I ptice znaju kako su ostali u ligi.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:46Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?
Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak..![]()

Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni se cini da ti navijas za neku kominaciju, a onda usput i za Zeljeznicar nakon pisanja.Riquelme1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:361. Hoćeš reći da ja ne navijam za Želju? Što? Jer ovdje pišem ono što se desilo i jer ne yebem mrtve pitarima samo jer navijaju za Sarajevo i jer ne izvaljujem neka dječija podbadanja.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑12 jul 2025, 00:54
Sa takvom pricom znam za koga sigurno ne navijas. Takvi profili navijaju za svoje kombinacije. A to bio na Jugu, ne znam sta bih ti reko, ne dokazuje puno toga, iskreno, jer ovo sto pises je dno dna.
Radovac je N E S P R E M A N, kontas. N E S P R E M A N. Al to nisi napisao nego si opet preskocio te nastavio da verglas pricu o osmjehu i to na javnom forumu pri cemu to se dopisujes sa pitarima i pises o duplim arsinima i navodnoj nepravdi![]()
Ne pises kako smo dobro odigrali nego verglas to sto verglas i bacas bombe, ocito namjerno, jer drugog objasnjenja nemam.
Za takve sa tvojim mozgom Boljevic je ventilator, Madzida treba tretirati ko Radovca, Adzem je tik toker. Drustvene mreze su nas dobro ****, realno.
Kao sto rekoh,.pored takvih "navijaca" nama dusmani ne trebaju.
2. Ok, ne dokazuje to. Možeš dobiti i kartu s utakmice s Tuzla Cityem od prošle godine. Utakmica u kojoj smo izborili opstanak. Radni dan u 4 koliko se sjećam, ali eto stigao sam.
3. Kakve veze ima što pričam na javnom forumu o tome, nije to ništa što se već ne zna i ne priča. Adžem je sam rekao da niko nije veći od kluba aludirajući na Madžida. A ti pročitaj moje postove prethodne i shvatit ćeš da nikada ništa ružno nisam rekao i da mi je jedan od najdražih fudbalera.
4. Pišem kako smo dobro odigrali, napisao sam to kada sam pričao sa duškom. "Ma joj. Nemam ništa reći ružno za njega, ovo je njegov novi početak i sačekat ću sa mišljenjem. Istina je da je ekipa odigrala dobro generalku protiv Zrinjskog i da su sinoć pojeli Koper. Da se vidi ta neka želja kako želi igrati i da mu treba čestitati kako je uklopio pola nove ekipe za utakmicu protiv ekipe koja nije mijenjala gotovo ništa.". Eto ti moj post.
5. Nemoj da mi stavljaš riječi usta. Nikada nisam uvrijedio Boljevića niti Madžida, niti sam Adžema nazvao tik tokerom.
Da ne granamo dalje, sad slobodno nastavi da pises o duplim arsinima kako si i poceo, nemoj da ti smetam u namjeri
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A meni se raja fino javlja privatno nemoj njemu ni odgovarati ali eto ja budala..
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:08zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:46Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?
Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak..![]()
Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
To su cinjenice, il lazem
Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Smrac, jadan ti, Rikelme zvani dupli arsinRiquelme1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:21A meni se raja fino javlja privatno nemoj njemu ni odgovarati ali eto ja budala..
Samo bez suplje, ne ide, nismo djeca.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:22Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:08zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:46Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?
Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak..![]()
Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
To su cinjenice, il lazem![]()
Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Pa vi stvarno niste normalni...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sest kola* i ti pricas o laganju i mitomaniji.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:08zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:46Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?
Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak..![]()
Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Veca bruka i lakrdija kad savez odredi pobjednika finala plej ofa za prvaka drzave..
Cak i da je u ovom momentu liga prekinuta, mi ne bi ispali.
80% prvenstva. A na kraju krajeva, covjek prica o utakmici koja nam je "izborila opstanak" i na krwju kad se podvuce crta takvu nismo imali. Jedine takve se mogu okarakterisati derbi 3:0 i onaj kad niste dobili sa dva igraca vise.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yebem i majku i porodicu svima koji su dopustili da se ovo radi.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet te pitam, jel Azmir pustio Tuzlu niz vodu i jel se to znalo, da ili ne ? Ima forumasa iz Tuzle takodjer, nek potvrde ili demantuju.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:25Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:22Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.
To su cinjenice, il lazem![]()
Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Pa vi stvarno niste normalni...
To nornalan ili ne je prilicno dislitabilno, mi nenormalni jer pisemp da nije bas toliko losa situacija bila, a ti normalan jer se bavis sa temom sta je radio Zeljeznicar pretprosle sezone
Njah
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.Hrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:02@admin ?
Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Frajer pise o Vici i balijama,.u pravu je
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
mnon46 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:03Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.Hrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:02@admin ?
Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, glavonja koji pere pare, nista bolji nije , dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 12 jul 2025, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatnoHrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:05mnon46 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:03Jesi zapeo za admina, inače uputim tebi, ovaj put otvori klix pa će ti biti jasno kome i zašto.Hrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:02
@admin ?
Reaguj na ovakve psovke, posto si reagovao kad sam i ja odgovarao ovim uhljupima papcima na ovakve psovke
Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
mnon46 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:06Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatnoHrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:05
Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte![]()
![]()
![]()
![]()
Cinjenice su da vam je titulu dao, cinjenice su da ste platili za to

Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lik je svima došao i sa svima pričao, da ste bili najbolji i prvi u tom momentu, titula bi vaša bila. Izlizana priča više. Popusti malo.Hrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:08mnon46 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:06Kakav si ti idiot ovo je nevjerovatnoHrammm1921 je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:05
Taj vam je donio titulu zar si vec zaboravio buljas?
Umjesto Mirvi sto bilborde dizete, dignite Vici i zahvalite se, usput pu ga pofanflajte![]()
![]()
![]()
![]()
Cinjenice su da vam je titulu dao, cinjenice su da ste platili za to
![]()
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne pričam ti o Tuzli i ko je koga puštao niz vodu. Pričam o tome da ste se nalazili u borbi za opstanak. Jel čitaš ti uopšte postove na koje odgovaraš?RatoborniMrmot je napisao/la: ↑12 jul 2025, 12:01Opet te pitam, jel Azmir pustio Tuzlu niz vodu i jel se to znalo, da ili ne ? Ima forumasa iz Tuzle takodjer, nek potvrde ili demantuju.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:25Za godinu dana će biti priča ili da je ova slika tabele lažnjak ili kako ste se baš te sezone borili protiv režima koji vas je gurao u niži rang, al vaš inat je pobijedio i stvorio moćnog Želju koji je sljedeće sezone glat izborio Evropu.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:22
Gdje se znalo da je Azmir digao ruke od Tuzle, jel tako ? Da vise ne placa igrace i da su pusteni niz vodu zbog vracanja u Slobodu.
To su cinjenice, il lazem![]()
Da je bajna situacija bila, nije, al da smo bas ugrozeni bili bas i nismo. Da Tuzla nije bila pustena niz vodu to bi bio problem, realno.
Pa vi stvarno niste normalni...
Isprika ovo za broj kola.zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:56Sest kola* i ti pricas o laganju i mitomaniji.Zutti je napisao/la: ↑12 jul 2025, 11:08zeljovolimte je napisao/la: ↑12 jul 2025, 09:46Mi nekad izborili opstanak ili bili u borbi za opstanak?
Jedino ako je ispadalo pola lige, pa da se sestoplasirana ekipa bori za opstanak..![]()
Pet kola do kraja, zona ispadanja. Nije bilo borbe za opstanak? Nevjerovatno do koje granice ide njihova mitomanija da su već, nakon malo jače od godine dana, počeli da sakrivaju najveću bruku u historiji kluba i da lažu.
Veca bruka i lakrdija kad savez odredi pobjednika finala plej ofa za prvaka drzave..
Cak i da je u ovom momentu liga prekinuta, mi ne bi ispali.
80% prvenstva. A na kraju krajeva, covjek prica o utakmici koja nam je "izborila opstanak" i na krwju kad se podvuce crta takvu nismo imali. Jedine takve se mogu okarakterisati derbi 3:0 i onaj kad niste dobili sa dva igraca vise.
Gdje ti ideš? Kakav play off? O pretprošloj sezoni pričamo. Vaš forumaš spomenuo da je bio na utakmici protiv Simin Hana kad ste se borili za opstanak (utakmica u kojoj ste matematički obezbijedili opstanak, mislim da o toj priča), ti mu repliciraš da se niste borili za opstanak uopšte, ja ti postavim screenshot tabele - 6 kola prije kraja te sezone, a ti onda okrećeš priču na '99 i na neke scenarije o prekidanju sezone.
Totalna konfuzija...
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11456
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87 i 10 gostiju.


