Premijer liga BiH - aktuelno

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 avg 2025, 11:20

Hrammm1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:17
Rodjeni81 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:16
Hrammm1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:14



Ne bi bio nikakav problem da nisu stavili za ostale tribine samo sa clanskom od veleza ? Kontas u cemu je problem ili si paglu ko qrac?

To su bas odlucili na Zeljinoj tekmi? Zato im se i psuje, i treba !
Hajde glupane ne provaljivaj se vise, na najvecoj tribini mozete kupiti kartu bez clanske normalno. Moroni

Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina .. :bow:
Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 14 avg 2025, 11:21

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:18
hazarder je napisao/la:
14 avg 2025, 11:11
Gigara. Naoružajte se saburom i sretno sutra komšije.

U pravo tako
Polomit ce nas i kartonirat naročito onaj shizostoper tkz.Hrkac što nam đonom razvali klupu za rezervne igrače
Moj desetaru, ove sezone će lakše bit' bodove na Gradskom u BL uzet nego u Vrapčićima, zapamti šta ti kažem. Ono što su nama radili prošlu utakmicu je samo najava bila. :salut:

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 11:21

KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 11:16
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:49
Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Ponavljam, vazda ciganisete pred utakmicom sa nama. Valjda neko dokazivanje sta vec. Pazi, napisao sam da nije bitno to sto nasi ne mogu na druge tribine, mogu vam samo uz clansku uzimati ulaznice, iskreno se nadam da cete sad napuniti stadion, ali ciganisanje je sa ogranicenim kartama i cijenama istih. Za nase navijace 12 KM, i to na tribini koja se jos uvijek gradi. Poredjenja radi, prije samo par mjeseci za navijace FKS bilo je 5 KM, i to bez ikakvog ogranicenja. I ovdje vam je samo jedan napisao da je to los potez, ostali se uglavnom nasladjujete ovom malogradjanskom diskreditovanju.

I oni su nam ogranicili broj ulaznica na zadnjem derbiju na Kosevu, a na tom istom derbiju vise od pola stadiona zjapi prazno. Nije nikakvo cudo sto ste se nasli i sto vas vazda tapsu po glavi. Zamisljam vam uprave i rumene face kako ismijavaju i podrzavaju poteze u fazonu “E jesmo ih sad zajebali” dok unistavaju “derbije” :ljepota:
Brate nema poente... ljudi su imuni na cinjenice. Oni misle da se digla hampa zbog ove sad utakmice, a ne zato sto uvijek kad mi gostujemo izmisljaju neke ciganluke.
Zadnja izmjena: Manijakdokraja9, dana/u 14 avg 2025, 11:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 11:22

hazarder je napisao/la:
14 avg 2025, 11:21
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:18
hazarder je napisao/la:
14 avg 2025, 11:11
Gigara. Naoružajte se saburom i sretno sutra komšije.

U pravo tako
Polomit ce nas i kartonirat naročito onaj shizostoper tkz.Hrkac što nam đonom razvali klupu za rezervne igrače
Moj desetaru, ove sezone će lakše bit' bodove na Gradskom u BL uzet nego u Vrapčićima, zapamti šta ti kažem. Ono što su nama radili prošlu utakmicu je samo najava bila. :salut:
Svaka tebi čast brate moj

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 14 avg 2025, 11:23

Rodjeni81 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
Hrammm1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:17
Rodjeni81 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:16


Hajde glupane ne provaljivaj se vise, na najvecoj tribini mozete kupiti kartu bez clanske normalno. Moroni

Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina .. :bow:
Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.

Znaci treba se na skroz drugu stranu? :bow: Sto li su zapad stavili samo sa clanskom sta ti mislis? Sto li nam je 12km?

Mrsh pijacari
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 14 avg 2025, 11:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Herson
Postovi: 2793
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 14 avg 2025, 11:23

Sretno Veležu sutra. Trebat će vam.
Delegiran je Gigović, a vidjeli smo kako su besramno pokrali Rudar u prošlom kolu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 avg 2025, 11:23

Nek i njima sudi jednom "kako treba" sudija,vazda Martinovic,Dzemidzic i slicni njihovi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 14 avg 2025, 11:24

Najjaci su uhljupi sto se javljaju, Sloga im mogla 5 komada dati, ubila ih sve u glavu pitarsku

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19887
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 11:26

Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
a za gigaru smo donji
Morali smo





slika

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhfanatic14 » 14 avg 2025, 11:31

Gigovic glavni, bilbija VaR 🤣🤣 dva glavna kriminalca od zadatka. Sada za koga to cemo sutra vidjet, šengen liga nezna drugacije nego nečasno.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 avg 2025, 11:32

Hrammm1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:23
Rodjeni81 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
Hrammm1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:17



Gdje pise retarde maloumni? A o cijenama 12km , tribina rusevina .. :bow:
Bezmozgovicu samo je za zapad sa clanskom pise ti na zvanicnoj stranici moronu.

Znaci treba se na skroz drugu stranu? :bow: Sto li su zapad stavili samo sa clanskom sta ti mislis? Sto li nam je 12km?

Mrsh pijacari
Vidis koliko ste retardirani, mislili da ne mozete uopste kupiti za ostale tribine, dokaze ti se da mozete sad opet nastavljate pilati, sad vam ne pase najveca istocna tribina. Dodjite skupicemo vam mi po 2 km ako je problem 2 km.

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 14 avg 2025, 11:37

Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
Ljudi su vam uredno platili to korištenje stadiona. Velika je razlika između iznajmili i "dali na korištenje". Morate to shvatiti.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 14 avg 2025, 11:37

Najjači su navijači Željezničara kad konstatuju da se Velež naguzi Sarajevu, a protiv njih zapne :D
Helem, Sarajevo je posljednjih godina svemirski brod za Željezničar i logično je da imaju bolje rezultate protiv drugih klubova (protiv apsolutno svih i imaju). Pogledajmo protiv Veleža od Veležovog povratka u ligu (prije je omjer još gori):
Velež-Željezničar 6-4-7
Velež-Sarajevo 5-6-6


Helem, Željezničar kontra Veleža u 17 utakmica osvojio 25 bodova, Sarajevo osvojilo 24 boda :D

Ponavljam, ni sa jednom drugom ekipom u ligi omjer nije ovakav.

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 14 avg 2025, 11:39

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:10
Delegiranje 4. kola WWin lige BiH

Derbi između Veleža i Željezničara pripao Milošu Gigoviću!



Gledaj ti uhljupa šta rade
Gigović je stari krvnik Veleža još od vremena Dudića. Protiv Borca nas je momački krao. Nadam se da ovog puta neće šiljiti ni na čiju stranu i da pobijedi bolji. Željo je uguran uz pomoć sudiju u evropu kad vam je travnički strateg bio na klupi (sjeti se faula nad Hadžikićem), pa lakrdija s Posušjem. I prošle sezone ste uz pomoć sudija dobili Velež (oprošten crveni karton Krpiću i to u 2 navrata), nerugalaran gol (lopta izašla prije ubacivanja).. ima toga još. Uglavnom za sudijske lakrdije su podjednako krive uprave Želje, Sarajeva i Veleža što se ne udruže u borbi protiv mafije. Samo se jave pojedinačno kad su oštećeni. Izuetak je nekadašnji Predsjednik Veleža, veliki Šemso Hasić.
Zadnja izmjena: Tuce11, dana/u 14 avg 2025, 11:44, ukupno mijenjano 2 puta.

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 11:40

Herson je napisao/la:
14 avg 2025, 10:49
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:59
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:52


Ne pamtim ovakvu kolektivnu shizofreniju bukvalno radi ničega. Nadmašili su sami sebe, potpuni luđaci.
Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
gegenpressing je napisao/la:
13 avg 2025, 22:49
Jedan je ZAPADNI MOSTAR,kerovi crveni
Ako ovakve stvari pišu hladne glave, šta li su tek u stanju izgovoriti ili napisati u euforiji, pod adrenalinom...

Izgleda da su otklonjene sumnje oko onih spornih skandiranja na Grbavici.
A druze zamisli u glavnom gradu drzave dozivis da yebu jednog Hujku i da se pisaju po Starom mostu. Sizofrenija nevidjena, ima tu finih ljudi sigurno, ali dobro dobro bolesna skupina ljudi ubijedjena da je cijeli svijet protiv njih.

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 14 avg 2025, 11:41

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:40
Herson je napisao/la:
14 avg 2025, 10:49
NajvecaRadosti je napisao/la:
14 avg 2025, 09:59

Samo srce na teren,veci dio Sarajeva,onaj najstariji,tradicionalni je uz vas!Ne obracajte paznju na divljake iz novonastali naselja
Ako ovakve stvari pišu hladne glave, šta li su tek u stanju izgovoriti ili napisati u euforiji, pod adrenalinom...

Izgleda da su otklonjene sumnje oko onih spornih skandiranja na Grbavici.
A druze zamisli u glavnom gradu drzave dozivis da yebu jednog Hujku i da se pisaju po Starom mostu. Sizofrenija nevidjena, ima tu finih ljudi sigurno, ali dobro dobro bolesna skupina ljudi ubijedjena da je cijeli svijet protiv njih.
Nisu slučajno u dobrim odnosima sa sličnim bolesnicima preko Drine. Svako sebi sličnog nalazi.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 11:42

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:26
Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
a za gigaru smo donji
Morali smo





slika
MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 11:46

Normalno da su morali. Tezak izbor je bio pred njima ili uzmi pare od Veleža ili gasi struju na stadionu jer su na izdisaju.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 11:52

Ovo šta plavi danima bulazne stvarno nema smisla, ovakav nivo debilizma nije odavno viđen. Povampireni.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1786
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 11:56

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:46
Normalno da su morali. Tezak izbor je bio pred njima ili uzmi pare od Veleža ili gasi struju na stadionu jer su na izdisaju.
Eto još ispa da su nam izašli u susret i besplatno dali Grbavicu na korištenje, a klub im preživio ljeto od tri Veležove rente. Vidi se da su bratski klub da najvećim mitomanima i falsifikatorima historije

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Riziko i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []