FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
FKS ako bude moglo igrati u prvenstvu kao sto je igralo 140 min. protiv Krajove, a ne vidim razlog da ne moze, onda su ljepi
momenti za Pitare. Prva(Radnik) ce biti najteza iz vise razloga, ali prvenstveno sto se psihe tice. Citava BiH se digla da
omalovazi i kao ismijava FKS. Vise nego ikad je potrebna podrska protiv Radnika.
Moze se o zadnjih 20 min. u Rumuniji pricati/pljuvati/ ponizavati, ali se ne moze reci da momci nisu dali koliko su mogli. ABd i
uvezemo 3 pobjede (Radnik,Sloga,Posusje), onda pred pauzu slijedi gostovanje u BL. 20+ dana do BL. Dovoljno vremena da se
neke stvari poprave. Vraca se Djordjevic, nadati se da ce prinovama biti dovoljno 20 dana da mogu dati doprinos s klupe.
momenti za Pitare. Prva(Radnik) ce biti najteza iz vise razloga, ali prvenstveno sto se psihe tice. Citava BiH se digla da
omalovazi i kao ismijava FKS. Vise nego ikad je potrebna podrska protiv Radnika.
Moze se o zadnjih 20 min. u Rumuniji pricati/pljuvati/ ponizavati, ali se ne moze reci da momci nisu dali koliko su mogli. ABd i
uvezemo 3 pobjede (Radnik,Sloga,Posusje), onda pred pauzu slijedi gostovanje u BL. 20+ dana do BL. Dovoljno vremena da se
neke stvari poprave. Vraca se Djordjevic, nadati se da ce prinovama biti dovoljno 20 dana da mogu dati doprinos s klupe.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Re: FK Sarajevo
Upravo Ahbabu, ovde se pise kao da 70% ekipa u pl bh imaju veci kvalitet od krajove a da ostalih 30% jednak kvalitet ko krajova..Samozdravlje je napisao/la: ↑02 avg 2025, 13:34FKS ako bude moglo igrati u prvenstvu kao sto je igralo 140 min. protiv Krajove, a ne vidim razlog da ne moze, onda su ljepi
momenti za Pitare. Prva(Radnik) ce biti najteza iz vise razloga, ali prvenstveno sto se psihe tice. Citava BiH se digla da
omalovazi i kao ismijava FKS. Vise nego ikad je potrebna podrska protiv Radnika.
Moze se o zadnjih 20 min. u Rumuniji pricati/pljuvati/ ponizavati, ali se ne moze reci da momci nisu dali koliko su mogli. ABd i
uvezemo 3 pobjede (Radnik,Sloga,Posusje), onda pred pauzu slijedi gostovanje u BL. 20+ dana do BL. Dovoljno vremena da se
neke stvari poprave. Vraca se Djordjevic, nadati se da ce prinovama biti dovoljno 20 dana da mogu dati doprinos s klupe.
Mozel se desit da nemamo nas dan i da kiksamo u plbh moze al sigurno sa fer sudjenjem nakon 19 kola bicemo ubjedljivo prvi..abd..
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je istina al ko hebe kone,nema to obraza gramaamypitar je napisao/la: ↑02 avg 2025, 12:08
Ismir ne voli da prica o burazu.
Ali po nekim pricama bliskim ljudima Mirvica sa burazom nije u nekim odnosima.Ismir ga gurao u neke poslove upznao sa ljudima.koje je iste izradio te Ismira dobro povalio , pa ga je ovaj ****.
Moguce da je u zelji vidio neku zaradu ali daleko mu kuca ..
Re: FK Sarajevo
Ako im on uđe okrećem janje, kupujem tortu i šmrčem koks umjesto speeda taj dan.
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako se ne varam , mislim da je ove godine broj dolazaka najmanji od 2013 g. Misli li neko da bi sa Rogicem i Soldom bolje prosli,
nego sa Banicem i Turda-om. Golman i tri stopera odigrali 1 (jednu ) utakmicu zajedno. Ono sto nam nije trebalo jeste zadnja 2 gola,
ali desava se cesto da tim padne u takvim situacijama. Desava se jer su svi krenuli po gol, nije se imalo sta izgubiti. Nije imao ko stati na loptu i igrati svoju igru, pa dokle dobacis. Da je ostalo 0:2, ne bi se po BiH omalovazavalo F.K.Sarajevo.
Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
nego sa Banicem i Turda-om. Golman i tri stopera odigrali 1 (jednu ) utakmicu zajedno. Ono sto nam nije trebalo jeste zadnja 2 gola,
ali desava se cesto da tim padne u takvim situacijama. Desava se jer su svi krenuli po gol, nije se imalo sta izgubiti. Nije imao ko stati na loptu i igrati svoju igru, pa dokle dobacis. Da je ostalo 0:2, ne bi se po BiH omalovazavalo F.K.Sarajevo.
Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Re: FK Sarajevo
Ljudi zamarate se nekim stvarima koje su totalno nebitne u ovom trenutku, posložit se i uzet tri bobe 
Zadnja izmjena: N3R3D, dana/u 02 avg 2025, 14:15, ukupno mijenjano 1 put.
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Lijepo napiasa @amypitar i bi tako.Samozdravlje je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:37Kad to ocekujemo Ti i ja, mozes misliti kako na to pazljivo gleda ZZ. Po meni win-win situacija. Prolaz, navijaci likuju i opet 20+kamypitar je napisao/la: ↑31 jul 2025, 14:29Nesto sam po forumu citao komentare njihovih navijaca.
Po njima njihov trener ce drzati visok ritam trke na poluvremenù I nece srljati.( da nas fizicki slome)
Ocekuju naš pad od 60 minute I tad ofanzivu zavisno od rezultata.
Boje se nas halcaju pozivaju navijace na utakmicu.
Po njima jako im je bitna utakmica veceras ,I sve osim prolaza za njih bi bio raspad sistema u klubu,a i otkaz treneru.
na Hasetu. Obzirom da smo vidjeli nas kvalitet za BH ligu i eventualni oprostaj od kvala KL je vjetar u jedra za bh Titulu![]()
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako to? Uopste nije neuobicajeno da sudija usmeno upozori prije nego da karton. Obicno igraca upozori ali nije sad nesto nenormalno da i sa trenerom komunicira ako se ovaj zalio nesto pogotovo.Samozdravlje je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:09Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
Re: FK Sarajevo
Ako realno sagledamo sliku, bolji smo i zreliji od cijele lige. Borac i Zrinjski nisu istog ni privližnog kvaliteta kao mi. Neće se ovaj tempo svakako igrat u ligi i moći ćemo da meljemo svih 90 minuta ovaj naš kukuruz.
Podrška štabu i igračima.
Podrška štabu i igračima.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Onda je do meneHordas1990 je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:14Kako to? Uopste nije neuobicajeno da sudija usmeno upozori prije nego da karton. Obicno igraca upozori ali nije sad nesto nenormalno da i sa trenerom komunicira ako se ovaj zalio nesto pogotovo.Samozdravlje je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:09Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.
Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.
Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.
Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Imamo dobar tim vjerojatno i najbolji igracki kadar u ligi . Eh sad imamo problem s savezom i rekao bi sami s sobom . Moramo ustabiliti odredjen broj igrača, previse je promjena ,dovedemo igrace najave ovo ono za 5 mjeseci se izgubi taj igrac daj nove i tako u krug . Ne mislim na Gulya,Bubanju i tih 5/6 koji su OK ali ima mnogo više koji su dovedeni i budu par mjeseci i ništa. Po meni je to najveći problem , treba uigrati tim ,stvoriti sinergiju ,što kažu treba ekipa i igraci proci i teške i dobre momente . Kad kroz svlacionicu cirkulise puno igrača ne mozes imati ni uigranost ni hemiju i atmosferu u timu . Pokazatelj su i onaj sampionski tim Ahmetovic ,Krste,Rahman,Hebibovic, Dupovac imao si ih zajedno 4/5 godina uzeo si 2 titule i kup . Naravno mora se prodati po neki igrac to je jasno ali ne može ovo ko na traci idu igraci.
Re: FK Sarajevo
GK: Banić, Mušija, Mehić
Stoperi (desna noga): Paskalev, Turda, Bralić, Gojković, Ristovski, Pejović, Beganović (kao opcija)
Stoperi (lijeva noga): Jović, Mujkić
Desni bek: Beganović, Kovačik, Unušić, Ristovski (kao opcija)
Lijevi bek: Kuprešak, Kapetanović, Mujkić ili Jović (opcije)
Zadnji veznji: Jatta, Mamas, Hamzić
Centralni: Elezi, Đorđević, Nurković, Vrban, Krdžalić
Napadačke opcije: Mlinarić, Guli, Kyeremeh, Renan, Butić, Turkeš
Uz jednom veznog igrača (kreativnijeg) mislim da je ova ekipa odlično selektirana i ako neko bude falio da će biti lako da se nadoknadi.
Stoperi (desna noga): Paskalev, Turda, Bralić, Gojković, Ristovski, Pejović, Beganović (kao opcija)
Stoperi (lijeva noga): Jović, Mujkić
Desni bek: Beganović, Kovačik, Unušić, Ristovski (kao opcija)
Lijevi bek: Kuprešak, Kapetanović, Mujkić ili Jović (opcije)
Zadnji veznji: Jatta, Mamas, Hamzić
Centralni: Elezi, Đorđević, Nurković, Vrban, Krdžalić
Napadačke opcije: Mlinarić, Guli, Kyeremeh, Renan, Butić, Turkeš
Uz jednom veznog igrača (kreativnijeg) mislim da je ova ekipa odlično selektirana i ako neko bude falio da će biti lako da se nadoknadi.
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bez promjene statuta u Zelji, sumnjamda ce taj gosp. bacati $ u bunar. Ako bi to i uradio, to bi bio mac sa dvije ostrice: DovedeHordas1990 je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:28Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.
Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.
Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.
Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.
5-10 skupih igraca, sa velikim platama i onda ga :
1. Sacekaju lesinari( nama se to desavalo sa Statutom) ili iz nekog razloga digne ruke od kluba (moze), jer ga ne veze ugovor i
klubu ostaju enormniugovori i sljede tuzbe i potop.
2. Da bi prekopirali nas sistem treba vremena. Raspisati kupovinu uloga, pa je sve to na dugo stapu.
3. Sta se nas to tice, neciji brat ili neko treci. Svak ima pravo da radi ono sto misli da je najbolje za klub.
Ps. Tu dolazimo do onga kolikoje nama bitan gosp. Ismir Mirvic. Ni pomisliti ne mogu sta bi se desilo da iz nekog razloga se povuce
Naravno da bi Klub i dalje postojao, ali se bojim kao sto postoji Celik ili TC(mozda najbolji primjer).
Bas sam se raspisao, ponjelo me. Pozdrav svim Pitarima i Ahbabima
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nemam pojma sta hoce oni i ne interesuje me, mislim da tamo ima previse raznih interesa da bi im dosao neko, ali slazem se da ne bi volio da udje brat od Ismira jer bi bila jako glupa situacija.Samozdravlje je napisao/la: ↑02 avg 2025, 15:04Bez promjene statuta u Zelji, sumnjamda ce taj gosp. bacati $ u bunar. Ako bi to i uradio, to bi bio mac sa dvije ostrice: DovedeHordas1990 je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:28Bilo bi itekako sumnjivo da su u dobrim odnosima ali posto nemaju kontakta dobrih 10 godina ne vidim sto bi bilo sumnjivo. Iako nemam neko visoko misljenje o Mirvicu nije on kriv za to sta mu brat radi.
Prije ce biti da stariji brat tjera inat radi mladjeg namjerno. Nagadjam ali sta drugo moze bit? Sta on ima s gurbetima, niti zivi ovdje niti je odrastao niti ista. Jedina poveznica onaj kriminalac Brkovic s kojim je prijatelj.
Sto se tice sporta, bavilil su se obojica Mirvica fudbalom. Ne profesionalno ali jesu po srednjim skolama i koledzima tamo igrali u Americi koliko ja znam, zato ih fudbal i zanima i ulaganje u isti.
Definitivno se slazem se da bi bila jako ruzna situacija za sve i nadam se da ih nece preuzeti, ali ja mislim da su male sanse jer kod njih to ide jako tesko zbog raznih interesa.
5-10 skupih igraca, sa velikim platama i onda ga :
1. Sacekaju lesinari( nama se to desavalo sa Statutom) ili iz nekog razloga digne ruke od kluba (moze), jer ga ne veze ugovor i
klubu ostaju enormniugovori i sljede tuzbe i potop.
2. Da bi prekopirali nas sistem treba vremena. Raspisati kupovinu uloga, pa je sve to na dugo stapu.
3. Sta se nas to tice, neciji brat ili neko treci. Svak ima pravo da radi ono sto misli da je najbolje za klub.
Ps. Tu dolazimo do onga kolikoje nama bitan gosp. Ismir Mirvic. Ni pomisliti ne mogu sta bi se desilo da iz nekog razloga se povuce
Naravno da bi Klub i dalje postojao, ali se bojim kao sto postoji Celik ili TC(mozda najbolji primjer).
Bas sam se raspisao, ponjelo me. Pozdrav svim Pitarima i Ahbabima![]()
Znaci da objasnim sto ovo pisem. Imam druga u drzavi Washington blizu grada Rentona gdje su Mirvici. Zna cijelu familiju, kao sto se svi nasi znaju tamo. Otac je isto u poslu bio, njih dvojica imaju i jos sestra. Dosli iz Njemacke kao izbjeglice, tamo su bili prije Amerike, a iz Hrasnice su inace.
Braca su davno nekad krenuli zajedno sa biznisom i napravili velike pare jako mladi. Negdje 2016 su stali ti zajednicki poslovi, zakacili su se i vise nemaju komunikaciju rade svako svoje i to je to.
Kazem ponovo ja stvarno nemam neko visoko misljenje o Ismiru, smatram da jako puno grijesi, ali glupo je njemu prisivati bilo sta sto njegov brat radi niej do njega niti ga on moze kontrolisati. Znaci ne treba izmisljati da je nesto sumnjivo da je ovo da je ono. Ako udje tamo, a ne vjerujem da ce mu dati, to ce biti njihov problem i nema veze ni sa nama ni Ismirom kakav je god.
Zivio i ti prijatelju
Zadnja izmjena: Hordas1990, dana/u 02 avg 2025, 15:14, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Podrska Zekicu, strucnom stabu i igracima.
Nadam se da su se oporavili od ovoga u Rumuniji ko radi taj i grijesi nije kraj svijeta. Dolazak pojacanja i odlazak bitnih igraca sedmicu pred Europu meni ukazuje da fokus nije bio na europskim vec utakmicama u domacem prvenstvu.
Ako Bog da od sutra napad na titulu svim silama.
Nadam se da su se oporavili od ovoga u Rumuniji ko radi taj i grijesi nije kraj svijeta. Dolazak pojacanja i odlazak bitnih igraca sedmicu pred Europu meni ukazuje da fokus nije bio na europskim vec utakmicama u domacem prvenstvu.
Ako Bog da od sutra napad na titulu svim silama.
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
Drug moj imeni to malo glupo al Nedim Jusufbegovic prije godinu dana to javno rekao da to sudije rade. Znaci javno upozori trenera da ga zamjeni il cemu dat crveni za bilo kakav faul, to je i kaljanac potvrdio, neznam dali je to legalno al ocito da ima nesto u vezi toga. JATTIN ZUTI KARTON JE SMJESAN NIJE BIO NI Z OD ZUTOG I MISLIM DA JE SUDIJA VIDIO DA JE POGRIJESIO ZA ZUTI I RADI TOGA MU JE OPROSTIO PAR PUTA i radi toga je htio bit ferSamozdravlje je napisao/la: ↑02 avg 2025, 14:09Ako se ne varam , mislim da je ove godine broj dolazaka najmanji od 2013 g. Misli li neko da bi sa Rogicem i Soldom bolje prosli,
nego sa Banicem i Turda-om. Golman i tri stopera odigrali 1 (jednu ) utakmicu zajedno. Ono sto nam nije trebalo jeste zadnja 2 gola,
ali desava se cesto da tim padne u takvim situacijama. Desava se jer su svi krenuli po gol, nije se imalo sta izgubiti. Nije imao ko stati na loptu i igrati svoju igru, pa dokle dobacis. Da je ostalo 0:2, ne bi se po BiH omalovazavalo F.K.Sarajevo.
Nek mi oprosti gosp.ZZ, ali ona izjava za Jatta, da mu je sudija rekao da ce dobiti drugi zuti, mi bas ne pije vode. Prvi put cujem
nesto tako, a 60 god. pratim fudbal i FKS. Sta je sudija u toj situaciji: pomocnik ZZ, neki savjetnik ili prvi dobronamjerni sudija.
Tad se i raspala igra.
Jatta je dobio snazan udarac u glavu, vrlo nezgodan i nije trebao ni izaci u 2. poluvremenu na teren.
Bilo sta je bilo 0:2 ili 0:4 za navijaca koji je gledao utakmicu je isto. Ne ides dalje i nema grupa KL, a ko je ocekivao to je bas naivan
Re: FK Sarajevo
Veoma GLUP POTEZ ako je istina, nebi imao nista protiv da ih preuzme ismirov brat al bas glupo. Posebno ako jos ne govore, a ne govore 99% upravo radi biznisa (love).
Sve bi bilo ok da je on preuzeo recimo slobodu celik velez borac zrinjski. Nesto kao sto je Husic uradio sa slobodom pa da recimo preuzme velez pa da nakon par godina preuzme zelji,al brate preuzima zelju a brat ti u FK SARAJEVU nekako ruzno nelogicno, POSEBNO JOS AKO NE PRICAJU, i meni to baca na INAT ili sumnju na neku vrstu kriminala..POSEBNO STO ONI NISU BILI U SOCCER BIZNISU I SAMO PREKO NOCI SE PROBUDILI I HOCE TAJ BIZNIS, a nisu on financiski toliko mocni da oni mogu ulozit u te stvari 50 miliona €
Sve bi bilo ok da je on preuzeo recimo slobodu celik velez borac zrinjski. Nesto kao sto je Husic uradio sa slobodom pa da recimo preuzme velez pa da nakon par godina preuzme zelji,al brate preuzima zelju a brat ti u FK SARAJEVU nekako ruzno nelogicno, POSEBNO JOS AKO NE PRICAJU, i meni to baca na INAT ili sumnju na neku vrstu kriminala..POSEBNO STO ONI NISU BILI U SOCCER BIZNISU I SAMO PREKO NOCI SE PROBUDILI I HOCE TAJ BIZNIS, a nisu on financiski toliko mocni da oni mogu ulozit u te stvari 50 miliona €
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Samozdravlje je napisao/la: ↑31 jul 2025, 13:43Titula BiH bi trebala biti prioritet svih prioriteta.
Zavucemo li se do PO Konf. Lige , bit ce tesko uci u Grupe iste, a to je jos 5 teskih utakmica. Izgubiti cemo svjezinu, even. povrede, zamor materijala, a Borac-poguranac svjez.
Vise bih volio grupe Konf. lige nego Titulu, ali isto tako vise bih volio Titulu nego PO K.l.+ Kup.
Mozemo li do grupa K.l i Titule ??? Tesko. S Titulom bi vjv. gledali nase Sarajevo u grupama 2026/27 g.
Za jarana @fera
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Online
Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Bing [Bot], Seipronto i 26 gostiju.
