Premijer liga BiH - aktuelno

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:46

tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:43
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:38
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:28

Velez i borba za titulu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Vidi ove debilcine, oba kluba mu veceras igraju prebitne utakmice, mazlum samo o Veležu razmislja. Lijeci se.
Izvini, trebam 6 sati prije utakmice gledat sazetke, i najavu utakmice da budem pravi navijac.
Borba za titulu, premierliga, velez..boze :tokralju: Ove temperature bas ne djeluju dobro na pojedince
Ti na utakmice svakako i ne ides nit imas veze s Mostarom pa je sazetak utakmice i jedini nacin da ispratis klub.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 13:46

Zbunjeni su jako tribinama, cijenama, snižavanjima, povećanjima, brojkama. Nered im je u potkapacitiranim glavama. Čudna grupa korisnika foruma.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 14 avg 2025, 13:48

Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 12:21
Koliko god da je bilo, to je jedini dio tribine gdje mozda zeli doci porodica ili oni kojima nije do guzve i navijanja. Ovako ste im to onemogucili, i stojim iza toga da je ovo jos veci ciganluk.

“Trpanje” sa FKS je cinjenica, od posudjivanja i razradjivanja igraca, pa do toga da vam je i danas njihov otpad tu. Da ne spominjem kako vam mladja raja pusi kite po Kromolju. Dakle, sve cinjenice. Druga je stvar sto imas i onih koji ne zele nikakvo prijateljstvo sa vama, al vecina samo glumi.

Mani se ovih indijanaca i njihovih uskocica. Mi smo nasim rivalima u identicnoj situaciji dali i dzaba ulaz, a vas klub na sve moguce nacine zeli da gosti dodju u sto manjem broju i vi ste tu da samo klimate glavom. “KN” da je ikakav kn, rekli bi da to nije u redu :ljepota:

Nadam se da ce sutra ipak pobijediti fudbal. :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 13:50

KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 13:48
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 12:21
Koliko god da je bilo, to je jedini dio tribine gdje mozda zeli doci porodica ili oni kojima nije do guzve i navijanja. Ovako ste im to onemogucili, i stojim iza toga da je ovo jos veci ciganluk.

“Trpanje” sa FKS je cinjenica, od posudjivanja i razradjivanja igraca, pa do toga da vam je i danas njihov otpad tu. Da ne spominjem kako vam mladja raja pusi kite po Kromolju. Dakle, sve cinjenice. Druga je stvar sto imas i onih koji ne zele nikakvo prijateljstvo sa vama, al vecina samo glumi.

Mani se ovih indijanaca i njihovih uskocica. Mi smo nasim rivalima u identicnoj situaciji dali i dzaba ulaz, a vas klub na sve moguce nacine zeli da gosti dodju u sto manjem broju i vi ste tu da samo klimate glavom. “KN” da je ikakav kn, rekli bi da to nije u redu :ljepota:

Nadam se da ce sutra ipak pobijediti fudbal. :ljepota:
Hoćete li pod bijeli brijeg tako doći neorganizivano?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 13:50

rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 13:41
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:34
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 13:20


Švrakino ti pričaš o Mladosti koja uopste nije ispala iz lige na kraju sezone... Ljudi časno završili 10-ti..savez ih izbacio zbog stadiona..prosta stvar..



Ja pričam o Mladosti koja je pustila Velež u zadnjem kolu u Doboju kod Kaknja da Velež ide u Europu a Zrinjski tom pobjedom Veleža ostao bez Europe
I onda je gosp.Beus nogirao Mladost iz PL


To što Vi u Zenici mislite da je do Vas što je Mladost nogirana iz lige - to Mušija dogovorio sa Fudom a nije sa upravom Celika to je Vaša stvar


Ne moramo se u svemu složit
To je tvoj zaključak a ne cinjenica. Isto kao što neki pišu da Stupčanica ima bolji stadion od Goška i Sloge a ne moze u premijer ligu.. A kad odes na lice mjesta,stadion u Olovu samo u snu moze dobiti licencu za premijer ligu.



Al je činjenica isto tako da je Stupcanica dogovorila sa upravom Celika da igra domace utakmice u Zenici Jel tako
Jel cinjenica isto tako da su iz dominirali Federalnu ligu
Cinjenica isto tako da su ljudi u zimskoj pauzi Federalne lige išli na pripreme u Tursku pa im neko iz Saveza priopći uz povišen avaz - gdje ste poletili Vi seljaci u ligu 10 - po svjedočenju ljudi iz Stupcanice

Tako da je najbolje da se držimo cinjenica

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 14 avg 2025, 13:50

Najprvi je napisao/la:
14 avg 2025, 13:43
Otkud ovolika mrznja ćacija prema velezu i ra???
Pa zato sto ovo srce drago ne moze da sjedi gdje on zeli,iako josnuvijek ne zna koja je tribina i koliko kosta karta i nepismen je.kad ides na sijelo kod nekog i u kucu udjes,pitas domacina gdje on sjedi da mu ne bi uzeo mjesto.ali je to retardirano,neotesano i misle da ce ih biti 50 000 da oni mogu odredjivati pravila. Od plavog gospodina do modrog klosara

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 13:51

KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 13:48

Koliko god da je bilo, to je jedini dio tribine gdje mozda zeli doci porodica ili oni kojima nije do guzve i navijanja. Ovako ste im to onemogucili, i stojim iza toga da je ovo jos veci ciganluk.
Priznajem, lijep je spin, zato i jest ovolika frka s vaše strane, jer ne mogu doći familije sa djecom na utakmicu :mrgreen: Ono, s Marsa smo pali :mrgreen:
KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 13:48

Nadam se da ce sutra ipak pobijediti fudbal. :ljepota:
:salut:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:52

"Trpanje" na osnovu posudbi i necijih otpadaka dok istovremeno im Velež posudi petog stopera, motor ekipe im otpadak Veleža i Sarajeva, a prije godinu dana svrsavali na dolazak Cosica i Ovcine. S kim se onda vi trpate :tralala:
Fascinantno koliko neinteligentan decko.
Helem @manijakdokraja dodji pred stadion sat vremena prije tekme ja cu ti s clanskom kupiti zapad pa gledaj odakle ti se gleda.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 13:53

Dosta im 300 svakako ih nema više. Masovna dolasci se ne mogu onemogućiti onima koji su navikli

slika

Volimo fudbal 😍

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 13:53

Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 13:50
KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 13:48
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 12:21
Koliko god da je bilo, to je jedini dio tribine gdje mozda zeli doci porodica ili oni kojima nije do guzve i navijanja. Ovako ste im to onemogucili, i stojim iza toga da je ovo jos veci ciganluk.

“Trpanje” sa FKS je cinjenica, od posudjivanja i razradjivanja igraca, pa do toga da vam je i danas njihov otpad tu. Da ne spominjem kako vam mladja raja pusi kite po Kromolju. Dakle, sve cinjenice. Druga je stvar sto imas i onih koji ne zele nikakvo prijateljstvo sa vama, al vecina samo glumi.

Mani se ovih indijanaca i njihovih uskocica. Mi smo nasim rivalima u identicnoj situaciji dali i dzaba ulaz, a vas klub na sve moguce nacine zeli da gosti dodju u sto manjem broju i vi ste tu da samo klimate glavom. “KN” da je ikakav kn, rekli bi da to nije u redu :ljepota:

Nadam se da ce sutra ipak pobijediti fudbal. :ljepota:
Hoćete li pod bijeli brijeg tako doći neorganizivano?
Ja sam isao prosle sezone, ove ko ziv ko mrtav :salut:

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 13:54

Aj Ljože ! Uzmite ove tezgaroše, jer čim ih se počelo malo hvaliti odmah su ko crvi iz trešanja krenuli izlaziti, sve sa poveleškim Konfučijem na čelu.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 13:55

Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:53

Ja sam isao prosle sezone, ove ko ziv ko mrtav :salut:
Gdje ste bola išli ne smijete carinski preći. Kome lažete više. Otiđite pod bijeli brijeg neorganizovano i skačite na Željine šanse


Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 13:58

Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 13:55
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:53

Ja sam isao prosle sezone, ove ko ziv ko mrtav :salut:
Gdje ste bola išli ne smijete carinski preći. Kome lažete više. Otiđite pod bijeli brijeg neorganizovano i skačite na Željine šanse
Bilo nas 4, niko nas nije krivo pogledao. Vidio sam Nedu Turkovica kako prica s navijacima Zrinjskog ispred stadiona najnormalnije, ljudi mu govorili kako podrzavaju rad, da nastavi itd, sve uredno proslo. Nemam sliku s bijelog brijega, ali imam iz vrapcica iz prosle sezone, evo samo za tebe.


slika

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:59

Combattente87 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:54
Aj Ljože ! Uzmite ove tezgaroše, jer čim ih se počelo malo hvaliti odmah su ko crvi iz trešanja krenuli izlaziti, sve sa poveleškim Konfučijem na čelu.
Jesu li se odmakli prijatelji Poljaci malo pa si skupio hrabrosti da izadjes iz podruma i vratis se forumu?

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 14:01

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:59
Combattente87 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:54
Aj Ljože ! Uzmite ove tezgaroše, jer čim ih se počelo malo hvaliti odmah su ko crvi iz trešanja krenuli izlaziti, sve sa poveleškim Konfučijem na čelu.
Jesu li se odmakli prijatelji Poljaci malo pa si skupio hrabrosti da izadjes iz podruma i vratis se forumu?
Ma kakvi, pišem iz podruma! Šuti samo :roll:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 14:01

Ne govorim za pojedinca nego za masu zbog koje kmečite da bi neorganizovano došla i da joj je uskraćeno nešto. Kažem ti neka ta masa kojoj je "zabranjeno" na zapad ode neorganozovano pod bijeli brijeg na donji dio zapadne tribine

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 14:02

Combattente87 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:01
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:59
Combattente87 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:54
Aj Ljože ! Uzmite ove tezgaroše, jer čim ih se počelo malo hvaliti odmah su ko crvi iz trešanja krenuli izlaziti, sve sa poveleškim Konfučijem na čelu.
Jesu li se odmakli prijatelji Poljaci malo pa si skupio hrabrosti da izadjes iz podruma i vratis se forumu?
Ma kakvi, pišem iz podruma! Šuti samo :roll:
Ma sve okej pa prijatelji smo i postujemo se, nesto kao srbi i poljaci :ljepota:

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 14:04

Threeplanetrees je napisao/la:
14 avg 2025, 14:01
Ne govorim za pojedinca nego za masu zbog koje kmečite da bi neorganizovano došla i da joj je uskraćeno nešto. Kažem ti neka ta masa kojoj je "zabranjeno" na zapad ode neorganozovano pod bijeli brijeg na donji dio zapadne tribine
Svakako ne nosimo obiljezja i salove kad idemo tako, ne znam sta je sporno? Obisao sam sve stadione u drzavi, nikad nigdje nikakvu neugodnost nisam dozivio, bio sam ili nas bilo 20.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1396
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 14 avg 2025, 14:05

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:02
Combattente87 je napisao/la:
14 avg 2025, 14:01
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:59

Jesu li se odmakli prijatelji Poljaci malo pa si skupio hrabrosti da izadjes iz podruma i vratis se forumu?
Ma kakvi, pišem iz podruma! Šuti samo :roll:
Ma sve okej pa prijatelji smo i postujemo se, nesto kao srbi i poljaci :ljepota:
Predpostavljam da ti ovaj br 22 predstavlja broj godina !? Mora to malo bolje, vidi Balorde kako je pametno glup, moraš ući u ZEN kao učitelj vam....
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []