Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 22 jul 2025, 19:04

LavoviGabela je napisao/la:
22 jul 2025, 17:23
Kad o politici i klubu podje pricat navijač sda podveleskog isprdka zvanog vehlez. Da vam nije politike i brtalja podveleskih koji su sda, davno bi bili ugašeni.
:bih:
Pa i pričam o politici zato što nije dobra za Velež...SDA i HDZ i jesu krivi za sadasnju situaciju. Da njih nema Velež bi bio svakako jedini klub u Mostaru kao i prije rata. Al tebi je to očito teško skontat.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 22 jul 2025, 19:07

rishovski je napisao/la:
22 jul 2025, 19:04
LavoviGabela je napisao/la:
22 jul 2025, 17:23
Kad o politici i klubu podje pricat navijač sda podveleskog isprdka zvanog vehlez. Da vam nije politike i brtalja podveleskih koji su sda, davno bi bili ugašeni.
:bih:
Pa i pričam o politici zato što nije dobra za Velež...SDA i HDZ i jesu krivi za sadasnju situaciju. Da njih nema Velež bi bio svakako jedini klub u Mostaru kao i prije rata. Al tebi je to očito teško skontat.
Mislom cak da bi bio u Hercegovini jedini i da bi svi ovi klubovi bili nizeligasi i baza Velezovoh igraca (Igman, Gosk, Posusje, Siroki,...)
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 22 jul 2025, 19:16

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Moraš to malo uvjerljivije, gle


Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.

Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?

Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 22 jul 2025, 19:20

TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 19:16
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Moraš to malo uvjerljivije, gle


Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.

Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?

Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
:rol: :rol: :rol: :rol:

Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...

:clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 22 jul 2025, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6356
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 22 jul 2025, 19:27

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Pa Torcida Mos...ovaj...Hercegovina. Vise idu na 'Ajduka, nego na "svoj" klub. Sto znas i sam, realno. :zviz: :mrgreen:
- FKS -

Avatar
Neutral
Postovi: 36471
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 22 jul 2025, 19:41

Svi oni za 'ajduk navijaju.

Avatar
TylerBurey
Postovi: 66
Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TylerBurey » 22 jul 2025, 19:42

Vanja8 je napisao/la:
22 jul 2025, 19:20
TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 19:16
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Moraš to malo uvjerljivije, gle


Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.

Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?

Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
:rol: :rol: :rol: :rol:

Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...

:clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Lupetanja ćemo razbiti jednim linkom
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_I2

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 22 jul 2025, 19:44

TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 19:42
Vanja8 je napisao/la:
22 jul 2025, 19:20
TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 19:16


Moraš to malo uvjerljivije, gle


Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.

Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?

Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
:rol: :rol: :rol: :rol:

Sto su ti geni, vjekovima usadjeni iz generacije u generaciju, s koljena na koljeno...

:clap: :clap: :clap: :clap: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Lupetanja ćemo razbiti jednim linkom
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_I2
E vjerovao nisam kad su pricali, da vas ocevi prvo nauce turski, pa onda ucite 'rvatski, ali niko me ne uvjeri u to jace od tebe,aferim... :salut:

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 22 jul 2025, 19:45

TylerBurey je napisao/la:
22 jul 2025, 19:16
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Moraš to malo uvjerljivije, gle


Bio u Kade na iftaru.
Trojica sjede, svaki u dresu, Kebabspora.
Jedan do njih, sav u transu, nosi boje Ćevapbirligija.

Pitam kroz smijeh:
A Vehležšpor?

Najgladniji među njima, u Ćevapbirligijevoj desetci, pogleda kao da sam mu dao znak.
Skoči, tanjir odleti, i povede pjesmu:
Lay, Lay, Lay... Türkiyeeem Beeenim
Rahmetli mi nene.
Uvjerljivije ide samo u feniksu s pogledom na kruzni tok, bujrum :ljepota:

Avatar
tuitamo
Postovi: 502
Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tuitamo » 22 jul 2025, 19:56

Nesto sad kontam a i ne bi me cudilo da se odjednom dan dva pred sezonu ukine pravilo EU drzavljane kao domace igrace

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 22 jul 2025, 20:17

tuitamo je napisao/la:
22 jul 2025, 19:56
Nesto sad kontam a i ne bi me cudilo da se odjednom dan dva pred sezonu ukine pravilo EU drzavljane kao domace igrace
Mislim da su već usvojili propozicije za ovu sezonu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Turo
Postovi: 1041
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 22 jul 2025, 20:18



Vratio se kući :ljepota:

ristagrad
Postovi: 165
Pridružen/a: 24 nov 2022, 18:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ristagrad » 22 jul 2025, 20:45

LavoviGabela je napisao/la:
22 jul 2025, 17:08
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Ne znaš ti gdje su smrcenjaci, a ne da dodjes tamo :urnebes:
Evo reci kako se zove kafana dat ću šta hoćeš :urnebes:
da nije "aster"?

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 22 jul 2025, 20:54

Kolko je gadna njuska bilbija, to ce se uvjerit i Evropa.
Suprugu mu hebem hinjsku
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 22 jul 2025, 20:56

avenija je napisao/la:
22 jul 2025, 19:02
Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.


slika
Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozracene
Volim tebe, više od sebe

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 22 jul 2025, 21:32

antisisoja1919 je napisao/la:
22 jul 2025, 20:56
avenija je napisao/la:
22 jul 2025, 19:02
Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.


slika
Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozracene
Sirotinjo blokiran ti je račun, sirotinjo suspendovan ti je klub od Uefe zbog dugovanja igračima.

Vidi ga sirotinjo! Nikad ga nisi imao niti ćeš! Sirotinjo!


slika
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA


antisisoja1919
Postovi: 4629
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 22 jul 2025, 21:50

avenija je napisao/la:
22 jul 2025, 21:32
antisisoja1919 je napisao/la:
22 jul 2025, 20:56
avenija je napisao/la:
22 jul 2025, 19:02
Sindikat profi fudbaleri je nesto sto se najbolje desilo u bh fudbalu. Sve klubove je natjerao da redovno plaćaju igrace ili da im sve isplate nakon zastupanja na sudu a ne da ih tretiraju kao robove. Hvala Bogu pa se ne moram više crveniti i stiditi kao nekada kada je Čelik svake dvije sedmice bio u medijima zbog dugovanja, blokada itd. Jos ove kozojebe neandertalce na čelu sa krmetom Husicem disciplinirat kao posljednji rezervat divljavštine i to je to.


slika
Sjedi keru dole. Sprce kozojebi i tebi i dzidicu zenski dio porodice ozracene
Sirotinjo blokiran ti je račun, sirotinjo suspendovan ti je klub od Uefe zbog dugovanja igračima.

Vidi ga sirotinjo! Nikad ga nisi imao niti ćeš! Sirotinjo!


slika
Idi bolan na temu kantonalne lige, tamo je vase prirodno staniste, ne tusi ljude ovdje.
Volim tebe, više od sebe

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 22 jul 2025, 22:01

Komšije izgleda da će vam Zrinjski ukrasti Velkovskog

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 22 jul 2025, 22:02

Ne da se Zrinjskom ovaj Slovan pa da ga ****. Mozda u mostaru ovo okrenuti, cuda su moguca. Sve i da ispadnu, iu na Breidablik islandjane, ako sam dobro upratio. To bi trebali proci, i eto evrope i na jesen

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []