Premijer liga BiH - aktuelno
-
19vendetta87
- Postovi: 10294
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Voli virto vise cetnike i ustase nego pitare zato sto su ga pitari maltretirali
Virto podsjeti nas od koga si primao samare da nisu ovi forsi ili su cips i oni drugi
Virto podsjeti nas od koga si primao samare da nisu ovi forsi ili su cips i oni drugi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
19vendetta87 je napisao/la: ↑15 jul 2025, 14:44![]()
Ne zivim braca u Bosni vec u Austriji evo godina ipo i vec sam ti napisao
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Shategabri je napisao/la: ↑15 jul 2025, 07:43Ovim je popolovio godišnje![]()
![]()
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub![]()
Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.
Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako tebi nije jasno ti si racunovdja, a evo i dobar komsija si postao brines se za cijene pitara
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vi svi pogresno pretpostavljate da Mirvic ovo radi da bi namakao neku dodatnu sicu. Ne radi, nisu to nikakve pare. Ovo su sve potezi da se dodatno isprofilise publika, pa makar i po cijenu jos nize posjete.Virtu4l je napisao/la: ↑15 jul 2025, 15:06Shategabri je napisao/la: ↑15 jul 2025, 07:43Ovim je popolovio godišnje![]()
![]()
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub![]()
Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.
Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako mu je to cilj, nije baš da je izabrao pravi način. Ovako će najviše ugroziti one koji su recimo prodično išli na utakmice, a to je najpoželjnija moguća publika. Jbg, veliki je to udar na budžet kad iz jedne kuće moraš dati pare za 3 ili 4 ulaznice. Takvi će prvi odustati.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Shategabri
- Postovi: 18997
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da su zaokružili na 150, niko a ne bi rekao.Virtu4l je napisao/la: ↑15 jul 2025, 15:06Shategabri je napisao/la: ↑15 jul 2025, 07:43Ovim je popolovio godišnje![]()
![]()
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub![]()
Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.
Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
Ovih 200, to je skoro duplo povećanje.
Razumio bih da smo mi recimo u prilici da igramo i grupnu fazu ECL, pa ono nek ide, al ovako...
Neko se opasno zayebava, prošle godine je smislio da se ne prodaju karte na stadionu, sad ovo, baš onako biser.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo da pitam ove pitare je li vama jos uvijek karta za sjever 5 maraka . Jer ako jeste nema smisla uzimati sezonsku za sjever koja kosta 80 marak jer imas 18 domacih utakmca u ligi i jos u kupu maksimalno 4 mozes imati . To su 22 utakmice sto znaci ako bi slucajno ispali ranije u kupu npr u osmini finala imali bi 18 eventualno 19 utakmica domacih. Sto bi znacilo u tom slucaju ako bi propustio vise od 3 utakmice vise bi ti se isplatilo da kupujes pojedinacno karte nego sezonsku na pocetku sezone.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne kazem da je pravi nacin, ali vidis po svemu sto rade da je tako, od fan shopa do karata. Naravno da botovi sve pravdaju, ali komicno je da bude ista cijena sezonske nama za istok i njima, a razlika je drasticna po pitanju uslova.Virtu4l je napisao/la: ↑15 jul 2025, 15:16
Ako mu je to cilj, nije baš da je izabrao pravi način. Ovako će najviše ugroziti one koji su recimo prodično išli na utakmice, a to je najpoželjnija moguća publika. Jbg, veliki je to udar na budžet kad iz jedne kuće moraš dati pare za 3 ili 4 ulaznice. Takvi će prvi odustati.
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma hajde bogati,igraca bi iz Bochuma,dresove bi od adidasa,grupnu bi fazu,pokrili bi stadion,prodavali bi gulijasvilija za 5 miliona eura,skautirali bi po svim kontinentima i onda tim istim sto to sve zele je skupa sezonska karta.Nesto nije to uredu onda
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije tebi s mozgom nešto u redu.Direktorcic je napisao/la: ↑15 jul 2025, 16:12Ma hajde bogati,igraca bi iz Bochuma,dresove bi od adidasa,grupnu bi fazu,pokrili bi stadion,prodavali bi gulijasvilija za 5 miliona eura,skautirali bi po svim kontinentima i onda tim istim sto to sve zele je skupa sezonska karta.Nesto nije to uredu onda
Sporna je jedino uslovnost tribine. Prodaja igrača i dresovi nemaju apsolutno nikakve veze s tim, bile to cifre od 300.000 ili 50 miliona. Na Grbavici plaćaju istu cijenu za tribinu koja je najuslovnija u državi.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pošteno
To zna i većina ovdje ljudi samo dodju ovi novi pa se pecaju, čim je malo bolje vrijeme i sezona nema ni virte ni kontrasvihAzasve
-
19vendetta87
- Postovi: 10294
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nodix zivi u GrazuKONTRASVIH je napisao/la: ↑15 jul 2025, 15:05Ne zivim braca u Bosni vec u Austriji evo godina ipo i vec sam ti napisao
![]()
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
to je najveci apsurd. da su vam uradili krov i digli na 200, pa da covjek kaze ok, posteno. ovako, na osnovu cega si povisio 80 km? porediti se ne moze sa nasim istokom da bude identicna cijena.
- svrakino1921
- Postovi: 19887
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakvi mediokriteti su sve mogli nastupati za bivšu državu nije ni čudo što nikada nisu zabilježili neki rezultat.
Najveću karijeru od startera sudeći po googlu je imao ovaj Katanec, igrao sa Sampdoriom finale LP.
- DinGospo21
- Postovi: 817
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čuj ovog molim te lijepo. Igrati za Jugoslaviju nije mogao svatko, prema tome to dovoljno govori. Liga bila među 5 najjačih u Evropi. A onda dođe netko kao ovaj i ovde palamudi.TylerBurey je napisao/la: ↑15 jul 2025, 18:14Kakvi mediokriteti su sve mogli nastupati za bivšu državu nije ni čudo što nikada nisu zabilježili neki rezultat.
Najveću karijeru od startera sudeći po googlu je imao ovaj Katanec, igrao sa Sampdoriom finale LP.
Online
Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Jet2Holiday, napapijri1987, Varta i 9 gostiju.


