Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:17Rodjeni81 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:16Hajde glupane ne provaljivaj se vise, na najvecoj tribini mozete kupiti kartu bez clanske normalno. MoroniHrammm1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:14
Ne bi bio nikakav problem da nisu stavili za ostale tribine samo sa clanskom od veleza ? Kontas u cemu je problem ili si paglu ko qrac?
To su bas odlucili na Zeljinoj tekmi? Zato im se i psuje, i treba !
Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina ..![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moj desetaru, ove sezone će lakše bit' bodove na Gradskom u BL uzet nego u Vrapčićima, zapamti šta ti kažem. Ono što su nama radili prošlu utakmicu je samo najava bila.svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:18
U pravo tako
Polomit ce nas i kartonirat naročito onaj shizostoper tkz.Hrkac što nam đonom razvali klupu za rezervne igrače
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 946
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brate nema poente... ljudi su imuni na cinjenice. Oni misle da se digla hampa zbog ove sad utakmice, a ne zato sto uvijek kad mi gostujemo izmisljaju neke ciganluke.KONTRASVIH je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:16Ponavljam, vazda ciganisete pred utakmicom sa nama. Valjda neko dokazivanje sta vec. Pazi, napisao sam da nije bitno to sto nasi ne mogu na druge tribine, mogu vam samo uz clansku uzimati ulaznice, iskreno se nadam da cete sad napuniti stadion, ali ciganisanje je sa ogranicenim kartama i cijenama istih. Za nase navijace 12 KM, i to na tribini koja se jos uvijek gradi. Poredjenja radi, prije samo par mjeseci za navijace FKS bilo je 5 KM, i to bez ikakvog ogranicenja. I ovdje vam je samo jedan napisao da je to los potez, ostali se uglavnom nasladjujete ovom malogradjanskom diskreditovanju.
I oni su nam ogranicili broj ulaznica na zadnjem derbiju na Kosevu, a na tom istom derbiju vise od pola stadiona zjapi prazno. Nije nikakvo cudo sto ste se nasli i sto vas vazda tapsu po glavi. Zamisljam vam uprave i rumene face kako ismijavaju i podrzavaju poteze u fazonu “E jesmo ih sad zajebali” dok unistavaju “derbije”![]()
Zadnja izmjena: Manijakdokraja9, dana/u 14 avg 2025, 11:22, ukupno mijenjano 1 put.
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka tebi čast brate mojhazarder je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:21Moj desetaru, ove sezone će lakše bit' bodove na Gradskom u BL uzet nego u Vrapčićima, zapamti šta ti kažem. Ono što su nama radili prošlu utakmicu je samo najava bila.svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:18
U pravo tako
Polomit ce nas i kartonirat naročito onaj shizostoper tkz.Hrkac što nam đonom razvali klupu za rezervne igrače![]()
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rodjeni81 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:20Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:17
Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina ..![]()
Znaci treba se na skroz drugu stranu?
Mrsh pijacari
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 14 avg 2025, 11:23, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sretno Veležu sutra. Trebat će vam.
Delegiran je Gigović, a vidjeli smo kako su besramno pokrali Rudar u prošlom kolu.
Delegiran je Gigović, a vidjeli smo kako su besramno pokrali Rudar u prošlom kolu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nek i njima sudi jednom "kako treba" sudija,vazda Martinovic,Dzemidzic i slicni njihovi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najjaci su uhljupi sto se javljaju, Sloga im mogla 5 komada dati, ubila ih sve u glavu pitarsku
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Morali smoKajkutenjoyer je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:20meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
a za gigaru smo donji

-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gigovic glavni, bilbija VaR 
dva glavna kriminalca od zadatka. Sada za koga to cemo sutra vidjet, šengen liga nezna drugacije nego nečasno.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vidis koliko ste retardirani, mislili da ne mozete uopste kupiti za ostale tribine, dokaze ti se da mozete sad opet nastavljate pilati, sad vam ne pase najveca istocna tribina. Dodjite skupicemo vam mi po 2 km ako je problem 2 km.Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:23Rodjeni81 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:20Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.Hrammm1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:17
Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina ..![]()
Znaci treba se na skroz drugu stranu?Sto li su zapad stavili samo sa clanskom sta ti mislis? Sto li nam je 12km?
Mrsh pijacari
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi su vam uredno platili to korištenje stadiona. Velika je razlika između iznajmili i "dali na korištenje". Morate to shvatiti.Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:20meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najjači su navijači Željezničara kad konstatuju da se Velež naguzi Sarajevu, a protiv njih zapne
Helem, Sarajevo je posljednjih godina svemirski brod za Željezničar i logično je da imaju bolje rezultate protiv drugih klubova (protiv apsolutno svih i imaju). Pogledajmo protiv Veleža od Veležovog povratka u ligu (prije je omjer još gori):
Velež-Željezničar 6-4-7
Velež-Sarajevo 5-6-6
Helem, Željezničar kontra Veleža u 17 utakmica osvojio 25 bodova, Sarajevo osvojilo 24 boda
Ponavljam, ni sa jednom drugom ekipom u ligi omjer nije ovakav.
Helem, Sarajevo je posljednjih godina svemirski brod za Željezničar i logično je da imaju bolje rezultate protiv drugih klubova (protiv apsolutno svih i imaju). Pogledajmo protiv Veleža od Veležovog povratka u ligu (prije je omjer još gori):
Velež-Željezničar 6-4-7
Velež-Sarajevo 5-6-6
Helem, Željezničar kontra Veleža u 17 utakmica osvojio 25 bodova, Sarajevo osvojilo 24 boda
Ponavljam, ni sa jednom drugom ekipom u ligi omjer nije ovakav.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gigović je stari krvnik Veleža još od vremena Dudića. Protiv Borca nas je momački krao. Nadam se da ovog puta neće šiljiti ni na čiju stranu i da pobijedi bolji. Željo je uguran uz pomoć sudiju u evropu kad vam je travnički strateg bio na klupi (sjeti se faula nad Hadžikićem), pa lakrdija s Posušjem. I prošle sezone ste uz pomoć sudija dobili Velež (oprošten crveni karton Krpiću i to u 2 navrata), nerugalaran gol (lopta izašla prije ubacivanja).. ima toga još. Uglavnom za sudijske lakrdije su podjednako krive uprave Želje, Sarajeva i Veleža što se ne udruže u borbi protiv mafije. Samo se jave pojedinačno kad su oštećeni. Izuetak je nekadašnji Predsjednik Veleža, veliki Šemso Hasić.svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:10Delegiranje 4. kola WWin lige BiH
Derbi između Veleža i Željezničara pripao Milošu Gigoviću!
Gledaj ti uhljupa šta rade
Zadnja izmjena: Tuce11, dana/u 14 avg 2025, 11:44, ukupno mijenjano 2 puta.
-
MostarReds22
- Postovi: 256
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A druze zamisli u glavnom gradu drzave dozivis da yebu jednog Hujku i da se pisaju po Starom mostu. Sizofrenija nevidjena, ima tu finih ljudi sigurno, ali dobro dobro bolesna skupina ljudi ubijedjena da je cijeli svijet protiv njih.Herson je napisao/la: ↑14 avg 2025, 10:49Ako ovakve stvari pišu hladne glave, šta li su tek u stanju izgovoriti ili napisati u euforiji, pod adrenalinom...NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:59Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
Izgleda da su otklonjene sumnje oko onih spornih skandiranja na Grbavici.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisu slučajno u dobrim odnosima sa sličnim bolesnicima preko Drine. Svako sebi sličnog nalazi.MostarReds22 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:40A druze zamisli u glavnom gradu drzave dozivis da yebu jednog Hujku i da se pisaju po Starom mostu. Sizofrenija nevidjena, ima tu finih ljudi sigurno, ali dobro dobro bolesna skupina ljudi ubijedjena da je cijeli svijet protiv njih.Herson je napisao/la: ↑14 avg 2025, 10:49Ako ovakve stvari pišu hladne glave, šta li su tek u stanju izgovoriti ili napisati u euforiji, pod adrenalinom...NajvecaRadosti je napisao/la: ↑14 avg 2025, 09:59
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
Izgleda da su otklonjene sumnje oko onih spornih skandiranja na Grbavici.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..svrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:26Morali smoKajkutenjoyer je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:20meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
a za gigaru smo donji
![]()
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
MostarReds22
- Postovi: 256
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Normalno da su morali. Tezak izbor je bio pred njima ili uzmi pare od Veleža ili gasi struju na stadionu jer su na izdisaju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo šta plavi danima bulazne stvarno nema smisla, ovakav nivo debilizma nije odavno viđen. Povampireni.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- Threeplanetrees
- Postovi: 1784
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eto još ispa da su nam izašli u susret i besplatno dali Grbavicu na korištenje, a klub im preživio ljeto od tri Veležove rente. Vidi se da su bratski klub da najvećim mitomanima i falsifikatorima historijeMostarReds22 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 11:46Normalno da su morali. Tezak izbor je bio pred njima ili uzmi pare od Veleža ili gasi struju na stadionu jer su na izdisaju.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.



