FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

moram
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 31 jul 2025, 14:22

Usput na danasnji dan smo prosli Genk.

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 31 jul 2025, 14:22

KosevoZove je napisao/la:
31 jul 2025, 14:20
Jel MYTV prenosi tekmu vcs?
da
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 jul 2025, 14:27

ErosViverosViv je napisao/la:
31 jul 2025, 13:58
ako zabijemo vise golova vjerujem da cemo pobijediti. Treba paznju preusmjeriti na to.
:urnebes:
ima i ona, ako ne primimo gol, vjerujem u prolaz :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 31 jul 2025, 14:29

Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.

boki86
Postovi: 5138
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 31 jul 2025, 14:35

amypitar je napisao/la:
31 jul 2025, 14:29
Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Sad tamo isto neki rumun cita ovaj forum i prenosi utiske :rol:

Avatar
hz033
Postovi: 3183
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 31 jul 2025, 14:36

Ako je mogla Shkendija izbaciti Steaua Bukurest koji je 10 puta kvalitetniji klub, mozemo ba i mi ove! Vjerujem u prolaz !!!! :opaopa:
U novi boj ...

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 jul 2025, 14:37

amypitar je napisao/la:
31 jul 2025, 14:29
Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.

Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Kad to ocekujemo Ti i ja, mozes misliti kako na to pazljivo gleda ZZ. Po meni win-win situacija. Prolaz, navijaci likuju i opet 20+k
na Hasetu. Obzirom da smo vidjeli nas kvalitet za BH ligu i eventualni oprostaj od kvala KL je vjetar u jedra za bh Titulu :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3513
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 31 jul 2025, 14:38

Ja ne bih mijenjao sastav. Izašao bih s istih 11, na istim pozicijama i s tim zadacima.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 31 jul 2025, 14:39

moram je napisao/la:
31 jul 2025, 14:22
Usput na danasnji dan smo prosli Genk.
po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 31 jul 2025, 14:47

Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
Are you not entertained ?!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 31 jul 2025, 14:47

plisek je napisao/la:
31 jul 2025, 14:39
moram je napisao/la:
31 jul 2025, 14:22
Usput na danasnji dan smo prosli Genk.
po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu

Na danasnji dan smo ih dobili 1:2 u belgiji
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Beli98
Postovi: 3270
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 31 jul 2025, 14:47

GULIIIIIIIIIASHVILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Harunga
Postovi: 61
Pridružen/a: 15 avg 2024, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harunga » 31 jul 2025, 14:53

boki86 je napisao/la:
31 jul 2025, 14:35
amypitar je napisao/la:
31 jul 2025, 14:29
Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Sad tamo isto neki rumun cita ovaj forum i prenosi utiske :rol:
i ibrete se hahahaha
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3513
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 31 jul 2025, 15:01

Posejdon je napisao/la:
31 jul 2025, 14:47
Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
+1

moram
Postovi: 477
Pridružen/a: 07 okt 2015, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moram » 31 jul 2025, 15:01

Rule_hz je napisao/la:
31 jul 2025, 14:47
plisek je napisao/la:
31 jul 2025, 14:39
moram je napisao/la:
31 jul 2025, 14:22
Usput na danasnji dan smo prosli Genk.
po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu

Na danasnji dan smo ih dobili 1:2 u belgiji
Ma znam druze, htio sam da poistovjetim da je prolazak radi atmosfere…

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 31 jul 2025, 15:03

moram je napisao/la:
31 jul 2025, 15:01
Rule_hz je napisao/la:
31 jul 2025, 14:47
plisek je napisao/la:
31 jul 2025, 14:39


po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu

Na danasnji dan smo ih dobili 1:2 u belgiji
Ma znam druze, htio sam da poistovjetim da je prolazak radi atmosfere…
POTPUNO JE SAM MUHAREMOVIC
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 31 jul 2025, 15:04

Rule_hz je napisao/la:
31 jul 2025, 14:47
plisek je napisao/la:
31 jul 2025, 14:39
moram je napisao/la:
31 jul 2025, 14:22
Usput na danasnji dan smo prosli Genk.
po meni jedan od najvecih uspjeha, tadasnji genk bio 20 puta skuplji i planirao ulazak u grupnu fazu

Na danasnji dan smo ih dobili 1:2 u belgiji
Bio na obje utakmice. Zadnjih 15 min na Kosevu mi skratilo 5 godina zivota… Ali taj prolaz i naravno nemadmasiva utakmica - izbacivanje Levskog su jos uvijek neprevazidjene…

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 31 jul 2025, 15:07

Ne pamtim kad sam bio ovako nestrpljiv i nalozen nikad docekati tekmu, sta je ovo braco draga :rol:

Avatar
tabba77
Postovi: 3792
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 31 jul 2025, 15:08

Posejdon je napisao/la:
31 jul 2025, 14:47
Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
:salut:

Samo, budi siguran da će se okrenuti priča u slučaju ispadanja i počet će se tjerati od čistačice do Zekića. Svi hvalospjevi koje si mogao čitati do danas će preći u pljuvačinu. Na hajr i na dobro. Sretno ekipi i SŠ večeras.

Cilj je jedan, titula na Koševu !
Nikad poraz, samo lekcija.

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 31 jul 2025, 15:11

Ova ekipa je prejaka i zadnjih nekoliko godina je jedina zasluzuje da prodje. Ako prodjemo ne mogu zamisliti ludnicu kakva ce biti iduce tekme

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []