BiH na Eurobasketu 2025

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la MElloo » 20 avg 2025, 13:41

Ako se John vec prikljucio znaci da se ovo vec planiralo par dana

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5730
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la JohnCleese » 20 avg 2025, 13:43

Bravo za Robersona :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
DamirT
Postovi: 31056
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la DamirT » 20 avg 2025, 13:43

Eno Klix objavio anketu, da li je trebao zvati Garzu ili Robersona :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Vaya
Postovi: 1206
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Vaya » 20 avg 2025, 13:44

MElloo je napisao/la:
20 avg 2025, 13:41
Ako se John vec prikljucio znaci da se ovo vec planiralo par dana
Minimalno od druge utakmice u Belgiji, gdje Xavier nije igrao...

CAZIN
Postovi: 2533
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la CAZIN » 20 avg 2025, 13:44

Kad je John opajdari protiv Italije za pobjedu :opaopa:

Avatar
TripleThreat
Postovi: 2414
Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la TripleThreat » 20 avg 2025, 13:44

KimJongEsmer je napisao/la:
20 avg 2025, 13:40
Luka oprosti nam
Za šta da nam oprosti? Što rješavamo problem najdeficitarnije pozicije?
"Your favorite player's favorite player" - MB

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la MElloo » 20 avg 2025, 13:45

John sa svojim skillsetom se uvijek savrseno uklapao u ovu repku.Odlican pick n roll igrac i suter.Nek pogodi koju tricu i malo razigra dosta bolje nego da Atic glumi pleja

Ovo sa Garzom ****, centar nam ne treba

Vaya
Postovi: 1206
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Vaya » 20 avg 2025, 13:45

DamirT je napisao/la:
20 avg 2025, 13:43
Eno Klix objavio anketu, da li je trebao zvati Garzu ili Robersona :urnebes:
Koji debili...

Jooj Simici, jeb'o li vam click i Google Ads mater...

Avatar
TripleThreat
Postovi: 2414
Pridružen/a: 19 feb 2025, 03:00
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la TripleThreat » 20 avg 2025, 13:46

DamirT je napisao/la:
20 avg 2025, 13:43
Eno Klix objavio anketu, da li je trebao zvati Garzu ili Robersona :urnebes:
Kakvi baiteri :rol:

Oni i ostali kao oni i jesu među glavnim krivcima što su sporadičnim posmatračima repke utuvili narativ da bi se Luka trebao zvati ispred bilo koje kece.
"Your favorite player's favorite player" - MB

Avatar
Surreal
Postovi: 11831
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Surreal » 20 avg 2025, 13:46

CAZIN je napisao/la:
20 avg 2025, 13:44
Kad je John opajdari protiv Italije za pobjedu :opaopa:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11485
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la invincible1921 » 20 avg 2025, 13:46

Vala yebi se azize bekire...ok castaneda ti treba al kad je vec otpo, Luka tolku zelju ima da igra i ti ga izradis zoves Robersona ..dje igra trenutno roberson uopste?

Da me ne shvati ko pogresnk svaka cast njemu i za odziv i za sve prije sto je uradio..al ovo je bruka
=\_1921_/=

Vaya
Postovi: 1206
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Vaya » 20 avg 2025, 13:48

invincible1921 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:46
Vala yebi se azize bekire...ok castaneda ti treba al kad je vec otpo, Luka tolku zelju ima da igra i ti ga izradis zoves Robersona ..dje igra trenutno roberson uopste?

Da me ne shvati ko pogresnk svaka cast njemu i za odziv i za sve prije sto je uradio..al ovo je bruka
Evo jos jednog...

A nisu dzaba vicevi o Sulji i Muji nastali...

Prije metar u guzicu, nego cenat u glavu...

Avatar
Surreal
Postovi: 11831
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Surreal » 20 avg 2025, 13:48

Ljudi baš žele da gledaju Jusufa kao plejmejkera :mrgreen:

Ako nekog zanima kako to izgleda nađite utakmicu Poljska - BiH :kafa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

MostarskaKotlina
Postovi: 37
Pridružen/a: 04 jun 2019, 15:59
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la MostarskaKotlina » 20 avg 2025, 13:48

Ovdje se nekad i nešto pametno moglo pročitati , u zadnje vrijeme samo hrpa negative od strane košarkaških laika koji nisu na koš u životu opalili. j**** vas sulejmanović i djedović. 100 stranica se jedna tema u krug vrti kako ništa ne valja. Glavni smo kad treba kritikovati nakon 2 prijateljske utakmice koje nismo ni mogli gledati nego samo rezultat procitati i odma ne valja. Garza se u nebesa dize ja stvarno ne znam što , svaka čast momku ali zadnje ozbiljne minute odigrao 2023 na kvalifikacijskom turniru za olimpijske igre. Ne vjerujem da bi donjeo neku prevagu u našoj igri niti vjerujem da bi došao nakon potpisa novog ugovora i trenutne situacije u Bostonu gdje prvi put može odigrati neke ozbiljne minute u karijeri. Stvarno je za nepovjerovati kako je većina ovdje plitka i kakav krkanski mentalitet vlada globalno.

zona072
Postovi: 332
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la zona072 » 20 avg 2025, 13:49

Bil popusili Luki Garzi ?

Avatar
MElloo
Postovi: 12474
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la MElloo » 20 avg 2025, 13:49

Imamo vec 3 centra na rosteru, da dodje Garza imali bi 4 centra u rosteru halo ljudi.Nijedan od njih ne moze igrat na 4 ma koliko adis pokusavao igrat 2c petorke to je prestalo da se igra ima 20 godina.Sve ekipe bi to prelagano iskoristile

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6152
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la Ghuraba » 20 avg 2025, 13:49

MElloo je napisao/la:
20 avg 2025, 13:41
Ako se John vec prikljucio znaci da se ovo vec planiralo par dana
Ma brat Adis kod kolege Adisa prije 2 dana u intervjuu kaze da Castaneda 100% ide na prvenstvo i da tu nema nikakve dileme. :mrgreen: E sad, je li tad svjesno slagao dok je vec bio uspostavio kontakt s Johnom - tesko je procijeniti.

Znaci, Roberson ima tacno 10 dana do Spanije da udje u kakvu-takvu formu i da ih zaspe trojkama. :mrgreen: Nadam se da ce dotad biti spreman bar za 15-20 kvalitetnih minuta (ni od Castanede nisam ocekivao vise), a da ce Atic i Gegic odraditi ostalo.

Avatar
DamirT
Postovi: 31056
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la DamirT » 20 avg 2025, 13:50

MostarskaKotlina je napisao/la:
20 avg 2025, 13:48
Ovdje se nekad i nešto pametno moglo pročitati , u zadnje vrijeme samo hrpa negative od strane košarkaških laika koji nisu na koš u životu opalili. j**** vas sulejmanović i djedović. 100 stranica se jedna tema u krug vrti kako ništa ne valja. Glavni smo kad treba kritikovati nakon 2 prijateljske utakmice koje nismo ni mogli gledati nego samo rezultat procitati i odma ne valja. Garza se u nebesa dize ja stvarno ne znam što , svaka čast momku ali zadnje ozbiljne minute odigrao 2023 na kvalifikacijskom turniru za olimpijske igre. Ne vjerujem da bi donjeo neku prevagu u našoj igri niti vjerujem da bi došao nakon potpisa novog ugovora i trenutne situacije u Bostonu gdje prvi put može odigrati neke ozbiljne minute u karijeri. Stvarno je za nepovjerovati kako je većina ovdje plitka i kakav krkanski mentalitet vlada globalno.
Raja konta cim je u NBA, odmah je Jokic u pitanju :lol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
arelinho
Postovi: 14070
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la arelinho » 20 avg 2025, 13:50

invincible1921 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:46
Vala yebi se azize bekire...ok castaneda ti treba al kad je vec otpo, Luka tolku zelju ima da igra i ti ga izradis zoves Robersona ..dje igra trenutno roberson uopste?

Da me ne shvati ko pogresnk svaka cast njemu i za odziv i za sve prije sto je uradio..al ovo je bruka
Najbolje petorka da bude
Nurkić
Alibegović
Halilović
Kamenjaš
Garza

Bruka što je zvao pravog playmakera

filip13
Postovi: 31885
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: BiH na Eurobasketu 2025

Post Postao/la filip13 » 20 avg 2025, 13:50

CAZIN je napisao/la:
20 avg 2025, 13:35
filip13 je napisao/la:
20 avg 2025, 13:31
CAZIN je napisao/la:
20 avg 2025, 13:28
Jedina 2 igrača koji trenutno mogu igrati na poziciji play-a da nisu naturalizovani su Đedović i Gordić (jedan nema pasoš drugi se oprostio) dok na pozicijama 4 i 5 imaš Alibegovića, Halilovića, Kamenjaša, Nurkića i Penavu (po potrebi i Lazić može odigrati) i neko bi opet zvao Garzu ispred naturalizovanog. Koliko god Luka volio ovu državu i njen dres momak se vjerovatno ne bi odazvao jer mu slijedi sezona u Bostonu gdje se mora dokazati ako bi želio nastaviti NBA karijeru.
Đedović nikada ali nikada nioje igrao na poziciji playa
Kažem koji može pružiti nekoliko minuta (kvalitetnije od Atića i Gegića po mom mišljenju) ali svakako baciti ga u vodu. Nemaš naš pasoš i još bi igrao na takmičenju a nisi se nudio dok su kvalifikacije bile u toku već kad smo se plasirali VOZDRA. Ako želiš nastupati Bujrum u kvalifikacije za SP igraćeš cijele kvalifikacije ako budeš želio ali prvo da se vrati pasoš.

@Damir jedna protiv Belgije koliko sam shvatio Adisa.
:thumbup:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []