Premijer liga BiH - aktuelno

19vendetta87
Postovi: 10294
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 jul 2025, 14:44

NoDi80 je napisao/la:
15 jul 2025, 14:33
KONTRASVIH je napisao/la:
15 jul 2025, 14:32
Jos malo pa ces se sam izofirati ko boki86, polako :rol:
Virto imao si moj broj
Bili smo zajedno na telegramu haha
Srest cemo se mi svakako ne brini
Tacne cemo redati na tu glavu polu celavu
:salut:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2025, 14:46

:rol: :rol: :rol:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 15 jul 2025, 15:02

Voli virto vise cetnike i ustase nego pitare zato sto su ga pitari maltretirali
Virto podsjeti nas od koga si primao samare da nisu ovi forsi ili su cips i oni drugi
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 15 jul 2025, 15:04

NoDi80 je napisao/la:
15 jul 2025, 14:27
relativizam je napisao/la:
15 jul 2025, 13:20


KontrasvihAzasve nodi i virto je isti lik
Nije tacno ja sam Dino, a virto je crnogorski konobar Berin
Kontrasvih je njegov drug ili njegov drugi profil koji klima glavom sta god racunovdja kaze

Lik ne smije uci u BiH, a godinama pegla o nekoj pravdi i neplacenim racunima haha
:thumbup:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 15 jul 2025, 15:05

19vendetta87 je napisao/la:
15 jul 2025, 14:44
NoDi80 je napisao/la:
15 jul 2025, 14:33
KONTRASVIH je napisao/la:
15 jul 2025, 14:32
Jos malo pa ces se sam izofirati ko boki86, polako :rol:
Virto imao si moj broj
Bili smo zajedno na telegramu haha
Srest cemo se mi svakako ne brini
Tacne cemo redati na tu glavu polu celavu
:salut:
Ne zivim braca u Bosni vec u Austriji evo godina ipo i vec sam ti napisao

:(
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2025, 15:06

Shategabri je napisao/la:
15 jul 2025, 07:43
Ovim je popolovio godišnje :mrgreen: :oops:
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub :yawn:

Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.

Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 15 jul 2025, 15:07

Kako tebi nije jasno ti si racunovdja, a evo i dobar komsija si postao brines se za cijene pitara
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 15 jul 2025, 15:09

Virtu4l je napisao/la:
15 jul 2025, 15:06
Shategabri je napisao/la:
15 jul 2025, 07:43
Ovim je popolovio godišnje :mrgreen: :oops:
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub :yawn:

Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.

Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
Vi svi pogresno pretpostavljate da Mirvic ovo radi da bi namakao neku dodatnu sicu. Ne radi, nisu to nikakve pare. Ovo su sve potezi da se dodatno isprofilise publika, pa makar i po cijenu jos nize posjete.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59814
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 15 jul 2025, 15:16

Bumbaclat je napisao/la:
15 jul 2025, 15:09
Vi svi pogresno pretpostavljate da Mirvic ovo radi da bi namakao neku dodatnu sicu. Ne radi, nisu to nikakve pare. Ovo su sve potezi da se dodatno isprofilise publika, pa makar i po cijenu jos nize posjete.

Ako mu je to cilj, nije baš da je izabrao pravi način. Ovako će najviše ugroziti one koji su recimo prodično išli na utakmice, a to je najpoželjnija moguća publika. Jbg, veliki je to udar na budžet kad iz jedne kuće moraš dati pare za 3 ili 4 ulaznice. Takvi će prvi odustati.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 15 jul 2025, 15:18

Virtu4l je napisao/la:
15 jul 2025, 15:06
Shategabri je napisao/la:
15 jul 2025, 07:43
Ovim je popolovio godišnje :mrgreen: :oops:
Da je podigao na 150, pa i nekako, ovako...a ide i poskupljenje pojedinačnih ulaznica, mislim nerealno, još jedan razlog da oni koji vagaju ne dođu.
Ne kontam ko ove stvari radi, ali kao da ste nam ga vi postavili u klub :yawn:

Ne mogu ja ovo shvatiti, u oba kluba, a posebno kod vas. Naši se mogu pravdati nešto boljom istočnom tribinom i malo boljim uslovima, a mogu računati i na to da imamo nešto više "bolesnika" koji će uvijek biti tu. Naši su penzionierima digli cijenu sa 30 na 70. Ok, 30 je bilo stvarno džabe, ali to je u konačnici smiješna cifra koju će klub navući.

Kod vas mi je još manje jasno. Nije baš da klubu treba tih dodatnih 20, 30, hiljada maraka koliko će pretpostavljam biti razlika. Posebno u situaciji kad kuburite sa posjetom i nedostaje vam još 1500-2000 da to bude pristojno. Kad na to dodamo neuslovnost Koševa i da će ti ljudi minimalno 4, 5 puta pokisnuti kao miševi - bude mi još manje jasno.
Da su zaokružili na 150, niko a ne bi rekao.
Ovih 200, to je skoro duplo povećanje.

Razumio bih da smo mi recimo u prilici da igramo i grupnu fazu ECL, pa ono nek ide, al ovako...

Neko se opasno zayebava, prošle godine je smislio da se ne prodaju karte na stadionu, sad ovo, baš onako biser.
Koševo Zapad

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 15 jul 2025, 15:19

Samo da pitam ove pitare je li vama jos uvijek karta za sjever 5 maraka . Jer ako jeste nema smisla uzimati sezonsku za sjever koja kosta 80 marak jer imas 18 domacih utakmca u ligi i jos u kupu maksimalno 4 mozes imati . To su 22 utakmice sto znaci ako bi slucajno ispali ranije u kupu npr u osmini finala imali bi 18 eventualno 19 utakmica domacih. Sto bi znacilo u tom slucaju ako bi propustio vise od 3 utakmice vise bi ti se isplatilo da kupujes pojedinacno karte nego sezonsku na pocetku sezone.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 15 jul 2025, 15:24

Virtu4l je napisao/la:
15 jul 2025, 15:16
Bumbaclat je napisao/la:
15 jul 2025, 15:09
Vi svi pogresno pretpostavljate da Mirvic ovo radi da bi namakao neku dodatnu sicu. Ne radi, nisu to nikakve pare. Ovo su sve potezi da se dodatno isprofilise publika, pa makar i po cijenu jos nize posjete.

Ako mu je to cilj, nije baš da je izabrao pravi način. Ovako će najviše ugroziti one koji su recimo prodično išli na utakmice, a to je najpoželjnija moguća publika. Jbg, veliki je to udar na budžet kad iz jedne kuće moraš dati pare za 3 ili 4 ulaznice. Takvi će prvi odustati.
Ne kazem da je pravi nacin, ali vidis po svemu sto rade da je tako, od fan shopa do karata. Naravno da botovi sve pravdaju, ali komicno je da bude ista cijena sezonske nama za istok i njima, a razlika je drasticna po pitanju uslova.

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 15 jul 2025, 16:12

Ma hajde bogati,igraca bi iz Bochuma,dresove bi od adidasa,grupnu bi fazu,pokrili bi stadion,prodavali bi gulijasvilija za 5 miliona eura,skautirali bi po svim kontinentima i onda tim istim sto to sve zele je skupa sezonska karta.Nesto nije to uredu onda

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 15 jul 2025, 16:21

Direktorcic je napisao/la:
15 jul 2025, 16:12
Ma hajde bogati,igraca bi iz Bochuma,dresove bi od adidasa,grupnu bi fazu,pokrili bi stadion,prodavali bi gulijasvilija za 5 miliona eura,skautirali bi po svim kontinentima i onda tim istim sto to sve zele je skupa sezonska karta.Nesto nije to uredu onda
Nije tebi s mozgom nešto u redu.
Sporna je jedino uslovnost tribine. Prodaja igrača i dresovi nemaju apsolutno nikakve veze s tim, bile to cifre od 300.000 ili 50 miliona. Na Grbavici plaćaju istu cijenu za tribinu koja je najuslovnija u državi.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 15 jul 2025, 17:07

NoDi80 je napisao/la:
15 jul 2025, 14:27
relativizam je napisao/la:
15 jul 2025, 13:20


KontrasvihAzasve nodi i virto je isti lik
Nije tacno ja sam Dino, a virto je crnogorski konobar Berin
Kontrasvih je njegov drug ili njegov drugi profil koji klima glavom sta god racunovdja kaze

Lik ne smije uci u BiH, a godinama pegla o nekoj pravdi i neplacenim racunima haha
Pošteno
To zna i većina ovdje ljudi samo dodju ovi novi pa se pecaju, čim je malo bolje vrijeme i sezona nema ni virte ni kontrasvihAzasve

19vendetta87
Postovi: 10294
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 jul 2025, 17:15

KONTRASVIH je napisao/la:
15 jul 2025, 15:05
Ne zivim braca u Bosni vec u Austriji evo godina ipo i vec sam ti napisao

:(
Nodix zivi u Grazu
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svemalim1 » 15 jul 2025, 17:19

Herson je napisao/la:
15 jul 2025, 16:21
Sporna je jedino uslovnost tribine. Prodaja igrača i dresovi nemaju apsolutno nikakve veze s tim, bile to cifre od 300.000 ili 50 miliona. Na Grbavici plaćaju istu cijenu za tribinu koja je najuslovnija u državi.
to je najveci apsurd. da su vam uradili krov i digli na 200, pa da covjek kaze ok, posteno. ovako, na osnovu cega si povisio 80 km? porediti se ne moze sa nasim istokom da bude identicna cijena.


Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 15 jul 2025, 18:14

svrakino1921 je napisao/la:
15 jul 2025, 17:54
Kakvi mediokriteti su sve mogli nastupati za bivšu državu nije ni čudo što nikada nisu zabilježili neki rezultat.
Najveću karijeru od startera sudeći po googlu je imao ovaj Katanec, igrao sa Sampdoriom finale LP.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 817
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DinGospo21 » 15 jul 2025, 18:47

TylerBurey je napisao/la:
15 jul 2025, 18:14
svrakino1921 je napisao/la:
15 jul 2025, 17:54
Kakvi mediokriteti su sve mogli nastupati za bivšu državu nije ni čudo što nikada nisu zabilježili neki rezultat.
Najveću karijeru od startera sudeći po googlu je imao ovaj Katanec, igrao sa Sampdoriom finale LP.
Čuj ovog molim te lijepo. Igrati za Jugoslaviju nije mogao svatko, prema tome to dovoljno govori. Liga bila među 5 najjačih u Evropi. A onda dođe netko kao ovaj i ovde palamudi.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []