Premijer liga BiH - aktuelno

sarajevo19461987
Postovi: 149
Pridružen/a: 16 sep 2021, 02:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la sarajevo19461987 » 24 jul 2025, 06:28

Morgen19 je napisao/la:
24 jul 2025, 06:20

I na osnovu jednog pacijenta ti donosiš zaključak, bravo debilu, isti si ko i on
A sta ce debil svi su oni takvi, samo obrnuta situacija kod selje svi im navijaju da sutra mi zijanimo, a kod nas barem sam ja navijao za zelju protiv kopera al haj **** ga nismo svi isti.. ima debilčina baš
Kad sa Sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi a tvoje horde će tebi pjevati i na kraju svijeta tebe bodriti ♥️

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 24 jul 2025, 07:45

godrina je napisao/la:
24 jul 2025, 06:16
Bumbaclat je napisao/la:
24 jul 2025, 00:27
Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.

Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.

Rent-free :rol:
Jel se stvarno zayebavate pa vas ovakve stvari iznenađuju. Napaceni ljudi, zive da mrze Zelju. Vidis da sve gledaju kroz prizmu Zelje.
Vi nas mrzite, mi vas yebemo :kafa:

Danas igra najveći klub u Bosni i Hercegovini. Mirno! :bih:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 24 jul 2025, 10:05

Bumbaclat je napisao/la:
24 jul 2025, 00:27
Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.

Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.

Rent-free :rol:
Ne vjerujem :ljepota: :rol:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

curvanord
Postovi: 1033
Pridružen/a: 07 mar 2022, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la curvanord » 24 jul 2025, 10:19

Šaka pelikana :twisted: :twisted: :twisted:

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 24 jul 2025, 10:22

NoDi80 je napisao/la:
23 jul 2025, 22:56
U svakom slucaji sretno vam sutra
Prvo pljuješ i gaziš po nama i onda ko fol sretno vam :rol: Kakav lik **** te :rol:

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 24 jul 2025, 11:16

Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Odrasli ljudi dolaze čovjeku na rođendan u dresovima?
Da nisu bili i napuhanci u obliku dvorca i maskota BenTena ?
Je li ti prijatelj dao ovakvu pozivnicu možda? :rol:

slika

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 24 jul 2025, 11:55

Tvorci serijala Nad lipom su oduševljeni primjerkom iznad.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 24 jul 2025, 12:00

Balorda je napisao/la:
24 jul 2025, 11:55
Tvorci serijala Nad lipom su oduševljeni primjerkom iznad.

Zlata vrijedan primjerak. :bow: :mrgreen:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
NazorUso
Postovi: 6852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 24 jul 2025, 12:19

Hrammm1921 je napisao/la:
24 jul 2025, 01:43
NazorUso je napisao/la:
24 jul 2025, 00:33
NoDi80 je napisao/la:
23 jul 2025, 21:38
Željezničar - Romanija 9:0
Jaganjac x2, Šošić x2, Rakić, Fočo po jedan
6 golova mladih igraca


Kad jos Starovlah poslozi OP :kafa:
Ocekujem da se nasi juniori igraju sa Severinom B

Koliko vam je jaka akademija govori cinjenica da u B ekipi imate najvise igraca koji su ponikli u Željezničaru
Mazlume, sto lazes de.bile na vasem PDF o tome ko koliko ima godina ?
Kaze mazlum Obradov 21 a lik za 5 mjeseci puni 24 godine 🤣🤣🤣🤣

Za 5 mjeseci? U kolko sati :rol: kakav maloumnik
Fulio si nik
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 24 jul 2025, 13:03

sarajevo19461987 je napisao/la:
24 jul 2025, 06:28
Morgen19 je napisao/la:
24 jul 2025, 06:20

I na osnovu jednog pacijenta ti donosiš zaključak, bravo debilu, isti si ko i on
A sta ce debil svi su oni takvi, samo obrnuta situacija kod selje svi im navijaju da sutra mi zijanimo, a kod nas barem sam ja navijao za zelju protiv kopera al haj **** ga nismo svi isti.. ima debilčina baš
Pa svaki drugi post je bio vezan za Grbavicu i posjetu, o cemu pricas? Bicu ti iskren vjerovatno necu ni pogledati tekmu veceras. Znam kako se slavilo kad je Koper poveo u prvoj tekmi u određenim kaficima tako da pusti suplju..
Fk Željezničar.

kovacic
Postovi: 1561
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kovacic » 24 jul 2025, 13:12

Evo ja prvi planiram gledati utakmicu i bit će mi drago da Sarajevo ostvari dobar rezultat, ali ove gluposti sa njihovog podforuma su presmiješne, kaže prođite gradom da vidite atmosferu, od BBI do Sebilja nula osoba u dresu, jedini vijesnik utakmice je zvučnik kod tržnice ispred fan shopa...

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 24 jul 2025, 13:32

HercegovinaCali je napisao/la:
24 jul 2025, 11:16
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Odrasli ljudi dolaze čovjeku na rođendan u dresovima?
Da nisu bili i napuhanci u obliku dvorca i maskota BenTena ?
Je li ti prijatelj dao ovakvu pozivnicu možda? :rol:

slika
htio sam ignorisat dalje diskutovanje,ali me ovo tvoje umjetnicko djelo iz sestog razreda skole sa posebnim potrebama nekako dojmilo,pa sam se i ja dao u graficko dizajnerstvo. Bio i on,ali nije u ovoj majici nego u dresu,kaze da mu se isprala slova,ako mu mozes ti neku novu ostampat.A nije bas da mu se ne oveselite kad vas pozdravi.doduse tebe mozda ne pozdravlja,kroz sretnice jako rijetko prolazi :bih:

slika

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 24 jul 2025, 13:39

Direktorcic je napisao/la:
24 jul 2025, 13:32
HercegovinaCali je napisao/la:
24 jul 2025, 11:16
Direktorcic je napisao/la:
22 jul 2025, 16:26
kolegi s posla rodjendan na smrcenjacima i haj tamo da popijem nesto s njima, trojica u dresu hajduka,jedan je u modricevom dresu,i jedan u dresu ovog zvinjskog.i haj malo smo se opustili,reko svega vam evo modricev dres mogu svarit,ali sta ce vam hajdukovi dresovi. Kad ce ovaj jedan na rakiji od 6 ujutru,ustade kaze " hajduk nam je i mati i ćaća". :urnebes:
Odrasli ljudi dolaze čovjeku na rođendan u dresovima?
Da nisu bili i napuhanci u obliku dvorca i maskota BenTena ?
Je li ti prijatelj dao ovakvu pozivnicu možda? :rol:

slika
htio sam ignorisat dalje diskutovanje,ali me ovo tvoje umjetnicko djelo iz sestog razreda skole sa posebnim potrebama nekako dojmilo,pa sam se i ja dao u graficko dizajnerstvo. Bio i on,ali nije u ovoj majici nego u dresu,kaze da mu se isprala slova,ako mu mozes ti neku novu ostampat.A nije bas da mu se ne oveselite kad vas pozdravi.doduse tebe mozda ne pozdravlja,kroz sretnice jako rijetko prolazi :bih:

slika
A nemoj im to, ovo su im stare majice prije nego sto su se prekrstili u ultrase :urnebes:
Sta kaze onaj papak dijasporski nikom nije hajduk i dinamo ispred zrinskog :urnebes: vise hrvata mostaraca znam da za celzi navijaju.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 24 jul 2025, 13:40

Pablo11 je napisao/la:
24 jul 2025, 00:46
Bumbaclat je napisao/la:
24 jul 2025, 00:27
Udjoh malo na temu FK Sarajeva, rekoh da vidim sta ocekuju od utakmice, kad ono raspravljaju koliku bi mi (!) imali posjetu da igramo europske na Kosevu.

Par stranica kasnije, jedan pise kao, ma super je ovo, ali da je Zelju dobit, to je kao da dobijemo Bayerna.

Rent-free :rol:
Morao sam uci da vidim i ne mogu da vjerujem. Kaze samo nek vam bude lakse prodali smo Grbavicu ipo. Svaka cast. :tokralju:
A ovaj komentar da jedva ceka derbi je ubjedljivo najjaci u historiji foruma. Brat zaboravio da igraju Evropu.
Ma ne zna covjek vise sta rec. Da mi se ne gade, bilo bi mi ih zao :rol:

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 24 jul 2025, 14:16

Veceras svoju evropsku utakmicu igra nas najveci i najpopularniji klub, jedini pravi predstavnik BiH i klub koji je jedini tu evropu zasluzio na terenu! Zato svi pred tv ekrane, gledajte patite i uzivajte! :bih:

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 24 jul 2025, 14:57

Najprvi je napisao/la:
24 jul 2025, 14:16
Veceras svoju evropsku utakmicu igra nas najveci i najpopularniji klub, jedini pravi predstavnik BiH i klub koji je jedini tu evropu zasluzio na terenu! Zato svi pred tv ekrane, gledajte patite i uzivajte! :bih:
Samo ste vi zlatni, niko drugi nije zasluzio. Zrinjski ima sanse za grupnu fazu i ti napises patite i uzivajte. Opasan kompleks vas puca..
Fk Željezničar.

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 24 jul 2025, 15:15

Pablo11 je napisao/la:
24 jul 2025, 14:57
Najprvi je napisao/la:
24 jul 2025, 14:16
Veceras svoju evropsku utakmicu igra nas najveci i najpopularniji klub, jedini pravi predstavnik BiH i klub koji je jedini tu evropu zasluzio na terenu! Zato svi pred tv ekrane, gledajte patite i uzivajte! :bih:
Samo ste vi zlatni, niko drugi nije zasluzio. Zrinjski ima sanse za grupnu fazu i ti napises patite i uzivajte. Opasan kompleks vas puca..
Imaju sansu tako sto ispadnu iz LS i EL pa za utjehu ih ubace u ovu škart ligu za koju se i mi pokusavamo izboriti. Nikada se oni nebi kvalifikovali da im sudije i savez ne poklanjaju titule.
Ono sto je Sarajevo ( pa i Zeljo) uspjelo u kvalifikacijama, oni nece nikada. Da je od pocetka postojao ovakav sistem mi bi do sada 100 puta igrali grupne faze.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4856
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 24 jul 2025, 15:20

Pablo11 je napisao/la:
24 jul 2025, 14:57
Najprvi je napisao/la:
24 jul 2025, 14:16
Veceras svoju evropsku utakmicu igra nas najveci i najpopularniji klub, jedini pravi predstavnik BiH i klub koji je jedini tu evropu zasluzio na terenu! Zato svi pred tv ekrane, gledajte patite i uzivajte! :bih:
Samo ste vi zlatni, niko drugi nije zasluzio. Zrinjski ima sanse za grupnu fazu i ti napises patite i uzivajte. Opasan kompleks vas puca..
znamo ko nema sanse :mrgreen:
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 24 jul 2025, 15:33

Morpheus je napisao/la:
24 jul 2025, 10:22
NoDi80 je napisao/la:
23 jul 2025, 22:56
U svakom slucaji sretno vam sutra
Prvo pljuješ i gaziš po nama i onda ko fol sretno vam :rol: Kakav lik **** te :rol:
Pa sretno nasi smo, iako smo rivali koji se redovno bockaju
Bolje da prodjete i da imamo vece sanse za Europa ligu, nego da ispadnete i nista


Volim se raspravljat s vama, ali ne mrzim vas
Nodi ne mrzi nikog, iako nekad tako izgleda
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 24 jul 2025, 15:39

Najprvi je napisao/la:
24 jul 2025, 15:15
Pablo11 je napisao/la:
24 jul 2025, 14:57
Najprvi je napisao/la:
24 jul 2025, 14:16
Veceras svoju evropsku utakmicu igra nas najveci i najpopularniji klub, jedini pravi predstavnik BiH i klub koji je jedini tu evropu zasluzio na terenu! Zato svi pred tv ekrane, gledajte patite i uzivajte! :bih:
Samo ste vi zlatni, niko drugi nije zasluzio. Zrinjski ima sanse za grupnu fazu i ti napises patite i uzivajte. Opasan kompleks vas puca..
Imaju sansu tako sto ispadnu iz LS i EL pa za utjehu ih ubace u ovu škart ligu za koju se i mi pokusavamo izboriti. Nikada se oni nebi kvalifikovali da im sudije i savez ne poklanjaju titule.
Ono sto je Sarajevo ( pa i Zeljo) uspjelo u kvalifikacijama, oni nece nikada. Da je od pocetka postojao ovakav sistem mi bi do sada 100 puta igrali grupne faze.
Jbg od proslosti se ne zivi. Zeljo bi igrao prije 15 godina, ali kakva mi je to utjeha..
Fk Željezničar.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mocvara1991 i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []