Pa i pričam o politici zato što nije dobra za Velež...SDA i HDZ i jesu krivi za sadasnju situaciju. Da njih nema Velež bi bio svakako jedini klub u Mostaru kao i prije rata. Al tebi je to očito teško skontat.LavoviGabela je napisao/la: ↑22 jul 2025, 17:23Kad o politici i klubu podje pricat navijač sda podveleskog isprdka zvanog vehlez. Da vam nije politike i brtalja podveleskih koji su sda, davno bi bili ugašeni.
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislom cak da bi bio u Hercegovini jedini i da bi svi ovi klubovi bili nizeligasi i baza Velezovoh igraca (Igman, Gosk, Posusje, Siroki,...)rishovski je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:04Pa i pričam o politici zato što nije dobra za Velež...SDA i HDZ i jesu krivi za sadasnju situaciju. Da njih nema Velež bi bio svakako jedini klub u Mostaru kao i prije rata. Al tebi je to očito teško skontat.LavoviGabela je napisao/la: ↑22 jul 2025, 17:23Kad o politici i klubu podje pricat navijač sda podveleskog isprdka zvanog vehlez. Da vam nije politike i brtalja podveleskih koji su sda, davno bi bili ugašeni.
![]()
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moraš to malo uvjerljivije, gleDirektorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.
Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?
Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
TylerBurey je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:16Moraš to malo uvjerljivije, gleDirektorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.
Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?
Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 22 jul 2025, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa Torcida Mos...ovaj...Hercegovina. Vise idu na 'Ajduka, nego na "svoj" klub. Sto znas i sam, realno.Direktorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
- FKS -
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svi oni za 'ajduk navijaju.
- TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lupetanja ćemo razbiti jednim linkomVanja8 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:20TylerBurey je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:16Moraš to malo uvjerljivije, gleDirektorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.
Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?
Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.![]()
![]()
![]()
![]()
Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_I2
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E vjerovao nisam kad su pricali, da vas ocevi prvo nauce turski, pa onda ucite 'rvatski, ali niko me ne uvjeri u to jace od tebe,aferim...TylerBurey je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:42Lupetanja ćemo razbiti jednim linkomVanja8 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:20TylerBurey je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:16
Moraš to malo uvjerljivije, gle
Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.
Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?
Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.![]()
![]()
![]()
![]()
Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_I2
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uvjerljivije ide samo u feniksu s pogledom na kruzni tok, bujrumTylerBurey je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:16Moraš to malo uvjerljivije, gleDirektorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.
Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?
Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nesto sad kontam a i ne bi me cudilo da se odjednom dan dva pred sezonu ukine pravilo EU drzavljane kao domace igrace
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da su već usvojili propozicije za ovu sezonu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vratio se kući
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
da nije "aster"?LavoviGabela je napisao/la: ↑22 jul 2025, 17:08Ne znaš ti gdje su smrcenjaci, a ne da dodjes tamoDirektorcic je napisao/la: ↑22 jul 2025, 16:26kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća".![]()
![]()
Evo reci kako se zove kafana dat ću šta hoćeš![]()
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kolko je gadna njuska bilbija, to ce se uvjerit i Evropa.
Suprugu mu hebem hinjsku
Suprugu mu hebem hinjsku
Volim tebe, više od sebe
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozraceneavenija je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:02Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.
![]()
Volim tebe, više od sebe
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sirotinjo blokiran ti je račun, sirotinjo suspendovan ti je klub od Uefe zbog dugovanja igračima.antisisoja1919 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 20:56Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozraceneavenija je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:02Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.
![]()
Vidi ga sirotinjo! Nikad ga nisi imao niti ćeš! Sirotinjo!

DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Idi bolan na temu kantonalne lige, tamo je vase prirodno staniste, ne tusi ljude ovdje.avenija je napisao/la: ↑22 jul 2025, 21:32Sirotinjo blokiran ti je račun, sirotinjo suspendovan ti je klub od Uefe zbog dugovanja igračima.antisisoja1919 je napisao/la: ↑22 jul 2025, 20:56Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozraceneavenija je napisao/la: ↑22 jul 2025, 19:02Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.
![]()
Vidi ga sirotinjo! Nikad ga nisi imao niti ćeš! Sirotinjo!
![]()
Volim tebe, više od sebe
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komšije izgleda da će vam Zrinjski ukrasti Velkovskog
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne da se Zrinjskom ovaj Slovan pa da ga ****. Mozda u mostaru ovo okrenuti, cuda su moguca. Sve i da ispadnu, iu na Breidablik islandjane, ako sam dobro upratio. To bi trebali proci, i eto evrope i na jesen
Online
Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 13 gostiju.




