Meni je Levski nekako draza utakmica i prolaz od Genka. Vrijeme je da se to nadmasi
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
U novi boj ...
- Kockoglavi
- Postovi: 2318
- Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Re: FK Sarajevo
Ide prolaz veceras hladno. Idemoooo
Re: FK Sarajevo
Idemo jako noćas, biće gusto biće 0:2
Re: FK Sarajevo
Nazalost iz nase lige samo prvak ima sansu da prodje u grupe nekog evropskog takmicenja. Ostalima je put pretezak. Zato je vazno osigurati titulu. Koliko bi samo Guli, Celik i Jatta vrijedili da su odigrali grupe.
Re: FK Sarajevo
Zato i potenciram ovo sada, razumijem ja da je neciji mentalni sklop tesko promijeniti...i u fudbalu se pobjednicki mentalitet gradi godinama, probaj jednom nista, drugi put nista, treci put...itd itd, ali samo nemoj odustajat, ni Real Madrid ne uspije okrenuti svaki meč, ali to ne znači da će prestati raditi, napadati i boriti se, zato i jesu tu gdje jesu. Što se nas navijaca tice, gadi mi se mijenjanje misljenja preko noci, idemo iz krajnosti u krajnost. Svakom igracu se desi da odigra kao zadnji amater, ali to je samo los dan jbg, ne moze Kyeremeh u ponedjeljak biti Ribery, a u utorak kokoška, ne samo Kyeremeh, ima mali milion takvih primjera. Želim da se malo preokrene taj navijački mentalitet, da se pruzi podrska i igracu i ekipi generalno i kada ide, a jos vise kada ne ide, samo sinergijom navijaca i igraca mozemo doci do titule sljedece godine. Zbiti redove, pregaziti ovo smece od lige na celu sa velikim mangupom Zoranom Zekićem.tabba77 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:08Posejdon je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:47Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.![]()
Samo, budi siguran da će se okrenuti priča u slučaju ispadanja i počet će se tjerati od čistačice do Zekića. Svi hvalospjevi koje si mogao čitati do danas će preći u pljuvačinu. Na hajr i na dobro. Sretno ekipi i SŠ večeras.
Cilj je jedan, titula na Koševu !
Are you not entertained ?!
Re: FK Sarajevo
To jeste tačno, ali treba početi prolaziti ove prve pa i druge stepenice. Nabijati koeficijent kako bi sebi olakšali buduće kvalifikacije. Pogledaj Hrvatsku i Srbiju. Daleko lakši put imaju za dočepati se grupa!
U novi boj ...
-
AuroraBorealis
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 28 jan 2025, 23:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Noćas sam sanjao 3 pretkolo 
Re: FK Sarajevo
Nervoza
Re: FK Sarajevo
SRUŠIT ĆEMO TRNAAAAVUUUU
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Meni je bitno itekako ovo proći jer sam planirao u trnavuPosejdon je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:47Ma nama je veceras win-win situacija...ako prodjemo punimo kasu, jacamo koeficijent, dobijamo jos jednu evropsku tekmu na Kosevu, ako ispadnemo imat cemo maksimalni fokus na titulu, a to je ono sto svi zelimo. Tako da bez nervoze veceras gledam mec. Volio bih samo da i u slucaju poraza atmosfera na forumu ostane ista i da krenemo zajedno u juriš na titulu.
Ajde da ih jeebbeemoooo
- OzmoodPinglewood
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jel moguće da ovi klošari s portala ne pridaju nikakav značaj utakmici večeras? Yebo vas Štimac, Yamal i Novi pazar... Da mi je da se negdje prebacimo odavde, da im ne nabijamo klikove, nabijem im ga mami.
SARAJEVO SIAMO NOI
Re: FK Sarajevo
bujrum na fksinfoOzmoodPinglewood je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:55Jel moguće da ovi klošari s portala ne pridaju nikakav značaj utakmici večeras? Yebo vas Štimac, Yamal i Novi pazar... Da mi je da se negdje prebacimo odavde, da im ne nabijamo klikove, nabijem im ga mami.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10165
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Presli bi svi da nam se prihvati registracijaplisek je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:57bujrum na fksinfoOzmoodPinglewood je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:55Jel moguće da ovi klošari s portala ne pridaju nikakav značaj utakmici večeras? Yebo vas Štimac, Yamal i Novi pazar... Da mi je da se negdje prebacimo odavde, da im ne nabijamo klikove, nabijem im ga mami.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
to je druga prica, ne znam ko je admin, neko mi je rekao da brat Zilic ima admina tamo, al haj znaj jel istinaNajvecaRadosti je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:58Presli bi svi da nam se prihvati registracijaplisek je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:57bujrum na fksinfoOzmoodPinglewood je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:55Jel moguće da ovi klošari s portala ne pridaju nikakav značaj utakmici večeras? Yebo vas Štimac, Yamal i Novi pazar... Da mi je da se negdje prebacimo odavde, da im ne nabijamo klikove, nabijem im ga mami.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
- OzmoodPinglewood
- Postovi: 247
- Pridružen/a: 07 dec 2020, 13:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dajte da to nekako odradimo. Ima li neko sa fksinfo ovdje da nam pomogne da se kolektivno prešaltamo. Zlo mi je više od ovih pakaša.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:58Presli bi svi da nam se prihvati registracijaplisek je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:57bujrum na fksinfoOzmoodPinglewood je napisao/la: ↑31 jul 2025, 15:55Jel moguće da ovi klošari s portala ne pridaju nikakav značaj utakmici večeras? Yebo vas Štimac, Yamal i Novi pazar... Da mi je da se negdje prebacimo odavde, da im ne nabijamo klikove, nabijem im ga mami.
SARAJEVO SIAMO NOI
Re: FK Sarajevo
Ne daj Boze pa ponovit 1000x ne daj Boze ako veceras ispadnemo nemoj samo da pisemo procitao trener Craiove Zekica, procitali su 100 puta Wengera i Fergusona pa zivot ide dalje.
Dati jos vecu podrsku ekipi i strucnom stabu sta god da se desi u inat dusmanima.
Dati jos vecu podrsku ekipi i strucnom stabu sta god da se desi u inat dusmanima.
Re: FK Sarajevo
Kakvo ispadanje, do poluvremena vodimo 2:0
Re: FK Sarajevo
Normalno. Veca podrska nam treba da se osvoji prvenstvo ovo sad je samo premija za ovo ljeto. Prvenstvo nam je bitnije 100x.ado-hz je napisao/la: ↑31 jul 2025, 16:05Ne daj Boze pa ponovit 1000x ne daj Boze ako veceras ispadnemo nemoj samo da pisemo procitao trener Craiove Zekica, procitali su 100 puta Wengera i Fergusona pa zivot ide dalje.
Dati jos vecu podrsku ekipi i strucnom stabu sta god da se desi u inat dusmanima.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Re: FK Sarajevo
Ima li prilike za kontru, mozemo mi dotuci Craiovu u ovom susretu, to je evidentno
Đorđević , sam je Keremeh, potpuno je sam Keremeh na drugoj strani, nije bilo ofsajda, KEREEEMEEEEEH GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, 2 : 1 ZA SARAJ'VO , FRANCIS KEREMEH U 86 MINUTI, LOB UDARAC ZA TRECE PRETOKOLOOOOOO
Sarajevo ljubavi moja.
Re: FK Sarajevo
pisao sam tamo u pp frajeru da vidim zna li ko je admin, ako saznam sta javim i pokusam dogovorit da se prebacimo tamo sviOzmoodPinglewood je napisao/la: ↑31 jul 2025, 16:01Dajte da to nekako odradimo. Ima li neko sa fksinfo ovdje da nam pomogne da se kolektivno prešaltamo. Zlo mi je više od ovih pakaša.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

