FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 13:34

FKS ako bude moglo igrati u prvenstvu kao sto je igralo 140 min. protiv Krajove, a ne vidim razlog da ne moze, onda su ljepi
momenti za Pitare. Prva(Radnik) ce biti najteza iz vise razloga, ali prvenstveno sto se psihe tice. Citava BiH se digla da
omalovazi i kao ismijava FKS. Vise nego ikad je potrebna podrska protiv Radnika.
Moze se o zadnjih 20 min. u Rumuniji pricati/pljuvati/ ponizavati, ali se ne moze reci da momci nisu dali koliko su mogli. ABd i
uvezemo 3 pobjede (Radnik,Sloga,Posusje), onda pred pauzu slijedi gostovanje u BL. 20+ dana do BL. Dovoljno vremena da se
neke stvari poprave. Vraca se Djordjevic, nadati se da ce prinovama biti dovoljno 20 dana da mogu dati doprinos s klupe.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 avg 2025, 13:39

Samozdravlje je napisao/la:
02 avg 2025, 13:34
FKS ako bude moglo igrati u prvenstvu kao sto je igralo 140 min. protiv Krajove, a ne vidim razlog da ne moze, onda su ljepi
momenti za Pitare. Prva(Radnik) ce biti najteza iz vise razloga, ali prvenstveno sto se psihe tice. Citava BiH se digla da
omalovazi i kao ismijava FKS. Vise nego ikad je potrebna podrska protiv Radnika.
Moze se o zadnjih 20 min. u Rumuniji pricati/pljuvati/ ponizavati, ali se ne moze reci da momci nisu dali koliko su mogli. ABd i
uvezemo 3 pobjede (Radnik,Sloga,Posusje), onda pred pauzu slijedi gostovanje u BL. 20+ dana do BL. Dovoljno vremena da se
neke stvari poprave. Vraca se Djordjevic, nadati se da ce prinovama biti dovoljno 20 dana da mogu dati doprinos s klupe.
Upravo Ahbabu, ovde se pise kao da 70% ekipa u pl bh imaju veci kvalitet od krajove a da ostalih 30% jednak kvalitet ko krajova..

Mozel se desit da nemamo nas dan i da kiksamo u plbh moze al sigurno sa fer sudjenjem nakon 19 kola bicemo ubjedljivo prvi..abd..

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 02 avg 2025, 14:04

amypitar je napisao/la:
02 avg 2025, 12:08
riki46 je napisao/la:
02 avg 2025, 11:47
Koji Mirvić je finansijski jači, nas ili njihov? :rol:

Ismir ne voli da prica o burazu.
Ali po nekim pricama bliskim ljudima Mirvica sa burazom nije u nekim odnosima.Ismir ga gurao u neke poslove upznao sa ljudima.koje je iste izradio te Ismira dobro povalio , pa ga je ovaj ****.
Moguce da je u zelji vidio neku zaradu ali daleko mu kuca ..
To je istina al ko hebe kone,nema to obraza grama

Avatar
Oikamid
Postovi: 2829
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 02 avg 2025, 14:06

Ako im on uđe okrećem janje, kupujem tortu i šmrčem koks umjesto speeda taj dan.

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 14:09

Ako se ne varam , mislim da je ove godine broj dolazaka najmanji od 2013 g. Misli li neko da bi sa Rogicem i Soldom bolje prosli,
nego sa Banicem i Turda-om. Golman i tri stopera odigrali 1 (jednu ) utakmicu zajedno. Ono sto nam nije trebalo jeste zadnja 2 gola,
ali desava se cesto da tim padne u takvim situacijama. Desava se jer su svi krenuli po gol, nije se imalo sta izgubiti. Nije imao ko stati na loptu i igrati svoju igru, pa dokle dobacis. Da je ostalo 0:2, ne bi se po BiH omalovazavalo F.K.Sarajevo.

Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
:urnebes: Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 02 avg 2025, 14:12

Ljudi zamarate se nekim stvarima koje su totalno nebitne u ovom trenutku, posložit se i uzet tri bobe 😀
Zadnja izmjena: N3R3D, dana/u 02 avg 2025, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 14:12

Samozdravlje je napisao/la:
31 jul 2025, 14:37
amypitar je napisao/la:
31 jul 2025, 14:29
Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.

Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
Kad to ocekujemo Ti i ja, mozes misliti kako na to pazljivo gleda ZZ. Po meni win-win situacija. Prolaz, navijaci likuju i opet 20+k
na Hasetu. Obzirom da smo vidjeli nas kvalitet za BH ligu i eventualni oprostaj od kvala KL je vjetar u jedra za bh Titulu :bih:
Lijepo napiasa @amypitar i bi tako.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 02 avg 2025, 14:14

Samozdravlje je napisao/la:
02 avg 2025, 14:09
Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
:urnebes: Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
Kako to? Uopste nije neuobicajeno da sudija usmeno upozori prije nego da karton. Obicno igraca upozori ali nije sad nesto nenormalno da i sa trenerom komunicira ako se ovaj zalio nesto pogotovo.

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 02 avg 2025, 14:16

Ako realno sagledamo sliku, bolji smo i zreliji od cijele lige. Borac i Zrinjski nisu istog ni privližnog kvaliteta kao mi. Neće se ovaj tempo svakako igrat u ligi i moći ćemo da meljemo svih 90 minuta ovaj naš kukuruz.

Podrška štabu i igračima.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 14:23

Hordas1990 je napisao/la:
02 avg 2025, 14:14
Samozdravlje je napisao/la:
02 avg 2025, 14:09
Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
:urnebes: Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
Kako to? Uopste nije neuobicajeno da sudija usmeno upozori prije nego da karton. Obicno igraca upozori ali nije sad nesto nenormalno da i sa trenerom komunicira ako se ovaj zalio nesto pogotovo.
Onda je do mene :thumbup: Hvala, sad mi je logicnije :salut:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 02 avg 2025, 14:28

Pitar6785 je napisao/la:
02 avg 2025, 13:18
Glupo mi je a i sumnjivo ovo ako je istina da mirvicev brat kupuje zelju. Bez obzira govorili ili ne govorili cudno je i veoma glupo ako je istina, jer kako sam ja upoznat nisu se nijedan ni drugi bavili sportom
Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.

Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.

Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.

Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 02 avg 2025, 14:49

N3R3D je napisao/la:
02 avg 2025, 12:41
Imamo odličnu ekipu koja definitivno može napredovati iz utakmice u utakmicu!

Svi na Koševo!
gh0stHZ je napisao/la:
02 avg 2025, 14:16
Ako realno sagledamo sliku, bolji smo i zreliji od cijele lige. Borac i Zrinjski nisu istog ni privližnog kvaliteta kao mi. Neće se ovaj tempo svakako igrat u ligi i moći ćemo da meljemo svih 90 minuta ovaj naš kukuruz.

Podrška štabu i igračima.
:thumbup: :thumbup:

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 02 avg 2025, 14:53

Imamo dobar tim vjerojatno i najbolji igracki kadar u ligi . Eh sad imamo problem s savezom i rekao bi sami s sobom . Moramo ustabiliti odredjen broj igrača, previse je promjena ,dovedemo igrace najave ovo ono za 5 mjeseci se izgubi taj igrac daj nove i tako u krug . Ne mislim na Gulya,Bubanju i tih 5/6 koji su OK ali ima mnogo više koji su dovedeni i budu par mjeseci i ništa. Po meni je to najveći problem , treba uigrati tim ,stvoriti sinergiju ,što kažu treba ekipa i igraci proci i teške i dobre momente . Kad kroz svlacionicu cirkulise puno igrača ne mozes imati ni uigranost ni hemiju i atmosferu u timu . Pokazatelj su i onaj sampionski tim Ahmetovic ,Krste,Rahman,Hebibovic, Dupovac imao si ih zajedno 4/5 godina uzeo si 2 titule i kup . Naravno mora se prodati po neki igrac to je jasno ali ne može ovo ko na traci idu igraci.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1389
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la N3R3D » 02 avg 2025, 14:57

GK: Banić, Mušija, Mehić

Stoperi (desna noga): Paskalev, Turda, Bralić, Gojković, Ristovski, Pejović, Beganović (kao opcija)
Stoperi (lijeva noga): Jović, Mujkić

Desni bek: Beganović, Kovačik, Unušić, Ristovski (kao opcija)
Lijevi bek: Kuprešak, Kapetanović, Mujkić ili Jović (opcije)

Zadnji veznji: Jatta, Mamas, Hamzić
Centralni: Elezi, Đorđević, Nurković, Vrban, Krdžalić

Napadačke opcije: Mlinarić, Guli, Kyeremeh, Renan, Butić, Turkeš

Uz jednom veznog igrača (kreativnijeg) mislim da je ova ekipa odlično selektirana i ako neko bude falio da će biti lako da se nadoknadi.

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 15:04

Hordas1990 je napisao/la:
02 avg 2025, 14:28
Pitar6785 je napisao/la:
02 avg 2025, 13:18
Glupo mi je a i sumnjivo ovo ako je istina da mirvicev brat kupuje zelju. Bez obzira govorili ili ne govorili cudno je i veoma glupo ako je istina, jer kako sam ja upoznat nisu se nijedan ni drugi bavili sportom
Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.

Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.

Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.

Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.
Bez promjene statuta u Zelji, sumnjamda ce taj gosp. bacati $ u bunar. Ako bi to i uradio, to bi bio mac sa dvije ostrice: Dovede
5-10 skupih igraca, sa velikim platama i onda ga :
1. Sacekaju lesinari( nama se to desavalo sa Statutom) ili iz nekog razloga digne ruke od kluba (moze), jer ga ne veze ugovor i
klubu ostaju enormniugovori i sljede tuzbe i potop.
2. Da bi prekopirali nas sistem treba vremena. Raspisati kupovinu uloga, pa je sve to na dugo stapu.
3. Sta se nas to tice, neciji brat ili neko treci. Svak ima pravo da radi ono sto misli da je najbolje za klub.

Ps. Tu dolazimo do onga kolikoje nama bitan gosp. Ismir Mirvic. Ni pomisliti ne mogu sta bi se desilo da iz nekog razloga se povuce
Naravno da bi Klub i dalje postojao, ali se bojim kao sto postoji Celik ili TC(mozda najbolji primjer).

Bas sam se raspisao, ponjelo me. Pozdrav svim Pitarima i Ahbabima :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 02 avg 2025, 15:09

Samozdravlje je napisao/la:
02 avg 2025, 15:04
Hordas1990 je napisao/la:
02 avg 2025, 14:28
Pitar6785 je napisao/la:
02 avg 2025, 13:18
Glupo mi je a i sumnjivo ovo ako je istina da mirvicev brat kupuje zelju. Bez obzira govorili ili ne govorili cudno je i veoma glupo ako je istina, jer kako sam ja upoznat nisu se nijedan ni drugi bavili sportom
Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.

Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.

Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.

Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.
Bez promjene statuta u Zelji, sumnjamda ce taj gosp. bacati $ u bunar. Ako bi to i uradio, to bi bio mac sa dvije ostrice: Dovede
5-10 skupih igraca, sa velikim platama i onda ga :
1. Sacekaju lesinari( nama se to desavalo sa Statutom) ili iz nekog razloga digne ruke od kluba (moze), jer ga ne veze ugovor i
klubu ostaju enormniugovori i sljede tuzbe i potop.
2. Da bi prekopirali nas sistem treba vremena. Raspisati kupovinu uloga, pa je sve to na dugo stapu.
3. Sta se nas to tice, neciji brat ili neko treci. Svak ima pravo da radi ono sto misli da je najbolje za klub.

Ps. Tu dolazimo do onga kolikoje nama bitan gosp. Ismir Mirvic. Ni pomisliti ne mogu sta bi se desilo da iz nekog razloga se povuce
Naravno da bi Klub i dalje postojao, ali se bojim kao sto postoji Celik ili TC(mozda najbolji primjer).

Bas sam se raspisao, ponjelo me. Pozdrav svim Pitarima i Ahbabima :bih:
Nemam pojma sta hoce oni i ne interesuje me, mislim da tamo ima previse raznih interesa da bi im dosao neko, ali slazem se da ne bi volio da udje brat od Ismira jer bi bila jako glupa situacija.

Znaci da objasnim sto ovo pisem. Imam druga u drzavi Washington blizu grada Rentona gdje su Mirvici. Zna cijelu familiju, kao sto se svi nasi znaju tamo. Otac je isto u poslu bio, njih dvojica imaju i jos sestra. Dosli iz Njemacke kao izbjeglice, tamo su bili prije Amerike, a iz Hrasnice su inace.

Braca su davno nekad krenuli zajedno sa biznisom i napravili velike pare jako mladi. Negdje 2016 su stali ti zajednicki poslovi, zakacili su se i vise nemaju komunikaciju rade svako svoje i to je to.

Kazem ponovo ja stvarno nemam neko visoko misljenje o Ismiru, smatram da jako puno grijesi, ali glupo je njemu prisivati bilo sta sto njegov brat radi niej do njega niti ga on moze kontrolisati. Znaci ne treba izmisljati da je nesto sumnjivo da je ovo da je ono. Ako udje tamo, a ne vjerujem da ce mu dati, to ce biti njihov problem i nema veze ni sa nama ni Ismirom kakav je god.

Zivio i ti prijatelju :salut:
Zadnja izmjena: Hordas1990, dana/u 02 avg 2025, 15:14, ukupno mijenjano 1 put.

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 02 avg 2025, 15:10

Podrska Zekicu, strucnom stabu i igracima.
Nadam se da su se oporavili od ovoga u Rumuniji ko radi taj i grijesi nije kraj svijeta. Dolazak pojacanja i odlazak bitnih igraca sedmicu pred Europu meni ukazuje da fokus nije bio na europskim vec utakmicama u domacem prvenstvu.
Ako Bog da od sutra napad na titulu svim silama.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 avg 2025, 15:22

Samozdravlje je napisao/la:
02 avg 2025, 14:09
Ako se ne varam , mislim da je ove godine broj dolazaka najmanji od 2013 g. Misli li neko da bi sa Rogicem i Soldom bolje prosli,
nego sa Banicem i Turda-om. Golman i tri stopera odigrali 1 (jednu ) utakmicu zajedno. Ono sto nam nije trebalo jeste zadnja 2 gola,
ali desava se cesto da tim padne u takvim situacijama. Desava se jer su svi krenuli po gol, nije se imalo sta izgubiti. Nije imao ko stati na loptu i igrati svoju igru, pa dokle dobacis. Da je ostalo 0:2, ne bi se po BiH omalovazavalo F.K.Sarajevo.

Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
:urnebes: Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
Drug moj imeni to malo glupo al Nedim Jusufbegovic prije godinu dana to javno rekao da to sudije rade. Znaci javno upozori trenera da ga zamjeni il cemu dat crveni za bilo kakav faul, to je i kaljanac potvrdio, neznam dali je to legalno al ocito da ima nesto u vezi toga. JATTIN ZUTI KARTON JE SMJESAN NIJE BIO NI Z OD ZUTOG I MISLIM DA JE SUDIJA VIDIO DA JE POGRIJESIO ZA ZUTI I RADI TOGA MU JE OPROSTIO PAR PUTA i radi toga je htio bit fer

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 02 avg 2025, 15:33

Veoma GLUP POTEZ ako je istina, nebi imao nista protiv da ih preuzme ismirov brat al bas glupo. Posebno ako jos ne govore, a ne govore 99% upravo radi biznisa (love).

Sve bi bilo ok da je on preuzeo recimo slobodu celik velez borac zrinjski. Nesto kao sto je Husic uradio sa slobodom pa da recimo preuzme velez pa da nakon par godina preuzme zelji,al brate preuzima zelju a brat ti u FK SARAJEVU nekako ruzno nelogicno, POSEBNO JOS AKO NE PRICAJU, i meni to baca na INAT ili sumnju na neku vrstu kriminala..POSEBNO STO ONI NISU BILI U SOCCER BIZNISU I SAMO PREKO NOCI SE PROBUDILI I HOCE TAJ BIZNIS, a nisu on financiski toliko mocni da oni mogu ulozit u te stvari 50 miliona €

Samozdravlje
Postovi: 9012
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 avg 2025, 15:41

Samozdravlje je napisao/la:
31 jul 2025, 13:43
Titula BiH bi trebala biti prioritet svih prioriteta.
Zavucemo li se do PO Konf. Lige , bit ce tesko uci u Grupe iste, a to je jos 5 teskih utakmica. Izgubiti cemo svjezinu, even. povrede, zamor materijala, a Borac-poguranac svjez.
Vise bih volio grupe Konf. lige nego Titulu, ali isto tako vise bih volio Titulu nego PO K.l.+ Kup.

Mozemo li do grupa K.l i Titule ??? Tesko. S Titulom bi vjv. gledali nase Sarajevo u grupama 2026/27 g.

Za jarana @fera :tokralju:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []