A na kraju krajeva, covjek prica o utakmici koja nam je "izborila opstanak" i na krwju kad se podvuce crta takvu nismo imali. Jedine takve se mogu okarakterisati derbi 3:0 i onaj kad niste dobili sa dva igraca vise.

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 12 jul 2025, 11:58

Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 12:01

Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:25
RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 11:22
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:08



slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.

To su cinjenice, il lazem :mrgreen:

Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.

Pa vi stvarno niste normalni...
Opet te pitam, jel Azmir pustio Tuzlu niz vodu i jel se to znalo, da ili ne ? Ima forumasa iz Tuzle takodjer, nek potvrde ili demantuju.

To nornalan ili ne je prilicno dislitabilno, mi nenormalni jer pisemp da nije bas toliko losa situacija bila, a ti normalan jer se bavis sa temom sta je radio Zeljeznicar pretprosle sezone :mrgreen:

Njah

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 12 jul 2025, 12:02

mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 11:58
Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
@admin ?

Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 12 jul 2025, 12:03

Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:02
mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 11:58
Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
@admin ?

Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 12 jul 2025, 12:04

Frajer pise o Vici i balijama,.u pravu je

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 12 jul 2025, 12:05

mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:03
Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:02
mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 11:58
Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
@admin ?

Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.

Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, glavonja koji pere pare, nista bolji nije , dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 12 jul 2025, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 12 jul 2025, 12:06

Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:05
mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:03
Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:02


@admin ?

Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.

Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatno :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 12 jul 2025, 12:08

mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:06
Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:05
mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:03


Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.

Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatno :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Cinjenice su da vam je titulu dao, cinjenice su da ste platili za to



slika

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 12 jul 2025, 12:09

Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:08
mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:06
Hrammm1921 je napisao/la:
12 jul 2025, 12:05



Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatno :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Cinjenice su da vam je titulu dao, cinjenice su da ste platili za to



slika
Lik je svima došao i sa svima pričao, da ste bili najbolji i prvi u tom momentu, titula bi vaša bila. Izlizana priča više. Popusti malo.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 12 jul 2025, 12:13

mnon46 je napisao/la:
12 jul 2025, 11:58
Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
:salut: cetnik doveo repku na nivo lihtenstajna, liga najkriminalnija u evropi, sve manje gledalaca na stadionima, umjesto najvecih klubova u drzavi sa najvecom bazom navijaca,pitaju se dva politicka kluba grinski i borac. I hoce do 2033 da nastavi kriminal i diriguje savezom. Nece moci , nesta ce se desit prije toga. Kap je vec davno prelila casu. Ovu balijsku stoku treba ganjat i pljuvat na svakom koraku.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
Zutti
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 12 jul 2025, 12:23

RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 12:01
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:25
RatoborniMrmot je napisao/la:
12 jul 2025, 11:22


Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.

To su cinjenice, il lazem :mrgreen:

Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.

Pa vi stvarno niste normalni...
Opet te pitam, jel Azmir pustio Tuzlu niz vodu i jel se to znalo, da ili ne ? Ima forumasa iz Tuzle takodjer, nek potvrde ili demantuju.
Ne pričam ti o Tuzli i ko je koga puštao niz vodu. Pričam o tome da ste se nalazili u borbi za opstanak. Jel čitaš ti uopšte postove na koje odgovaraš?
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 11:56
Zutti je napisao/la:
12 jul 2025, 11:08
zeljovolimte je napisao/la:
12 jul 2025, 09:46
Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?

Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak.. :tokralju:

slika

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Sest kola* i ti pricas o laganju i mitomaniji.
Veca bruka i lakrdija kad savez odredi pobjednika finala plej ofa za prvaka drzave..

Cak i da je u ovom momentu liga prekinuta, mi ne bi ispali.
80% prvenstva. A na kraju krajeva, covjek prica o utakmici koja nam je "izborila opstanak" i na krwju kad se podvuce crta takvu nismo imali. Jedine takve se mogu okarakterisati derbi 3:0 i onaj kad niste dobili sa dva igraca vise.
Isprika ovo za broj kola.

Gdje ti ideš? Kakav play off? O pretprošloj sezoni pričamo. Vaš forumaš spomenuo da je bio na utakmici protiv Simin Hana kad ste se borili za opstanak (utakmica u kojoj ste matematički obezbijedili opstanak, mislim da o toj priča), ti mu repliciraš da se niste borili za opstanak uopšte, ja ti postavim screenshot tabele - 6 kola prije kraja te sezone, a ti onda okrećeš priču na '99 i na neke scenarije o prekidanju sezone.

Totalna konfuzija...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 12 jul 2025, 12:27

Mitomanija at its finest :bih:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []