FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo što je @NisamInSajder napisao u vezi kupljenja "drugih lopti", to je po meni bio ključ uspjeha.
S druge strane, ne slažem se da je Guli bio daleko već se rano odrekao pressinga, čemu se Jović nadao, tako da mi njih 2 dijele krivicu za primljeni gol.
Također, U. Cluj nije znao šta i kako u prvih 20 minuta, ali kad su se oslobodili pritiska i stali na loptu, zabili su gol i imali još 3 jako dobre prilike u 1. poluvremenu. Centaršut kao što je nama prošao u 92. - lik umjesto u gol s 3 m posla u nebo, u nastavku akcije drugi igrač puca ravno u golmana iz dobre šanse. Osim toga, imali su kasnije još jedan opasan korner, plavo-bijeli s linije vadili.
S druge strane, ne slažem se da je Guli bio daleko već se rano odrekao pressinga, čemu se Jović nadao, tako da mi njih 2 dijele krivicu za primljeni gol.
Također, U. Cluj nije znao šta i kako u prvih 20 minuta, ali kad su se oslobodili pritiska i stali na loptu, zabili su gol i imali još 3 jako dobre prilike u 1. poluvremenu. Centaršut kao što je nama prošao u 92. - lik umjesto u gol s 3 m posla u nebo, u nastavku akcije drugi igrač puca ravno u golmana iz dobre šanse. Osim toga, imali su kasnije još jedan opasan korner, plavo-bijeli s linije vadili.
- NisamInSajder
- Postovi: 3708
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nije se odrekao presinga, nego se čitava ekipa povukla u ajmo reći srednji blok, upravo da sebi stvore prostor za kontru, pa se stvorila situacija ova sa slike, momenat nakon što je njihov lijevi vezni uputio loptu Romanchuku, vidiš koji autoput ima ispred sebe, Guliashvili je u sprintu prilazio, ali nije stigao na vrijeme, no nije ni dobio adekvatnu podršku od Jovića koji je pravovremeno mogao iskočiti i spriječiti šut. Realno, ovakav gol se dešava jednom u stotine utakmica, pogotovo onako efektno. Čitavu utakmicu su svi iz odbrane imali vrlo dobra iskakanja, ali eto, jednom nisi odradio i desio se gol. Ponovo kažem, i dosta sreće je Ukrajinac imao da onako zabio, onaj šut i sve, ali moglo se spriječiti.luckystrike je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:40Ovo što je @NisamInSajder napisao u vezi kupljenja "drugih lopti", to je po meni bio ključ uspjeha.
S druge strane, ne slažem se da je Guli bio daleko već se rano odrekao pressinga, čemu se Jović nadao, tako da mi njih 2 dijele krivicu za primljeni gol.

Suti, samo suti
suti moj djecace plavi
suti moj djecace plavi
Re: FK Sarajevo
Ja kako sam upratio njihov najveci problem je ova postavka kao u nas sto se zadesila pri ovom golu.NisamInSajder je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:53Nije se odrekao presinga, nego se čitava ekipa povukla u ajmo reći srednji blok, upravo da sebi stvore prostor za kontru, pa se stvorila situacija ova sa slike, momenat nakon što je njihov lijevi vezni uputio loptu Romanchuku, vidiš koji autoput ima ispred sebe, Guliashvili je u sprintu prilazio, ali nije stigao na vrijeme, no nije ni dobio adekvatnu podršku od Jovića koji je pravovremeno mogao iskočiti i spriječiti šut. Realno, ovakav gol se dešava jednom u stotine utakmica, pogotovo onako efektno. Čitavu utakmicu su svi iz odbrane imali vrlo dobra iskakanja, ali eto, jednom nisi odradio i desio se gol. Ponovo kažem, i dosta sreće je Ukrajinac imao da onako zabio, onaj šut i sve, ali moglo se spriječiti.luckystrike je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:40Ovo što je @NisamInSajder napisao u vezi kupljenja "drugih lopti", to je po meni bio ključ uspjeha.
S druge strane, ne slažem se da je Guli bio daleko već se rano odrekao pressinga, čemu se Jović nadao, tako da mi njih 2 dijele krivicu za primljeni gol.
![]()
Svaki nas napad i Cluja veceras oni imaju ovu postavku, znaci okrenes na drugu pola stadiona je prazno. Mi smo im bas puno problema pravili s tim, ocigledno da ce opet imati tu manu + umor + vec losi bekovi koji ne mogu da prate igru
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
-
TarpiTarpi
- Postovi: 568
- Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Banić
Began Ristovski Turda Jović Kuprešak
Mamas/Elezi Jatta Mlinarić
Kyeremeh Guli
Nije baš moja želja al eto ovako očekujem.
Began Ristovski Turda Jović Kuprešak
Mamas/Elezi Jatta Mlinarić
Kyeremeh Guli
Nije baš moja želja al eto ovako očekujem.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mamas i Butić nisu bili prijavljeni za 1. utakmicu. Mislim da se ne može mjenjati roster za revanš već samo za slj. kolo.
Re: FK Sarajevo
Kako god završi utakmica u četvrtak. Ja ću iskreno biti ponosan na ekipu i na klub. Jer konačno smo u vrhu kada je u pitanju sportski segment. Odličan posao klub radi sa ostavljanjem stručnog štaba i pametnog prodavanja igrača i također dovođenjem kvalitetnih zamjena. Idemo na najveće ciljeve! 

A papak s juga uvijek plakat' će jer je bordo Saraj'vo!
Re: FK Sarajevo
Po meni ako izbacimo Rumune to bi jedan od najvecih poleratnih uspjeha u Evropi.
Siguran sam da bi nabili tako samopouzdanje da bi Spartak razbili.
Siguran sam da bi nabili tako samopouzdanje da bi Spartak razbili.
Re: FK Sarajevo
Pa i jeste, Genk, Levski, Atromitos i ovi rumuni bi bili u istom rangu otprilike. Doduše kad smo izbacili Genka baš smo bili totalni autsajdera.
Uz Božiju pomoć biće to dobro.
MNON
Re: FK Sarajevo
Bice da od slovaka Kovacika nema nista, oteglo se nesto....
Re: FK Sarajevo
Samo nek bude pristup utakmici i zalaganje kao u prvoj i vjerujem da prolazimo. Mozda ZZ da sta malo zarotira cisto da ih zbuni 
U novi boj ...
Re: FK Sarajevo
Bez obzira na rezultat u revansu mora se odati priznanje igracima, strucnom stabu.
Prva utakmica je bila bas dobra, za nase prilike fenomenalna, ciljana pojacanja koja su došla su se pokazala i vise nego dobrim, sad zavisi sta ce biti sa Gulyem, ako on ostane do zime to bi bilo extra, nakupiti sto vise bodova u ligi do tada pa ga prodati, mada i ako ode do kraja prelaznog roka vjerujem da cemo naci adekvatnu zamjenu. Kad se uigra oporavljeni Đorđević sa Mamasom i ostalim pojacanjima, imat cemo strasnu ekipu.
Prva utakmica je bila bas dobra, za nase prilike fenomenalna, ciljana pojacanja koja su došla su se pokazala i vise nego dobrim, sad zavisi sta ce biti sa Gulyem, ako on ostane do zime to bi bilo extra, nakupiti sto vise bodova u ligi do tada pa ga prodati, mada i ako ode do kraja prelaznog roka vjerujem da cemo naci adekvatnu zamjenu. Kad se uigra oporavljeni Đorđević sa Mamasom i ostalim pojacanjima, imat cemo strasnu ekipu.
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 29 jul 2025, 08:46, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Nisam se fkaat nadao da cemo onako dobro odigrati, e sada ne mogu da skontam jesmo li bili toliko dobri ili oni bas losi. Revans ce biti skroz drugacija utakmica, ne vjerujem da cemo mi izaci onako visoko u presing i sigurno ce uz jatu igrati jos neko na sestici, vjerovatno mamas.
Nasa najbolja sansa su njihovi nevjerovatno spori stoperi, kad god smo imali lopte u prostor, do njih smo dolazili prije rumuna. Imati cemo vise prostora za kontre, ocekujem od njih da krenu ofanzivnije od starta.
Nasa najbolja sansa su njihovi nevjerovatno spori stoperi, kad god smo imali lopte u prostor, do njih smo dolazili prije rumuna. Imati cemo vise prostora za kontre, ocekujem od njih da krenu ofanzivnije od starta.
Re: FK Sarajevo
Pavicic završi u Gorici. To je znaci bilo da nije htio vise u ovu cemer kriminalnu ligu ili ga mi nismo htjeli..? Jer ne vjerujem da je u Gorici zbog para.. A evo vidim raskinuo s Arisom.
Re: FK Sarajevo
Realno nije nam potreban. Na njegovo mjesto su dovedeni mladji i brzi igrači..plus se oporavio Đorđević.
Re: FK Sarajevo
Ne znam sta si mislio pod ovim "Kosevo im prolazna stanica" ali za Soldu mogu iz prve ruke rec da mu se zgadila liga, upravo ovo sto mosarajvosa pise.Ado_77 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:15Nije jedini Rogic,Soldo,i jos Lulic i da nije posudjen nebi ostali jos kod nas, : Kosevo im bila samo prolazna stanica.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 00:04Jedina istina je da se covjeka zgadila liga,radje ce u Gorici da se bori za opstanak nego da ga nekakav Kvrzic udara 90 min bez da mu smijes rijec reci,cudo ovdje bilo ko dodje.![]()
Re: FK Sarajevo
I više nego sigurno da im se zgadila liga, teško je motivisati igrača nakon onih krađa
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- Maroon1946
- Postovi: 2003
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Smučilo im se da primaju najveće plate u BiH ligi i igraju za najveći klub u državi i to u sezoni kad ganjamo duplu krunu...
Bolje da nam igraju ljudi koji ce poginuti na terenu za pobjedu nego ovako (ne)ambiciozne igrače
Re: FK Sarajevo
Mamas nije prijavljen, Elezi ne može igrat na visokom nivou duže od 30 minuta.TarpiTarpi je napisao/la: ↑29 jul 2025, 01:34Banić
Began Ristovski Turda Jović Kuprešak
Mamas/Elezi Jatta Mlinarić
Kyeremeh Guli
Nije baš moja želja al eto ovako očekujem.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], nedimmmm1337 i 19 gostiju.



