FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Usput na danasnji dan smo prosli Genk.
Re: FK Sarajevo
da
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ErosViverosViv je napisao/la: ↑31 jul 2025, 13:58ako zabijemo vise golova vjerujem da cemo pobijediti. Treba paznju preusmjeriti na to.
ima i ona, ako ne primimo gol, vjerujem u prolaz
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Re: FK Sarajevo
Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Re: FK Sarajevo
Sad tamo isto neki rumun cita ovaj forum i prenosi utiskeamypitar je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:29Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Re: FK Sarajevo
Ako je mogla Shkendija izbaciti Steaua Bukurest koji je 10 puta kvalitetniji klub, mozemo ba i mi ove! Vjerujem u prolaz !!!! 
U novi boj ...
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kad to ocekujemo Ti i ja, mozes misliti kako na to pazljivo gleda ZZ. Po meni win-win situacija. Prolaz, navijaci likuju i opet 20+kamypitar je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:29Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
na Hasetu. Obzirom da smo vidjeli nas kvalitet za BH ligu i eventualni oprostaj od kvala KL je vjetar u jedra za bh Titulu
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
- PeppermintSA
- Postovi: 3513
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja ne bih mijenjao sastav. Izašao bih s istih 11, na istim pozicijama i s tim zadacima.
Re: FK Sarajevo
po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
Are you not entertained ?!
Re: FK Sarajevo
Na danasnji dan smo ih dobili 1:2 u belgiji
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
GULIIIIIIIIIASHVILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
i ibrete se hahahahaboki86 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:35Sad tamo isto neki rumun cita ovaj forum i prenosi utiskeamypitar je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:29Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.![]()
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]
- PeppermintSA
- Postovi: 3513
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
+1Posejdon je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:47Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
POTPUNO JE SAM MUHAREMOVIC
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne pamtim kad sam bio ovako nestrpljiv i nalozen nikad docekati tekmu, sta je ovo braco draga 
Re: FK Sarajevo
Posejdon je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:47Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
Samo, budi siguran da će se okrenuti priča u slučaju ispadanja i počet će se tjerati od čistačice do Zekića. Svi hvalospjevi koje si mogao čitati do danas će preći u pljuvačinu. Na hajr i na dobro. Sretno ekipi i SŠ večeras.
Cilj je jedan, titula na Koševu !
Nikad poraz, samo lekcija.
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ova ekipa je prejaka i zadnjih nekoliko godina je jedina zasluzuje da prodje. Ako prodjemo ne mogu zamisliti ludnicu kakva ce biti iduce tekme
Online
Trenutno korisnika/ca: SamoTi4000 i 23 gosta.



