FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 10 avg 2025, 22:21

Ova simbioza sarajeva i husrefa je skolski primjer stokholmskog sindroma. Samo sto se ne zna ko igra koju ulogu. Ovo se na zapadu izucava
Helem na hajr

Avatar
Spahic98
Postovi: 1199
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Spahic98 » 10 avg 2025, 22:22

VolimoSarajevo je napisao/la:
10 avg 2025, 22:11
Spahic98 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:04
Pozdrav za svu bracu koji su bili na protestima za Husrefa prije 6 godina ,kao sto se pokazalo bili smo u pravu i nije trebao dobiti otkaz.
E jest Boga mi,sjecam se ko da je jucer bilo,iz parkuse pa ispred kluba. Ne znam jesam li tuzan,sretan,razocaran...Kontam mora na bolje krenuti.
Nadati se da cemo procepiti.
Tad se govorilo na forumu da protest "rusi buducnost kluba", 6 godina kasnije dolazi dokaz da protest nije bilo uzaludan. :bih:
BUCA POTOK



FUDBALSKI KLUB SARAJEVO

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 avg 2025, 22:23

Znaci gotovo je...
Borac i Zrinja 20 bodova iza nas ove sezone...

badboy
Postovi: 929
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 10 avg 2025, 22:23

Cirkus se nastavlja. Najgora vijest i opcija za klub. Korak naprijed nazad tri. Mirvic se sprda s klubom al bukvalno. Laku noc do nekih boljih vremena.

skank
Postovi: 132
Pridružen/a: 20 mar 2022, 15:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skank » 10 avg 2025, 22:23

keli je napisao/la:
10 avg 2025, 21:12
skullcrusher je napisao/la:
10 avg 2025, 21:03
Ma trebao nas je neki mladi Hrvat ili stranac preuzeti, pa jedno dvije sezone dok uigra ekipu pa nas iznenada napusti jer eto nesto mu nije po volji pa onda opet tako. Dok drugi trofeje skupljaju mi cemo skupljati iskustvo nekim trenerima. Sretno Husrefe, da ti Bog da zdravlja i da osvojimo titulu.
Pricaju o modernom fudbalu a igramo u najnemodernijoj ligi. Ovdje sto manje izmisljas toplu vodu bolje prolazis.
I ja sam to isto pomislio, tuzno ali tako ispada. Otprilike isto kao da na svadbu dovedes nekog modernog DJ-a, a dodje seoski lokalac sa harmonikom i napravi 100 put bolju atmosferu.

Avatar
siroliver69
Postovi: 648
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 10 avg 2025, 22:24

Boli nas kyrac, sad se bar vise ničemu ne nadamo...

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3376
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 10 avg 2025, 22:24

Nema titule dok se kurban ne zakolje i jacija ne otklanja na centru, s tim da svi igraci moraju klanjati, a adem da predvodi

Dok sjever przi
Ti sefe izdrzi!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 10 avg 2025, 22:24

RILEEEE RILEEEE STA STA JE YEBEM TI
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Komazec
Postovi: 41
Pridružen/a: 04 feb 2020, 00:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Komazec » 10 avg 2025, 22:25

HOLEEEEEEEEEEEEEEE

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 10 avg 2025, 22:26

Imati Gulia,Keremiju,Ljajica,gojkovica,Ristovskog, Jattu, Elezia
I na to sve dovesti Husrefa koji nije mogao naći drugi angazman ...
Pa to je za izucavanja ,ali u svemu ovome je meni gori Husref nakon svega on opet pristane doći, gdje je tu karakter, obraz i slično.

Daj Bože da se ovi igrači pale na psovke I vrijedjanje, pa da okrenemo ovu katastrofu od sezone
Ovim potezom jasno je da je zadnja prilika za pojedine igrače da ostanu u klubu,jer neće otjerati trenera ako sljedeća 3 kola ne bude imao uspjeha, lete da su zlatne lopte imali

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 avg 2025, 22:27


Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 10 avg 2025, 22:27

Husref ce dobit svaku do kraja i zacepit usta svima. Ko god nije zadovoljan ne mora ni dolazit na Kosevo i vozdra. Za sve vas Husref je Sarajevo
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 10 avg 2025, 22:27

Vanja8 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:23
Znaci gotovo je...
Borac i Zrinja 20 bodova iza nas ove sezone...
:nene: :nene:
Sad ide vadiona tipa pa i bivšim trenerima je trebalo tri ciklusa itd itd.
I dobro je neko prije napisao, baš me zanima situacija kod prvog izvođenja slobodnjaka, gdje kod lopte stoje Guliashvili i Ljajić. Tu će nam se dosta stvari kazati.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 10 avg 2025, 22:27

Tatamata1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:18
HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 22:16
MSOZ101 je napisao/la:
10 avg 2025, 21:59
Sad kad ste svi zadovoljni da vidimo 10.000 ljudi na Koševu
:urnebes:
Na finalu kupa nas nije toliko bilo ali bice nas sigurno 5 hiljada
Ma ovo je komentar na ovaj dio "Sad kad smo svi zadovoljni"

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 10 avg 2025, 22:27

Da rezimiram za sebe ovo, ovako javno. Ove klasicne mahalastine i tjeranje Mirvica je stvarno za zapitat se u kakvom svijetu i gdje zive pojedinci. Jel vama svima skupa jasno da nije bas da u redu stoje ljudi spremni przit svoje vlastite milione na godisnjem nivou, sa neizvjesnoscu povrata novca, za zadovoljstinu do sad maksimalnog broja od 8500 clanova i sigurnih 2000 ljudi na utakmici. Znaci ovdje odmah u vodu da se bace ta prava glasa navijaca i budalastine i klub postoji za navijace i u Liverpoolu se pitaju itd. Liverpool ima rasprodate sve sezonske do 2028 barem. Fudbal je biznis, emocije i patetike su mahala. Isto kao sto me zaboli jel Husref voli Sarajevo il ovo i ono, tako i te price o dusama i tako dalje su besmislica. Husrefu puna podrska kao sto je bila i Rozmanu, kao sto treba biti svakom ko dodje, kraj price. Podrzavao sam cak i njegovu smjenu s prvog mjesta, jer se vidjelo da drifta u lose i to je to. S druge strane smo napravili gresku o zadrzali Marinovica da da nasu titulu Borcu, jebga. Ove price “aaaaaa 21 vijek Husref” jel ima neko podatak za predhodnih 20 vijekova jel nam neko okreno 3:0 il nam dao 4 komada za 14 minuta?

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3376
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 10 avg 2025, 22:28

Aduka87 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:24
RILEEEE RILEEEE STA STA JE YEBEM TI
:rol: :rol:

Ademeeeeeee
Pa krene prema klupi a citas mu sa usana "yebo li ti pazar mamicu, hoces zbog tebe da umrem"

Devedesetka
Postovi: 1100
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 10 avg 2025, 22:29

f0rest1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:27
samo da im po mrtvim udara...moja podrška uvijek

Avatar
NazorUso
Postovi: 6857
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 avg 2025, 22:30

f0rest1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:20
NazorUso je napisao/la:
10 avg 2025, 21:25
ŠTA_JE je napisao/la:
10 avg 2025, 21:23
Momci bili za ili protiv hajmo podržat! Hajmo podržat svim srcem! Iz sveg glasa podržat! To je nase Sarajvo, naš Husref! I njemu je mozda posljednji put da nas vodi oa hajmo ispostovati kako god da bude i ako ne bude islo da ne bude pljuvanja, psovki, tjeranja!
Sve osim titule je neuspjeh i sa sobom nosi pljuvanja, psovke, tjeranje...
Kao i sto bi bilo sa svakim trenerom, al evo pratim dugo ovaj forum i kad je bio Husref trener i kad nije bio pljuvao si ga psovao mu itd

Smaras vise popusti nas tvoje demagogije
Samo titula ! Ali ona, po vama, svakako dolazi sa novim trenerom... Tako da zaista ne znam cemu nervoza ?

P.S. NE LAZITE DA JE SMIJENJEN S PRVOG MJESTA, TAD SMO BILI DRUGI, NISMO SVI ZLATNE RIBICE DA ZABORAVLJAMO CINJENICE !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 avg 2025, 22:30

Sa Husom na klupi imacemo sad specijalan tretman od Vice. Negon jel ko upucen,hocel ovi igraci znati sta na treningu kod Husa,nove tehnike treninga,vjezbe jer sad imamo moderne sprave,bolje da to rasprodamo

NajvecaRadosti
Postovi: 10163
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 avg 2025, 22:31

plisek je napisao/la:
10 avg 2025, 22:27
Husref ce dobit svaku do kraja i zacepit usta svima. Ko god nije zadovoljan ne mora ni dolazit na Kosevo i vozdra. Za sve vas Husref je Sarajevo
Svi na Koševo!!!

Jos samo jak istok i gledat cemo dominantno Sarajevo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Napapijri i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []