FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

laznokrilo
Postovi: 70
Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la laznokrilo » 01 avg 2025, 16:00

Raja ja sam nacuo da se interesujemo za nekog napadaca koji bi trebao zamjeniti Gulija,kad Guli ode trebali bi ponudu poslat ali ne znam o kome se radi i da li je tacna info.

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 01 avg 2025, 16:01

Procitah maloprije da je Sanin Mirvić musterija da preuzme željkana. Mozda, ne kontam sta se dogadja, mozda hoce da ih ugasi, da dodju do...mozemonih zajebavati na milion mačina zbig toga ali meni je to sve odvratno i ako to uradi brat našeg Mirvića...ne znam ali ne vidim tu ljubav, niti volju da se nesto napravi izuzev samog profita a **** to.

Dobar
Postovi: 406
Pridružen/a: 07 mar 2019, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dobar » 01 avg 2025, 16:03

Al kako su odmah krenuli na Zekica vidi se da im je trn u oku, da bi znao sta ti vrijedi u klubu pogledaj samo na koga dusmani satro dusebrznici najvise udaruju i samo ce ti se sve reci.

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 01 avg 2025, 16:05

Mahalac7 je napisao/la:
01 avg 2025, 15:43
:tokralju:
stokastoka23 je napisao/la:
01 avg 2025, 09:54
Kakvi ljigavi i pogani komentari za nepovjerovat. FUJ ! SRAM I STID DA VAS BUDE SVE ODREDA ZA SVAKI RUŽAN KOMENTAR !

Nije ZZ kriv što se Mamas (alternativa za prodatog Bubanju) ozlijedio pred prvi mec pa ga morao zamijeniti za Djordjevica da ima nekog na klupi na Kosevu pa ga kasnije nije mogao prijaviti za uzvrat. Nije Zekic kriv sto mu 2 napadaca moraju igrat u veznom redu jer je Elezi dosao nespreman, jer je Mamas ozljedjen, a djordjevic se vraca od teske povrede. Zoran je i sam milion puta rekao da ne dovodi igrace, nego trazi profile koji mu odgovaraju, nije on kriv sto kvalitetno pojacanje nece doc u ovu prciju od lige prije nego što mu sve alternative propadnu.

Kome da se zamjeri nešto od sinoć ? Zbog čega ? Ovo je izgubljeno bilo već na Koševu, kad Kyeremeh promaši 1 na 1 zicer, kad im golman refleksnom reakcijom skine Mlinariću šut sa pet metara, kad primiš eurogol iz prve prilike koji nikad više igrač neće dat u životu. Bilo je šansi za okrenut mlin na svoju vodu da im ponovo golman ne skida zicer Mlinaricu sa 5 metara, kad dobro izadje na zicer od Gulya ali Bože moj.

I poredite se sa onim poganima koje sudije guraju svu sezonu, kako oni tobože nešto urade u europi ? Grupe su vidili smao zato što je takav sistem, da prvak jedino ako je retardiran neće proći u KL, ove mlatnuli amateri sa Andore, ove druge otreso Slovan koji je po kvaliteti kao i Craiova, al ne uvijek su oni bolji. FUJ OPET ZA VAS PLJUVAČE! :sick: :sick:
Slažem se ja sa svim što si ti napisao osim ovog da Zekić ne dovodi igrače, može on do ujutro pričati, a činjenica je da ni Pavičić ni Ristovski ni Butić ni Elezi ni Bubanja ni Bralić ni Banić ne bi bili naši igrači da nije njrga bilo. Samo ne znam čemu to njegovo pretvaranje kad su svi ti igrači realno dobri al hajde

bvsic
Postovi: 4874
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 01 avg 2025, 16:08

laznokrilo je napisao/la:
01 avg 2025, 16:00
Raja ja sam nacuo da se interesujemo za nekog napadaca koji bi trebao zamjeniti Gulija,kad Guli ode trebali bi ponudu poslat ali ne znam o kome se radi i da li je tacna info.
Mislim da se to mora uradit, zaradio si 500k eura od europe, tih 500k plati napadaca da zabije 20+ komada i tjt

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 01 avg 2025, 16:08

Mi kakvi smo pehovi, i kad osvojimo titulu ispast cemo u prvom pretkolu LP i opet necemo u grupe.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19118
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 01 avg 2025, 16:11

bvsic je napisao/la:
01 avg 2025, 16:08
laznokrilo je napisao/la:
01 avg 2025, 16:00
Raja ja sam nacuo da se interesujemo za nekog napadaca koji bi trebao zamjeniti Gulija,kad Guli ode trebali bi ponudu poslat ali ne znam o kome se radi i da li je tacna info.
Mislim da se to mora uradit, zaradio si 500k eura od europe, tih 500k plati napadaca da zabije 20+ komada i tjt
Nema takvog za te pare.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 01 avg 2025, 16:15

Nije ni bilo realno očekivati da uđeš u grupe, mada sam volio da smo ove izbacili. Ostaje žal što je rezultat previsok zbog pičqastog drugog poluvremena.

MSOZ101
Postovi: 929
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 01 avg 2025, 16:31

Ima li ko informaciju šta je sa Mujkića jel može u nedjelju ili računamo Krdžalić ili Mušija u startnoj postavi.

Lucas
Postovi: 4860
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 01 avg 2025, 16:45

Štimac preuzeo Zrinjski, liga dobija novi cirkus, to je otprilike kao da je Lalatovic preuzeo neki klub ovdje.
@MSOZ101 Naši jednostavno kriju te stvari, 2025 godina, mi naglabamo jel Mamas otpao za Krajovu zbog povrede ili nekog drugog razloga.

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 avg 2025, 16:47

napoleon72 je napisao/la:
01 avg 2025, 16:08
Mi kakvi smo pehovi, i kad osvojimo titulu ispast cemo u prvom pretkolu LP i opet necemo u grupe.
Jos nam ujeban koef hahaha
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 01 avg 2025, 16:49

Manuel je napisao/la:
01 avg 2025, 15:55
riki46 je napisao/la:
01 avg 2025, 15:06
Imal juniora i onog sa fks.info da nas malo obraduju nekim lijepim vijestima? Ubi ova negativa.
Svi na koševo :bih:
Juce u ovo vrijeme pisali kako nikad veca pozitiva nije bila na forumu.E sta ti je zivot :mrgreen:
To ti je pitarluk. Nakon jedne utakmice prvaci svemira, a nakon druge niko ne valja i sve ih treba otjerat. Nećemo daleko dogurat dok god je ovakvo razmišljanje.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 01 avg 2025, 16:49

riki46 je napisao/la:
01 avg 2025, 15:06
Imal juniora i onog sa fks.info da nas malo obraduju nekim lijepim vijestima? Ubi ova negativa.
Svi na koševo :bih:
Sinoc je napisao da ce biti jos pojacanja.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO


Avatar
Vrhbosnian
Postovi: 101
Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vrhbosnian » 01 avg 2025, 16:56

Ali koliko mi je više degutantna postala ta priča o realizaciji i kao siroti mi nismo imali sreće. Realizacija u fudbalu kao i drugi aspekti igre, nisu stvar puke sreće. Ima li nešto do uigranosti, utreniranosti, samopouzdanja, sistema, hijerarhije u ekipi, itd?
Kakva sreća, tj. nesreća je u tome što npr Kyeremeh, jedan od najgorih realizatora koji su uopšte igrali za Sarajevo u zadnje vrijeme, izađe pred golmana i umjesto da doda otvorenom igraču, on zabije loptu u golmana. Pa nakon što se ta situacija ponovi ko zna koliko puta, i niko tom igraču ne kaže da će zbog sljedeće sebičnosti ostati na klupi, to je onda način funkcionisanja tima a ne nesretan promašaj. Sličnih primjera i igrača sa pogrešnim odlukama bi se moglo navesti još mnogo. Druga stvar, sve i jedan naš ofanzivni igrač je izvan forme, Gulli prvi pa onda i ostali, a da se ne spominje da smo i ove sezone, a posebno prošle ušli u Evropu sa pola novog tima, sa samo par pripremnih utakmica odigranih zajedno. Osim toga, ljudi pričaju o realizaciji kao da nikakav fudbal ne gledaju, kao da jedino mi pravimo neke prilike i ne iskoristimo sve. Jedan City sa Halandom i De Bruyneom je znao po 30 prilika napravit da pobjedi 1:0. Onda dođu novinari i kvazi eksperti igre i pametuju sa pričom kako je rješenje dovođenje pravog napača, ali ono baš pravog, kaže, ubice...
Dakle, što prije se manemo patetike o neimanju sreće u realizaciji, to ćemo prije početi razmišljati gdje se griješi i popraviti tu realizaciju. I ne, ovo nije sranje po treneru i njegovom radu, baš suprotno, ovo je neka nada da ćemo se sada trznuti, zbiti redove i dobro uigrati jer je fokus samo na jednom takmičenju.

VOLIM TE SARAJ'VO!
IDEMO PO TITULU.

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 418
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 01 avg 2025, 17:02

Vrhbosnian je napisao/la:
01 avg 2025, 16:56
Ali koliko mi je više degutantna postala ta priča o realizaciji i kao siroti mi nismo imali sreće. Realizacija u fudbalu kao i drugi aspekti igre, nisu stvar puke sreće. Ima li nešto do uigranosti, utreniranosti, samopouzdanja, sistema, hijerarhije u ekipi, itd?
Kakva sreća, tj. nesreća je u tome što npr Kyeremeh, jedan od najgorih realizatora koji su uopšte igrali za Sarajevo u zadnje vrijeme, izađe pred golmana i umjesto da doda otvorenom igraču, on zabije loptu u golmana. Pa nakon što se ta situacija ponovi ko zna koliko puta, i niko tom igraču ne kaže da će zbog sljedeće sebičnosti ostati na klupi, to je onda način funkcionisanja tima a ne nesretan promašaj. Sličnih primjera i igrača sa pogrešnim odlukama bi se moglo navesti još mnogo. Druga stvar, sve i jedan naš ofanzivni igrač je izvan forme, Gulli prvi pa onda i ostali, a da se ne spominje da smo i ove sezone, a posebno prošle ušli u Evropu sa pola novog tima, sa samo par pripremnih utakmica odigranih zajedno. Osim toga, ljudi pričaju o realizaciji kao da nikakav fudbal ne gledaju, kao da jedino mi pravimo neke prilike i ne iskoristimo sve. Jedan City sa Halandom i De Bruyneom je znao po 30 prilika napravit da pobjedi 1:0. Onda dođu novinari i kvazi eksperti igre i pametuju sa pričom kako je rješenje dovođenje pravog napača, ali ono baš pravog, kaže, ubice...
Dakle, što prije se manemo patetike o neimanju sreće u realizaciji, to ćemo prije početi razmišljati gdje se griješi i popraviti tu realizaciju. I ne, ovo nije sranje po treneru i njegovom radu, baš suprotno, ovo je neka nada da ćemo se sada trznuti, zbiti redove i dobro uigrati jer je fokus samo na jednom takmičenju.

VOLIM TE SARAJ'VO!
IDEMO PO TITULU.
Cijenim Kyeremeha zbog polivalentnosti i profesionalnosti, ali njegova nekonstanta i strah je za izucavanja. Sinoc je imao jednu sansu gdje se oslobodio protivnika i imao dosta prostora, on jedva docekao da je osuta samo da ne bude kod njega. Jednu utakmicu Rivaldo, u drugoj Lelic.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 01 avg 2025, 17:05

Aduka87 je napisao/la:
01 avg 2025, 16:49
riki46 je napisao/la:
01 avg 2025, 15:06
Imal juniora i onog sa fks.info da nas malo obraduju nekim lijepim vijestima? Ubi ova negativa.
Svi na koševo :bih:
Sinoc je napisao da ce biti jos pojacanja.
Amin
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5957
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 01 avg 2025, 17:10

Nase najvece pojacanje ce biti prodaja gulaša
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Herson
Postovi: 2794
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 01 avg 2025, 17:17

Ekipa plače za kvalitetnijim wing bekovima od ovih trenutnih. Ako dođe Slovak, ne samo da bi mogli biti konkretniji i opasniji prema naprijed nego bi sam postotak realiziranih šansi znatno porastao. Beganovićevi centaršutevi su toliko očajni, to je za Bogu plakati. Njegove lopte su u većini slučajeva prejake, neukrotive i upućene bez ikakvog smisla.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 01 avg 2025, 17:27

Prilika je propustena na Kosevu, ali ljudi su jednostavno bolji i to je to, nismo im mogli parirati ni u duelima ni u “drugim loptama”… pa nije Isanovic pogrijesio da ekipa nije bas fizicki optimalna, ili ga pljuju zbog neceg drugog…

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Napapijri, Seipronto, Vanja8 i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []