Nisam tog upratio al jesam nekog hercegovc sto je na utakmicama listice,Goska,Posusja taj je tek dibidushibrid je napisao/la: ↑29 jul 2025, 12:54Ma ubjedljivo najgori je onaj iz Banja Luke sto je vodio meridian podcast ja mislim. Trojica su vodila taj podcast, e jedan od njih je bio i komentator na areni par utakmica, znaci Boze ti sacuvaj, ne znam je li u historiji bilo goreg komentatora.Kyle88 je napisao/la: ↑29 jul 2025, 12:48Tu smo tek podbacili u generalu od arene do mytv sve je uzas, bio je onaj sa Makijem na FACE pa kasnije na areni dobar ovo ostalo je uzas.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑29 jul 2025, 12:44
ne znam ima li radnog mjesta u drzavi da ga radi lik koji zna posao. Ono je nepodnosljivo, lik samo reseta veze s vezom nema. Ni tacke ni zareza, imam osjecaj da se sav ubali
Ploco sve lose kom nogomet,kosarku,futsal,badminton ama sve.
Pored toga i ovi podcasti mimo Sanela su uzasni.
No ne bjeze mu puno Saudin i onaj iz BL sa provalama i glupostima



